Προς το περιεχόμενο
  • 0

Απογραφή εργοδότη και δεν έχω λάβει κωδικούς. Προθεσμία για υποβολή πρόσληψης και πίνακα


adel

Ερώτηση

Έκανα σήμερα απογραφή εργοδότη έκανα αίτηση στην ιστοσελίδα του ΙΚΑ η οπόια έγινε δεκτή αλλά κωδικούς ακόμα δεν έχω λάβει.

Μέσα σε 3 μέρες πρέπει να υποβάλλω ηλεκτρονικά προσλήψεις και πίνακα.

Θα τους λάβω έγκαιρα ?

Εάν όχι τι να κάνω ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
43 λεπτά πριν , VERRIS said:

Παρασκευή 23/12  έκανα απογραφή στο ΙΚΑ, μέχρι ποια μέρα έχω περιθώριο να κάνω πρόσληψη ?

3 εργάσιμες...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

η δεύτερη μέρα των Χριστουγέννων δεν είναι εργάσιμη για το δημόσιο.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
13 ώρες πριν, VERRIS said:

Το 3 εργάσιμες το ξέρω, θέλω να δω πότε  ακριβώς πέφτει , αν είναι δηλαδή την Τετάρτη 28/12/206 ή την Πέμπτη 29/12/2016?

τι είναι αυτό που σε κάνει να θέλεις να εξαντλήσεις την 3-μερη προθεσμία? που όντως είναι Πέμπτη 29/12 και ώρα 23.59.59.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

25 προσλήψεις σε καφετέρια συνάδελφε...γι αυτό θέλω να εξαντλήσω την προθεσμία..Έτσι ώστε σε έλεγχο από την επιθεώρηση αυτό το διάστημα να μην έχω πρόβλημα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
35 λεπτά πριν , VERRIS said:

25 προσλήψεις σε καφετέρια συνάδελφε...γι αυτό θέλω να εξαντλήσω την προθεσμία..Έτσι ώστε σε έλεγχο από την επιθεώρηση αυτό το διάστημα να μην έχω πρόβλημα!!!

σαν να μην το έγραψες ,σαν να μην το διαβάσαμε.

δεν παίρνω ευθύνη για τόσα άτομα .ευθύνη ερμηνείας εννοώ ,έτσι είναι αλλά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, VERRIS said:

25 προσλήψεις σε καφετέρια συνάδελφε...γι αυτό θέλω να εξαντλήσω την προθεσμία..Έτσι ώστε σε έλεγχο από την επιθεώρηση αυτό το διάστημα να μην έχω πρόβλημα!!!

Μια περίπτωση κατά την οποία δημιουργούνται τόσα προβλήματα με τα τριήμερα . Δε το έχουν λύσει δυστυχώς μέχρι σήμερα Για τις δημόσιες υπηρεσίες δε μετράει το άγχος και η πίεση στον ιδιωτικό τομέα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, VERRIS said:

25 προσλήψεις σε καφετέρια συνάδελφε...γι αυτό θέλω να εξαντλήσω την προθεσμία..Έτσι ώστε σε έλεγχο από την επιθεώρηση αυτό το διάστημα να μην έχω πρόβλημα!!!

συγγνώμη ίσως να μην κατάλαβα τι έγραψες. εγώ το πήρα " ώστε  να κάνω ότι θέλω,αυτό το 3-μερο".

ΔΕΝ θα έχεις πρόβλημα για τα άτομα που ανέγραψες  στο απογραφικό του ΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

έκανα απογραφή στο ΙΚΑ Πέμπτη 04/06. Την επόμενη μέρα Παρασκευή 05/06 έκανα την Αίτηση στο ΕΦΚΑ και να πάρω κωδικούς. Έγραψα το email μου, μου ήρθε κωδικός, καταχώρησα τα στοιχεία. Πήρα το μύνημα ότι Η αίτηση καταχωρήθηκε με επιτυχία, αλλά κωδικούς δεν έχω λάβει!

Ξέρω ότι όταν είναι κάτι λάθος στην καταχώρηση έρχεται email και το γράφει για να επαναληφθεί σωστά η καταχώρηση.

Αύριο 10/06 είναι η τελευταια μέρα, (χθες Αγίου Πνεύματος) τι να κάνω; έστειλα και email το πρωί στο [email protected].

 

edit:

τι έγινε, δούλεψε το taxheaven για μένα; μόλις μου ήρθαν οι κωδικοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...