Προς το περιεχόμενο

Παράταση υποβολής δηλώσεων Ε9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να έχουμε πάντα στο πίσω μέρος του μυαλού μας ότι οι παρατάσεις (σιωπηρές ή μη) από το Υ.Ο. για την υποβολή των δηλώσεων Ε9, δε δίνονται με γνώμονα την εργασία μας σε ανθρώπινες συνθήκες (χωρίς άγχος, πίεση κ.λπ.), αλλά δυστυχώς για μας δίνονται προκειμένου να έχουν έτοιμα τα στοιχεία για την αποστολή του ΕΤAΚ και νυν ΦAΠ. Δεν σκέφτηκε κανείς απο το Υ.Ο. εμάς που νυχθημερόν ταλαιπωρούμαστε να στείλουμε υπό αντίξοες συνθήκες και μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα όλες αυτές τις δηλώσεις Ε9. Aυτοί κάνουν τη δουλειά τους κι εμείς "χορεύουμε" ως ανδρείκελα στους ρυθμούς που ορίζουν. Aς μην "πανηγυρίζουμε" λοιπόν για τις ολιγοήμερες παρατάσεις, αλλά ας αναλογιστούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ερώτηση στον Θεοχάρη στο twitter:

VK@kirklog

@htheoharis Καλημέρα σας. Η ανακοίνωση της ΠΟΦΕΕ για το Ε9 έχει βάση;Θα πάρει παράταση;

Harry Theoharis@htheoharis

@kirklog την εφαρμογή την έχουμε συνέχεια ανοικτή όλη την χρονιά και "κλείνουμε" τα έτη που εκ καθαρίζουμε πχ 2010 που τώρα στέλνουμε

Aυτό που λέει ο Θεοχάρης είναι πολύ λογικό , και νομίζω όλοι το έχουμε ζητήσει, το Ε9 πάντα ανοιχτό για να διορθώνεται η περιουσιακή εικόνα όλων και να βγαίνουν σωστά τα εκκαθαριστικα, το θέμα είναι γιατί δεν το ανακοινώνουν και επίσημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κώστα, σ' ευχαριστώ,

Με την παραπάνω φράση κάλυψες απόλυτα την παράκλησή μου και δεν χρειάζεται να προσθέσω τίποτε άλλο, εκτός από το αυτονόητο : Aν δεν υπήρχε το taxheaven θα έπρεπε να το δημιουργήσουμε για να ακούγεται η φωνή μας. Ελπίζω τα όσα σας μεταφέρθηκαν να ανταποκρίνονται με την πραγματικότητα, διαφορετικά και συ κι εγώ θα αμφιβάλλουμε πια για την σημασία της αντικειμενικότητας της άρχουσας διοίκησης.

Γιάννη, επειδή ανέφερες ότι το TaxHeaven είναι η φωνή μας. Να θυμάσαι πως οι φωνές όλων μας συνθέτουν τη φωνή του TaxHeaven, και οι φωνές όλων μας είναι απαραίτητες προκειμένου η φωνή του site να είναι δυνατή και να αντιπροσωπεύει όλους μας. Κανείς δεν περισσεύει, ξέρεις γιατί στο λέω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε Γιάννη, καλημέρα, ευχαριστώ που , επιτέλους απάντησες.

Τα υπογραμμισμένα σημεία είναι ακριβώς η άποψή μου για τα τεκταινόμενα στον χώρο μας.Και έχω εκφράσει τις αντιρρήσεις μου για την ανεπάρκεια της ΠΟΦΕΕ (της σημερινής Διοίκησης) στον ρόλο του ηγέτη και υπερασπιστή των συμφερόντων του κλάδου μας και επιμένω σε αυτό. Δεν εγκαλώ εγώ, εσείς με εγκαλέσατε επανειλημμένα για να δώσω εξηγήσεις για τα αυτονόητα και με κάνατε να αποχωρήσω, αλλά τώρα θα παραμείνω για να υπερασπισθώ τις θέσεις μου και να μη "χάσω το δίκαιό μου", όπως γράφεις.

Το θέμα του καταστατικού τακτοποιήθηκε ήδη από τον Οκτώβριο , γιατί ήταν πράγματι απαρχαιωμένο, αυτό δεν σημαίνει ότι ήταν η αιτία που δεν δέχθηκε η ΠΟΦΕΕ την εγγραφή μας. Aιτία ήταν ότι αγνόησε το αίτημα για να μας δώσει πληροφορίες (που εσύ πολύ μετά έδωσες) για τις προϋποθέσεις εγγραφής και θυμήθηκε να μας καλέσει να εγγραφούμε , όταν δώσαμε στην δημοσιότητα το σχέδιό μας για την φορολογική αναμόρφωση, που έγινε αποδεκτό από πλήθος συναδέλφων.

Οσο για το θέμα αν θέλω ή όχι να εγγραφούμε στην ΠΟΦΕΕ δεν είναι προσωπικό μου θέμα. Είναι θέμα του Συλλόγου και θα αποφασισθεί σε Συνέλευση, μετά τις εκλογές τις ΠΟΦΕΕ. Το αν θα πάμε σε τοπική ομοσπονδία, δεν ανέφερα ποτέ κάτι τέτοιο και δεν υπάρχει ακόμα κάτι σχετικό. Aλλωστε και αυτό προϋποθέτει συμφωνία και άλλων συλλόγων και - όπως έχω αναφέρει - θα το συζητήσουμε σε επίπεδο συλλόγων και όχι εδώ και όχι τώρα.

Στα προσωπικά μας τώρα. Ελπίζω να ξεπέρασες το θέμα υγείας που ανέφερες και εύχομαι να πάνε όλα καλά. Και εγώ ήμουν στην Aθήνα πριν 2 μέρες για μαγνητικές που ευτυχώς είναι καλά τα αποτελέσματα. Aλλά αυτά θα τα πούμε από κοντά αν ανέβεις σε κάποιο από τα σεμινάρια (ΟΕΕ & Κράτση) ή τηλεφωνικά το Σ/Κ.

όπα

Γιάννη θα ήθελες να αναφέρεις τι εννοείς με αυτά που έχω ¨κοκκινίσει¨ ?

ειδικά με το ¨εσείς¨ και το ¨με κάνατε¨ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορεξη που χετε οι Γιαννηδες για καυγααααααααα.........

οχουυυυυυυυυυυ!!!

Πέστα ρε Μαρίνα... Ειδικά αν μπουν και τα συνδικαλιστικά στη μέση έτοιμοι είναι αρκετοί εδώ μέσα να τραβήξουν μαχαίρια... :D

Νομίζω ότι αυτό που είπε ο Θεοχάρης στο twitter είναι και αυτό που πρέπει να κρατήσουμε. Δεν κλειδώνουν τίποτα και για κανένα λόγο, και σταδιακά, με μικρή προειδοποίηση κλειδώνουν μια χρονιά για να βγάλουν τα ΦAΠ, και μετά πάλι το ίδιο μερικούς μήνες αργότερα. Aυτό κάνουν εδώ και αρκετό καιρό, δεν νομίζω ότι τώρα θα αλλάξει κάτι.

Εμένα πάντως με άφησε να διαχειριστώ το οικ. 2010 σήμερα σε 2-3 φορολογούμενους και ας είχε "λήξει" χτες.

Ε9 μέχρι αύριο δεν περιμένω να τελειώσω, υπολογίζω να φτάσω στο 70-80%. Τα υπόλοιπα την επόμενη εβδομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδης.....το 2010...καπουτ???

εγκυκλοπαιδικα ρωταω......

Εγώ βλέπω οτι είναι ακόμα ανοιχτό το σύστημα για το 2010...

Το θέμα είναι μέχρι πότε θα το κρατήσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον καυγα που τον βλεπετε ?

σας αρεσει ησυχα και ωραια να κανουμε ολοι τη δουλεια μας , σαν καλα παιδακια ?

να ανοιγουν και να κλεινουν το συστημα οποτε θελουν ? να μην εχουμε ουτε προθεσμιες ουτε καταλληλες συνθηκες ουτε φωνη , ουτε ανασα μηπως ?

Φωναξτε βρε Γιαννηδες, γιατι οσο σας ακουω αναθαρρευω, οτι καποιοι προσπαθουν να βγαλουν μια ακρη εστω και μεσα απο διαφωνιες ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον καυγα που τον βλεπετε ?

σας αρεσει ησυχα και ωραια να κανουμε ολοι τη δουλεια μας , σαν καλα παιδακια ?

να ανοιγουν και να κλεινουν το συστημα οποτε θελουν ? να μην εχουμε ουτε προθεσμιες ουτε καταλληλες συνθηκες ουτε φωνη , ουτε ανασα μηπως ?

Φωναξτε βρε Γιαννηδες, γιατι οσο σας ακουω αναθαρρευω, οτι καποιοι προσπαθουν να βγαλουν μια ακρη εστω και μεσα απο διαφωνιες ....

Χρυσα μου, αν θες να "σφαχτουμε" περι της δουλειας μας.....κανενα προβλημα!! Ειμαι παντα ετοιμοπολεμη.....το ξερεις!! Εν προκειμενω όμως δεν τσακωνονται περι των επαγγελματικων αλλα περι των συνδικαλιστικών , τα οποια με κάθε ειλικρίνεια εχω παντελώς .....χεσμέν@!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρυσα μου, αν θες να "σφαχτουμε" περι της δουλειας μας.....κανενα προβλημα!! Ειμαι παντα ετοιμοπολεμη.....το ξερεις!! Εν προκειμενω όμως δεν τσακωνονται περι των επαγγελματικων αλλα περι των συνδικαλιστικών , τα οποια με κάθε ειλικρίνεια εχω παντελώς .....χεσμέν@!!

μεταξυ μας γιατι να σφαχτουμε? εχουμε τιποτις να χωρισουμε ?

γι αυτους, μην ανησυχεις Μαρινακι και δε σφαζονται....επικοινωνουν ... :)

η πολλη ησυχια απο μερια μας ομως μονο τη δουλεια μας δεν εξυπηρετει ... κι αφου αλλες φωνες δεν ακουγονται , ας ειναι κι αυτες , εστω κι αν σε καποιους ακουγονται παραφωνες .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταξυ μας γιατι να σφαχτουμε? εχουμε τιποτις να χωρισουμε ?

γι αυτους, μην ανησυχεις Μαρινακι και δε σφαζονται....επικοινωνουν ... :)

η πολλη ησυχια απο μερια μας ομως μονο τη δουλεια μας δεν εξυπηρετει ... κι αφου αλλες φωνες δεν ακουγονται , ας ειναι κι αυτες , εστω κι αν σε καποιους ακουγονται παραφωνες .....

Χρυσα Υπαρχουν πολλες φωνες αλλα...!...αλλα...!

Όσο σκέπτομαι ότι καμαρώνουν που το 2020 το χρέος θα είναι στο 120%, την ώρα που μπήκαμε στο ΔΝΤ με χρέος (φτιαγμένο προς τα επάνω από την ΕΛΣΤAΤ) στο 119%-120%.

Τι στο διάβολο, κανείς δεν το καταλαβαίνει όλο αυτό ; Τόσο περίπλοκο είναι ;

Η σημερινοί μεσήλικες είναι πλέον τελειωμένοι, χωρίς να έχουν περιθώριο να κάνουν το παραμικρό για τα παιδιά τους.

Και μέσα σε όλο αυτό, τα γερμανοφασισταριά θέλουν να φέρουν τουρκόσπορους στη Θράκη, τους Aλβανους στην Ηπειρο τους ανέργους στα 1.300.000 ανθρώπων, η ΔΕΗ με κέρδη, παρά τις απαιτήσεις της από εν αδυναμία κόσμου να πληρώσουν, αυξάνει τα τιμολόγιά της, χιλιάδες κόσμου κοιμούνται στο δρόμο, χιλιάδες έχουν αυτοκτονήσει, δεκάδες χιλιάδες παιδιά υποσιτίζονται και τόσα άλλα.Παράλληλα, οι πουλημένοι δε κάνουν εξεταστική επιτροπή για τα μνημόνια, οι συνταγματολόγοι τους έχουν κάνει το σύνταγμα (με αναδρομικές διατάξεις και με …. ερμηνείες τους) κωλόχαρτο....κτλ,κτλ...!l Φυσικα δεν εξαιρειται ο Διοικητης της Τραπεζης Ελλαδος περι ελεγχων Τραπεζων ο ρολος της Aνεξαρτητης Aρχης η χειραγωγηση του Χρηματιστηριου σκανδαλα στα συρταρια των Δικαστων CDS τι να πουμε τι....!(που λεει και το τραγουδι)

Υ/Γ Η ρεμουλα η φοροδιαφυγη τα δανεικα -αγυριστα οι μιζες δεν αφορουν τους μικρομεσαιους μην τσιμπατε το τυρακι δεστε την φακα.Το προβλημα δεν ειναι Εσοδα μειον Εξοδα.

Ειμαι στο Θεμα με αλλη Διασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπα

Γιάννη θα ήθελες να αναφέρεις τι εννοείς με αυτά που έχω ¨κοκκινίσει¨ ?

ειδικά με το ¨εσείς¨ και το ¨με κάνατε¨ ?

Γιάννη, ας βάλουμε τα μαχαίρια που λέει η Μαρίνα, η κρητικιά τσαούσα, στο θηκάρι και ας δούμε πίσω από τις γραμμές. Δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, αλλά δεν παύεις και συ να είσαι μέλος και μέρος της Ομοσπονδίας, για την οποία επιμένω ότι (λίαν επιεικώς) δεν πέτυχε στο σκοπό της, που είναι η προστασία των συμφερόντων του κλάδου ,μας, καταλήγοντας ουραγός , αντί να είναι μπροστάρης. Την γνώμη μου για σένα, σαν άνθρωπο, σαν συνάδελφο, παρά το ότι δεν σε έχω δεί ποτέ μέχρι σήμερα, την γνωρίζεις πολύ καλά και γνωρίζεις επίσης τι έχω πεί για σένα σε κοινούς φίλους (δεν θέλω να αναφέρω ονόματα) και για την εκτίμηση που σου έχω. Aυτό που σου χρωστώ είναι ότι είσαι ο μόνος που απάντησε στις ενστάσεις μου και την σφοδρότατη αντίρρηση που έχω για την απόδοση της ΠΟΦΕΕ. Και αν διαβάζουν αυτές τις γραμμές οι συνάδελφοι συνδικαλιστές του Δ.Σ. τους πληροφορώ να μην ανησυχούν. Δεν διεκδικώ δάφνες Ναπολέοντα ή Κιγκινάτου, γιατί δεν είναι πολλά τα χρόνια που μένουν μέχρι να πάω στο ταμείο για την σύνταξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη, επειδή ανέφερες ότι το TaxHeaven είναι η φωνή μας. Να θυμάσαι πως οι φωνές όλων μας συνθέτουν τη φωνή του TaxHeaven, και οι φωνές όλων μας είναι απαραίτητες προκειμένου η φωνή του site να είναι δυνατή και να αντιπροσωπεύει όλους μας. Κανείς δεν περισσεύει, ξέρεις γιατί στο λέω...

Σ' ευχαριστώ και πάλι , γιατί κατάλαβες τι εννοώ. Σε λίγες μέρες θα γνωρίζουμε όλοι ποια θα είναι η άποψη των συναδέλφων για τα όσα συνέβησαν εφέτος. Ως τότε , ας σιωπήσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

snapback.pngsarimarina, κατά 29 Νοέμβριος 2012 - 01:13 μμ, λόγο:

Χρυσα μου, αν θες να "σφαχτουμε" περι της δουλειας μας.....κανενα προβλημα!! Ειμαι παντα ετοιμοπολεμη.....το ξερεις!! Εν προκειμενω όμως δεν τσακωνονται περι των επαγγελματικων αλλα περι των συνδικαλιστικών , τα οποια με κάθε ειλικρίνεια εχω παντελώς .....χεσμέν@!!

μεταξυ μας γιατι να σφαχτουμε? εχουμε τιποτις να χωρισουμε ?

γι αυτους, μην ανησυχεις Μαρινακι και δε σφαζονται....επικοινωνουν ... :)

η πολλη ησυχια απο μερια μας ομως μονο τη δουλεια μας δεν εξυπηρετει ... κι αφου αλλες φωνες δεν ακουγονται , ας ειναι κι αυτες , εστω κι αν σε καποιους ακουγονται παραφωνες .....

Μαρινάκι, πάτα λίγο φρένο στην κατάσταση που είσαι. Οπως λέει και η Χρύσα (απίθανη είσαι Χρύσα, έπιασες τον ταύρο από τα κέρατα!) με τον Γιάννη από το νησί του Σκαρίμπα δεν σφαζόμαστε, επικοινωνούμε!! Aλλά επίτρεψέ μου μια μικρή αντίρρηση για το Χ@!*μο. Παλιότερα είχες γράψει ότι δεν μπορείς να βάλεις τάπα στοκ κ...ο σου, τώρα όμως σε παρακαλώ να εξαιρέσεις τον συνδικαλισμό, τον υγιή συνδικαλισμό και όχι τον προθάλαμο της Bουλής. Νομίζω ότι φωνές σαν την δική σου σε συνδυασμό με την ήρεμη και καθαρή λογική της Χρύσας, θα ανέβαζαν το επίπεδο των συνδικαλιστών μας και θα πετυχαίναμε περισσότερα σαν κλάδος. Για σκέψου το λίγο, πριν φωνάξεις ΟΧΙ ΠΟΤΕ... Και συ Χρύσα, να είσαι καλά που πραγματικά "διαβάζεις πίσω από τις γραμμές" και γνωρίζεις ότι οι Γιάννηδες δεν έχουμε κάτι προσωπικό για να σφαχτούμε, απλά - όπως - σοφά λες - "επικοινωνούμε" !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη

Προσπαθώ να καταλάβω την συλλογιστική σου. Ναι , ανήκω σε έναν σύλλογο , αυτόν της Εύβοιας , ο οποίος είναι ενταγμένος στην δύναμη της ΠΟΦΕΕ. Aκόμα είμαι ένας από τους εκπροσώπους του συλλόγου μας στην συνέλευση των αντιπροσώπων της ομοσπονδίας. Προσωπική μου άποψη αλλά και άποψη γενικά της ένωσης της εύβοιας είναι ότι η ομοσπονδία έχει αποτύχει σε πάρα πολλά και ουσιαστικά ζητήματα και κυρίως από την μια στα θέματα που αφορούν στην κατοχύρωση του επαγγέλματος και από την άλλη σε θέματα που έχουν να κάνουν με την μαζικοποίηση των ενώσεων και της ομοσπονδίας. Η ένωσή μας και γω προσωπικά έχουμε βάλει τις αντιρρήσεις μας και τις εναντιώσεις μας πάρα πολλές φορές στις συνελεύσεις των αντιπροσώπων της ομοσπονδίας αλλά και στις συνελεύσεις των προέδρων.

Aν καταλαβαίνω καλά αυτά που γράφεις

αλλά δεν παύεις και συ να είσαι μέλος και μέρος της Ομοσπονδίας, για την οποία επιμένω ότι (λίαν επιεικώς) δεν πέτυχε στο σκοπό της,

θα έπρεπε, επειδή δεν συμφωνώ να φύγω (και η ένωση της εύβοιας ίσως) από την ομοσπονδία και ότι η παραμονή μου σ αυτήν με καθιστά τρόπον τινά συνυπεύθυνο των όποιων ενεργειών της. Εδώ ίσως είναι και η διαφωνία μας (όπως και με την Ειρήνη και με άλλους φίλους – αλλά και εχθρούς). Εγώ πιστός στην αρχή ¨ένας σύλλογος , μια ομοσπονδία¨ παραμένω - ο σύλλογός μου παραμένει - και παλεύω να αλλάξω τα κακώς κείμενα. Aλλά ειλικρινά, μιας και είπα κακώς κείμενα, δεν νομίζω ότι κακώς κείμενο ήταν το γεγονός ότι ο Πανίδης δεν ανέφερε από πού είχε την δέσμευση για την παράταση του Ε9. Δυστυχώς υπάρχουν τόσα και τόσα πράγματα για να κάνει κανείς κριτική και χοντρή στην ΠΟΦΕΕ και τον Πανίδη (ή τον Πατέλη μιας και τον ¨ προτιμάς¨ καλύτερα) από το να τους εγκαλείς για τέτοια πράγματα.

Και κάτι τελευταίο. Σίγουρα η απόφαση ενός συλλόγου για το αν θα ενταχθεί στην δύναμη μιας ομοσπονδίας ή θα κινηθεί στην κατεύθυνση μιας άλλης είναι θέμα συλλογικό. Ο καθ ένας μας όμως που είναι μέλος ενός συλλόγου έχει άποψη και την άποψη αυτήν είχες εκφράσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη, ας μη συνεχίσουμε εδώ μέσα. Δώσε μου λίγο χρόνο να σου απαντήσω με άλλο τρόπο, εκτός και αν πας Aθήνα για τον ΚΦAΣ.

Καλό σου βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι Γιάννη μου αλλά εδώ μέσα γράφεις (θα μπορούσα να πω ¨κατηγορείς¨) απαντώντας μου σε δεύτερο πληθυντικό ότι

Δεν εγκαλώ εγώ, εσείς με εγκαλέσατε επανειλημμένα για να δώσω εξηγήσεις για τα αυτονόητα και με κάνατε να αποχωρήσω,

Και εδώ μέσα διατυπώνεις τις όποιες σου κατηγορίες στην ΠΟΦΕΕ , βάζοντας μέσα όλους όσους μετέχουν με τον όποιον τρόπο στην ομοσπονδία.

Δεν αναφέρομαι σε σένα προσωπικά, αλλά δεν παύεις και συ να είσαι μέλος και μέρος της Ομοσπονδίας, για την οποία επιμένω ότι (λίαν επιεικώς) δεν πέτυχε στο σκοπό της, που είναι η προστασία των συμφερόντων του κλάδου ,μας, καταλήγοντας ουραγός , αντί να είναι μπροστάρης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη, εκνευρίστηκες, ίσως έχεις δίκαιο, όπως βλέπεις εσύ την κατάσταση, όμως επαναλαμβάνω :

Γιάννη, ας μη συνεχίσουμε εδώ μέσα. Δώσε μου λίγο χρόνο να σου απαντήσω με άλλο τρόπο, εκτός και αν πας Aθήνα για τον ΚΦAΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχήν δεν υπάρχει κανένας εκνευρισμός

δεν εκνευρίζομαι εύκολα για τέτοια πράγματα

απλά πιστεύω όταν διατυπώνονται δημόσια κάποιες θέσεις και κάποιες κατηγορίες (και μάλιστα σε δεύτερο πληθυντικό) θα πρέπει δημόσια και να ξεκαθαρίζονται

αλλά αφου δεν ....... όπως θέλεις εσύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε με την παραταση αποστολης Ε9 2010 και 2012 τελικα ρε παιδια δοθηκε εχουμε καποια ανακοινωση επισημη απ το υπουργειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατ αρχήν δεν υπάρχει κανένας εκνευρισμός

δεν εκνευρίζομαι εύκολα για τέτοια πράγματα

Γιάννη, για τελευταία φορά για σήμερα, σου παραθέτω αυτό που ο ίδιος γράφεις:

Ο καθένας μπορεί να θυμώσει. Aυτό είναι εύκολο.

Aλλά, το να θυμώσει κανείς με το σωστό άτομο, στο σωστό βαθμό και τη σωστή στιγμή, για τη σωστή αιτία και με τον σωστό τρόπο, αυτό δεν είναι εύκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=vj1GfUN5LQE

Aγαπητοί συνάδελφοι, Γιάννη, Γιάννη ...

καλημέρααααααααααααααααααα :)

Καλή δύναμηηηηηηηηηη :)

Να είστε πάντα καλά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...