Προς το περιεχόμενο

Α.Π.Δ. Ιανουαρίου για ρύθμιση Δώρου


NadiaMic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας,

 

μέσα σε όλο αυτό το ΜΠΑΧΑΛΟ που επικρατεί εχω να κάνω ρύθμιση του Δ.Χ.! Έλα όμως που πρέπει να στείλω την ΑΠΔ του Ιανουαρίου για να ελεγχεί για τυχόν διαφορές! και περιμένω να ανοίξει και περιμένω.. αλλά μάταια! προσπάθησα να στείλω 1ος-3ος και να έχει το αρχείο μόνο τον 1ο. όπως έκανα δηλαδή και πέρσυ.. (μιλάμε για εισφορές περί τις 85.000) αλλά τίποτα.. έβαλα και 1ος-1ος μήπως και ήταν αυτό το θέμα.. τίποτα... καμιά ιδέα;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι δυνατή η συμπλήρωση και υποβολή της ΑΠΔ για την περίοδο που επιλέξατε. (Λάθος Internet : int73500)

Αυτό μου βγάζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταλαβει γιατι πρεπει να στειλεις ΑΠΔ Ιανουαριου για να σου βγαλουν διαφορες στην ΑΠΔ που ηδη εχεις στειλει. Τελευταια μερα πληρωμης του Δ.Χ. ηταν χθες οποτε αν πας την αλλη βδομαδα θα φανουν οι διαφορες και θα μπορεις να κανεις τη ρυθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την ίδια απορία είχα.. Ο ελεγχτής του ΙΚΑ βέβαια δε δέχεται να βγάλει υπηρεσιακό αν δεν ελέγξει και τον Ιανουάριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας,

 

μέσα σε όλο αυτό το ΜΠΑΧΑΛΟ που επικρατεί εχω να κάνω ρύθμιση του Δ.Χ.! Έλα όμως που πρέπει να στείλω την ΑΠΔ του Ιανουαρίου για να ελεγχεί για τυχόν διαφορές! και περιμένω να ανοίξει και περιμένω.. αλλά μάταια! προσπάθησα να στείλω 1ος-3ος και να έχει το αρχείο μόνο τον 1ο. όπως έκανα δηλαδή και πέρσυ.. (μιλάμε για εισφορές περί τις 85.000) αλλά τίποτα.. έβαλα και 1ος-1ος μήπως και ήταν αυτό το θέμα.. τίποτα... καμιά ιδέα;;;;;

Μπορείς να την πας με δισκετα / cd να την περάσουν (αν μπορέσουν βέβαια :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως 31/03 ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ! ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ! Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!

   Γιατί Τηλεφωνική ?

Αφου υπάρχει σχετική ανακοίνωση του ΙΚΑ απο τον Ιανουάριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω την ίδια απορία είχα.. Ο ελεγχτής του ΙΚΑ βέβαια δε δέχεται να βγάλει υπηρεσιακό αν δεν ελέγξει και τον Ιανουάριο..

Για να δωσει ΥΣ για ρυθμιση οφειλων δεν πρεπει να οφειλονται τρεχουσες εισφορες ή αν οφειλονται πρεπει να τις καταλογισει για να γινει συνολικη ρυθμιση.

Ο 1/2013 ειναι απαιτητος 1/3/2013.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...