Jump to content

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα

Recommended Posts

αυτό τώρα με τα λίγα που ξέρω για τον Απόστολο...... πρέπει να το λέει η Ελένη :blink:

Μπα ..... Ο ταλαιπωρημένος μα αξιολάτρευτος brosterάκος τα γράφει .......

ΥΓ Το μουσείο είναι στο δρόμο που ούτως ή άλλως θα περάσουμε και το έχουμε στη διαδρομή Νικόπολη κλπ , λεπτομέρεια που αυτή τι στιγμή δεν θυμάμαι(το έχουμε ρωτήσει πάντως) και το αναφέρει παραπάνω ο Πέτρος είναι αν είναι ανοιχτό Σάββατο .....

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

κάπως το σώζεις τώρα αλλά..

αυτός ο χάρτης αναφέρει τα σκόπια ως μακεδονία..

παρακαλώ να αλαχθεί πάραυτα..

Μπάμπη απο την Αγγλική αλφάβητο για την διαδρομή λείπουν τα γράμματα 

L   (Λήμνος)

M  (Μύκονος)

P   (Πάρος)

W  (Washington)

Ετσι το πούλμαν θα είναι "πλανητικό" και όχι μόνο "της χαράς".

Σας παρακολουθώ και εύχομαι καλό δρόμο.

Μπάμπη απο την Αγγλική αλφάβητο για την διαδρομή λείπουν τα γράμματα 

L   (Λήμνος)

M  (Μύκονος)

P   (Πάρος)

W  (Washington)

Ετσι το πούλμαν θα είναι "πλανητικό" και όχι μόνο "της χαράς".

Σας παρακολουθώ και εύχομαι καλό δρόμο.

ΥΓ/

Εάν συμπεριλάβεις και τους επόμενους 3 σταθμούς

X   (Χιλή)

Y   (Yalta)

Ζ   (Ζούγκλα Αμαζονίου)

τότε προλαβαίνω,εάν περάσετε και απο Σαλαμίνα,να ανέβω και εγώ στο πούλμαν,γιατί θα πλησιάζει η 11η συνάντηση!

Τελικά κι εμείς θα έρθουμε την Παρασκευή  :(

Τα παιδιά έχουν βαρύ πρόγραμμα την Πέμπτη (Αγγλικά, όμιλο γλώσσας , ρομποτική) και είπαμε να μην τα χάσουν

Θ' αγγαλοφιλιθούμε απευθείας στον Αχέρωντα  :)

Αν τελικά το μουσείο στη Νικόπολη δε λειτουργεί το Σάββατο, μήπως ν' αντιστρέφαμε τις μέρες, Νικόπολη-Ζάλλογο την Παρασκευή και Αχέρωντα το Σάββατο, ώστε να μην το χάσουμε;

Τα παιδιά έχουν βαρύ πρόγραμμα την Πέμπτη (Αγγλικά, όμιλο γλώσσας , ρομποτική) και είπαμε να μην τα χάσουν

Αν τελικά το μουσείο στη Νικόπολη δε λειτουργεί το Σάββατο, μήπως ν' αντιστρέφαμε τις μέρες, Νικόπολη-Ζάλλογο την Παρασκευή και Αχέρωντα το Σάββατο, ώστε να μην το χάσουμε;

Μην αγχώνεστε ....... Το μουσείο είναι πάνω στο δρόμο στη βασική έξοδο της πόλης προς Ιωάννινα-Άρτα-Ηγουμενιτσά κλπ , απλά στάση γίνεται είτε Παρασκεύη είτε Σάββατο .

Παράλληλα για τους λάτρεις των μουσείων υπάρχουν και άλλα πχ (πρόσφατο λέμε) :

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9C%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B5%CE%AF%CE%BF_%CE%A4%CE%B5%CF%87%CE%BD%CF%8E%CE%BD_%CE%BA%CE%B1%CE%B9_%CE%95%CF%80%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7%CE%BC%CF%8E%CE%BD_%CE%97%CF%80%CE%B5%CE%AF%CF%81%CE%BF%CF%85

Και μια περιγραφή του μουσείο της Νικόπολης :

http://www.lgepka.gr/mouseio_nikopolis.html

συγνωμη ρε παληκαρια!!για να μην διαβαζω 61 σελιδες....μπορει καποιος να μου πει σε ποιο post θα βρω τα στοιχεια των ξενοδοχειων γιατι δεν εχω κανει τιποτα ως τωρα??

επισης να εχετε στο μυαλο σας οτι μαζι μας θα ταξιδευει και ενα βρεφος 7,5-8 μηνων οποτε να υπαρχουν τιποτα στασεις του λεωφορειο για ξεχεσμα, ταισμα κλπ!!

(το δευτερο βεβαια μπορει να παρακαμφθει.....διοτι προς τερψην του αρρενος πληθυσμου....θηλάζω!!!) <_<

ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΔΩ !

Ακολουθει η απαντηση στο email μου απο τον υποδ/ντη του ξενοδοχειου καθως και οι σχετικες ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ, που για την ομαλη διεκπεραιωση τους παρακαλω να τηρηθουν πιστα απο ολους μας.

(τονισα τα σημεια που ενδιαφερουν ιδιαιτερα)

Καλημέρα και Καλή εβδομάδα Θανάση ,

Η επισυναφθείσα ονομαστική λίστα που λάβαμε είναι άψογα οργανωμένη και ευανάγνωστη.

Επισυνάπτω το αρχείο της οικονομικής μας προσφοράς που ήδη έχω αποστείλει στην Κα Ελένη Σταυρίδη.

Αφού η κοινότητα “TAXHEAVEN” δεν θα έχει καμιά εμπλοκή τόσο στις κρατήσεις όσο και στις πληρωμές των λογαριασμών των διαμενόντων μελών σας , πρέπει να ακολουθηθεί η εξής διαδικασία για την επιβεβαίωση μιας κράτησης.

1. Ο κάθε ενδιαφερόμενος επικοινωνεί τηλεφωνικά , με φαξ , ή e-mail για την ζήτηση του δωματίου που επιθυμεί και κατόπιν ελέγχου διαθεσιμότητας από τον εκάστοτε Υπάλληλο Υποδοχής που θα   απαντά.

2. Η επιβεβαίωση της κράτησης απαιτεί προκαταβολή το 30% του συνολικού ποσού της διαμονής στον Τραπεζικό Λογαριασμό της εταιρείας μας το οποίο δεν δύναται να είναι λιγότερο από το κόστος μιας διανυκτέρευσης. Η προθεσμία προκαταβολής είναι έως 21 ημέρες πριν την άφιξη. Προσοχή το όνομα του καταθέτη να είναι ίδιο με το όνομα που γίνεται η κράτηση.

3. Επίσης για την έκδοση Τιμολογίου (για όσους δεν επιθυμούν απλή Α.Π.Υ.) προαιρετικά όποιος επιθυμεί αποστέλλει και τα πλήρη φορολογικά του στοιχεία.

Τα στοιχεία του τραπεζικού μας λογαριασμού είναι τα εξής:

ALPHA BANK A.E.

Αρ.Λογ/σμού: 420 00 2002 006832

IBAN: GR93 0140 4200 4200 0200 2006 832

SWIFT CODE: CR BA GR AA XXX

Δικαιούχος: ΜΑΡΓΑΡΩΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ Α.Ε.

Τα στοιχεία επικοινωνίας μαζί μας είναι:

Τηλ: 26820 24360

Φαξ:26820 24369

e-mail: [email protected]

Εάν διαθέτετε ή πρόκειται να ετοιμάσετε κάποιο banner για την σελίδα σας στο διαδίκτυο , εάν επιθυμείτε προωθήστε το και σε εμάς να το αναρτήσουμε στο ξενοδοχείο ή στις σελίδες κοινωνικής δικτύωσης του ξενοδοχείου μας.

Κλείνοντας θα ήθελα να σας ευχηθώ Καλή Επιτυχία στην διοργάνωσή σας  , και να σας διαβεβαιώσω ότι θα έχετε τις καλύτερες εντυπώσεις τόσο από το ξενοδοχείο μας όσο και από την περιοχή που επιλέξατε.

Παναγιώτης Γκιοσάς

Υποδιευθυντής

[email protected]com  "

και η προσφορα...

attachicon.gif20131114 prosfora TAXHEAVEN Κοινότητα Λογιστών.pdf

Oσοι επιθυμουν μπορουν να επικοινωνουν και να προχωρουν σε κρατησεις δωματιων απο τωρα.

* ( Εχουμε ενημερωσει το ξενοδοχειο οτι λογω του περιορισμενου αριθμου σε σουιτες θα τηρηθει η προτεραιοτητα συμφωνα με τις καταχωρησεις στη λιστα εως τωρα .)    

Ελπιζω να πανε ολα καλα στο τελος....αν δεν πανε τοτε δεν θα ειναι το τελος. :)

συγνωμη ρε παληκαρια!!για να μην διαβαζω 61 σελιδες....μπορει καποιος να μου πει σε ποιο post θα βρω τα στοιχεια των ξενοδοχειων γιατι δεν εχω κανει τιποτα ως τωρα??

επισης να εχετε στο μυαλο σας οτι μαζι μας θα ταξιδευει και ενα βρεφος 7,5-8 μηνων οποτε να υπαρχουν τιποτα στασεις του λεωφορειο για ξεχεσμα, ταισμα κλπ!!

(το δευτερο βεβαια μπορει να παρακαμφθει.....διοτι προς τερψην του αρρενος πληθυσμου....θηλάζω!!!) <_<

Μην αγχώνεστε ....... Το μουσείο είναι πάνω στο δρόμο στη βασική έξοδο της πόλης προς Ιωάννινα-Άρτα-Ηγουμενιτσά κλπ , απλά στάση γίνεται είτε Παρασκεύη είτε Σάββατο .

Και μία περιγραφή του μουσείο της Νικόπολης :

https://www.facebook.com/nicopolisclub.eu

Μπα δε βολεύει η αντιμετάθεση των ημερών

τζάμπα πάνω κάτω θα πηγαίνουμε :rolleyes:

Μια χαρά είναι το πρόγραμμα

Παράλληλα για τους λάτρεις των μουσείων υπάρχουν και άλλα πχ (πρόσφατο λέμε) :

Και μια περιγραφή του μουσείο της Νικόπολης :

Μια και θα συναντηθείτε στον Αχέροντα, αφού η Αχερουσία δεν υπάρχει πια, μην ξεχάσετε να έχετε μαζί σας ... κέρματα! Θυμηθείτε τον Λουκιανό...

Και με την ευκαρία, χάρισμά σας το παρακάτω  :

Να υπενθυμισω...

οποιο μελος θελει, ειτε να δηλωσει/ακυρωσει συμμετοχη,

ειτε να τροποποιησει κατι στα ηδη δηλωθεντα στοιχεια του και δεν επιθυμει να το δημοσιευσει στο θεμα, μπορει να ενημερωνει μεσω pm τους:

TEO70

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ

DAS

HARY K

Χρυσα

Ειναι αναγκαιο να τηρηθει αυτη η διαδικασια, για οργανωτικους λογους των μετακινησεων αλλα και για τα παιδια στη Πρεβεζα που μας περιμενουν

καθως πρεπει να γνωριζουν τον αριθμο των ατομων που θα διαχειριστουν στα εστιατορια και τους χωρους που θα επισκεφθουμε κατα τη διαρκεια της εκδρομης.

Thanks

:)

Καλησπερα  σε ολους τους,

taxheavenistas,,,

AMΑΛΙΑΔΑ....κ/ Μπάμπη μας...........μήπως  μας  ξεχάσει  το  κομβόι......!!!!!..

ΓΙΑΝ + 5

Συγγνώμη φίλε Γιάν +5.

Ο δαίμων της χαρτογράφησης!

Όχι τίποτε άλλο αλλά, που να μετακομίζεις τώρα με 4 παιδιά στον Πύργο λέμεεε... :D

κάπως το σώζεις τώρα αλλά..

αυτός ο χάρτης αναφέρει τα σκόπια ως μακεδονία..

παρακαλώ να αλλαχτεί πάραυτα..

Ρε φιλαράκι βάρα πάλι. :(

Τι να πρωτοπρολάβω κι εγώ ; Τι να πρωτοδώ ;

Εγώ φταίω που ο γούγλης θυμάται μετά από 20 ολόκληρα χρόνια κάτι, που κάποιος είχε πει, ότι δεν θα θυμάται κάνεις σε 10 ;;; !!! :angry:

Παρόλ' αυτά, δεν μπορούσα παρά να λάβω σοβαρά υπόψη την παρατήρησή σου φίλε!!! :wub:

Εμείς οι Βόρειοι έχουμε μια κάποια ευαισθησία σχετικά με το θέμα 

Όχι μόνο εσείς Σοφία. Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε και εμείς οι νότιοι πολλοί. Τουλάχιστον, το εύχομαι.  :( 

Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα λόγια σου στο πούλμαν πέρυσι και με τι συγκίνηση και ευαισθησία μιλούσες για τέτοια θέματα.

Να είσαι καλά. :)

Εκ νέου επικαιροποιημένη διαδρομή (και χάρτης!) για το πούλμαν "της χαράς" (Πόσες ακόμη θα κάνω λέμεεε;  :( ).

Θα ξεκινήσει όπως είπαμε από Αλεξανδρούπολη με την Μαρία. :)

Θα κάνει τις εξής στάσεις, χωρίς να αποκλείονται και ενδιάμεσες, για να παραλάβει συναδέλφους στις κάτωθι πόλεις, μέρη:

Ξάνθη, Θεσσαλονίκη (στον Λευκό Πύργο ή όπου αλλού ορίσει η Χρύσα μας και για τον φίλο μου τον Στέλιο), Πτολεμαΐδα (γιατί χωρίς το φίλο μου τον Δημήτρη δεν γίνεται!), Φλώρινα (γιατί χωρίς την καλή μου περσινή οικοδέσποινα Σοφία δεν γίνεται), Πτολεμαΐδα, Ιωάννινα, Κατερίνη (οπωσδήποτε για τον Βασίλη, γιατί χωρίς πιανίστα εκδρομή δεν γίνεται), Λάρισα, Βόλος, Λαμία, Χαλκίδα, Ροσινιόλ, Πειραιάς (χωρίς τα καλά παιδιά δε λέει), Ηράκλειο και Χανιά (γιατί χωρίς ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!), Πειραιάς, Κόρινθος, Καλαμάτα (χωρίς δήμαρχο δε λέει), Αμαλιάδα (γιατί χωρίς τον φίλο Γιάν +5 δεν γίνεται), Πάτρα (και χωρίς τσίπουρο επίσης δε λέει κι ας είναι και... "κάτι") και τέλος, άφιξη στο ξενοδοχείο "Μαραντόνα" στην  Πρέβεζα.

16w1.jpg

Καλησπέραααααααα

number-21-ai.jpg

λέμεεεεεεεεε !

Υ.Γ.

Κ. Γιάννηδες (και στους δύο απευθύνομαι, δεν την ξαναπαταώ :) ) προλαβαίνετε λέμεεεεεεε!

Κι αν όχι για την 10η, να είστε σίγουροι ότι το πούλμαν θα "περιφέρεται μαζεύοντας" συναδέλφους στην Ελλάδα και την 11η και την 12η κλπ ... Αρκεί να είστε καλά. :)

Υ.Γ.2

Αμάν πια αυτές οι φατσούλες...  Γκρρρρρ

...

Όχι μόνο εσείς Σοφία. Θέλω να πιστεύω ότι είμαστε και εμείς οι νότιοι πολλοί. Τουλάχιστον, το εύχομαι.  :( 

Δεν θα ξεχάσω ποτέ τα λόγια σου στο πούλμαν πέρυσι και με τι συγκίνηση και ευαισθησία μιλούσες για τέτοια θέματα.

...

Μπάμπη μου η αλήθεια είναι ότι ήμουνα πολύ συγκρατημένη και γι αυτό σας είπα μόνο δυο τρία πράγματα για την ιστορία της περιοχής

Υπάρχουν ακόμα άνθρωποι εν ζωή που βιώσανε αυτή την κόλαση και από τις δύο πλευρές

Το ζήτημα είναι πολύ ευαίσθητο και ο δικός μου με είχε προειδοποιήσει να προσέξω πολύ καλά τί θα σας πω

Με επιτηρούσε καθ' όλη τη διάρκεια  :)

Συγγνώμη φίλε Γιάν +5.

Ο δαίμων της χαρτογράφησης!

Όχι τίποτε άλλο αλλά, που να μετακομίζεις τώρα με 4 παιδιά στον Πύργο λέμεεε... :D

Ρε φιλαράκι βάρα πάλι. :(

Τι να πρωτοπρολάβω κι εγώ ; Τι να πρωτοδώ ;

Εγώ φταίω που ο γούγλης θυμάται μετά από 20 ολόκληρα χρόνια κάτι, που κάποιος είχε πει, ότι δεν θα θυμάται κάνεις σε 10 ;;; !!! :angry:

Παρόλ' αυτά, δεν μπορούσα παρά να λάβω σοβαρά υπόψη την παρατήρησή σου φίλε!!! :wub:

Εκ νέου επικαιροποιημένη διαδρομή (και χάρτης!) για το πούλμαν "της χαράς" (Πόσες ακόμη θα κάνω λέμεεε;  :( ).

Θα ξεκινήσει όπως είπαμε από Αλεξανδρούπολη με την Μαρία. :)

Θα κάνει τις εξής στάσεις, χωρίς να αποκλείονται και ενδιάμεσες, για να παραλάβει συναδέλφους στις κάτωθι πόλεις, μέρη:

Ξάνθη, Θεσσαλονίκη (στον Λευκό Πύργο ή όπου αλλού ορίσει η Χρύσα μας και για τον φίλο μου τον Στέλιο), Πτολεμαΐδα (γιατί χωρίς το φίλο μου τον Δημήτρη δεν γίνεται!), Φλώρινα (γιατί χωρίς την καλή μου περσινή οικοδέσποινα Σοφία δεν γίνεται), Πτολεμαΐδα, Ιωάννινα, Κατερίνη (οπωσδήποτε για τον Βασίλη, γιατί χωρίς πιανίστα εκδρομή δεν γίνεται), Λάρισα, Βόλος, Λαμία, Χαλκίδα, Ροσινιόλ, Πειραιάς (χωρίς τα καλά παιδιά δε λέει), Ηράκλειο και Χανιά (γιατί χωρίς ΚΡΗΤΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!), Πειραιάς, Κόρινθος, Καλαμάτα (χωρίς δήμαρχο δε λέει), Αμαλιάδα (γιατί χωρίς τον φίλο Γιάν +5 δεν γίνεται), Πάτρα (και χωρίς τσίπουρο επίσης δε λέει κι ας είναι και... "κάτι") και τέλος, άφιξη στο ξενοδοχείο "Μαραντόνα" στην  Πρέβεζα.

16w1.jpg

Καλησπέραααααααα

number-21-ai.jpg

λέμεεεεεεεεε !

Υ.Γ.

Κ. Γιάννηδες (και στους δύο απευθύνομαι, δεν την ξαναπαταώ  προλαβαίνετε λέμεεεεεεε!

Κι αν όχι για την 10η, να είστε σίγουροι ότι το πούλμαν θα "περιφέρεται μαζεύοντας" συναδέλφους στην Ελλάδα και την 11η και την 12η κλπ ... Αρκεί να είστε καλά.

Υ.Γ.2

Αμάν πια αυτές οι φατσούλες...  Γκρρρρρ

ΩΡΑΙΟΣ    ο κ  ΜΠΑΜΠΗΣ ................. :) !!!!!!!!!!!

Αχτουνγκ Αχτουνγκ ......

Προσωρινό πρώτο πρόγραμμα (εννοείτε αυθαίρετα το σηκώνω χωρίς καμία άλλη επικοινωνία με τους λοιπούς συντονιστάς)

Πέμπτη :

Άφιξη Ξενοδοχείο (υπολογίζω περί τις 16.00-17.00) , αποθεωτική υποδοχή , γνωριμία με bro ..... (τέλος εκδρομής ) !!!! :D

Ξεκούραση (τα γερόντια) , περιήγηση στη πόλη για μια πρώτη εικόνα (μικρή είναι μην άγχεστε) , μάσα μπούκα σε επιλεγμένο εστιατόριο καθώς και για ποτάκι (πιθανό με Live ορχήστρα, εξαρτάται από το μαγαζί) σε γνωστό λεμονάδικο της περιοχής B) .....

Παρασκευή :

Ξύπνημα ......

Αναχώρηση κατά τις 9,30 (για να φύγουμε επιτέλους κατά 10 + ) για Γλυκή να δούμε Αχέροντα , να πιούμε τα καφεδάκια μας να αναπνεύσουμε το αεράκι μας και να περπατήσετε όσοι θέλετε δίπλα στο ποτάμι (μεσά δε σας κόβω) . Μετά Καφέ επίσκεψη στη Πάργα , το επανομαζόμενο και νησί της στερίας να δούμε τις ομορφίες της (Κάστρο κλπ) , φαγητό εκεί . Επιστροφή από Κάστρο Παντοκράτωρα-Κυανή Ακτή (μα που σας πάμε επιτέλους) για ένα απίθανο ηλιοβασίλεμα με θέα τη Λευκάδα . Ξενοδείο για πιάνα κλπ (Εθνικάρα κάργα) Βράδυ σας αφήνω ελέυθερους (ψψψψ πλάκα κάνω , μάλλον Ζορμπάς για Ελληνικό ξεφάντωμα αναμένουμε πλεροφορίες)

Σαββάτο :

Ξύπνημα .......

Μη γίνομαι κουραστικός , φεύγουμε λέμε 9.30 , για Νικόπολη-Κασσώπη-Ζάλογγο επίσκεψη στα αξιοθέατα (όποιος θέλει αναβαίνει καμιά 400αρια σκαλοπάτια για αν τον αποζημιώσει η θέα) , φαγητό στο Πανόραμα (λένε ότι σαρώνει , θα δούμε) , επιστροφή από Καστροσυκιά στα grand resort Stavridis Inc για ξεμούδιασμα και περπάτημα στη ακροθαλασιά . Επιστροφή Ξενοδοχείο , γλεντί και χορός και επίσκεψη στη νυχτερινή ζωή της πόλης , μπορούμε να φάμε και στα ουζερί της πόλης στα στενάκια , μπουζουκλερί (μιλάμε για πιότητα) κλπ .....

Κυριακή :

Ξύπνημα (μα κάλα πολύ υπνός !!)

Καφεδούμπα στη πόλη και φαγητό για όσους μείνουν μέχρι παραπίσω ....

Αναχώρηση .....

ΥΓ1 Λεπτομερείες για εστιατόρια σε λίγες μέρες.....

ΥΓ 2 Αμβρακικός μόνο μια ματιά , δυστυχώς λόγω της εποχής δεν δίνουν άδεια για τουριστικά πλοιάρια (καλοκαιράκι λέμε ).....

ΥΓ 3 Το πρόγραμμα είναι ενδεικτικό και εννοείτε ότι θα τροποποιηθεί όπως θέλουμε

ΥΓ 4 Σ/Κ υπάρχουν και κάποιες εκδηλώσεις για τη 17Ν (καταθέσεις στεφάνων κλπ) όσοι θέλουν μπορούν να πάνε .

ΥΓ 5 Καλή διάθεση να έχουμε και το πρόγραμμά το κάνουμε επιτόπου .....

Καλό

οπότε αν κάποιος από το Βορρά έρθει την Παρασκευή, μας/σας  συναντάει στην Π(ρ)ά(ρ)γα...

Καλό

οπότε αν κάποιος από το Βορρά έρθει την Παρασκευή, μας/σας  συναντάει στην Π(ρ)ά(ρ)γα...

Θα υπάρχει συνεχής επικοινωνία φαντάζομαι και θα είναι εύκολο να βρεθούμε .....

Να και το χωριοδάκι μας .... :

http://www.youtube.com/watch?v=T2WGDnef_DM

Προς συναδέλφους από Πρέβεζα και από κοντινές περιοχές ... Αν υπάρχουν ιδέες και προτάσεις για κάτι ακόμη περάστε να τα πούμε λέμε ........ (θα κάνετε και κανα φπα δε σας χαλάει ...)

Μολις παραλαβαμε απο το ξενοδοχειο Margarona hotel ενημερωμενη τη λιστα με την πορεια των κρατησεων σε δωματια

εως χθες Τεταρτη 23/10/2013

PREVEZA - MARGARONA 23-10 .pdf

Οπως μας ενημερωσαν,τα ονοματα των μελων με πρασινη "γεμιση" εχουν επικοινωνησει με το ξενοδοχειο και ορισμενοι εξ αυτων

εχουν οριστικοποιησει και την κρατηση με προκαταβολη.

Τα ονοματα στα λευκα κελια με τα κοκκινα γραμματα τι περιμενουν ?? 

περνα ο καιρος παιδια,μην καθυστερειτε... 

πάντως καλά κάναμε και κλείσαμε στο "μαραντόνα" που λέει και ο μαυροσκούφης...

κοιτάζοντας τον ισολογισμό...σκούρα τα πράγματα..να βοηθήσουμε βρε παιδιά .. :D

πάντως καλά κάναμε και κλείσαμε στο "μαραντόνα" που λέει και ο μαυροσκούφης...

κοιτάζοντας τον ισολογισμό...σκούρα τα πράγματα..να βοηθήσουμε βρε παιδιά .. :D

Ρε σεις Μπας κ το Χοτελ είναι του :

Maradona-1.jpg

Μολις παραλαβαμε απο το ξενοδοχειο Margarona hotel ενημερωμενη τη λιστα με την πορεια των κρατησεων σε δωματια

εως χθες Τεταρτη 23/10/2013

attachicon.gifPREVEZA - MARGARONA 23-10 .pdf

Οπως μας ενημερωσαν,τα ονοματα των μελων με πρασινη "γεμιση" εχουν επικοινωνησει με το ξενοδοχειο και ορισμενοι εξ αυτων

εχουν οριστικοποιησει και την κρατηση με προκαταβολη.

Τα ονοματα στα λευκα κελια με τα κοκκινα γραμματα τι περιμενουν ?? 

περνα ο καιρος παιδια,μην καθυστερειτε... 

Φιλαράκι...

και επιβεβαίωσα και προκαταβολή έδωσα (χθες)

Γιατί είμαι κόκκινη; :angry: 

ξέρεις τι είναι αυτοί εκεί κάτω?

με το ζόρι να μας κάνουν όλους ολυμπιακούς... :P

καλησπέρα σοφία...