Jump to content
  • 0

Θεώρηση ΑΠΥ για εργοθεραπευτές αντι ταμειακής


Soc
 Share

Question

Κατόπιν απόφασης για την ένταξη των εργοθεραπευτών στην παρ. 1 του άρθρου 48, απαλλάσονται πλέον από την υποχρέωση αγοράς ΦΤΜ ή ΕΑΦΔΣΣ. 

  Σε εργοθεραπευτή μου πελάτη, που είχε θεωρήσει ΑΠΥ για τις κατ' οικον επισκέψεις και είχε γνωστοποιησει και ΑΠΥ σειρά Α' αθεώρητα βάσει πολ 1083, τώρα για να θεωρήσω ΑΠΥ για τους πελάτες που τον επισκέπτονται θα πρέπει να βάλω σειρά Β' ή μπορώ να την ονομάσω Α' μιας και η προηγούμενη σειρά Α αφορούσε αθεώρητα ?

  Θεωρώ  ότι μπορώ  να χρησιμοποιήσω και τα αρχικώς θεωρημέα στοιχεία που έιχε για κατ΄οικον επισκέψεις αλλά δεν θέλω να τα μπλέξω μεταξύ τους!

Ποιά η γνώμη σας ? 

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...