Προς το περιεχόμενο
  • 0

Από χτες το πρωί δεν μπορω να χρησιμοποιήσω το site του ΟΑΕΔ για ηλεκτρονικη προσληψη


kpanagiotis

Ερώτηση

Μήπως εχει καποιος συναδελφος το ιδιο προβλημα; Μήπως κανει εργασιες αναβαθμισης το site και δε μπορω να μπω;

 

Ενω οι κωδικοι δουλευουν για το ika.gr, στο site του ΟΑΕΔ μου λεει οτι ειναι λανθασμενοι. Με καποιου άλλου μπηκα τελικα με τα χίλια ζορια και μου λεει πως δε μπορει να με εξυπηρετησει αυτη τη στιγμη

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

σε λίγο έτσι θα καταντησουμε έξω από τα γραφεία ....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τα στοιχεία που εισάγατε δεν είναι σωστά. Ξαναπροσπαθήστε.

 

H ΓΕΛΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΔΟΣΙΛΟΓΩΝ, ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ......ΜΟΝΟ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ Ο ΑΦΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ, ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΗΣ, ΚΑΙ ,ΜΕΧΡΙ ΕΣΧΑΤΩΝ ΓΕΝΕΩΝ ΤΟΥΣ, ΘΑ ΞΕΠΛΥΝΕΙ, ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΑΥΤΗΣ,,,,,,

ΕΙΣ ΘΑΝΑΤΟΝ.....ΤΕΛΟΣ   @$@^#&%$&$@#%@#!@!

 

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα ,εχει παρει καποισ απαντηση ποτε θα φτιαξουν το σιτε του οαεδ.Κταφερε καποιοσ να τους πιασει στο τηλεφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα σας ,όχι από τις 7 πμ σήμερα δεν μπαίνω μου βγάζει λάθος τους κωδικούς, και ποιός θέλετε να μας απαντήσει, ο κανένας, αυτοί μόνο να διατάζουν ξέρουν και άντε κόψε τον λαιμό σου εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Elena29 καλή σου μέρα εγώ εχτές έστειλα σχεδόν όλες τις απδ του ικα χωρίς πρόβλημα μετά το μεσημέρι τουλάχιστον σε μένα λειτουργούσε το ικα κανονικά, αλλά με το σεπε-οαεδ τίποτα μου βγάζει ότι οι κωδικοί είναι λάθος και το γελίο της υπόθεσης είναι ότι σαυτόν που θέλω να υποβάλω μια οικειοθελή μου βγάζει λάθος του κωδικούς και σε άλλον που δεν θέλω να κάνω κάτι απλώς δοκιμάζω τους κωδικούς μπαίνει στο σύστημα, θα τρελαθούμε τελείως . Υπομονή μέχρι να βγή η ψυχή μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ από χθες δεν μπορώ να μπω. μίλησα με την υποστήριξη στο ΣΕΠΕ και είπαν ότι θα βγάλουν εντολή να τις παραλάβουν χειρόγραφα στις κατά τόπους υπηρεσίες(κατά τις 11) αν συνεχιστεί αυτό το πρόβλημα. στον οαεδ που παίρνω τηλ χτυπάει 4-5 φορές και το κλείνουν!! στον υποκ/μα εδώ που πήρα τηλ, δηλώνουν άγνοια!! <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Elena29 καλή σου μέρα εγώ εχτές έστειλα σχεδόν όλες τις απδ του ικα χωρίς πρόβλημα μετά το μεσημέρι τουλάχιστον σε μένα λειτουργούσε το ικα κανονικά, αλλά με το σεπε-οαεδ τίποτα μου βγάζει ότι οι κωδικοί είναι λάθος και το γελίο της υπόθεσης είναι ότι σαυτόν που θέλω να υποβάλω μια οικειοθελή μου βγάζει λάθος του κωδικούς και σε άλλον που δεν θέλω να κάνω κάτι απλώς δοκιμάζω τους κωδικούς μπαίνει στο σύστημα, θα τρελαθούμε τελείως . Υπομονή μέχρι να βγή η ψυχή μας.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ mpantou...

ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΕΣΤΕΙΛΑ (ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ) ΤΙΣ ΑΠΔ Κ ΕΓΩ...

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ Κ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στην επιθεωρηση εχει παει σήμα για να δεχονται καταστασεις προσωπικου είδη

Στον gamo ΟΑΕΔ οχι!!!! την παραλαμβανει μονο με προστιμο 10 ημερομισθιων ανειδικευτου εργατη

Καλημέρα

post-3871-0-21354000-1363161481_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μέχρι τις 11 θα το φτιάξουν είπαν. 

Ας δώσουν τουλάχιστον οδηγίες για χειρόγραφη παραλαβή από τον ΟΑΕΔ.

Τι μλκ είναι αυτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στην επιθεωρηση εχει παει σήμα για να δεχονται καταστασεις προσωπικου είδη

Στον gamo ΟΑΕΔ οχι!!!! την παραλαμβανει μονο με προστιμο 10 ημερομισθιων ανειδικευτου εργατη

Καλημέρα

Πρόστιμο γιατί ? Μπορείτε να μας αναφέρετε τον Νόμο που τι λέει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΠΟ ΤΗΛΕΦ. ΕΠΙΚΟΙΝ.  ΜΕ  ΣΕΠΕ ΗΛΕΙΑΣ

 

ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ  ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ  11/03/2013

 

ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ  ? .......ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ  ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ.........!

 

ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 Λευκός καπνός από το κονκλαβιο μόλις μπήκα και έκανα την πρόσληψη του νέου Πάπα , πάω να τον γράψω και στο ειδικό βιβλίο και να του βγάλω και ΑΜΑ . Δεν μπορώ να βρω ειδικότητα SOS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να αλλάξει  τώρα ο τιπτλος του θεματος. 

 

 

Από χτες το πρωί δεν μπορω να χρησιμοποιήσω το site του ΟΑΕΔ για ηλεκτρονικη προσληψη

 

Καλημέρα Γιάννηηηηηηηηηη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να αλλάξει  τώρα ο τιτλος του θεματος.

 


Από χτες το πρωί δεν μπορω να χρησιμοποιήσω το site του ΟΑΕΔ για ηλεκτρονικη προσληψη τίποτα !!! :angry:

 

Καλημέρα Γιάννηηηηηηηηηη - Κώστααααααααα

 

Καλημέρα σε όλους ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηη  :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παρακαλώ τα φώτα σας

Καταγγελία σύμβασης με προειδοποίηση

Ημερομηνία προειδοποίησης 12/3/13

Ημερομηνία απόλυσης 11/5/2013

Με πιο έντυπο και πότε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Παρακαλώ τα φώτα σας

Καταγγελία σύμβασης με προειδοποίηση

Ημερομηνία προειδοποίησης 12/3/13

Ημερομηνία απόλυσης 11/5/2013

Με πιο έντυπο και πότε ;

 

Συνάδελφε Φιλώντα είναι ερώτηση παγίδα;

Η προειδοποίηση είναι ένα έγγραφο που συντάσσεται, υπογράφεται και μένει στην επιχείρηση για δική της κατοχύρωση.

Με την προειδοποίηση απλώς θα μειωθεί η αποζημίωση που θα εμφανιστεί επάνω στο έντυπο Ε6 την 11/05/2013 όταν και θα το υποβάλλεις (Ε6).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφε Φιλώντα είναι ερώτηση παγίδα;

Η προειδοποίηση είναι ένα έγγραφο που συντάσσεται, υπογράφεται και μένει στην επιχείρηση για δική της κατοχύρωση.

Με την προειδοποίηση απλώς θα μειωθεί η αποζημίωση που θα εμφανιστεί επάνω στο έντυπο Ε6 την 11/05/2013 όταν και θα το υποβάλλεις (Ε6).

Προσοχή παιδιά γιατί έχουν αλλάξει τα πράγματα και χάσατε επεισόδια!!!!!!

Σύμφωνα με την Αρ.πρωτ. 25542/811/21,11,2012 διευκρινιστική του 4093/2012, (Γ.Υποπαράγραφος ΙΑ.12 του άρθρου πρώτου του ν.4093/2012) :

 
β. Η σύμφωνα με την παράγραφο 1 του άρθρου 9 του ν. 3198/1955 (Α΄ 98), όπως ισχύει, προθεσμία των οκτώ (8) ημερών σχετικά με την εκπλήρωση της υποχρέωσης του εργοδότη να αναγγείλει την ενεργηθείσα καταγγελία στον Ο.Α.Ε.Δ., άρχεται από την επομένη ημέρα της γνωστοποίησης της έγγραφης προειδοποίησης προς τον εργαζόμενο (άρθρο 241 ΑΚ).
Αρα, κανονικό έντυπο καταγγελίας με ημερομηνία έναρξης και λήξης της προειδοποίησης και υποβολή στον ΟΑΕΔ εντος 8 ημερών. Πάντα αυτό υποστήριζε το ΔΕΝ και μάλιστα έχει σε κάποιο τεύχος του και τον έγγραφο τύπο της καταγγελίας με προειδοποίηση. Τώρα καθιερώθηκε και με Νόμο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η προειδοποίηση απόλυσης παίρνει γενικό πρωτόκολλο στον ΟΑΕΔ.

Οπότε όχι ηλεκτρονικά, και δεν μοιάζει με το Ε6....

Το υπόδειγμα του Δ.Ε.Ν. καλό είναι για αυτή τη δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...