Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΒΟΛΗ ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΦΟΡΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, έχει  ξεκινήσει η υποβολή της Οριστικής Δήλωσης Φόρου Μισθωτών Ε7 για τη χρήση 2012;

Την έχει υποβάλλει κάποιος συνάδελφος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίθανο να ξεκίνησε...ακόμα δεν έχει βγει οδηγία τι θα γίνει με τον φόρο αλληλεγγύης που παρακρατήθηκε.Θα επιρρεάσει το Ε7?Θα αναγράφεται?που?θα είναι μέσα στο αρχείο?με τι κωδικό?κλπ....

μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κύριοι, μην βιάζεστε, είναι πολύ νωρίς ακόμα.

Πέρυσι θυμίζω πως ήταν μέχρι και 30/06/2012. Τώρα έχουμε απογραφές και κλεισίματα μπροστά μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, δείτε λίγο αυτό  : http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=89921#entry526146 και δοκιμάστε με την σειρά σας να δείτε λίγο τις υποχρεώσεις οποιουδήποτε πελάτη σας στο : Προσωποποιημένη Πληροφόρηση / Φορολογικό Ημερολόγιο , γιατί και εμένα το ίδιο μου βγάζει...άντεεε γιατί θα μας τρελάνουν τελείως μου φαίνεται :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφοι, δείτε λίγο αυτό  : http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php?showtopic=89921#entry526146 και δοκιμάστε με την σειρά σας να δείτε λίγο τις υποχρεώσεις οποιουδήποτε πελάτη σας στο : Προσωποποιημένη Πληροφόρηση / Φορολογικό Ημερολόγιο , γιατί και εμένα το ίδιο μου βγάζει...άντεεε γιατί θα μας τρελάνουν τελείως μου φαίνεται :angry:

Το Φορολογικό Ημερολόγιο στο Taxisnet δε νομίζω πως λειτουργεί ακόμα.....Ετσι για πλάκα πρέπει να είναι για την ώρα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα πριν 2 μέρες με Taxis, κάνουν έλεγχο στο πρόγραμμα του Ε7 (είναι σε beta) και όταν οριστικοποιηθεί, θα είναι διαθέσιμη η υπηρεσία και σχετικό πρόγραμμα για την αποστολή του αρχείου...

 

Με αυτές τις μαλακίες ασχολούμαστε συνέχεια και ξεχνάμε οτι η πρωκτοσκόπηση έχει φτάσει στις αμυγδαλές μας... Εμείς εκεί το βιολί μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...