Jump to content
Sign in to follow this  
MARIAZAK

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?

Recommended Posts

Δεν μπαίνει. Και επειδή τα έχω πάρει χοντρά, και βαρέθηκα να ακούω ότι σε όλα φταίμε οι λογιστές, και δεν σκοπεύω στο τέλος να βρεθώ στο τρελοκομείο, ΑΠΑΙΤΩ, από τον ίδιο τον πρωθυπουργό της χώρας, να δώσει εντολή για άμεση επίσημη ανακοίνωση παράτασης των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος, όπως επίσης ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΑ να αναγνωριστούν ΔΗΜΟΣΙΩΣ οι άθλιες συνθήκες που μας επέβαλλαν τουλάχιστον το τελευταίο εξάμηνο, με ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. 

Ανησυχώ για σένα συνάδελφε...

Μάλλον πρέπει να ελαττώσεις την φαρμακευτική αγωγή Prozak που λαμβάνεις... Τόση αισιοδοξία οτι ο γκαβός θα πει κάτι τέτοιο; Αυτός όλο για "στα τέσσερα" μιλά στους ραγιάδες.

Βρε μπας και έχεις συμπτώματα υπερβολικής χρήσης και δεν το έχεις καταλάβει;;;;

Όχι συνάδελφε δεν παίρνω prozac. Ξέρω όμως ότι διαβάζουν ότι και αν γράφουμε εδώ μέσα για αυτό το έγραψα. 

Ξέρω ότι θα έπρεπε όλοι οι συνάδελφοι να είμαστε μια γροθιά αλλά που τέτοια τύχη!!! Ξέρω ότι η χώρα μου αργοπεθαίνει, ξέρω ότι επαγγελματικά θέλουν να μας τελειώσουν, ξέρω ότι τα παιδιά μας δεν έχουν ούτε παρόν, ούτε μέλλον, ξέρω ότι οι εργατοπατέρες σιωπούν για να μην χάσουν τα υποτιθέμενα κεκτημένα τους. Πάνω από όλα όμως ξέρω τι σημαίνει σεβασμός,ευγένεια και αξιοπρέπεια. Κάτι που δυστυχώς λείπει από τους πολίτες αυτής της χώρας. 

Καλημέρα,

τί γίνεται με το Α21????

Μόνο εγώ δεν μπαίνω??????????

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

μια χαρα δουλευει ....μας το βεβαιωσαν και οι κυριοι θεοχαρης και τσαβδαρης

Harry Theoharis @htheoharis 22h

Η ΓΓΠΣ και ο @htsavdaris έψαξαν το ζήτημα με το Ε9 που αργεί. Δεν είναι πια ζήτημα server αλλά δικτύου. Γεμίσαμε 1gb γραμμή!

αφου μπηκαν στην εφαρμογη μεσα απο τον σερβερ τους και δουλευε ρολοι βγηκε η ετυμηγορια :"ΦΤΑΕΙ Ο ΟΤΕ"

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΣΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΓΕΝΙΚΑ ΣΤΟ TAXIS.

Μόνο σε μένα σέρνεται και συνεχώς

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος της.

Θα γίνει αυτόματα επανάληψη φόρτωσης της σελίδας σε 10 δευτερόλεπτα. Διαφορετικά, κάντε κλικ εδώ.

γιατί δεν βλέπω κανέναν να διαμαρτύρεται 

και όχι τίποτε άλλο αλλά αν τα αφεντικά του Τσολάκογλου και του Χατζημιχάλη δεν εγκρίνουν την

παράταση τι θα κάνουμε ?

Σαν δεν ντρέπεστε λέω γω...

Τάχα μου δεν προλαβαίνετε..

Ας προσλάβετε 10 υπαλλήλους να τρέχετε το Ε9 από 10 pc .. να δείτε πως θα βγει η δουλειά..

μοναχοφάηδες..

Σαν δεν ντρέπεστε λέω γω...

Τάχα μου δεν προλαβαίνετε..

Ας προσλάβετε 10 υπαλλήλους να τρέχετε το Ε9 από 10 pc .. να δείτε πως θα βγει η δουλειά..

μοναχοφάηδες..

Εγώ που έχω 11 υπαλλήλους και 11 pc να απολύσω τον 1υπάλληλο  και να σπάσω και 1pc Θα κανω δουλειά ????? :)

Καλύτερα να σπάσεις έναν υπάλληλο και να απολύσεις ένα pc ..  είναι η πιο οικονομική λύση..