Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ενημερώνουμε ότι για λόγους εργασιών συντήρησης και βελτιστοποίησης της υποδομής, ενδεχομένως και να υπάρχουν στιγμές πρόσβασης στο site και εφαρμογές της ΓΓΠΣ από την Πέμπτη 04/07/2013 και ώρα 10:00 έως την Τρίτη 24/12/13 και ώρα 16:30.

 

Θ. ε. τ. κ. α. σ. δ. ε. ο. π. π. ... :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΜΕ   ΓΙΑ  ΚΑΦΕ........!!!!!!!

 

ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΙΑ   ....  ΤΟ ΜΠΑΝΙΕΡΟ ΣΑΣ   ΚΑΙ   ΒΟΥΤΗΞΤΕ....

 

ΤΟ ΤΑΧΙS   .......   ΣΙΓΗΣΕ....

Το TAXIS σίγησε? Καλέ????? Πήγε κιόλας 16:00 η ώρα!!!!!!! Πώς περνάει η άτιμη όταν περνάς καλά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η περίοδος λειτουργίας δεν είναι ενεργή γιατί , λόγω αδράνειας, έληξε ο διαθέσιμος χρόνος............................

 

TO ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!

ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΔΕΚΑ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ Ε9...............

ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΩ :lol: :lol:

 

ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΜΑΣ...................................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H kατασταση είναι για κλάμματα..

 

Η ανακοινωση λέει για το πρωι οχι για ολη τη μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μα τιποτα να μην λειτουργει?????????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου παιδιά όλα αυτά τα κρατάτε σε φωτοτυπίες και τα παραδίδεται στον Σύλλογο, απαιτώντας - με αυτά τα αποδεικτικά στοιχεία - να επέμβει νομικά. Αποφασίστε να συνεισφέρετε στο κόστος της στάσης αυτής. 

 

Εμείς εδώ στα Χανιά το αποφασίσαμε ήδη στην Γενική μας Συνέλευση.  Απλά ψαχνόμαστε να συμμετάσχουν στην κίνηση όσοι περισσότεροι σύλλογοι μπορούν. Ενημερώστε τους συλλόγους σας και ζητήστε τέτοιες πρωτοβουλίες.

 

Αν δεν μαζευτούν σύλλογοι με κοινές υπογραφές δεν θα γίνει τίποτα. 

 

Καλό είναι να μεταφέρουμε τις αγωνίες μας εδώ διότι όλοι μας θέλουμε μια συμπαράσταση σε ότι περνάμε αλλά για όλα χρειάζεται επιπλέον εργασία, επιμονή και απαίτηση των όσων δικαιωμάτων έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΖΑΚΥΝΘΟ Η ΕΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΠΙΚΟΥΣ ΦΟΡΕΙΣ (ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΕΡΤ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ,ΛΟΓΙΣΤΕΣ,ΚΛΠ.) ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 26/6/2013 ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΛΟΓΟΥΣ ΣΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΓΚΤΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥ ΠΥΡΓΟΥ.

 

ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ, ΤΟΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΗ.

 

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ....ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ, ΙΣΩΣ Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΚΑΤΣΟΥΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στη Ζάκυνθο. Και βλέπω κλειστή η Δ.Ο.Υ. από 26/6  έως σήμερα; Πως τα πάτε με τα όργανα της τάξεως με τόσες μέρες κλειστή την Δ.Ο.Υ.;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαραδεκτο αυτό που συμβαίνει.Υπάρχει κόσμος ,πελάτες ο οποίος αμφισβητεί πλέον όταν τους λές ότι δεν λειτουργεί το σύστημα....και γινόμαστε εμείς ρεζίλι στα μάτια τους.Μιλάμε πλέον για τραγική κατάσταση εκτός ελέγχου. Κρίμα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια στη Ζάκυνθο. Και βλέπω κλειστή η Δ.Ο.Υ. από 26/6  έως σήμερα; Πως τα πάτε με τα όργανα της τάξεως με τόσες μέρες κλειστή την Δ.Ο.Υ.;  

ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥΣ....ΒΛΕΠΕΙ ΠΟΣΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ....ΜΑΣ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΕΙ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ απ το πρωι να  στείλω Ε9 και μου βγάζει συνεχώς 

Error 404--Not Found From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

 

@#$%@#$$%%##@@!!@@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.....  :)  :blink:  :angry:  :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hristatoskef01

*

  •  
  • simple Members
  • b_memb.gif
  • 16 Δημοσιεύσεις:

Καταχωρήθηκε Σήμερα, 02:04 μμ

ΕΓΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΓΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΔΗΛΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.....   :)   :blink:   :angry:   :ph34r:

Γιατί παραπονιέσαι τότε?Σου λέει κάτσε να με στείλεις και μετά θα σε αφήσω.Είναι ο νέος τρόπος για να πιέσει η ΓΓΠΣ να τελειώσεις με τις δηλώσεις σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαράδεκτοι..... Το πρωί προσπαθούσα να οριστικοποιήσω Ε9 του 2011 με αλλαγές που δεν είχαν περαστεί ηλεκτρονικά, μόνο χειρόγραφα και με πέταγε συνέχεια έξω. Και τώρα που ξαναπροσπάθησα να μπώ το 2011 έκανε φτερά.... Υπάρχει μόνο το 2012 .... ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα - προσπαθω να δω δηλωσεις νομικων προσωπων που εχω υποβαλλει και αλλες που εχω αποθηκευσει προσωρινα και μου βγαζει μυνημα .......

 

Δεν έχετε υποχρεώσεις υποβολής για το συγκεκριμένο έντυπο και για το διάστημα αναζήτησης υποχρεώσεων που επιλέξατε.

 

τι αλλο πια ???

 

πως να κανουμε οτιδηποτε πια???

 

δεν ξερω τι αλλο να κανω!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι απαράδεκτοι..... Το πρωί προσπαθούσα να οριστικοποιήσω Ε9 του 2011 με αλλαγές που δεν είχαν περαστεί ηλεκτρονικά, μόνο χειρόγραφα και με πέταγε συνέχεια έξω. Και τώρα που ξαναπροσπάθησα να μπώ το 2011 έκανε φτερά.... Υπάρχει μόνο το 2012 .... ΕΛΕΟΣ

 

@f_konstantina Δεν άλλαξε η ανακοίνωση. Για το 2011 ήταν μέχρι 30/6

 

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=91366&p=563439

 

Καλή δύναμη συναδέλφισσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...