Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ TAXISNET (ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΕΣ ΚΕΠΥΟ)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν πάω να αποθηκεύσω ή να υποστείλω δήλωση μέσω φόρμας λαμβάνω το ακόλουθο μήνυμα

http://www.gsis.gr/overload.html is unavailable, please contact system administrator.

Ε ρε Τ(σ)ατσόπουλος που τους χρειάζεται Σαββατιάτικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχει να κανει με τις συγκεντρωτικες μονο.και φπα δεν παιρνει.με το που παταω υποβολη μου βγαζει αυτο το μηνυμα.γενικο το προβλημα. χρονια τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλά όλα ανθηρά......ούτε μέσω φόρμας, ούτε μέσω αρχείου....... Ντεφορμέ το σύστημα σήμερα. Καλημέρα και καλό κουράγιο σε όλους μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παράπονά σας στον administrator,ο οποίος πολύ σοφά αποφάσισε ότι τα Σαββατοκύριακα

είναι μέρες ανάπαυσης και προσευχής και όχι εργασίας.

Καλά ρε συνάδελφοι,τόσο πολλή δουλειά έχετε (και ασφαλώς και πολλά λεφτά :D :D :D ) ώστε

πρέπει να δουλέψετε και τα Σ/Κ.;;;;;;.

Για να λέμε την αλήθεια και γω την έπαθα αλλά αν δεν ευθυμήσωμεν και λίγο την βάψαμε φίλοι

μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη μια εγω δε δουλευω, την αλλη το συστημα δεν δουλευει , ποτε θα συντονιστουμε δεν ξερω....

και ημουν ετοιμη να παω στο γραφειο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.. (μπορεί να έχει απαντηθεί το ερώτημα) αλλά λόγω άγχους τώρα που πάω να στείλω μια κατάσταση .Συγκεντρωτική Πελατώ - Προμηθευτών ... την έχω γράψει στο πρόγραμμα του ΚBΣ αυτά που είχαμε από παλιά λόγω ότι οι εγγραφές ήταν πάνω από 50 προμηθευτές... όταν λοιπόν μπαίνω με τους κωδικούς στο πελάτη δεν υπάρχει πουθενά εντολή για μεταφόρτωση του αρχείου... Κάποια βοήθεια παρακαλώ; Ευχαριστώ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AΡΙΣΤΕΡA ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΚBΣ ΥΠAΡΧΕΙ ΥΠΟBΟΛΗ ΜΕΣΩ AΡΧΕΙΟΥ

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ... το είδα μετά... εγώ έμπαινα μεσα στην εφαρμογή για υποβολή ΚBΣ και έψαχνα εκεί μέσα, ότι θα κάνω μεταφόρτωση.... οκ.. και πάλι σ ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...