Προς το περιεχόμενο
  • 0

Εκπροθεσμη υποβολη πινακα προσωπικου νεας προσληψης


anast

Ερώτηση

Το λαθος εγινε.

Προσληψη 27/5, αναγγελια στον ΟΑΕΔ 24/5, ο πινακας προσωπικου δεν υποβληθηκε.

Θα παω αυριο να τον καταθεσω χειρογραφα.

Σωζεται με τιποτα η κατασταση ή να κατσω να υπολογιζω τα μορια για το προστιμο;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

SOS ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ 27/05/2014 ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΚ ΠΕΡΙΤΡΟΠΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ (ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ) ΥΠΟΒΛΗΚΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ,ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΛΗΞΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΩΣΤΟΣΟ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΔΕΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ,ΝΑ ΚΑΤΕΘΕΣΩ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ? Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ? ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΠΟΣΟ? Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΡΟΠΟΣ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

SOS ΕΓΙΝΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΥ 27/05/2014 ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΕΚ ΠΕΡΙΤΡΟΠΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ (ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ) ΥΠΟΒΛΗΚΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ,ΑΝΑΓΓΕΛΙΑ ΛΗΞΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΩΣΤΟΣΟ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΗΣ ΔΕΝ ΥΠΟΒΛΗΘΕΙ ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ,ΝΑ ΚΑΤΕΘΕΣΩ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΗ? Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ? ΤΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΠΟΣΟ? Ο ΕΡΓΟΔΟΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΤΡΟΠΟΣ .

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΣ ΤΕΛΙΚΑ?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γιατί δεν κάνεις αυτό που γράφει ο κ. Doctor πιο πάνω?

 

 

spirosvii, on 23 Dec 2013 - 7:54 PM, said:snapback.png

Ωραία θα πρέπει να κατατεθεί χειρόγραφα. Οπότε με το που θα πάμε να καταθέσουμε τον Πίνακα Προσωπικού της πρόσληψης θα μας κόψουν ένα δελτίο και θα μας ζητάνε να εξηγήσουμε τους λόγους. Εμείς θα πούμε ήταν βράδυ, είχε καλό καιρό, πίναμε το ποτάκι μας στην παραλία, και λίγο η θάλασσα λίγο τα λόγια του παπά ζαλιστήκαμε και δεν τον καταθέσαμε. Και ότι θέλουμε να διορθώσουμε το λάθος μας...μετά τι;

 

Doctor:

"Μην κάνεις τίποτα. Ή αν θέλεις κάνε μία τυπική αποχώρηση και την επομένη νέα πρόσληψη με τις ημερομηνίες να ξανατρέχουν...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γιατί δεν κάνεις αυτό που γράφει ο κ. Doctor πιο πάνω?

 

 

spirosvii, on 23 Dec 2013 - 7:54 PM, said:snapback.png

 

Doctor:

"Μην κάνεις τίποτα. Ή αν θέλεις κάνε μία τυπική αποχώρηση και την επομένη νέα πρόσληψη με τις ημερομηνίες να ξανατρέχουν...."

TO ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΕΝΣΗΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΑΜΕΙΟ.ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΞΑΝΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΝΙΜΑ ΜΗΠΩΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΘΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

η υπηρεσια yeka.gr για αποστολη ηλεκτρονικων τροποποιησεων για ΣΕΠΕ απο χθες δεν εχει ανοιξει ποτε θα ανοιξει ξερει κανεις;; ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κανεις παιδια; εχει στειλει ηλεκτρονικα σεπε προσληψεις αποχωρησεις πινακες κλπ αυτο το διιημερο;; ξερει κανεις ποτε θα επανελθει για αποστολες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

κανεις παιδια; εχει στειλει ηλεκτρονικα σεπε προσληψεις αποχωρησεις πινακες κλπ αυτο το διιημερο;; ξερει κανεις ποτε θα επανελθει για αποστολες ;

ΣΗΜΕΡΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΙΑ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΣΕΠΕ ΧΑΝΙΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απογραφη εργοδότη Παρασκευη μεσημέρι (χθες) εκανα αιτηση για κωδικους ,μου ηρθαν αμεσως

 

  μπηκα σημερα  για να επιβεβαιωσω το εμαιλ και να κανω αιτηση απογραφξης κ ακομα περιμενω τοι εμαιλ με RIN ,PUK  ...

 

τΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

 

τΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΟ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ.ΜΑΛΛΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ,ΟΠΟΤΕ ΗΜΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΡΓΙΕΣ .ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ,ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είναι τρεις εργάσιμες, οπότε μην αγχώνεστε.

Aληθεια?Ειναι τσεκαρισμένο?Δ εχω δει καπου να αναφερει 3 εργασιμες...κ στο ΙΚΑ δεν ηξεραν να μου πουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δες μηπως το μηνυμα εχει μπει στην ανεπιθύμητη αλληλογραφια στο mail σου. Ετσι και εγω περιμενα και τελικα ηταν εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Aληθεια?Ειναι τσεκαρισμένο?Δ εχω δει καπου να αναφερει 3 εργασιμες...κ στο ΙΚΑ δεν ηξεραν να μου πουν....

 

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/17078

 

αλλά και στην Εγκύκλιο Ι.Κ.Α. αρ. 48/27.6.2014 (http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/19086) που δημοσιεύθηκε προχθές το γράφει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/17078

 

αλλά και στην Εγκύκλιο Ι.Κ.Α. αρ. 48/27.6.2014 (http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/19086) που δημοσιεύθηκε προχθές το γράφει.

Να σαι καλα,με ανακουφισες...πολλα ευχαριστώ..καλη συνεχεια!!!1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα θα θελα τα φώτΑ ΣΑς  αστειλα πίνακα προσωπικου και ε9(συμβαση μερικης απασχολησης  αλλά δεν εστειλα την αναγγελία τί πρέι να κάνω τώρα θα έχει πρόστιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα θα θελα τα φώτΑ ΣΑς  αστειλα πίνακα προσωπικου και ε9(συμβαση μερικης απασχολησης  αλλά δεν εστειλα την αναγγελία τί πρέι να κάνω τώρα θα έχει πρόστιμο?

Πως γίνεται αυτό ? Αφού πλέον ο πίνακας στις προσλήψεις δημιουργείται με την υποβολή της πρόσληψης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πως γίνεται αυτό ? Αφού πλέον ο πίνακας στις προσλήψεις δημιουργείται με την υποβολή της πρόσληψης

Πιθανα να έστειλε τον ετήσιο. Θα μας τρελλάνουν με την ηλεκτρονική γραφειοκρατία τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Απο ποτε εγινε υποχρεωτικο οι μισθοι να κατατιθενται σε τραπεζικο λογ/μο του εργαζομενου?

Από που προκύπτει αυτή η υποχρέωση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ακόμη απο πουθενά...

Είχε βγει πριν 2-3 χρόνια μια πολ αν θυμάμαι καλά και από τότε αναμένουμε διευκρινιστικές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

για τον νεο πινακα ετησιο προσωπικου ΕΡΓΑΝΗ μεχρι 21/10/2015 που υποβαλλουμε,,,στελνουμε πινακα με τους εργαζομενους που υπαρχουν στις 01/01/2015 ή μεχρι τις 21/10/2015,μ εγω πχ προεβη σε μια απολυση σε εταιρια, και ο πινακας προσωπικου θα τον υποβαλλω με τους εναπομεινοντες εργαζομενους πχ αν τον στειλω στις 20/10/2015?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...