Προς το περιεχόμενο
  • 0

δωσ τε μου μια λυση βρε παιδια


zeus1984

Ερώτηση

ο εργοδοτης υποχρεωνει τον υπαλληλο να υπογραψει οτι πηρε δωρο χριστουγεννων ενω δε το εχει παρει! τι μπορει να κανει; μπορει να κανει μια υπευθυνη δηλωση οτι δεν δελει το δωρο!;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Βαζέχα  :angry:  :angry:  :angry: ??? 

 

 

post-4063-0-06836500-1355175241_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε Μπαμπηη το τουνελ δεν το βλεπεις?...προσοχη!σε προειδοποιω ,μην σε ξεγελαση το...φωτακι και... μπης διοτι  δεν προκειται να ξαναβγης! :D :D

ειπαμε Μπαμπη ,<ουφο > ειμαι μονο εγω εσυ.... φαινεσαι εξυπνο πουλι! :) μην μαςπαρει στο...ψιλο και ο...Κρητικος!!! :P:D :D :D :D

 

Νίκο καλησπέρα.

Κι εγώ "ούφο" είμαι, γιατί τώρα ξανά μπερδεύτηκα. <_<

Μήπως τελικά μας έχει ήδη πάρει στο ψιλό ο σύντεκνος ;;; <_<

 

0596CF3AF454613D691510F9AD5D5F3B.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κώστααααααααααααααααααααα :)

 

Βαζέχα  :angry:  :angry:  :angry: ??? 


Χουάν Ραμόν Ρότσα ... Γιάννης Μπουμπλής ...

 

 

Πριν από 32 χρόνια ο Χουάν Ραμόν Ρότσα έκανε ντεμπούτο στο ελληνικό πρωτάθλημα ως Μπουμπλής και το Onsports θυμάται την πορεία του «Ινδιάνου» που έγινε… Έλληνας.

Από το 1975, όταν και ήδη είχαν αρχίσει να έρχονται κατά συρροήν οι Αργεντινοί… ομογενείς ποδοσφαιριστές και να παίρνουν θέσεις στις ελληνικές ομάδας, ο Χουάν Ραμόν Ρότσα είχε μπει στο «μάτι» του Παναθηναϊκού. Ο αριστεροπόδαρος, βιρτουόζος, μέσος που τότε ήταν 21 ετών και φαινόταν πως θα κάνει μεγάλη καριέρα, είχε έρθει στην Ελλάδα και μάλιστα είχε από τότε αναζητηθεί η «φόρμουλα» με την οποία θα μπορούσε το «τριφύλλι» να τον χρησιμοποιήσει στο, ακόμα, ερασιτεχνικό πρωτάθλημα της χώρας μας.

Η λύση είχε βρεθεί, με την ελληνική καταγωγή του Ρότσα. Σύμφωνα με τον Δήμο Αιγάλεω υπήρχε σχέση του Ρότσα με την Ελλάδα και μάλιστα το επώνυμό του ήταν… Μπουμπλής. Το όνομα που μονοπώλησε στις αρχές της δεκαετίας τα ελληνικά γήπεδα ως σύνθημα. «Φόρτσα Ρότσα, Μπουμπλής», ακούγονταν σε κάθε γήπεδο από τους οπαδούς του Παναθηναϊκού που είχαν λατρέψει τον «Ινδιάνο» και τα μαγικά του με την μπάλα στα πόδια.

Με τέσσερα χρόνια καθυστέρηση

Η πρώτη άφιξη του Ρότσα στην Ελλάδα το 1975 δεν κατέστη δυνατό να φέρει και τη μεταγραφή στον Παναθηναϊκό. Τελικά, τον Δεκέμβριο του 1979 με τους «πράσινους» να έχουν γίνει ΠΑΕ και τον Γιώργο Βαρδινογιάννη να είναι στην προεδρία, θα δοθούν αρκετά χρήματα στην Μπόκα Τζούιορς για να αγοραστεί ο 25χρονος πλέον, διεθνής, μέσος.

Στις 10 Δεκεμβρίου ο Γιάννης Μπουμπλής, ο Χουάν Ραμόν Ρότσα δηλαδή, ήρθε στην Αθήνα. Τις επόμενες μέρες έγινε… σπριντ για να εκδοθεί δελτίο και τελικά στις 20 του ίδιου μήνα η ΕΠΟ δίνει το «πράσινο φως» μετά από τέλεξ που ήρθε από την ομοσπονδία της Αργεντινής. Ο Ρότσα ντεμπουτάρει στη Νέα Σμύρνη στις 23 Δεκεμβρίου, δίνει ασίστ στον Ερμή Κουρόπουλο για το πρώτο γκολ του Παναθηναϊκού στο τελικό 2-2 με τον Πανιώνιο.

 

πηγή:http://www.onsports.gr/Podosfairo/Podosfairo-Afierwmata/item/155252-Fortsa-Rotsa-Mpoymplis-photos-videos

 

"Μάθε μπαλίτσα ..." :)

Καλησπέραααααααααααα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αααααααααααααααααααααααα !!! τώρα κατάλαβα κύριε συνάδελφε ... <_<

Θέλατε να πείτε ότι ο εργαζόμενος είναι με την κάνη στον κρόταφο ... !!! :)

Πουλια στον αερα πιανετε συναδελφε.....

Πουλια.......

Πετουμενα............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Πουλια στον αερα πιανετε συναδελφε.....

Πουλια.......

Πετουμενα............

 

monemvasia11.jpg

 

 

Είπαμε κύριε συνάδελφε ...

Μαθαίνω γρήγορα ...

Αφού έχω εσάς για μέντορα ... :)

 

Υ.Γ.

Τι να σου κάνη και η μια κάνη. Πάρε δίκαννο να δεις την υγειά σου.

 

1s.jpg

 

Με ένα τρυγόνι ... δύο σμπάρους ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βαζέχα  :angry:  :angry:  :angry: ??? 

ολε!!!! Ροτσα -Ροτσα Μπουμπλης!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Είπαμε κύριε συνάδελφε ...

Μαθαίνω γρήγορα ...

Αφού έχω εσάς για μέντορα ... :)

 

Υ.Γ.

Τι να σου κάνη και η μια κάνη. Πάρε δίκαννο να δεις την υγειά σου.

 

1s.jpg

 

Με ένα τρυγόνι ... δύο σμπάρους ... :P

Ρε  Μπαμπη παλι ρεζιλι θα γινουμε!? αυτο..σαν δικωλο μου φαινεται...! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε  Μπαμπη παλι ρεζιλι θα γινουμε!? αυτο..σαν δικωλο μου φαινεται...! :D

 

Μπα μη το λες Νίκο.

Ξέρει εκείνος ... ξέρει ... :P:ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η αλήθεια είναι ότι βολεύει, αλλά είσαστε γρήγοροι σμπάροι και οι δύο, κάνετε τσαλιμάκια και δεν μπορώ να σας τακεμιάσω εύκολα...... Ιδίως ο πιασοπούλης, δεν παίζεται.............

 

Μωρέ θα πάρω ένα τόξο μου φαίνεται κι όπου σας πετύχω...............................

 

 

Jeremy-Renner-Hawkeye-Bow-Close-up.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η αλήθεια είναι ότι βολεύει, αλλά είσαστε γρήγοροι σμπάροι και οι δύο, κάνετε τσαλιμάκια και δεν μπορώ να σας τακεμιάσω εύκολα...... Ιδίως ο πιασοπούλης, δεν παίζεται.............

 

Μωρέ θα πάρω ένα τόξο μου φαίνεται κι όπου σας πετύχω...............................

....

 

Εμένα μη μου κρατήσεις ... :P

 

486280_444206315642234_1992596338_n.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εμένα μη μου κρατήσεις ... :P

 

486280_444206315642234_1992596338_n.jpg

 

 

Που το βρήκες πάλι αυτό.....?????

 

Ο Νίκος το έγραψε........?????????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κοιτα ..ενταξει.... δεν ειμαι και σαν τον Μπαμπη!!! :P  που απο τα πολλα κεφτεδακια της Μαρως, δεν του εκανε ουτε το σεντονι για ποδια !!! :P  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κοιτα ..ενταξει.... δεν ειμαι και σαν τον Μπαμπη!!! :P  που απο τα πολλα κεφτεδακια της Μαρως, δεν του εκανε ουτε το σεντονι για ποδια !!! :P  :D

 

Αααααα Νίκο μου ... δεν μου έδωσες καμία σημασία ... Και ούτε καν στη Χρύσα που σκέφτηκε την ποδιά, που ήθελες να δεις.

 

Λυπάμαι ... :(

 

Τελευταία σου ευκαιρία:

fypkd2.gif

Στην κέντημένη σου ποδιά μωρέ βλάχα ... :P

 

Καλησπέρααααααααα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Στυλακι εισαι αγορι μου !στυλακι! απλα,η ποδια... σου δινει λιιγο....αν την βγαλης  και κορμοστασια εχεις και σωμα, και λεβεντια ! και πανω απο ολα αστειρευτο χιουμορ!!!που μας λειπει πολυ σημερα...

ο αλλος.... ξερεις γιατι δεν  θελει να τρωω λιπη?διοτι σου λεει αν τρωει ο Νικος λιπη θα...μας αφηση χρονους...λογω καρδιας οποτε .. ποιον θα εχω εγω να δουλευω? τι νομισες οι Κρητικοι ειναι σαϊτες σαν εμας  μακ..ες τους βορειους ειναι?? :P:D :D :D :D :D

 

Καλησπερα και σε σενα  Μπαμπινοοοο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ποιος είπε ότι δεν υπάρχει δουλειά; Ετοιμάστε τις βαλίτσες σας. Γιατί εκεί πάει το πράγμα; Να φύγουμε εμείς, να έλθουν εκείνοι...

 

888000.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βαζέχα, πήρα κι εγω ποδιά, του Μπάμπη ειναι αντρική, η σχισμή ειναι πίσω......

 

Εδώ ειναι η δική μου , με μια παλιά φωτο μου......

 

post-4063-0-02551100-1355298582_thumb.jp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...