Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ ΝΕΟ ΕΣΠΑ


JKOUM

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ   θα  ηθελα   την  βοηθεα  σας   απο  συναδελφους   αν  υπαρχει   καποιο  προγραμματακι υπολογισμου  βαθμολογιας   για  το  νεο    ΕΣΠΑ  που  προκηρυχθηκε 14/01/2013   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καποιοι συναδελφοι   ειχαν   φτιαξει   ενα  excell    πολυ  χρησιμο   πιστευω  να  γινει  κατι  αναλογο   γιατι  το  προγραμμα   εχει  αρκετο  ενδιαφερον  και  πιστευω  αξισει   να  ασχολειθηται .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σας χαιρετώ συνάδελφοι και χαίρομαι για το reunion.Ανανεωμένος και σοφότερος αισθάνομαι έτοιμος να παραπλανηθώ για άλλη μια φορά στους φωτεινούς διαδρόμους των κρατικών ενισχύσεων προς τις ΜΜΕ της μεταποίησης-εμπορίου-υπηρεσιών-τουρισμού. Εξάλλου, πως θα μπορούσε να λείπει ένας Ορφέας από το

της ραχοκοκαλιάς της ελληνικής οικονομίας;0)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχει   ξεκινησει   τελικα   καποια  προσπαθεια   για  υπολογισμο   βαθμολογιας   και για  τους  συναδελφους   λογιστες   εχω  μια  πολυ  χρησιμη  συμβουλη  σε  σχεση  με  το  ΕΣΠΑ   που  μπορουν  να  χρηματοδοτηδουν  και  αυτοι   στελτε  πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ νόμιζα ότι τα λέμε όλα στον αέρα ρε παιδιά..Αν έχει αλλάξει κάτι από την προηγούμενη φορά που βρισκόμουν σε αυτόν το φιλόξενο χώρο, παρακαλώ τον διαχειριστή να με ενημερώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ νόμιζα ότι τα λέμε όλα στον αέρα ρε παιδιά..Αν έχει αλλάξει κάτι από την προηγούμενη φορά που βρισκόμουν σε αυτόν το φιλόξενο χώρο, παρακαλώ τον διαχειριστή να με ενημερώσει..

 

Αν και δεν είμαι διαχειριστής.....

 

Τίποτα δεν έχει αλλάξει, απλά μερικοί πατάνε στην ελαστικότητα των διαχειριστών για να προωθήσουν τη δουλειά τους και να αναπτύξουν πελατολόγιο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αγαπητοι   φιλοι  μην  βλεπετε  παντου  χρηματα  αν  περιμενα  το  ταχheaven  για  προσελκυση  πελατειας   θα  ειχε  παει  η  πεινα  συννεφο   .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αγαπητε συναδελφε,τα λογιστικα γραφεια ειναι εκτος επιδοτησεων και μη επιλεξιμος ΚΑΔ. Τωρα αν εσυ πας και προσθεσεις επιλεξιμο ΚΑΔ που εχει ο οδηγος και νομιζεις θα υποβαλλεις μελετη επενδυσης για αυτον ΚΑΙ ΜΟΝΟ τον καδ,τοτε καντο.

Αν και για οποιοδηποτε λογο οι δαπανες ου θα υποβαλλεις ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝΕ και την λογιστικη δραστηριοτητα ή εστω δραστηριοτητα που ειναι εκτος τοτε εχεις σοβαρο προβλημα και θα κρεμασεις ποσους πελατες.

Αν ηταν ετσι το προγραμμα θα εβαζε ΟΛΟ το λιανικο εμποριο ενα καδ χονδρικο στο ιδιο αντικειμενο και θα εμπαιναν ολοι στο προγραμμα...δεν ειναι ετσι.

Προσεχε γιατι θα σε κυνηγαει ο κοσμος...Στο λεω γιατι αρκετοι συναδελφοι που κανουν προγραμματα θα κανουν αυτο στους πελατες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι καλημέρα,

που μπορούμε να δούμε τους ΚΑΔ που μπορούν να συμμετέχουν στο ΕΣΠΑ?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φιλε  perlepe  επειδη  η  ανωνυμια   επιτρεπει   να  λεει   ο  καθενας   οτι  θελει    αφου  δεν  ξερεις   μην   μιλας   τα  περι   θα  σε  κυνηγαει  ο  κοσμος   να  τα  πεις  σε  κανα  πελατη   σου  που  φτιαχνεις  την  δηλωση      και   τελειωσαμε   με  αυτο  το  θεμα   .   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φοβερη απαντηση. Εγω το λεω για το καλο σου και εσυ νομιζεις οτι σε προσβαλλω. Εγω βεβαια δεν βγηκα στο φορουμ λογιστων να πεταω στον αερα οτι οι λογιστες ειναι επιλεξιμοι και να επικοινωνησουν μαζι μου γιατι δεν ειναι επιλεξιμοι για ΚΑΝΕΝΑ λογο.

παπακο εγω δεν εχω κατι τετοιο στην κατοχη μου,τοσα χρονια λειτουργουμε με προγραμμα εταιρειας που το προσαρμοζουν και το αναβαθμιζουν σε καθε προγραμμα.

Αν βρω κατι θα ποσταρω εδω να το ανεβασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι καλημέρα,

που μπορούμε να δούμε τους ΚΑΔ που μπορούν να συμμετέχουν στο ΕΣΠΑ?

 

Ευχαριστώ

http://www.espa.gr/el/Pages/NewsFS.aspx?item=475 κατεβασε τα παραρτηματα και εχει τους ΚΑΔ σε ξεχωριστο αρχειο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

http://www.espa.gr/el/Pages/NewsFS.aspx?item=475 κατεβασε τα παραρτηματα και εχει τους ΚΑΔ σε ξεχωριστο αρχειο!

ευχαριστώ, καλό μήνα σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ευχαριστώ, καλό μήνα σε όλους!

 

Μια μικρή διόρθωση στον φίλο perlepe. Οι ΚΑΔ αναθεωρήθηκαν χθες (μια μικρή αλλαγή/προσθήκη στον Τουρισμό) από ότι είδα και το νέο αρχείο βρίσκεται εδω. Κατά τα λοιπά έχουμε να κάνει πολλές βόλτες ο ....Τοτός, μέχρι να πάει το ψωμί στο σπίτι..:0) Υπομονή μέχρι να κάτσει η μπίλια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φοβερη απαντηση. Εγω το λεω για το καλο σου και εσυ νομιζεις οτι σε προσβαλλω. Εγω βεβαια δεν βγηκα στο φορουμ λογιστων να πεταω στον αερα οτι οι λογιστες ειναι επιλεξιμοι και να επικοινωνησουν μαζι μου γιατι δεν ειναι επιλεξιμοι για ΚΑΝΕΝΑ λογο.

παπακο εγω δεν εχω κατι τετοιο στην κατοχη μου,τοσα χρονια λειτουργουμε με προγραμμα εταιρειας που το προσαρμοζουν και το αναβαθμιζουν σε καθε προγραμμα.

Αν βρω κατι θα ποσταρω εδω να το ανεβασω.

Θα μπορούσες να μου πείς με ποιό πρόγραμμα δουλεύεις για να ψάξω πληροφορίες;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ θα συμφωνήσω με τον perlepes.... το πρόγραμμα δεν θα επιτρέψει πονηριές με προσθήκη επιλέξιμου καδ μόνο και μόνο για το πρόγραμμα :)

 

τέτοιες προτάσεις δεν έχουν καμία πιθανότητα έγκρισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ  ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ

 

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ Η ΟΠΟΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΑΠΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΡΘΡΩΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΑΓΓΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΗΣ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΝΟΜΙΜΟ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΠΡΟΡΑΜΜΑΤΟΣ.

 

ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΕΚ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΠΙΠΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΑΘΑΡΙΣΤΑ ΕΣΟΔΑ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΟΡΙΖΕΙ;

ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ Σύμφωνα με τον αρ. 1003821/10037/Β0012/ΠΟΛ. 1005/2005 Απόφασης του Υπουργού Οικονομίας και Οικονομικών “Εκπιπτόμενες δαπάνες από τα ακαθάριστα έσοδα των επιχειρήσεων με βάση διοικητικές λύσεις και τη δικαστηριακή νομολογία” ορίζεται ότι «2. Αμοιβές χρηματοοικονομικών συμβούλων για την αξιολόγηση της πιστοληπτικής ικανότητας εταιριών.» εκπίπτουν από τα ακαθάριστα έσοδα των εταιριών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το πρόγραμμα είναι δημιουργία μου για λογαριασμό της εταιρείας που εργάζομαι.

 

http://sharesend.com/yo9q2asz

Είναι σε excel μορφή 2010.

 

http://sharesend.com/vqsdtx8a

Και σε μορφή excel 2003(μπορεί να υπάρχουν κάποια θεματάκια)

 

Άμα χρειάζεται κάποια διόρθωση ενημερώστε εδώ.

FILE M DE T ANOIGEI MPOREIS N MT TSTILIES SE EMAIL;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Υπολογισμός βαθμολογίας για το νέο πρόγραμμα ενίσχυσης Μ.Μ.Ε. από την εταιρία μηχανικών και συμβούλων ΙΩΝΙΚΗ Ε.Τ.Ε.

 

http://news.ioniki.net/index.php/epixeirisi/epidotiseis-kai-daneia/item/194-ipologismos-vathmologias-tis-protasis-sas#.URozNWecaZQ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε ένα ψαχτίρι έπεσα πάνω σε αυτό .Είναι λίγο εξειδικευμένο σε λατομεία κλπ αλλά μάλλον χωράνε και άλλες δραστηριότητες οπότε μπορεί να βοηθήσει κάποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το πρόγραμμα είναι δημιουργία μου για λογαριασμό της εταιρείας που εργάζομαι.

 

http://sharesend.com/yo9q2asz

Είναι σε excel μορφή 2010.

 

http://sharesend.com/vqsdtx8a

Και σε μορφή excel 2003(μπορεί να υπάρχουν κάποια θεματάκια)

 

Άμα χρειάζεται κάποια διόρθωση ενημερώστε εδώ.

 

Βρες άλλο Host

 

post-2611-0-16502000-1360744568_thumb.pn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βρες άλλο Host

 

attachicon.gifkasp.png

 

Γιατί, επειδή το αντιτσουτσού σου λέει ότι είναι μαλίσιους...?????

 

Το nod πάντως δεν βγάζει άχνα........ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...