Jump to content

Recommended Posts

Επειδή απο ότι φαίνεται η συνάντηση θα είναι και για φέτος......... οι διακοπές μας

I

είπα να την θυμηθώ μέρες που είναι .... :rolleyes:

Οταν γυρίσετε μην ξεχάσετε να ψηφίσετε λέμεεεεεεεεεεεε

Ο γνωστός Κίμωνας...εμείς λιώνουμε στο γραφείο στέλνοντας διάφορα Ε κι αυτός ο καλός σου αφού γύρισε από τις πολυήμερες διακοπΕΣ του στην Αν Αφρική θυμήθηκε κ το Ιβεντ! Αιδώς Αργειοι! Με το αμροιδ μου πάνω στο γιωτ του κοντού Κ του Γιώργουπαν κάπου στο κεντρικό Ιόνιο!
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ε.. ναι… Τ' απλά πράγματα είναι και τα πιο αληθινά…   Γιατί, απλά, το ότι βρισκόμαστε μαζί, είναι αρκετό για να περάσεις όμορφα, είτε ξεφαντώνοντας, είτε χαμογελώντας, είτε χαλαρώνοντας μέσα σε ένα ζε

Μία ακόμη εκδρομή μας έφτασε στο τέλος της,...     Πρόσθεσα ήδη και αυτήν, δίπλα στις φωτος και τις αναμνήσεις όλων των προηγουμένων εκδρομών μας, και ένιωσα πολύ, μα πάρα πολύ τυχερή, που είμαι μέλος

Σε όλους τους αγαπημένους φίλους ,   στους παρόντες ........ στους απόντες ........       πόσοι ζούν με το αισθημα????   Φοβάμαι πώς χάνω το μέτρημα

Posted Images

Ο γνωστός Κίμωνας...εμείς λιώνουμε στο γραφείο στέλνοντας διάφορα Ε κι αυτός ο καλός σου αφού γύρισε από τις πολυήμερες διακοπΕΣ του στην Αν Αφρική θυμήθηκε κ το Ιβεντ! Αιδώς Αργειοι! Με το αμροιδ μου πάνω στο γιωτ του κοντού Κ του Γιώργουπαν κάπου στο κεντρικό Ιόνιο!

Μη συνεχίσεις ,

διότι θα αρχίσω να ανεβαζω φωτο με τα πανέμορφα πόδια σου ,(παντικιουρισμένα)

τα οποία δροσίζονται στις ακτές της Ιθάκης .

Το αμροιδ είναι ...αιμοροϊδες σύντροφε;;;;;;;;; :ph34r:

Κιμουνάκο προκαλείς με αυτή την επίδειξη πλούτου ρε. Τώρα παίρνω τηλ. τον Στασινόπουλο να σε σκίσει.

Από που να γυρίσουμε Κίμωνα ???

:blink:  :huh:

να γυρισουμε πλευρο εννοει, μη μπερδευεσαι Μαρια.... :)

• 2 weeks later...

Φέτος...

πρέπει να κλέψουμε 1-2 μέρες παραπάνω...

πχ να φάμε και την Δευτέρα... δεν αντέχεται άλλο όλο αυτό που ζούμε  :(

Σωστά, Μαρία, αλλά φέτος αρχίστε την επανάσταση χωρίς εμένα. Δεν θα συμμετάσχω καθόλου. Εύχομαι να περάσετε καλά και να ξεκουρασθείτε. Σας αξίζει, πραγματικά.

• 3 weeks later...

αφου δεν κουνιεται κανεις , ας το ανοιξω ...

Χαρρυυυυυυυυυ

εδω θα μετρας ....

και για να αλλαξω τη διαθεση μου..........

http://www.youtube.com/watch?v=OoviVWGzUE4

Τι έγινε παιδιά ??? 

Ο καιρός περνάει... 

Οργανωθείτε λέμεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!

Πρέπει να καταλήξουμε άμεσα γιατί ο καιρός περνάει, ώστε να κλείσουμε Ξενοδοχείο. Τελικό έχουν πάει Λίμνη Πλαστήρα και Πρέβεζα. Ας αποφασίσουμε δημοκρατικά την Πρέβεζα, καθότι η Ελένη και ο Απόστολος θα μας βοηθήσουν και στην οργάνωση. Θυμηθείτε όλοι πέρυσι τη φοβερή εργάνωση της Σοφίας και το πόσο καλά περάσαμε και κάντε σύγκριση με τα Γιάννενα.

εγω λεω να αφησουμε τις συγκρισεις ....ενταξει η Σοφια εκανε τη διαφορα, αλλα μια χαρα ηταν και στα Γιαννενα  και παντου.

Περιμενουμε το προγραμμα για την Πρεβεζα , να αρχισουμε να ψηφιζουμε

Σιγά που θα συμφωνούσε μαζί μου η Χρύσα.

Το πρόγραμμα για Πλαστήρα ποιος θα το βγάλει;

σε τι δεν συμφωνησα να μου πεις.... 

εξεφρασα μια αλλη οπτικη ...κακο ειναι?  :)

Για τον Πλαστηρα εχω προταση απο το ξενοδοχειο και δεν θεωρω και πολυ απαραιτητο κανενα ιδιαιτερο προγραμμα.

Ας πουνε και οι υπολοιποι

............... Ας αποφασίσουμε δημοκρατικά την Πρέβεζα, καθότι η Ελένη και ο Απόστολος θα μας βοηθήσουν και στην οργάνωση. Θυμηθείτε όλοι πέρυσι τη φοβερή εργάνωση της Σοφίας και το πόσο καλά περάσαμε και κάντε σύγκριση με τα Γιάννενα.

... χι χι χι !!!

Σιγά που θα συμφωνούσε μαζί μου η Χρύσα.

Το πρόγραμμα για Πλαστήρα ποιος θα το βγάλει;

O "ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ" ΧΑΧΑ, γεια σου δημητρη , ειχαμε πει τοτε εγω και ο αλεκος λογω κοντινης αποστασης αλλα δεν τον βρηκα να μιλησουμε,  αμα ειναι να το πραξω

επειδη ειμαι νεος , θα ηθελα αν μπορειτε να με πληροφορησετε ποιοι εχουν δικαιωμα να παρεβρεθουν στη συναντηση και ποιοι δικαιωμα ψηφου.

νεοι , ωραιοι, ψηλοι, αθλητικοι, με θεληματικο πηγουνι...

ουτε να με φωτογραφιζες  ! τιποτα δεν πετυχες !

:P  :lol:  ψηφισε εσυ και θα σε φωτογραφισουμε κιολας ....

φυσικα μπορει να ερθει οποιος θελει...

με προσοχη ομως , γιατι ειναι κολητικο....