Προς το περιεχόμενο

ΓΕΜΗ και ιστοριες καθημερινης τρελας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτη τη χωρα κανουμε τελικα ενα βημα μπροστα και 2 πισω. Ποιος ο ρολος του ΓΕΜΗ για να καταλάβω? Εχω μια μεταβολη ΟΕ (αποχωρηση εταιρου) και αφου τελειωνω απο εφορια (υπεραξιες, εταιρικα) παω χθες τεταρτη στο ΓΕΜΗ για δημοσιευση. Αφου εχω πληρωσει τα παντα εκει, η υπαλληλος  μου λεει ελα την δευτερα να το παρεις. Δλδ χρειαζεται 3 μερες για μια δημοσιευση στο ΓΕΜΗ? Στο πρωτοδικειο γινοταν αμεσα. Ε να εχουν περασει οι 14:00 και το ΓΕΜΗ τωρα ειναι κλειστο, αυριο δεν ξερω αν θα προλαβω. Δλδ κλεινει το ΓΕΜΗ, εγω πως εκανα αυτοαπογραφες 20:00 το βραδυ.Τελικα με τα πολλα μου λεει ελα παρασκευη πρωι να το παρεις. Να δειτε που θα παω αυριο και δεν θα ειναι ετοιμο...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς που ακριβώς στο ΓΕΜΗ γίνεται η περιβόητη ανάρτηση του Ισολογισμού μιας ΕΠΕ;

 

Γιατί στο Εθνικό Τυπογραφείο, ξέρω που θα τον βρώ....

 

Στο εταιρικό site που αναγκαστήκαμε να φτιάξουμε, ξέρω που θα τον βρώ...

 

Στο ΓΕΜΗ όταν τους ρώτησα που θα τον αναρτήσουν... ακόμη δεν ξέρω που θα τον βρώ... Τσάμπα το 10ρικάκι πήγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΜΗ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ K AKATAΛΛΗΛΗ Η ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ.. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΑΝΤΩΣ!!! ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς που ακριβώς στο ΓΕΜΗ γίνεται η περιβόητη ανάρτηση του Ισολογισμού μιας ΕΠΕ;

 

Γιατί στο Εθνικό Τυπογραφείο, ξέρω που θα τον βρώ....

 

Στο εταιρικό site που αναγκαστήκαμε να φτιάξουμε, ξέρω που θα τον βρώ...

 

Στο ΓΕΜΗ όταν τους ρώτησα που θα τον αναρτήσουν... ακόμη δεν ξέρω που θα τον βρώ... Τσάμπα το 10ρικάκι πήγε;

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΓΕΜΗ!! ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ... ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΝΑ 10ΡΙΚΑΚΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ.. ΕΚΕΙ ΠΑΤΑΣ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΟΥ Κ ΔΙΝΕΙΣ 10ΑΡΙΚΑΚΙ!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τις ΕΠΕ χρειάζεται να υποβάλλουμε στο ΓΕΜΗ και πρακτικό συνέλευσης των εταίρων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον αναρτάμε εμείς και στελνουμε εκτυπωση στο ΓΕΜΗ.

 

Για ποιό λόγο; Τι σκ@τά, δεν μπορούν να τους ζητήσουν από το ΦΕΚ; Γιατί τότε μιλάνε για ανάρτηση στο ΓΕΜΗ; (γιατί αυτό συνεπάγεται και πρόσβαση στα οικονομικά στοιχεία μέσω ΓΕΜΗ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...