Jump to content
Sign in to follow this  
ΧΡΥΣΑ

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα

Recommended Posts

Ουπςς..! τι γίνεται εδώωωω?? :o

stroumpoula-magoula-01_0.jpg

που πάτε ρε παιδιάααα? :D

να πω οτι δεν θέλω να γνωρίσω αυτή τη τρελοπαρέα... ψέματα θα πω..

να πω οτι δεν ζηλεύω.. πάλι ψέματα θα πω..

(επιφυλλάσομαι για του χρόνου)

για να σας βλέπουμε να ετοιμάζεστε,  άντεεεε λέμεεεε! :)

Λοιπόν.... εντάξει το εγκρίνω το ξενοδοχείο .Αφού έστειλα τεχνικό ασφαλείας και γιατρό εργασίας,την Επιθεώρηση εργασίας ,το Υγειονομικό και το ΣΔΟΕ και τσέκαρα ότι το ξενοδοχείο ειναι οκ σας επιτρέπω να πάτε :( .

Αντε να δω ποτε θα τα ξανακαταφέρω :unsure: .

Καλέεεεεεε, εδώ ανεβαίνει ολόκληρη η Κρήτη βρε, κι εσείς από τα ηπειρωτικά της χώρας... λέτε του χρόνου ???

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ????????????

Καλέεεεεεε, εδώ ανεβαίνει ολόκληρη η Κρήτη βρε, κι εσείς από τα ηπειρωτικά της χώρας... λέτε του χρόνου ???

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ????????????

Δυστυχώς η οικονομική κρίση μας έχει χτυπήσει κατακούτελα...κι έτσι...Μη βλέπεις τους Κρητικούς,δεν ξέρω και από πού είσαι,αυτοί κλαίγονται αλλα ειναι ματσωμένοι :rolleyes::D

Δυστυχώς η οικονομική κρίση μας έχει χτυπήσει κατακούτελα...κι έτσι...Μη βλέπεις τους Κρητικούς,δεν ξέρω και από πού είσαι,αυτοί κλαίγονται αλλα ειναι ματσωμένοι :rolleyes::D

Κατάλαβα... μια Στενή μας σώνει (που είναι κοντά  :P )

(Ανθή, εδώ κι εγώ ... Αθήνα)...

ειλικρινά, θα το ήθελα πάρααα πολύ...

αυτά φτάνουν??? :unsure:

adeio-portofoli-300x200.jpg

δεν υπάρχει "μία" δυστυχώς...

Ελα τώρα Σοφάκι... η αλήθεια είναι ότι... δεν μπορείς χωρίς τ'αγόρια σου... ούτε ώρα :)  :wub:  

vuo.gif

1013753_471047069650519_1981569753_n.jpg

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

fypkd2.gif

10η ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ TAXHEAVEN ΠΡΕΒΕΖΑ 2013

ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ:

number-four24.gifnumber-one34.gif

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

70sj.jpg

Υ.Γ.
Γιώργο μου, όλοι μαζί στην Πρέβεζα λέμεεεε. Με τις καλύτερες ευχές μου. :)
Νίνα μου, πολύ ωραία η εικόνα σου! :)
Μαρίααααααααα μου, "keep moving" λέμεεεεεε ... ;)
Γιάααααν +5, εκεί όλοι μαζί φίλε. Άλλοτε χάνομαι, άλλοτε βρίσκομαι, αλλά πάντα να ξέρεις ότι: 8zg.gif:wub:
Χρύσααααααα, όπως τα λέει η Μαρίααααα. Μετράει, ακόμη, λέμεεεεε 8pk9.gifnumber-four43.gifnumber-one42.gif:)

Σοφίααα (SophiaL) ... :(
Μαρίααααα (ΜΑΧΑΤΖΗ), ψάξε, ψάξε, δεν θα το βρεις ... ;):P:)

Καλησπέρααααααααααα :wub:

ΒΡΕ!!!!! 

ΑΓΓΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΘΑΡΑ?  Η' ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ????

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΑ, ΧΑΧΑ,  ΕΛΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ , ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑΧΥΡΥΘΜΑ, Ε ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ;, ΧΑΧΑ :P

vuo.gif

1013753_471047069650519_1981569753_n.jpg

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

fypkd2.gif

10η ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ TAXHEAVEN ΠΡΕΒΕΖΑ 2013

ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ:

number-four24.gifnumber-one34.gif

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

70sj.jpg

Υ.Γ.

Γιώργο μου, όλοι μαζί στην Πρέβεζα λέμεεεε. Με τις καλύτερες ευχές μου. :)

Νίνα μου, πολύ ωραία η εικόνα σου! :)

Μαρίααααααααα μου, "keep moving" λέμεεεεεε ... ;)

Γιάααααν +5, εκεί όλοι μαζί φίλε. Άλλοτε χάνομαι, άλλοτε βρίσκομαι, αλλά πάντα να ξέρεις ότι: 8zg.gif:wub:

Χρύσααααααα, όπως τα λέει η Μαρίααααα. Μετράει, ακόμη, λέμεεεεε 8pk9.gifnumber-four43.gifnumber-one42.gif:)

Σοφίααα (SophiaL) ... :(

Μαρίααααα (ΜΑΧΑΤΖΗ), ψάξε, ψάξε, δεν θα το βρεις ... ;):P:)

Καλησπέρααααααααααα :wub:

Μπάμπη μας μία πρόταση(εάν είναι τεχνικά εφικτό).

Πέρυσι στη Φλώρινα στο ξενοδοχείο τα παρείστικα τραγούδια μας ήταν το κάτι άλλο.

Φέτος στο Margarona εάν υπάρχει projector συνδεδεμένος με το laptop θα βοηθούσε να συνοδεύουμε όλοι τους στίχους των τραγουδιών,

με πιάνο/κιθάρα/μπαγλαμά.

Καλή αντάμωση

...Μην ανησυχείτε οι συντονιστές κλείσανε μπαλέτο από το γειτονικό Στριπ Κλαμπ...Καλή αντάμωση!

Κλείσαμε και μεις !!!

Όχι το γραφείο βρε...

Δωμάτιο κλείσαμε...

Καλή αντάμωση λοιπόν... 

Προταση ( μπινελικια δεν γινονται δεκτα ) :

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

Μήδη μου ωραία πρόταση, αλλά προσωπικά πάω στην εκδρομή για να ξεφύγω από το γραφείο, να ηρεμήσω και να αλλάξω λίγο παραστάσεις
Είμαι ήδη με μια καραμπινάτη υπερκόπωση και συνεχίζω να δουλεύω (με πιο αργούς ρυθμούς)
Αν παρόλα αυτά αποφασιστεί αυτή η κίνηση, θα προσπαθήσω να συμμετάσχω και εγώ

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

Αν και έχω μείνει λίγο πίσω στα της διοργάνωσης (ευτύχως τρέχει η ster και ο μέγιστος 69+2-1) η πρόταση είναι αρκετά ενδιαφέρουσα , ούτως ή άλλως επειδή κάπου και που βγαίνω στο ραδιόφωνο είχαμε πει ότι θα το ανακοινώναμε αλλά πιο μετά , πρέπει όμως να το φτιάξουμε καλύτερα . Θα το επεξεργαστώ και το βλέπουμε .

Συμφωνώ παιδιά πολύ καλή κίνηση.Επίσης έχω να προτείνω (γνωρίζοντας απο συλλογικότητα που συμμετέχω) ότι πολλοί δεν γνωρίζουν για το Α21 μπορούμε να κάνουμε μια ενημέρωση και για αυτό

...Μην ανησυχείτε οι συντονιστές κλείσανε μπαλέτο από το γειτονικό Στριπ Κλαμπ...Καλή αντάμωση!

Επειδή υπέπεσα το 2006 στο ατόπημα και έχασα την συνάντηση στα Χανιάαααααααα ( ακούτε εσείς που λέτε του χρόνου ...τό μόνο που μετράει είναι το ΤΩΡΑ ) για αυτούς τους λόγους αιτούμαι στον ειδικό PR κο PRO και στον συνεργάτη του κο BRO να φέρουν τόν...Νίκο απ τα Χανιά :)

gallery_499_7_94860.jpg

Επειδή υπέπεσα το 2006 στο ατόπημα και έχασα την συνάντηση στα Χανιάαααααααα ( ακούτε εσείς που λέτε του χρόνου ...τό μόνο που μετράει είναι το ΤΩΡΑ ) για αυτούς τους λόγους αιτούμαι στον ειδικό PR κο PRO και στον συνεργάτη του κο BRO να φέρουν τόν...Νίκο απ τα Χανιά :)

gallery_499_7_94860.jpg

Ο ένας το μπαλέτο απ'το διπλανό στριπτιτζάδικο, η άλλη τον Νίκο, όλα για τους άντρες πια... για μας τίποτα...  :angry:  :angry:  :angry:

Ακόμη μία πρόταση

Επειδή η εκδρομή μας συμπίπτει,για δεύτερη χρονιά,με την επέτειο του Πολυτεχνείου,θα ήταν καλό να συμμετέχουμε με τα παιδιά μας,

σε κάποια ανάλογη εκδήλωση στην Πρέβεζα.

Το στίγμα στην πόλη,στα παιδιά και σε εμάς τους ίδιους θα ήταν ωφέλιμο,ειδικά στις μέρες που ζούμε,για να μην ξεχνιόμαστε.