Προς το περιεχόμενο

Η μικρή Αγιά συνεχίζει να ονειρεύεται και να αντιστέκεται


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας περιμένουμε στις επόμενες βραδιές. Σε κάποια απ' αυτές θα παίξουμε και θέατρο.

http://www.facebook.com/events/453500508051313/456044374463593/?notif_t=plan_mall_activity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχιλλέα, ειλικρινά χαίρομαι που το παλεύετε εκεί στην Αγιά. Μακάρι να ήταν δυνατόν να είμαι κοντά σας. Ελπίζω να ανεβάσεις κάποιο βίντεο εδώ. Καλή δύναμη σε όλους σας και συνεχίστε, προσπαθείστε. Αυτό μετράει...

Υ.Γ. Ο Μιχάλης Χανιώτης, που παίζει και τραγουδάει, έχει σχέση με την Πάρο; Εχω συγγενείς, φίλους και πελάτες με αυτό το ονοματεπώνυμο. Θα με ενδιέφερε αν είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχιλλέα, ειλικρινά χαίρομαι που το παλεύετε εκεί στην Αγιά. Μακάρι να ήταν δυνατόν να είμαι κοντά σας. Ελπίζω να ανεβάσεις κάποιο βίντεο εδώ. Καλή δύναμη σε όλους σας και συνεχίστε, προσπαθείστε. Αυτό μετράει...

Υ.Γ. Ο Μιχάλης Χανιώτης, που παίζει και τραγουδάει, έχει σχέση με την Πάρο; Εχω συγγενείς, φίλους και πελάτες με αυτό το ονοματεπώνυμο. Θα με ενδιέφερε αν είναι έτσι.

Ναι, ο πατέρας του είναι Παριανός. Πάντως, άμα δεν μπορείς να είσαι κοντά μας, μπορούμε να έρθουμε εμείς κοντά σας, για θεατρική παράσταση. Αρκεί να βρούμε τρόπο να αντιμετωπίσουμε τα έξοδα μεταφοράς και διαμονής (συν ένα τραπέζι μετά την παράσταση, που είναι η αμοιβή μας...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ο πατέρας του είναι Παριανός. Πάντως, άμα δεν μπορείς να είσαι κοντά μας, μπορούμε να έρθουμε εμείς κοντά σας, για θεατρική παράσταση. Αρκεί να βρούμε τρόπο να αντιμετωπίσουμε τα έξοδα μεταφοράς και διαμονής (συν ένα τραπέζι μετά την παράσταση, που είναι η αμοιβή μας...)

Αχιλλέα, καθόλου άσχημη ιδέα.Θα συνενοηθώ με τα παιδιά του πολιτιστικού συλλόγου, που διαθέτει και αίθουσα με θεατρική σκηνή και ηχητικές εγκαταστάσεις και θα σε ενημερώσω με Π.Μ. Ο συμπατριώτης μου πρέπει να γνωρίζει τον ΑΡΧΙΛΟΧΟ. Υπάρχει και η ΔΕΠΑΠ. Μόνο που μιλάμε για εποχή αμέσως μετά το Πάσχα, που θα έχει και κόσμο το νησί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχιλλέα, καθόλου άσχημη ιδέα.Θα συνενοηθώ με τα παιδιά του πολιτιστικού συλλόγου, που διαθέτει και αίθουσα με θεατρική σκηνή και ηχητικές εγκαταστάσεις και θα σε ενημερώσω με Π.Μ. Ο συμπατριώτης μου πρέπει να γνωρίζει τον ΑΡΧΙΛΟΧΟ. Υπάρχει και η ΔΕΠΑΠ. Μόνο που μιλάμε για εποχή αμέσως μετά το Πάσχα, που θα έχει και κόσμο το νησί.

 

Τέλεια! Η καλύτερη εποχή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μη χάσουμε τον πολιτισμό μας και την αξιοπρέπειά μας μέσα σε αυτή τη ζούγκλα. Μπράβο στην Αγιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

Συνεχίζουμε να το παλεύουμε και να ονειρευόμαστε. Σας περιμένουμε να συμβάλλετε κι εσείς, με συνεργασίες, σχόλια και αναρτήσεις στην νέα μας προσπάθεια εδώ:

 

agiotika.blogspot.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενασχόληση με τον πολιτισμό και την ιστορία είναι οτι πιο δημιουργικό μπορεί να κάνει κανείς σήμερα.

Και ότι πιό απαραίτητο.

 

Καλή συνέχεια στα όνειρά σας.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...