Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ!!! ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!! ΤΙ ΧΑΡΑ ΝΙΩΘΩ... ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ! ΝΑ ΔΩ ΟΠΤΕ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΧΡΕΩΣΤΙΚΑ ΦΠΑ, ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΜΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο που θα πέι η ΠΟΦΕ στο υπουργείο, έτσι .... εθιμοτυπικά, άς τους κάνει ένα ...δωράκι,.... άνα laptop με τα σήμα του taxis και δίπλαένα κουβά .... βαζελίνη "αρπα κολα".....!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε και γ####τε εκει στο υπουργείο.θρασυτατοι που μου βγάζετε και ανακοινωσεις οτι πεταει το taxis και παραλαμβανουν δηλωσεις!!!έχουμε χασει τα λογικα μας!!!μας κοροιδευετε μνεσα στα μουτρα μας γελοιοι και πιο πολυ ο Θεοχαρης.ποιος μιλησε για παραταση;;;;ανοιχτο το συστημα για το νομιμο διαστημα θελω ρε.και το ταξις να δουλευει καραγκιοζηδες οχι οπως σημερα και χθες και προχτες και αντε Γ####τε παλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινά ντρέπομαι που ζω σε αυτή τη χώρα και ανέχομαι τον κάθε κύριο Θεοχάρη να με κοροϊδεύει κατάμουτρα . Βαρέθηκα να ανέχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τουιτερ για να το κανω αλλα οσοι συναδελφοι εχετε δεν του στελνετε τουιτ του π@#@#@@ρα με τα μυνηματα που δειχνει το gsis μπας και ανοιξει τα γκαβα τουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωρινή απώλεια σύνδεσης. Προσπαθείστε πάλι αφού κλείσετε όλα τα παράθυρα του φυλλομετρητή (Browser) !!

 

 

 

Να και ένα απ αυτά......!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα στην ΔΟΥ να υποβάλλω τροποποιητικη ΦΜΥ ΟΡΙΣΤΙΚΗ και δεν ειχαν συστημα!

Πως λέω ?  Εδω η ΓΓΠΣ εβγαλε ανακοινωση χθες οτι δεν υπάρχει ΚΑΝΕΝΑ τεχνικό πρόβλημα!!!!

 

ΒΡΕ ΔΕ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΟΥΣ???????

ΕΤΣΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ "ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ"-"ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ" ΤΟΥΣ????????????????

 

ΑΙ ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ ΓΕΛΙΟΙ ΤΕΛΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστικές που λήγουν την Παρασκευή θα στείλουμε? ή μπα?

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω τουιτερ για να το κανω αλλα οσοι συναδελφοι εχετε δεν του στελνετε τουιτ του π@#@#@@ρα με τα μυνηματα που δειχνει το gsis μπας και ανοιξει τα γκαβα τουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Του το στειλα εγω φωτο μαζί με πολλές ευχαριστίες γιατί φροντίζει για την ταλαιπωρία μας. Όπως επίσης και ευχαριστίες εκ μέρους των παιδιών μου που δεν με βλέπουν πια στο σπίτι. Γ@μ@ το κεφάλι του Μ@λ@κ@.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του το στειλα εγω φωτο μαζί με πολλές ευχαριστίες γιατί φροντίζει για την ταλαιπωρία μας. Όπως επίσης και ευχαριστίες εκ μέρους των παιδιών μου που δεν με βλέπουν πια στο σπίτι. Γ@μ@ το κεφάλι του Μ@λ@κ@.Ακο

Ακολούθησα το παράδειγμά σου και το έστειλα κ εγώ σε φωτογραφία που να φαίνεται και η ημερομηνία του συστήματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.  

 

Αφιερωμένο το μηνυματάκι του TAXIS στον εντιμότατο και ειλικρινέστατο κύριο Θεοχάρη!!!Βγες απο το γραφείο σου αγόρι μου κι έλα μια βδομαδούλα σε ενα λογιστικό γραφείο να δεις τι ζούμε...Το να υπάρχουν προβλήματα δεν είναι κακό αλλά το να υπάρχουν και να δηλώνεις οτι ολα δουλεύουν άψογα δείχνει το "μεγαλείο" του ανδρός!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Internal Server Error

The server encountered an unknown error, possibly due to misconfiguration. Contact the server administrator: [no address given]

More information about this error may be available in the server error log.

 

 

Παρτο .... φρεσκότατο......

 

ξαναγράψε τώρα όλη την περιοδική.... προς δόξαν του.....αισιχτιρμένου κ@λ@πεδου.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν είναι Τουλάχιστον ΜΑΛΑΚΕΣ.... ναι είναι και ας μου στείλουν εισαγγελέα για περιύβριση τα τσογλάνια....

 

 

Μετά απο πεντέξη φορές - ισως και δέκα... σε μία (την μοναδική Ε1) που με πέταξε έξω.... για να απαλλαγώ απο έναν ενοχλητικό και να φυτέψω την δήλωσή του -μην τον δείρω και αυτόν- αφού πάω να την υποβάλλω, μου βγάζει το μήνυμα

 

Σας ενημερώνουμε ότι το αποτέλεσμα της δήλωσής σας, εμφανίζεται για περιορισμένο αριθμό εκκαθαρίσεων..

 

ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΚΩΛΟΠΕΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΩΛΟΣΥΣΤΗΜΑ ΣΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ, και ο counter μετράει πόσες φορές μπήκα στην δήλωση;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Aι σιχτίρ........

 

Τα παρατάω πάω στο χωριό μου να τρώω βελανίδια....

Κωλοπεδα....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Internal Server Error

The server encountered an unknown error, possibly due to misconfiguration. Contact the server administrator: [no address given]

More information about this error may be available in the server error log.

 

 

Παρτο .... φρεσκότατο......

 

ξαναγράψε τώρα όλη την περιοδική.... προς δόξαν του.....αισιχτιρμένου κ@λ@πεδου.....

 

 

 

Λοιπόν είναι Τουλάχιστον ΜΑΛΑΚΕΣ.... ναι είναι και ας μου στείλουν εισαγγελέα για περιύβριση τα τσογλάνια....

 

 

Μετά απο πεντέξη φορές - ισως και δέκα... σε μία (την μοναδική Ε1) που με πέταξε έξω.... για να απαλλαγώ απο έναν ενοχλητικό και να φυτέψω την δήλωσή του -μην τον δείρω και αυτόν- αφού πάω να την υποβάλλω, μου βγάζει το μήνυμα

 

Σας ενημερώνουμε ότι το αποτέλεσμα της δήλωσής σας, εμφανίζεται για περιορισμένο αριθμό εκκαθαρίσεων..

 

ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ ΚΩΛΟΠΕΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΩΛΟΣΥΣΤΗΜΑ ΣΑ ΜΕ ΠΕΤΑΕΙ ΕΞΩ, και ο counter μετράει πόσες φορές μπήκα στην δήλωση;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Aι σιχτίρ........

 

Τα παρατάω πάω στο χωριό μου να τρώω βελανίδια....

Κωλοπεδα....!!!!

 

 

Είσαι απίστευτος ...

 

Χώσ'τα ...

 

Πες κι άλλα ...

 

Τρελαίνομαι λέμε ...

 

Δεν μπορώ να σταματήσω τα γέλια ...

 

Πεθαίνω ...

 

:D  :D :D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι απίστευτος ...

 

Χώσ'τα ...

 

Πες κι άλλα ...

 

Τρελαίνομαι λέμε ...

 

Δεν μπορώ να σταματήσω τα γέλια ...

 

Πεθαίνω ...

 

:D  :D :D  

Κοίτα ...

Σε ηλικία ... σου ρίχνω 4-5 ολυμπιάδες..... και όλα μου τα χρόνια είμαι μπροστά σε ένα πληκτρολόγιο ΑΛΑ ΠΑΝΤΑ ΣΩΣΤΟΣ.

Εχω κάθε δικαίωμα λοιπόν να αγανακτώ με τον κάθε ανεκδιήγητο άσχεταο που το παίζει ...άνετος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο και σχετικο ...πιστευω οτι ο  twitty@θεοχαρης μετραει αντιστροφα ηδη ....

....και τί θα γίνει... μετά.....

 

Μήπως το πρόβλημα δεν είναι μόνον αυτό το άσχετο ανθρωπάκι, αλλα κάτι άλλο που θέλει.... πολύ ανάλυση και φυσικά με νηφαλιότητα και όχι έτοια ώρα και με αυτή την φόρτιση???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως μιά ιδέα που μούρθε - παρα την φόρτιση και την κούραση, πρέπει να την συζητήσουμε.

Τί θα λέγατε να μαζέψουμε ότι σκατοδηλώσεις έχουμε, να τις κάνουμε χειρόγραφα και να τις παραδώσουμε με δικαστικό κλητήρα στην ΔΟΥ....?

και άσε να βγάλουν τα μάτια τους. Εμείς θάμαστε καλημένοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΓΗΜΕΡΑ ΟΥΤΕ ΦΠΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ!ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΟ SITE.

 

Έγινε διακοπή της σύνδεσης με τη σελίδα
      
      
      
      
      
        
        
          Το έγγραφο δεν περιέχει δεδομένα.
        
 
        
        
 
  Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά
   σε λίγο.
  Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας
στο δίκτυο.
  Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι
    επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...