Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ρε... με το γραβο ρε????????

 

Με το γράβο ??????????

 

 

Πολλά φιλια σε όλους !!!!!

Ακόμη σκουπίζομαι απο τα σάλια!!!!!!!!  

Πήρα πολλά φιλιά φέτος........ :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα..............!!!!

 

 

Αντε να φτασετε  και οι υπολοιποι με το καλο στα σπιτια  σας.....  για να βαλουμε τον κ. ΜΠΑΜΠΗ να μετραει   αντιστροφα......

 

364

και   σημερα..!!!!!!!!!!!!    Λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κλειστε   θέσεις   για την επομενη....................!!!!

 

11η...............................!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ελα τωρα  δεν ξερετε  που θα γινει     κοινο  μυστικο... ειναι ..!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΕΛΕΝΗ..........ΑΠΟΣΤΟΛΗ........THEO 70 σε ολα τα παιδια που βοηθησαν στη υλοποιηση της 10ης ,επισης σε ολη η παρεα  να ειστε  καλα........ΣΑΣ  ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.....!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

φιλικα

 

Γιαν + 5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σας αγαπάμε πολύ όλους ,

 

σας ευχαριστούμε απο τα βάθη της ψυχής μας για όλα .

 

Ελένη και Απόστολε............. ο νους μας θα ναι αληταριό π' όλο θα δραπευτεύει

 

και πλέον θα δραπετεύει παρέα σας  και στην Πρέβεζα.

 

Ενα απλο ευχαριστούμε είναι ελάχιστο ,

αλλα το ότι σας αγαπάμε ίσως να είναι κάτι .

 

Για όσους δεν μπόρεσαν να έρθουν ,

πολύ απλά γνωρίζουν ότι ήταν εκεί κάθε στιγμή και κάθε λεπτό .

 

Πολυαγαπημένε Γιώργη μας (mitak) , δεν λέμε πολλά πολλά ,

απλά του χρόνου θα είμαστε όλοι μαζί αδελφέ .

 

Ολο το daseiko  σας ευχαριστεί για μια ακόμα φορά .

 

Υ.Γ Ελα Κώστα.......  εμείς είμαστε ρε συ , μπορούμε να παραγγείλουμε κατι πραγματάκια να μας φέρεις ,

δεν είναι πολλά φίλε  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περάσαμε τέλεια ,ξεφύγαμε ,τραγουδήσαμε ,χορέψαμε,ξαναβρεθήκαμε,γνωρίσαμε νέα παιδιά, τι άλλο?

Όλα καλά και του χρόνου,πολλά ευχαριστώ στους διοργανωτές ,πάντα τέτοια

με υγεία ,πολλά ευχαριστώ και στήν Ελένη και στον Αποστόλη,όλα τέλεια.

Κίμωνα ότι παραγγείλεις ,ξέρεις εσύ ..............στο 212 για την πληρωμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..............!!!!

 

 

Αντε να φτασετε  και οι υπολοιποι με το καλο στα σπιτια  σας.....  για να βαλουμε τον κ. ΜΠΑΜΠΗ να μετραει   αντιστροφα......

 

364

και   σημερα..!!!!!!!!!!!!    Λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

κλειστε   θέσεις   για την επομενη....................!!!!

 

11η...............................!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ελα τωρα  δεν ξερετε  που θα γινει     κοινο  μυστικο... ειναι ..!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ΕΛΕΝΗ..........ΑΠΟΣΤΟΛΗ........THEO 70 σε ολα τα παιδια που βοηθησαν στη υλοποιηση της 10ης ,επισης σε ολη η παρεα  να ειστε  καλα........ΣΑΣ  ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.....!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

φιλικα

 

Γιαν + 5

 

 

 

Να υπενθυμίσω ότι από το 10 μέχρι το 11 υπάρχει και το μίσο ......

 

Άρα ......

 

Πριν τη 11η συνάντηση σειρά έχει η 10,5 ...... Μη γίνομαι γραφικός .......

 

Είστε τυχεροί που σας άφησα να φύγετε χωρίς ομήρους ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υπενθυμίσω ότι από το 10 μέχρι το 11 υπάρχει και το μίσο ......

 

Άρα ......

 

Πριν τη 11η συνάντηση σειρά έχει η 10,5 ...... Μη γίνομαι γραφικός .......

 

Είστε τυχεροί που σας άφησα να φύγετε χωρίς ομήρους ........

 

 

Το λέει καθαρά και η εγκύκλιος (στα ψιλά γράμματα , όπως κάθε σωστή εγκύκλιος (α, ρε μας κακομαθαίνει το Υπουργείο) .....

"........................

- ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΓΙΑ 10,5η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΠΡΕΒΕΖΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

..........................."

 

Και από τι στιγμή που ουδείς αμφισβήτησε στα Διοικητικά Δικαστηρία , στο ΣτΕ , στα Ευρωπαίκα Δικαστηρία την εγκυρότητα αυτής ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ έχει συνεναίσει στη 10,5 συνάντηση ......

 

Τέλος ......

ΓΕΝΙΚΗ ΓΡΑΜΑΤΕΙΑ (2).zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλους τους αγαπημένους φίλους ,

 

στους παρόντες ........ στους απόντες ........

 

 

 

πόσοι ζούν με το αισθημα????

 

Φοβάμαι πώς χάνω το μέτρημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να σας εκφράσουμε ενα μεγάλο ευχαριστω μέσα απο τα βάθη της καρδιά μας, σε όλους εσάς τους αγαπημένους μας φίλους για όλα αυτά τα συναισθήματα που μας πλημμυρίζουν κάθε φορά που ανταμώνει αυτή η πολύχρωμη παρέα που περιδιαβαίνει κάθε γωνιά της Ελλάδος γεμάτη θετική διάθεση, κέφι και πολύ χαμόγελο.

Είναι ιδιαίτερη η χαρά μας που τα νέα μέλη της παρέας που προστίθενται κάθε χρόνο, νιώθουν σαν να ήταν χρόνια μαζι μας.

Τέλος ενα μεγάλο ευχαριστω στα Brosterakia, Ελένη και Απόστολο για όλα αυτά που έκαναν, η διοργάνωση, το φαγητό, το ξενοδοχείο ήταν υπέροχα, η χθεσινή βραδιά όμως ήταν κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή, για πανω απο έξι ωρες η ορχήστρα σας μας οδήγησε σε ενα ξεφάντωμα μέχρι πρωίας.

Του χρόνου θα είμαστε για το Γιαννη στο όμορφο Ναύπλιο, η Άννα η Μαρία και η Σοφία ήδη ξεκίνησαν τα διαδικαστικά, θα έχουν στήριγμα όλους εμάς τους Πελοποννήσιους.

Εις το επανιδείν.

Δημήτρης κ´ Νατάσα ΚΛΜ + ΚΛΜάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα που ηταν η 1η μου φορα καταλαβα τι εχανα στις προηγουμενες που δεν μπορεσα να παρεβρεθω, ηταν ολα τοοσο τελεια!! ζεστη παρεα και πανω απο ολα ζεστοι  και πολυ φιλικοι ανθρωποι που με εκαναν να αιστανθω ανετα ,οπως ο πολυ ξεχωριστος   Κμωνας ,Γιαννης tag-amal ,Κωστας ο σκορπιος,Τheo ,Στελιος,Γιαννης ο καβοντορος,Δημητρης ο jim1970,

Μαρια η mk 83,χρυσα,Αννικα,Ευαγγελια,Ειρηνη,και φυσικα ο Μπαμπης μου και.....και...και...σας ευχαριστω ολους για ολα οσα εζησα και  επισης  ττην Ελενη και τον Αποστολη και +θεω αν ειμαι καλα  με  τιποτα δεν θα χασω και την επομενη στο Ναυπλιο εως τοτε..θα τα λεμε απο εδω και .ναστε ολοι γεροι και χαρουμενοι :wub:

Νικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψυχική μου κατάσταση μ' αρέσει σήμερα. Ίσως είναι η όμορφη διάθεση που με κατέχει. Μετά από τέτοιες συναντήσεις οδηγώ τον εαυτό μου προς τον ανήφορο της ζωής.

Ταΐζω την χαρά και την ευτυχία. Νιώθω με όλους εσάς ότι είμαι άνθρωπος. Όχι γιατί στέκομαι στα δυο μου πόδια και βαδίζω όρθια, αλλά γιατί γνωρίζω με όλους εσάς τον κόσμο.

Είναι η αίσθηση του δεσμού που μου χαρίζεται. Είμαστε όλοι εμείς που μπορούμε να κλείσουμε τον κόσμο στις παλάμες μας και να κολυμπήσουμε στο φως.

Είμαστε όλοι εμείς που μπορούμε να διώξουμε τις όποιες χαρακιές.

Να νιώσουμε σαν μικρά παιδιά με τα πρώτα τρελά χτυποκάρδια, τα πρώτα δάκρυα, γλυκόπικρες αναμονές.

Αναμονή μέχρι την επόμενη φορά.

Την επόμενη φορά που θα ξαναμιλήσει η καρδιά.

Αυτή που ξέρει χωρίς εγωισμό να πει: Σας ευχαριστώ....

 

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είπες όλα Κατερίνα... τι να πω δεν έχω λόγια απ την συγκίνηση

Περάσαμε υπέροχα! 

Brosterakia σας ευχαριστούμε για όλα!

Φίλοι παλιοί και νέοι με το καλό να ξαναβρεθούμε

 

...α ναι..Κώστα εμείς είμαστε πάλι..μπορείς να φέρεις και έναν αναπτήρα γιατί τον δάνεισα στον Μπαμπη και τον ξέχασε στο Ζάλογγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία ακόμη εκδρομή μας έφτασε στο τέλος της,...

 

 

Πρόσθεσα ήδη και αυτήν, δίπλα στις φωτος και τις αναμνήσεις όλων των προηγουμένων εκδρομών μας, και ένιωσα πολύ, μα πάρα πολύ τυχερή, που είμαι μέλος αυτής εδώ της παρέας, ανατρέχοντας στα γρήγορα σε φωτος και όλων των προηγούμενων συναντήσεων μας....

 

 

Είμαστε μία υπέροχη παρέα, κάθε ηλικίας, από όλα τα μέρη της Ελλάδας, μία πανδεσία μυαλών, χρωμάτων, πεποιθήσεων και ιδεών, που έρχεται και κλείνει στον κύκλο ενός χασαποσέρβικου, και αγκαλιάζει τους πάντες....

 

 

Το ''ευχαριστώ'' για ακόμη μία φορά, μου φαντάζει πολύ λίγο.... Το ''δεν έχω λόγια'', για ακόμη μία φορά, είναι ίσως αυτό που με εκφράζει περισσότερο...

 

Καλή αντάμωση, στο Ναύπλιο, για τον Γιάννη μας, όπως έγραψε και ο ΚΛΜ.

 

 

 

 

Υ.Γ. Υπόσχομαι, στην επόμενη εκδρομή, να μην πάω καθόλου για ύπνο, για να καλύψω το κενό που άφησα σε αυτήν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτασαμε και μεις το βραδυ, ενα μεγαλο ευχαριστω στον αποστολη ,την ελενη, τον τεο, για την αψογη διοργανωση , φιλια και ανταμωμα στην επομενη,

 

 

λεωνιδας-ολγα-βαγγελης-χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε... με το γραβο ρε????????

 

Με το γράβο ??????????

 

 

Πολλά φιλια σε όλους !!!!!

Ακόμη σκουπίζομαι απο τα σάλια!!!!!!!!  

Πήρα πολλά φιλιά φέτος........ :wub:

εσύ να μη γράφεις τέτοια..καταλαβαίνεις τι λέω έτσι? δεν είσαι και κανένας "έξυπνος"...

 

 

δεν υπάρχει αυτό σκορπιέ..

 

να μαστε όλοι γεροί για το επόμενο..

 

καλημέρα και φιλιά σε όλους...ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ...!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα όλη μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Φτάσαμε κι εμείς κατά τις 10:00 στα πάτρια εδάφη

περιττό να σας πω ότι ούτε μουσείο Βρέλη προλάβαμε, ούτε σπήλαιο 

 

Βασίλη εσείς ήσασταν σταματημένοι κάπου στον Λούρο;

 

Αν και οι προλαλήσαντες μ' έχουν καλύψει πλήρως, θα ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω μέσα από την καρδιά μου τα brosterakia για την πολύ καλή οργάνωση και τις εκδρομές  στην γύρω περιοχή.

τα πιτσιρίκια όλων τω ηλικιών  :P  ξετρελάθηκαν με τ' άλογα και το ράφτινγκ. Για το τοπίο δεν υπάρχουν λόγια, αυτή η ομορφιά δεν μπορεί ν' αποτυπωθεί ούτε σε φωτογραφία.

 

Η Πάργα πανέμορφη ακόμη και τον Νοέμβριο !

 

Η ξενάγηση στους αρχαιολογικούς χώρους θαυμάσια 

και η γυμναστική των 400 σκαλοπατιών του Ζαλόγγου  επιβεβλημένη  :P

 

η τελευταία νύχτα στο ξενοδοχείο κ α τ α π λ η κ τ ι κ ή !!!!!!!!!

Οι μουσικοί ήταν υπέροχοι και...με μεγάλη αντοχή  :D

 

Το ξενοδοχείο πολύ καλό, κυρίως για τα παιδιά

Δεν άφησαν ούτε τρύπα χωρίς να την εξερευνήσουν  :lol:

 

Ελπίζω τα καινούρια μέλη της παρέας να πέρασαν καλά και να γίνουν μόνιμα στις συναντήσεις μας 

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον αρχηγό-GUS που μας τίμησε με την παρουσία του αλλά και γιατί χάρη σ' αυτόν υπάρχει αυτή η υπέροχη παρέα !!!

ΟΚ μη βαράτε όχι μόνο σ΄αυτόν  :)

 

Παιδιά δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψω τη χαρά που  αισθάνομαι που μπήκατε στη ζωή μου

ούτε το πόσο χαίρομαι όταν σας ξαναβλέπω

όπως είπε κι ο Αποστόλης, περίεργο πράγμα η αγάπη...

 

Καλή αντάμωση αγαπημένοι μας φίλοι

 

Σοφία+Κώστας+Δημήτρης+Γιάννης

 

 

Καλά που γράφω και δε μιλάω γιατί φωνή δεν έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είπατε όλα, που οι δικές μου λέξεις είναι τόσο λίγες!!! :wub:

Ήταν όλα υπέροχα, γιατί υπήρχαμε όλοι εμείς, γιατί αυτό που μετράει είναι η ψυχή και όχι τα λεφτά και οι δημόσιες σχέσεις.

Είμαστε η απόδειξη ότι όπου υπάρχουν Άνθρωποι με καλή καρδιά και ανοιχτή αγκαλιά, τότε τα πάντα είναι εφικτά, τότε ανοίγουν τα φτερά τους οι αγγέλοι και αναβλύζει η αγάπη.

Είμαι ευτυχής που έζησα αυτές τις μέρες μαζί σας, και ξαναβρεθήκαμε παλιοί και νέοι. :wub:

 

Ελένη - Απόστολε σας ευχαριστούμε πολύ για ΟΛΑ!!! :wub: 

 

Κώστα, όπως θα έρχεσαι φέρε και ένα καινούργιο pc, γιατί το δικό μου τσαντίστηκε που το παράτησα και έκαψε το δίσκο του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου λέει η Ελένη ότι υπάρχει και μπλουζάκι για αυτούς που δεν ήρθαν ........

Επειδή λοιπόν είστε γατάκια .......

Κατά πάσα πιθανότητα (θα προσπαθήσω να το διευκρινήσω σήμερα) κάποιοι γκεστ σταρ που έλειπαν τελικά ήταν στη πόλη αλλά όχι στην εκδρομή ....

Και το λέω αυτό γιατί μάλλον έπεσα τυχαία πάνω τους χθες το μεσημερί απλά ήμουν σε νιρβάνα και δεν έδωσα πολύ βασή .......

Μιλαώ με γρίφους ????

 

Αν λοιπόν ο Θανασάκος έχει ένα συγκεριμένο μπλουζάκι παρακαλώ να μου το στείλει για να πάει στο νόμιμο κάτοχο του ...... B)

Αν δεν έχετε αντίρρηση και οι υπόλοιποι δηλαδή ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...