Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΕΚΚΑΘ/ΚΗΣ ΦΠΑ ?


trapezokomos

Ερώτηση

επαναφέρω το θέμα αλλά κανενα νεο για παραταση εκκαθαριστικων φπα παίζει; υπ΄ζρχουν πολλοί που δεν έχουν πληρώσει τις περιοδικές ,άλλοι που τις πλήρωσαν καθυστερημενα και δεν φαινεται η πληρωμη και είναι και ο χρονος ελαχιστος λόγω τρελών υποχρεώσεων αυτό το διάστημα...κανα νεο ρε παιδια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΑ Γ'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.

ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΚ?

ΤΙΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΒΑΛΛΕΙ ΤΙΣ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΕΣ ΦΠΑ ΓΙΑ Γ'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ?

ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ????

TI ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!! ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ  ΟΤΙ ΛΗΓΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ!!!!!!!  ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

από μειλ που ήρθε 

 

 

ΕΙΔΗΣΕΙΣ

Η ECON ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ

Σας ενημερώνει και σας υπενθυμίζει

“Η ΓΝΩΣΗ ΕΙΝΑΙ

ΕΠΕΝΔΥΣΗ”

Ε.ΦΟ.Β.Ε. - Παράταση προθεσμίας υποβολής των εκκαθαριστικών δηλώσεων Φ.Π.Α Γ΄ κατηγορίας

Η Ένωση ΦΟροτεχνών Βορείου Ελλάδος σας ενημερώνει:

Η υποβολή ετήσιας εκκαθαριστικής δήλωσης ΦΠΑ του έτους 2012 για όσους τήρησαν διπλογραφικά βιβλία του Κ.Φ.Α.Σ., και έληγε 20 Μαΐου 2013, παρατείνεται μέχρι 10 Ιουνίου 2013, με την προϋπόθεση οι χρεωστικές περιοδικές να έχουν εξοφληθεί έως 4 Ιουνίου 2013

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0





  1. @htheoharis ειδα στην econ ηλεκτρονικη εφημ. οτι θα δοθει παραταση ως 10/06 για εκκαθ.Γκατηγ.ισχυει?



     









@kklery1 Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο




Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  1. @htheoharis ειδα στην econ ηλεκτρονικη εφημ. οτι θα δοθει παραταση ως 10/06 για εκκαθ.Γκατηγ.ισχυει?

     

@kklery1 Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο

No comments.......Θα πάω σ ένα καφενείο εδώ κοντά μπας κι άκουσαν αυτοί κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προς παράταση οι εκκαθαριστικές δηλώσεις Φ.Π.Α. Γ' κατηγορίας

[17.05.2013]

 

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, το Υπουργείο Οικονομικών προτίθεται να παρατείνει την καταληκτική ημερομηνία των εκκαθαριστικών δηλώσεων Φ.Π.Α. που έληγε στις 20/05 (βιβλία Γ΄κατηγορίας), έως 10/06 με την προϋπόθεση οι χρεωστικές περιοδικές δηλώσεις Φ.Π.Α. να έχουν εξοφληθεί έως 04/06.

 

Ισχύει να υποθέσω?????!!!!!! ε???????!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχουμε τίποτα νεότερο???  Έχετε τελείωσει όλοι να υποθέσω, δεν βλέπω κίνηση!

Δεν έχουμε τελειώσει συνάδελφε.....δεν πρόκειται φέτος.....είμαστε σε αναμονή.....

Απλά θα πρέπει φέτος να αρχίσουμε να τυπώνουμε και εκκαθαριστικά συντάξεων ΟΓΑ,ΟΑΕΕ,ΙΚΑ......και ότι άλλο προκύψει για τις δηλώσεις εισοδήματος.....επειδή δεν έχουν χαρτί οι υπηρεσίες...ενώ οι λογιστές το κάνουν ΤΣΑΜΠΑ.....έχουμε εμείς...ως άμισθοι υπάλληλοι του υπουργείου οικονομικών....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν έχουμε τελειώσει συνάδελφε.....δεν πρόκειται φέτος.....είμαστε σε αναμονή.....

Απλά θα πρέπει φέτος να αρχίσουμε να τυπώνουμε και εκκαθαριστικά συντάξεων ΟΓΑ,ΟΑΕΕ,ΙΚΑ......και ότι άλλο προκύψει για τις δηλώσεις εισοδήματος.....επειδή δεν έχουν χαρτί οι υπηρεσίες...ενώ οι λογιστές το κάνουν ΤΣΑΜΠΑ.....έχουμε εμείς...ως άμισθοι υπάλληλοι του υπουργείου οικονομικών....

Το ΤΣΑΜΠΑ συνάδελφε είναι σωστό για τους πελάτες (υποχρεωμένος είσαι , λένε) όχι όμως για τους ελέγχους, που θα μας ζητήσουν απόδειξη για την εκτύπωση των τελών κυκλοφορίας, των βεβαιώσεων που αναφέρεις , όπως και των αγροτικών και της παναγίας τα μάτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  1. @htheoharis ειδα στην econ ηλεκτρονικη εφημ. οτι θα δοθει παραταση ως 10/06 για εκκαθ.Γκατηγ.ισχυει?

     

@kklery1 Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο

εχουμε κανενα νεο τελικα ξερει κανεις τι θα γινει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Περιμένουμε όλοι την παράταση!! Αν οχι, κατα τις 12:00 την δευτέρα θα αρχίσω να τις στέλνω όλες όπως όπως και μέτα εδώ είμαστε, τροποποιητικές !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

THN KATΣΑΜΕ.

 

ΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ TAXHEAVEN ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΕΓΚΥΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ 10/6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Προσωρινά μη διαθέσιμη/ο υπηρεσίας/εγγράφου

 

 

H υπηρεσία ή το έγγραφο που ζητήσατε δεν είναι διαθέσιμη/ο προσωρινά.

 

Τhe service or the document you requested is not currently available.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...