Προς το περιεχόμενο

GSIS-ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πλανήτη Αρη μόλις μπηκα

ανοίγω υπόγειο τούνελ με κεντράρισμα τον σκληρό του υπουργείου και θα τις υποβάλλω με usb ξημερώματα!!!!!!!   :P  :P  :P  :D  :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι δεν μπορώ να μπώ!!!!  :angry:

 

Είμαι η μόνη????? .................... Γιατί βλέπω το αφήσατε το θέμα.......... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ. ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑ . ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ  ΡΕ ΘΕΟΧΑΡΗ. ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΑΣ ΣΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχολασαμε παιδια......

 

Ουτε στην ΕΡΤ δεν εγινε ετσι...... :blink: το συστημα  ειναι σε κωμα........

 

 

μιση με το σταγονομετρο......εστειλα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

Πρέπει να αλλάξουμε τίτλο στο θέμα:

 

"Είμαι κι εγώ μέσα" (μη με ρωτήσετε: που ???)

 

 

Επίσης θα πρέπει να οργανωθούμε και να τηρούμε ωράριο, 

(διότι εμείς φταίμε που μπλοκάρει το απιστεύτ-able "super duper wow" σύστημα

πρέπει να έχουμε ρυθμό, σαν να παρελαύνουμε ένα πράγμα, μην ξεχνιόμαστε ...)

 

 

Θα φτιάξει ο Μπάμπης :ph34r: ένα αρχειάκι, θα το ανεβάσουμε και θα μπαίνει μέσα το κάθε μέλος του forum 

 

να γράφεται στη λίστα αναμονής (αναφέροντας φυσικά στις αντίστοιχες στήλες που θα υπάρχουν, το είδος της δήλωσης 

 

που θέλει να υποβάλλει καθώς και τον αριθμό αυτών - θα υπάρχει όριο ανά είσοδο, πχ έως 3 δηλώσεις Ε5 μετά των

 

παρελκομένων.)

 

 

Η επιστημονική μας ομάδα θα μελετήσει τον ελάχιστο χρόνο που απαιτείται για μια συνηθισμένη υποβολή του κάθε

 

εντύπου πχ Ε3 = 20'  οπότε αυτόματα θα δίνεται από το σύστημα (βλέπε: αρχειάκι Μπάμπη) ο ανώτερος επιτρεπτός

 

χρόνος χρήσης των υπηρεσιών του gsis/taxisnet ή όπως αλλιώς λέγεται ... 

 

(μη μου βάζετε δύσκολα τέτοια ώρα, δε φτάνει που προσπαθώ να μας οργανώσω :angry:

 

 

Για να πετύχει το εγχείρημα θα πρέπει να υπάρχουν και κυρώσεις (αμ, πως !!!) 

 

 

Όποιος παραβαίνει τον προκαθορισμένο χρόνο ελεύθερης χρήσης των εκπληκτικών λογισμικών που μας παρέχει

 

δωρεάν το μεγαλόψυχο Υπ.Οικ. η ποινή του θα είναι: κέρασμα (τσίπουρων, μπυρονιών, οίνου, ουισκιού κλπ μετά

 

των αναλόγων συνοδευτικών) στους από κάτω του (αυτούς που τους έκλεψε τον χρόνο ντε !!!) καθώς και σε αυτούς

 

που είχαν αυτή την εκπληκτική ιδέα (δηλ. εμένα) επίσης και σε όσους βοήθησαν στην υλοποίησή της (βλέπεις

 

Μπάμπη? δουλεύω και για σένα λέμεεεεεεεεεε !!!!!!!!!! ) 

 

 

:D  :D  :D

 

 

Καληνύχτααααααααααα !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

Πρέπει να αλλάξουμε τίτλο στο θέμα:

 

"Είμαι κι εγώ μέσα" (μη με ρωτήσετε: που ???)

 

 

Επίσης θα πρέπει να οργανωθούμε και να τηρούμε ωράριο, 

(διότι εμείς φταίμε που μπλοκάρει το απιστεύτ-able "super duper wow" σύστημα

πρέπει να έχουμε ρυθμό, σαν να παρελαύνουμε ένα πράγμα, μην ξεχνιόμαστε ...)

 

 

Θα φτιάξει ο Μπάμπης :ph34r: ένα αρχειάκι, θα το ανεβάσουμε και θα μπαίνει μέσα το κάθε μέλος του forum 

 

να γράφεται στη λίστα αναμονής (αναφέροντας φυσικά στις αντίστοιχες στήλες που θα υπάρχουν, το είδος της δήλωσης 

 

που θέλει να υποβάλλει καθώς και τον αριθμό αυτών - θα υπάρχει όριο ανά είσοδο, πχ έως 3 δηλώσεις Ε5 μετά των

 

παρελκομένων.)

 

 

Η επιστημονική μας ομάδα θα μελετήσει τον ελάχιστο χρόνο που απαιτείται για μια συνηθισμένη υποβολή του κάθε

 

εντύπου πχ Ε3 = 20'  οπότε αυτόματα θα δίνεται από το σύστημα (βλέπε: αρχειάκι Μπάμπη) ο ανώτερος επιτρεπτός

 

χρόνος χρήσης των υπηρεσιών του gsis/taxisnet ή όπως αλλιώς λέγεται ... 

 

(μη μου βάζετε δύσκολα τέτοια ώρα, δε φτάνει που προσπαθώ να μας οργανώσω :angry:

 

 

Για να πετύχει το εγχείρημα θα πρέπει να υπάρχουν και κυρώσεις (αμ, πως !!!) 

 

 

Όποιος παραβαίνει τον προκαθορισμένο χρόνο ελεύθερης χρήσης των εκπληκτικών λογισμικών που μας παρέχει

 

δωρεάν το μεγαλόψυχο Υπ.Οικ. η ποινή του θα είναι: κέρασμα (τσίπουρων, μπυρονιών, οίνου, ουισκιού κλπ μετά

 

των αναλόγων συνοδευτικών) στους από κάτω του (αυτούς που τους έκλεψε τον χρόνο ντε !!!) καθώς και σε αυτούς

 

που είχαν αυτή την εκπληκτική ιδέα (δηλ. εμένα) επίσης και σε όσους βοήθησαν στην υλοποίησή της (βλέπεις

 

Μπάμπη? δουλεύω και για σένα λέμεεεεεεεεεε !!!!!!!!!! ) 

 

 

:D  :D  :D

 

 

Καληνύχτααααααααααα !!!!!!!!!!!

Εγραψες συναδέλφισα Μαρία! Εξαίρετη ιδέα και θα πρέπει να ζητήσουμε από τον κ. Θεοχάρη να την κατοχυρώσει στο όνομά σου με μια Π.Ν.Π. (Που Να Πάρει...) !!

Μπάμπηηηηη;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγραψες συναδέλφισα Μαρία! Εξαίρετη ιδέα και θα πρέπει να ζητήσουμε από τον κ. Θεοχάρη να την κατοχυρώσει στο όνομά σου με μια Π.Ν.Π. (Που Να Πάρει...) !!

Μπάμπηηηηη;;;

 

Τι να κάνουμε κ.Γιάννη, λέμε και καμιά μ@λ@κί@ να περάσει λίγο πιο ευχάριστα η ώρα, γιατί κοντεύουμε να σαλτάρουμε ... 

(καλό αυτό το: "ΠουΝαΠάρει" :))

 

Σημ: Δυστυχώς δεν έχω άλλα Like, αλλά πείτε ότι τα click-αρα !!!

 

Καληνύχτα σας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο έστειλα Ε3 και Ε5, χωρίς πρόβλημα, αλλά τώρα.... "αρ....δια μάντωλές"...

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 31/10, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Κανείς μας δεν μπορεί να μπει .Μπορεί βέβαια να οφείλεται στην σημερινή απεργία. Για εμάς βέβαια οι προθεσμίες τρέχουν κανονικά. Την Δευτέρα λήγουν τα Β και Γ εκτός ΑΕ και ΕΠΕ τι θα γίνει????? 

ΠΑΡΑΤΑΣΗ απο σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Για εισαγωγή στην  ΓΓΠΣ, δοκιμάστε αν θέλετε από εδώ.

 

Υ.Γ.

Μαρία, κ. Γιάννη, εγώ θα υιοθετήσω το: Π.Ν.Π.Γ.Τ.Τ.Μ.Γ.Π. (επεξήγηση μόνο με ΠΜ) :P:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

Κανείς μας δεν μπορεί να μπει .Μπορεί βέβαια να οφείλεται στην σημερινή απεργία. Για εμάς βέβαια οι προθεσμίες τρέχουν κανονικά. Την Δευτέρα λήγουν τα Β και Γ εκτός ΑΕ και ΕΠΕ τι θα γίνει????? 

ΠΑΡΑΤΑΣΗ απο σήμερα

Γιατί δεν πάει κανείς απο τους θεσμοθετημένος εκπροσώπους μας με ένα laptop στο υπουργείο, σαυτούς τους κάφρους, και να Τους βάλει να μπούν αυτοί και να στείλουν τις δικές του δηλώσεις....

Ετσι για να δούνε την γλύκα τα κ@λόπεδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Για εισαγωγή στην  ΓΓΠΣ, δοκιμάστε αν θέλετε από εδώ.

 

Υ.Γ.

Μαρία, κ. Γιάννη, εγώ θα υιοθετήσω το: Π.Ν.Π.Γ.Τ.Τ.Μ.Γ.Π. (επεξήγηση μόνο με ΠΜ) :P:)

 

Καλημέρα Μπάμπη, 

 

καλά τα πάω με την "μετάφραση" ???????  :ph34r: 

 

swear.gif

 

:P  :P  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρία, κ. Γιάννη, εγώ θα υιοθετήσω το: Π.Ν.Π.Γ.Τ.Τ.Μ.Γ.Π. (επεξήγηση μόνο με ΠΜ) :P:)

Μα γιατί;

Είναι σαφέστατο

Γ.Τ.Μ.Τ.Μ.Γ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν πάει κανείς απο τους θεσμοθετημένος εκπροσώπους μας με ένα laptop στο υπουργείο, σαυτούς τους κάφρους, και να Τους βάλει να μπούν αυτοί και να στείλουν τις δικές του δηλώσεις....

Ετσι για να δούνε την γλύκα τα κ@λόπεδα....

Και άν πρόκειται οι ΑΣΧΕΤΟΙ  Χάρηδες, να δώσουν παράταση για Ε5 πότε θα το κάνουν?

Θα περιμένουν πρώτα να μας βγάλουν την γλώσσα Σαββατοκύριακο, να σκοτωθούμε την Δευτέρα και να τη δώσουν την Δευτέρα το απόγευμα?

ΤΙ ΣΑΔΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Μπάμπη, 

 

καλά τα πάω με την "μετάφραση" ???????  :ph34r: 

 

swear.gif

 

:P  :P  :P

 

Και λίγα λες Μαρίααααααααααααα  :rolleyes:  :lol: :lol: :lol::wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ αποφασισα να μην γραψω τιποτα εδω γιατι αν αρχισω με τα καντηλια που θα ριξω θα με διαγραψουν δια παντος απο το forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Μπάμπη, 

 

καλά τα πάω με την "μετάφραση" ???????  :ph34r: 

 

swear.gif

 

:P  :P  :P

 

Και λίγα λες Μαρίααααααααααααα  :rolleyes:  :lol: :lol:

Βρε παιδιά, γλυστρίδα φάγατε πρωϊ-πρωϊ ; Αμάν πια η πολυλογία σας !

Υ.Γ. Μπάμπη περιμένω : Π.Ν.Π.Γ.Τ.Τ.Μ.Γ.Π. (επεξήγηση μόνο με ΠΜ)  :P  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να τους στέλνουμε με mail κάθε 1 λεπτό ΟΛΟΙ οι συνάδελφοι το πιο κάτω μήνυμα


Error 404--Not Found

 

  From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1: 10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

 

Ετσι για να μπλοκάρει και το mail τους....

Ούτως ή άλλως ούτε εμείς δουλεύουμε, ουτε έχει λόγο ύπαρξης το mail τους .... και όχι μόνο.

Δεν έχει λόγο ύπαρξης όλη η ιστορία του TAXIS, αφού δεν δουλεύει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...