Προς το περιεχόμενο
  • 0

Τεχνικό θέμα στη συμπλήρωση φόρμας υποβολής ΕΣΠΑ


ΚΠ

Ερώτηση

Προσπαθώ να ολοκληρώσω μια υποβολή πρότασης στο ΕΣΠΑ που τρέχει τώρα.

Στην περίπτωση VI ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ έχει τους πίνακες:

1.3 Επίπεδο εκπαίδευσης διευθυντικών στελεχών,

1.4 Επαγγελματική εμπειρία διευθυντικών στελεχών και

1.5 Κατάρτιση εργαζομένων-διευθυντικών στελεχών

Σε κάθε πίνακα έχω καταχωρήσει από ένα πρόσωπο αλλά το "κουμπί" + Προσθήκη για καταχώρηση και άλλου προσώπου είναι ανενεργό.

Δοκίμασα και από Mozilla (δεν προτείνεται) τα ίδια.

Δοκίμασα από άλλα 3 pc τα ίδια.

Τηλεφωνο η ΜΟΔ δε σηκώνει.

Αν περιμένω απάντηση στο μήνυμα που έστειλα θα περάσει και το Πάσχα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Δε κάνεις κάτι λάθος, έτσι είναι το σύστημα.

Υπάρχει και στις συχνές ερωτήσεις - απαντήσεις, Καταχωρείς μία έγγραφή, ένα από τα διευθυντικά στελέχη δλδ (αυτόν με τη καλύτερη βαθμολογια φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δε κάνεις κάτι λάθος, έτσι είναι το σύστημα.

Υπάρχει και στις συχνές ερωτήσεις - απαντήσεις, Καταχωρείς μία έγγραφή, ένα από τα διευθυντικά στελέχη δλδ (αυτόν με τη καλύτερη βαθμολογια φυσικά)

Καλώς συνάδελφε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

... 

 

και σέρνεται σήμερα το ependyseis...

Πραγματικά δυο μερες τωρα με ΙΕ8 κ δε μπορείς να κανεις τίποτε !!!  Τι να πω...μπας κ φταιει η γραμμη του γραφειου μας ή ειναι γενικο ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

... 

 

Πραγματικά δυο μερες τωρα με ΙΕ8 κ δε μπορείς να κανεις τίποτε !!!  Τι να πω...μπας κ φταιει η γραμμη του γραφειου μας ή ειναι γενικο ?!

Στο ίδιο γραφείο με την Κορινα77 είσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στο ίδιο γραφείο με την Κορινα77 είσαι?

 

Οχι Χρ'ηστο μου ... είμαι στο Λόμπυ ενός Μπουτίκ Χοτέλ στη Μύκονο ... αλλά εδώ στη πισίνα μάλλον δε πιανει καλά το Γουάι Φάι !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Οχι Χρ'ηστο μου ... είμαι στο Λόμπυ ενός Μπουτίκ Χοτέλ στη Μύκονο ... αλλά εδώ στη πισίνα μάλλον δε πιανει καλά το Γουάι Φάι !!!!

 

Βγαλε ρε συ το λαπτοπ απο το νερο .Για αδιαβροχο στο πουλησαν ?   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βγαλε ρε συ το λαπτοπ απο το νερο .Για αδιαβροχο στο πουλησαν ?   :-)

 

Τσσσς  Τσσσσς ...ακόμη με Λάπτοπ ασχολείστε ???  Ταμπλετάκι 9.7 ιντσών αγοράκι μου....βγάζεις κ τα κοριτσια φωτό πουναι στη πισινα !!! ... Παρε μια απο το τζακουσι...που σκοπεύουμε να είναι Επιλέξιμη Δαπάνη στο ΕΣΠΑ !!!

1c2adc81f1c94e45625dcce6e53d9b0d_L.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τί γίνεται ρε με το ρημαδοσύστημα τους?

Για να καταχωρήσεις εναν ΚΑΔ, πίνεις ένα καφέ και καπνίζεις τρία τσιγάρα....

Για να τελειώσεις μόνο με τα βασικά στοιχεία μιας επιχείρησης χρειάζεται σίγουρα πάνω απο δύο ώρες....

Θέλω να δώ πόσο θα μακρύνουν τα γένια μου όταν θα τελειώσω μία πρόταση, θα είναι άραγε λίγο πιο πάνω απο τα γόνατα.....?

 

Καλά κανείς καρεκλοκένταυρος, απο αυτούς τους κάφρους του υπουργείου δεν μπαίνει να δεί τί γίνεται....

Κανείς ΜΕ ΤΣΙΠΑ ΡΕΕΕΕΕΕ...................

Αλλα κόπανος και τσίπα.... δεν παντρεύονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τί γίνεται ρε με το ρημαδοσύστημα τους?

Για να καταχωρήσεις εναν ΚΑΔ, πίνεις ένα καφέ και καπνίζεις τρία τσιγάρα....

Για να τελειώσεις μόνο με τα βασικά στοιχεία μιας επιχείρησης χρειάζεται σίγουρα πάνω απο δύο ώρες....

Θέλω να δώ πόσο θα μακρύνουν τα γένια μου όταν θα τελειώσω μία πρόταση, θα είναι άραγε λίγο πιο πάνω απο τα γόνατα.....?

 

Καλά κανείς καρεκλοκένταυρος, απο αυτούς τους κάφρους του υπουργείου δεν μπαίνει να δεί τί γίνεται....

Κανείς ΜΕ ΤΣΙΠΑ ΡΕΕΕΕΕΕ...................

Αλλα κόπανος και τσίπα.... δεν παντρεύονται...

στις 3 με 4 το πρωι το σύστημα  πετάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το θέμα φίλε μου είναι ότι με την μακακία που τους δέρνει, άν δεν δώσουν παράταση, θα μείνει μεγάλος αριθμός προτάσεων έξω.

Και το γαμώτο είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό τους

Τί τους εμποδίζει δηλαδή η παράταση????

Μήπως άν έχουν (?) όρεξη για δουλειά - μην γελας..-, μήπως λέω δεν μπορούσαν και δεν μπορούν να αρχίσουν τις αξιολογήσεις, ενώ παράλληλα έρχονται και αυτές που σέρνει η ... χελώνα τους.....?

 

....ε'ιπαμε...

 

μπαίνεις στο site τους και σε παίρνει η ΜΠΟΧΑ απο την.... ΚΑΦΡΙΛΑ...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Θυμάμαι το προηγούμενο πεπ έληγε στις 12 την Παρασκευή και  παράταση πείρε την επόμενη μέρα για το σκ, αν θυμάμαι καλά, κάτι τέτοιο παίζει να γίνει και τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τούς έκανα πριν λίγο ένα χεστήριο mail.

Φυσικά επειδ΄όλα είναι θέματα... πάχους δέρματος... Δεν περιμένω απάντηση.

 

Απλά στενοχωιέμαι που μερικοί φιλότιμοι και ορεξάτοι πελάτες μου... χάνουν την ευκαιρία να μπούν στο πρόγραμα..

 

...και μετα ψάχνουμε για επενδύσεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Θυμάμαι το προηγούμενο πεπ έληγε στις 12 την Παρασκευή και  παράταση πείρε την επόμενη μέρα για το σκ, αν θυμάμαι καλά, κάτι τέτοιο παίζει να γίνει και τώρα.

Στο προηγούμενο ΠΕΠ, αν θυμάμαι καλά, κατέβαζες τη φόρμα, την έφτιαχνες και την ανέβαζες έτοιμη για αποστολή. Όχι αυτό το χάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλώς κακώς υπάρχουν πολλές προτάσεις για κατάθεση ανεξαρτήτως αν θέλουν επεξεργασία ή απλά οριστικοποίηση. Τι να κάνουμε, πάντα εκ τού νόμου  θα υπάρχει ο τελευταίος ...

 

Το σύστημα θα έπρεπε να πληροί τις ανάγκες και να πετάει. Αυτό το νέο σχέδιο και στα καλά του αργόστροφο είναι, όπως ειπώθηκε οι παλιές φόρμες-αρχεία ήταν σαφώς καλύτερες, το πολύ πολύ να κόλλαγε το σύστημα από μεγάλο όγκο τελικών αποστολών, οπότε δίνονταν κάποιες ώρες παράταση.

Εξαιρετικά χρονοβόρο, επίσης η Αποθήκευση είναι με το ρίχνεις τα ζάρια ... Θα πιάσει, δε θα πιάσει ... Και με τον συνιστώμενο Ι.Ε. ...

 

Ας δώσουν μια ΟΡΘΑ χρονικά παράταση και ας φτειάξουν ένα αξιόπιστο σύστημα υποβολής και όχι αυτό τον ...σαλίγκαρο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 Θα δώσουν παράταση , δεν πρόκειται να το φτιάξουν το σύστημα γιατί έτσι τους συμφέρει . Από την άλλη όμως βρε παιδιά τόσες πολλές αιτήσεις για επιδότηση ? Οι περισσότεροι δεν έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ αλλά θέλουν να πάρουν λαμπτήρες εξοικονόμησης ενέργειας με την σχετική υπερτιμολόγηση βεβαιώς βεβαιώς . Και μετά ? θα έχει πολλές λάμπες και πάλι μυγες θα βαραει

 Στην Ελλάδα αν δεν σταματήσουν οι επιδοτήσεις δεν θα υπάρξουν επενδύσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...