Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνώμη

 

Χίλια συγνώμη αλλά δε μπορώ να αντισταθώ

 

 

 

Ελπίζω να αναφέρεσαι στο παιδί σου και να μην αποκαλείς έτσι τον άντρα σου

 

Και πάλι συγνώμη :wub: 

 

Αμέσως εσύ, να τα διαστρεβλώσεις όλα...  :angry:

Επιτέλους, βρείτε μου λέξεις που να μην έχουν διττή σημασία...  ;)

 

Ναι, στον γιο μου αναφέρομαι, που με περίμενε χρόοοοονια να τελειώσω την δουλειά μου

και να ασχοληθώ λίγο μ'αυτόν... Τώρα πια στα 16του με ξέγραψε και δεν τον νοιάζει καθόλου...

 

Καλό μεσημέρι  :)  :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TI ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΔΙΟΡΙΣΟΥΝ Σ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ? ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΑΦΙΣΣΟΚΟΛΗΤΗ

 

Ότι και τώρα... έπαιζε με άλλο "πτηνό" φυσικά, όχι με το twitter του...

 

Φτού γαμώτι... και άφησα πάλι τελευταίο το ΦΠΑ μου... κλασσικός μαλάκας λογιστής, που φροντίζει πρώτα τους άλλους... Δεν κόβεται η συνήθεια (μερικοί το λένε επαγγελματισμό, άλλοι μαλακία, εγω προτιμώ την μέση οδό και το αποκαλώ συνήθεια, παρηγοριά στον άρρωστο (εμένα) δηλαδή).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΣΟΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΑΠΟΧΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΙ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΗ ΔΗΛΩΣΗ ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΟΥΝ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΔΟΜΑ ΤΕΚΝΩΝ.ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΔΩΣΑ.

Αν αυτή η δικαιολογια  απέναντι στον εαυτό σου σε υπερκαλύπτει τότε θα πρέπει να σκεφτείς ξανά τους λόγους που σε έκαναν να απαντήσεις σε αυτήν την ανάρτηση....

 

Δεν έχω να προσθέσω τιποτα περισσότερο ,  πέρα απο το λυπάμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΛΕΜΕ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΑΠΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΘΟΥΝ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ Η ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΛΛΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.  ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΠΡΟΣΤΙΜΟ . ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΕΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανω φορολογικες δηλωσεις μεχρι δευτερα το ειπα σε ολους τωρα ποσοι θα ξαναερθουν δεν ξερω αλλα τους εξηγω τους λογους με καταλαβαινουν αλλα στο τελος με ρωτανε δλδ δεν θα μου κανεις την δηλωση??? μπλεξαμε.

τελος παντων το θεμα ειναι οτι ειμαι εκτεθειμενος με τις  δηλωσεις του φμυ και φπα για μια ακομα φορα απο το ξεκουρδιστο ταχις νιετ.ασε που δεν εχω τρεξει καμια μισθοδοσια για απδ , πληρωμες ικα ,προσωρινες φμυ και φυσικα πακετακια για επιδοτησεις οαεδ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΩ.ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΚΡΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΣΑΣ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΡΝΗΘΩ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΛΟΓΩ.ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΑΠΕΙΧΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΣΕ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΣΤΕ.ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΡΑΦΕΙ ΕΜΑΣ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΤΣΙ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟ.

 

Αγαπητέ συνάδελφε από την επαρχία (μιας και πιο πάνω αναφερθήκατε "κάπως" για εμάς

τους Αθηναίους... κάτι ξέρετε για εμάς που εμείς αγνοούμε)

 

Άποψή μου είναι ότι: μάλλον "χρησιμοποιείτε" το ΔΙΚΑΙΩΜΑ που έχει ο κάθε πολίτης να υποβάλλει

την δήλωσή του, για να κάνετε ΕΣΕΙΣ τη ΔΟΥΛΙΤΣΑ σας. 

 

...και τελικά πράγματι, δεν μπορούμε όλοι οι άνθρωποι να τα κάνουμε όλα

(αυτό για την αδυναμία άρνησης που εκφράσατε)

 

Λυπάμαι, καλό μεσημέρι σας εύχομαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες











  1. @htheoharis κ.Θεοχάρη θα ήθελα να σας ρωτήσω , γιατί πραγματικά μας περιπαίζετε ? Το σύστημα taxisnet , τούτη την ώρα έχει καταρρεύσει



















User Actions

 Following


c8wxh82kaqz7otj9g1uk_normal.jpegHarry Theoharis@htheoharis


@taske63 Μου λέει ο @htsavdaris πως το κοιτάνε




 


 

 

 

 

11:42 AM - 19 Jul 13 από Ελλάς








Κείμενο tweet

Απάντηση προς @htheoharis @taske63 @htsavdaris


 


 

H εικόνα θα εμφανιστεί ως σύνδεσμος














  1. @htheoharis @taske63 @htsavdaris δεν βοηθάει να το κοιτάνε γιατί και εμείς αυτό κάνουμε.....










Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω θυσιάσει πολλές ώρες προσφοράς προς το παιδί μου (ένα έχω - δεν είχα χρόνο για άλλο), κάνοντας αυτό το επάγγελμα, συμμετέχω στην αποχή, το παιδί μου μεγάλωσε και παίρνει το πτυχίο του για να το καμαρώσω όπως κάθε καλή μάνα πρέπει να ταξιδέψω την Τρίτη για Γιάννενα, οι δηλώσεις θα μείνουν, είμαστε άνθρωποι και έχουμε αδυναμίες. Τολμά ο παραπάνω "συνάδελφος" να λέει ότι υποβάλλει δηλώσεις ΝΤΡΟΠΗ μετά από τόσα χρόνια για πρώτη φορά κάνουμε μια ομαδική κίνηση τα λαμόγια "συνάδελφοι" να λείπουν από δίπλα μας- ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι του κανουν ακριβως? του παιρνουν τον πυρετο? του κανουν εντριβες? κανενα υποθετο ? 

 

αντε να δουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μπαίνει στο taxis...απλά στο Φ.Π.Α. δεν μου κατεβάζει τα σύνολα στα πεδία που συμπληρώνονται αυτόματα.. σε χρεωστική κιόλας..

Μοίρασε πόνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄΄ Είστε σε γραμμή προτεραιότητας ΄΄ ( κλείσαμε 1 ώρα ) ...η προτεραιότητα αυτή είναι σαν την ανάπτυξη....κάαααααααααποτε θα έρθει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα να δω ένα ακίνητο και, πληροφοριακά, το σύστημα πάει σφαίρα. Με τέτοιες ομαδικές ενέργειες αποχής, μάλλον έχει ελαφρύνει το σύστημα και μετά ο Τεό θα λέει ότι όλα λειτουργούν κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι του κανουν ακριβως? του παιρνουν τον πυρετο? του κανουν εντριβες? κανενα υποθετο ? 

 

αντε να δουμε....

 

Μάλλον το ξεματιάζουν! Το ματιάξαμε πια όλη μέρα κάθε μέρα να το κοιτάμε ... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πέταξε έξω στα μισά της δήλωσης!

 

 

Καλά σού 'κανε.

 

Μάλλον υποστηρίζει αυτό την αποχή αφού δεν συμμετέχουμε εμείς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις! με έχουν φάει και οι τύψεις που προσπαθώ να στείλω δηλώσώσεις. σε αρκετούς που είπα δεν προλαβαίνω ελάτε την άλλη βδομάδα μάζεψαν τα μπογαλάκια τους και πήγαν σε άλλη παραλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις! με έχουν φάει και οι τύψεις που προσπαθώ να στείλω δηλώσώσεις. σε αρκετούς που είπα δεν προλαβαίνω ελάτε την άλλη βδομάδα μάζεψαν τα μπογαλάκια τους και πήγαν σε άλλη παραλία.

Αν όλοι είμαστε συνεπείς, δεν θα βρουν άλλη παραλία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας αγρότης φώναξε τα παιδιά του που όλο καυγάδιζαν μεταξύ τουςς και τους είπε να φέρουν από ένα κλαδί. Αφού έκανε τα κλαδιά ένα δεμάτι και τα έδεσε, προκάλεσε ένα από τα παιδιά του να πάρουν το δεμάτι και να το σπάσουν. Όλα προσπάθησαν, αλλά μάταια. Κατόπιν ο πατέρας έλυσε το δεμάτι και έδωσε από ένα κλαδί σε κάθε παιδί για να το σπάσει, πράγμα που έκαναν με μεγάλη ευκολία. Στο τέλος ο πατέρας είπε: "Βλέπετε, παιδιά μου, πως αν παραμείνετε ενωμένοι, θα είστα ανίκητοι. Όμως αν διαφωνείτε και χωρίσετε, θα καταστραφείτε"  Αίσωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όλοι είμαστε συνεπείς, δεν θα βρουν άλλη παραλία...

 

 

Παντελή, τζάμπα χαλάς μελάνι..

 

Δέν είναι έτσι. :)

 

Πές , πές , όλο και κάτι θα μείνει.

 

Προσπαθούμε να διαμορφώσουμε συνειδήσεις , τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έγινε άλλο ένα success story…???

Δεν ανοίγει τίποτα ούτε η αρχική σελίδα

 

Πάρτε και κανένα τηλέφωνο να τους ρωτήσετε πότε θα ανοίξει ;)

Έτσι για να περνάει η ώρα αφού δεν έχουμε δουλεία να κάνουμε
2103375000 Κεντρικό υπουργείου Οικονομικών
210 3375350 - 210 3646252 -210 3643420 Διεύθυνση ΦΠΑ
Τηλεφωνικό Κέντρο Γ.Γ.Π.Σ - 210 4802000

2103375720 Γενική Διεύθυνση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, αυτό που εγραψε ο GGEORGE στηνη αρχική σελίδα στο "Taxis Net - OFF - X. Θεοχάρης: Θα κάνω ότι μπορώ, θα βρεθεί λύση" δουλέυει.

Δηλαδή

Εγω μπαινω ως εξής.

-Εισοδος από την εφαρμογη του Ε9
-Εξοδος απο την εφαρμογή του Ε9
-Σε βγάζει να δωσεις κωδικούς
-Τους δίνεις και σε βάζει κανονικά στην εφαρμογή.
ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ. ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...