Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.gsis.gr/gsis/info/gsis_site/Services/polites.html

 

το προηγούμενο δεν δουλεύει

Ναι, έτσι είναι. Κάνουμε και παιχνιδάκια τώρα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τίτλος αυτού του θέματος, συνεχίζει και είναι αστείος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ζητάμε συγνώμη!

Δε μπορούμε να εμφανίσουμε την ιστοσελίδα που ζητήσατε (Κωδικός σφάλματος 500) Κάποιο πρόβλημα σχετικό με τη διεύθυνση (URL) ή τον εξυπηρετητή δικτύου εμποδίζει την εμφάνιση της ιστοσελίδας. Σας παρακαλούμε να προσπαθήσετε αργότερα. Σας ευχαριστούμε

<TAXISnet>   menuarr.gif Αρχική Σελίδα

ΦΠΑ  στέλνετε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνη μου είμαι πάλι??????????? 

 

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling 

Για τον Θεοχάρη ΟΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΡΟΛΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry: 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ...... 

 

κάτι γίνεται μόνο με μένα πάλι???????????????????? 

 

ή το κάνει επίτηδες ο tweety????????????

 

μόνο σε μένα το βγάζει βρε παιδιά????????????? γιατί θα τρελαθώ  :angry: 

 

 


Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν ...... 

 

κάτι γίνεται μόνο με μένα πάλι???????????????????? 

 

ή το κάνει επίτηδες ο tweety????????????

 

μόνο σε μένα το βγάζει βρε παιδιά????????????? γιατί θα τρελαθώ  :angry: 

 

 

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

Το δικό μου πάει σφαίρα... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να στείλω Ε2 και μου βγάζει αυτό το μήνυμα...
μήπως έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα?
Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-01400: ??? ?????? ?? ????? ???????? NULL ??? ("INC00"."E2_TAB1_2013"."F3")
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσπαθώ να στείλω Ε2 και μου βγάζει αυτό το μήνυμα...

μήπως έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα?

Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-01400: ??? ?????? ?? ????? ???????? NULL ??? ("INC00"."E2_TAB1_2013"."F3")

 

Το δικό μου σήμερα πάει σφαίρα!!!!!    :o 

 

φτού φτού μη το ματιάσω!!!!!!  :P  :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προσπαθώ να στείλω Ε2 και μου βγάζει αυτό το μήνυμα...

μήπως έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα?

Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-01400: ??? ?????? ?? ????? ???????? NULL ??? ("INC00"."E2_TAB1_2013"."F3")

αυτο το προβλημα το παρουσιαζει οταν προσπαθεις να στειλεις ε2 με εμπορικα προγραμματα , ειναι γνωστο προβλημα τουλαχιστον σε εμενα που εχω της union η οποια δινει οδηγιες για την επιλυση του , δοκιμασε  να βαλεις τετραγωνικα μετρα αντι για στρεμματα σε ενοικιασεις γης ή να το στειλεις απ ευθειας απο την εφαρμογη του Taxis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Προσπαθώ να στείλω Ε2 και μου βγάζει αυτό το μήνυμα...

μήπως έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα?

Error :

οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½οΏ½ : java.sql.SQLIntegrityConstraintViolationException: ORA-01400: ??? ?????? ?? ????? ???????? NULL ??? ("INC00"."E2_TAB1_2013"."F3")

αυτο το προβλημα το παρουσιαζει οταν προσπαθεις να στειλεις ε2 με εμπορικα προγραμματα , ειναι γνωστο προβλημα τουλαχιστον σε εμενα που εχω της union η οποια δινει οδηγιες για την επιλυση του , δοκιμασε  να βαλεις τετραγωνικα μετρα αντι για στρεμματα σε ενοικιασεις γης ή να το στειλεις απ ευθειας απο την εφαρμογη του Taxis

 

Αν και έχω Prosvasis δεν αφορούσε στρέμματα... πρώτη φορά μετά από τόσα Ε2...

ευτυχώς όλα οκ τώρα.Ευχαριστώ για την απάντηση  σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιξε το taxis μαλλον

αντε καλη αρχη για φετος

αν τελειωσουμε τον Σεπτεμβριο πρεπει να ειμαστε τυχεροι

 

τωρα και μιση ωρα γινεταια συνεχεια αυτο

 

Σφάλμα space.gif     space.gif
REP-50127: Δεν είναι δυνατή η εγγραφή στο αρχείο /opt/oracle/middleware/FRinstance01/reports/server/rep_wls_reports_vxggps1_frinstance01.dat.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 500--Internal Server Error From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.5.1 500 Internal Server Error

The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

 

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω διαγωνισμό για το μεγαλύτερο μήνυμα λάθους

 

Και κάνω την αρχή

 

Μ Η Ν Υ Μ Α

 

ΣΟΒΑΡΟ ΣΦΑΛΜΑ στη Βάση Δεδομένων :

ErrorLoc = ConnDB().makeConnection():1

OriginClass = com.gsis.security.service.SecurityServiceImpl

ErrorMessage = java.sql.SQLException

Internal error: Cannot obtain XAConnection weblogic.common.resourcepool.ResourceDisabledException: Pool inc00DS is Suspended, cannot allocate resources to applications.. at weblogic.common.resourcepool.ResourcePoolImpl.reserveResourceInternal(ResourcePoolImpl.java:378) at weblogic.common.resourcepool.ResourcePoolImpl.reserveResource(ResourcePoolImpl.java:343) at weblogic.jdbc.common.internal.ConnectionPool.reserve(ConnectionPool.java:469) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.getXAConnectionFromPool(DataSource.java:1751) at weblogic.jdbc.jta.DataSource.getConnection(DataSource.java:462) at weblogic.jdbc.common.internal.RmiDataSource.getConnection(RmiDataSource.java:491) at com.gsis.security.service.SecurityServiceImpl.findUserViewByUserName(SecurityServiceImpl.java:66) at com.gsis.security.action.LoginAction.executeAction(LoginAction.java:73) at org.apache.struts.action.RequestProcessor.process(RequestProcessor.java:274) at org.apache.struts.action.ActionServlet.doGet(ActionServlet.java:507) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:707) at javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:820) at weblogic.servlet.internal.StubSecurityHelper$ServletServiceAction.run(StubSecurityHelper.java:227) at weblogic.servlet.internal.TailFilter.doFilter(TailFilter.java:26) at oracle.security.wls.filter.SSOSessionSynchronizationFilter.doFilter(SSOSessionSynchronizationFilter.java:276) at oracle.security.jps.ee.http.JpsAbsFilter$1.run(JpsAbsFilter.java:111) at oracle.security.jps.ee.http.JpsFilter.doFilter(JpsFilter.java:71) at oracle.dms.servlet.DMSServletFilter.doFilter(DMSServletFilter.java:136) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext$ServletInvocationAction.run(WebAppServletContext.java:3696) at weblogic.security.acl.internal.AuthenticatedSubject.doAs(AuthenticatedSubject.java:321) at weblogic.servlet.internal.WebAppServletContext.execute(WebAppServletContext.java:2179) at weblogic.servlet.internal.ServletRequestImpl.run(ServletRequestImpl.java:1490) at weblogic.work.ExecuteThread.run(ExecuteThread.java:221)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπαίνει. Και επειδή τα έχω πάρει χοντρά, και βαρέθηκα να ακούω ότι σε όλα φταίμε οι λογιστές, και δεν σκοπεύω στο τέλος να βρεθώ στο τρελοκομείο, ΑΠΑΙΤΩ, από τον ίδιο τον πρωθυπουργό της χώρας, να δώσει εντολή για άμεση επίσημη ανακοίνωση παράτασης των δηλώσεων φορολογίας εισοδήματος, όπως επίσης ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΑ να αναγνωριστούν ΔΗΜΟΣΙΩΣ οι άθλιες συνθήκες που μας επέβαλλαν τουλάχιστον το τελευταίο εξάμηνο, με ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...