Προς το περιεχόμενο

ΔΑΠΑΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΕΡΓΟΥ


matinapoliti

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΑΠΑΝΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΕΡΓΩΝ;ΕΝΩ ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ,ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΑΥΤΟ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΑΔΟΧΟ.ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΝΑΔΟΧΟΣ ΕΦΟΣΟΝ  ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ  ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΩΣ ΔΑΠΑΝΗ ΧΩΡΙΣ ΦΠΑ;ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΚΟΜΑ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΟΤΙ ΕΞΟΦΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ;ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΒΙΒΛΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ.ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΤΕ ΠΟΛΥ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος πληρωνει τιμολογιο που δεν εκδοθηκε στο ονομα του και περιμενει να εκπεσει στα βιβλια του?

η' αλλαξε ονομα στο τιμολογιο

η' να μην το πληρωσει

 

άποψή μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΒΑΣΕΙ ΝΟΜΟΥ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΦΟΡΕΑ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΑΔΟΧΟ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ;ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΧΩΡΕΙ ΤΟ ΕΞΟΔΟ ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΔΟΧΟΥ;ΤΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΚΔΩΘΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΟ ΕΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΜΗ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΛΑΤΗ ΤΟΝ ΕΡΓΟΛΑΒΟ ΚΑΤΑΧΩΡΩ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΕΞΟΦΛΗΣΗΣ ΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΉΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟΥ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...