Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ουπςς..! τι γίνεται εδώωωω?? :o

 

stroumpoula-magoula-01_0.jpg

 

που πάτε ρε παιδιάααα? :D

 

να πω οτι δεν θέλω να γνωρίσω αυτή τη τρελοπαρέα... ψέματα θα πω..

να πω οτι δεν ζηλεύω.. πάλι ψέματα θα πω..

 

(επιφυλλάσομαι για του χρόνου)

 

για να σας βλέπουμε να ετοιμάζεστε,  άντεεεε λέμεεεε! :)

 

 

Λοιπόν.... εντάξει το εγκρίνω το ξενοδοχείο .Αφού έστειλα τεχνικό ασφαλείας και γιατρό εργασίας,την Επιθεώρηση εργασίας ,το Υγειονομικό και το ΣΔΟΕ και τσέκαρα ότι το ξενοδοχείο ειναι οκ σας επιτρέπω να πάτε :( .

 

Αντε να δω ποτε θα τα ξανακαταφέρω :unsure: .

 

 

Καλέεεεεεε, εδώ ανεβαίνει ολόκληρη η Κρήτη βρε, κι εσείς από τα ηπειρωτικά της χώρας... λέτε του χρόνου ???

 

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέεεεεεε, εδώ ανεβαίνει ολόκληρη η Κρήτη βρε, κι εσείς από τα ηπειρωτικά της χώρας... λέτε του χρόνου ???

 

Γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ????????????

Δυστυχώς η οικονομική κρίση μας έχει χτυπήσει κατακούτελα...κι έτσι...Μη βλέπεις τους Κρητικούς,δεν ξέρω και από πού είσαι,αυτοί κλαίγονται αλλα ειναι ματσωμένοι :rolleyes::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς η οικονομική κρίση μας έχει χτυπήσει κατακούτελα...κι έτσι...Μη βλέπεις τους Κρητικούς,δεν ξέρω και από πού είσαι,αυτοί κλαίγονται αλλα ειναι ματσωμένοι :rolleyes::D

 

Κατάλαβα... μια Στενή μας σώνει (που είναι κοντά  :P )

 

(Ανθή, εδώ κι εγώ ... Αθήνα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινά, θα το ήθελα πάρααα πολύ...

αυτά φτάνουν??? :unsure:

 

adeio-portofoli-300x200.jpg

 

δεν υπάρχει "μία" δυστυχώς...

 

Ελα τώρα Σοφάκι... η αλήθεια είναι ότι... δεν μπορείς χωρίς τ'αγόρια σου... ούτε ώρα :)  :wub:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα τώρα Σοφάκι... η αλήθεια είναι ότι... δεν μπορείς χωρίς τ'αγόρια σου... ούτε ώρα :)  :wub:  

εεε, εντάξει... το παραδέχομαι... δεν μπορώ..! με κατάλαβες! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vuo.gif

1013753_471047069650519_1981569753_n.jpg

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

fypkd2.gif

10η ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ TAXHEAVEN ΠΡΕΒΕΖΑ 2013


ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ:

number-four24.gifnumber-one34.gif

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

70sj.jpg

Υ.Γ.
Γιώργο μου, όλοι μαζί στην Πρέβεζα λέμεεεε. Με τις καλύτερες ευχές μου. :)
Νίνα μου, πολύ ωραία η εικόνα σου! :)
Μαρίααααααααα μου, "keep moving" λέμεεεεεε ... ;)
Γιάααααν +5, εκεί όλοι μαζί φίλε. Άλλοτε χάνομαι, άλλοτε βρίσκομαι, αλλά πάντα να ξέρεις ότι: 8zg.gif:wub:
Χρύσααααααα, όπως τα λέει η Μαρίααααα. Μετράει, ακόμη, λέμεεεεε 8pk9.gifnumber-four43.gifnumber-one42.gif:)

Σοφίααα (SophiaL) ... :(
Μαρίααααα (ΜΑΧΑΤΖΗ), ψάξε, ψάξε, δεν θα το βρεις ... ;):P:)

Καλησπέρααααααααααα :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?? ΨΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑΝ 20ΠΟΝΤΟ.... ΑΛΛΑ.... ΟΥΤΕ ΕΣΥ!!!!!! ΚΡΙΜΑ!!!!!! :(

μαχατζη, ζεστανε το μπαγλαμαδακι ,ερχομαιιιιιιιιιι,  τρομαρα μου :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαχατζη, ζεστανε το μπαγλαμαδακι ,ερχομαιιιιιιιιιι,  τρομαρα μου :P :P :P

 

 

 

ΒΡΕ!!!!! 

 

ΑΓΓΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΘΑΡΑ?  Η' ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ????

 

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΡΕ!!!!! 

 

ΑΓΓΙΞΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΙΘΑΡΑ?  Η' ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΤΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ????

 

:blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΓΓΙΞΑ, ΧΑΧΑ,  ΕΛΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ , ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑΧΥΡΥΘΜΑ, Ε ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ;, ΧΑΧΑ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ομορφο να εχεις κατι ευχαριστο να αναμενεις !!!! :rolleyes: :rolleyes:
Εκλεισα και εγω

Καλη ανταμωση !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vuo.gif

1013753_471047069650519_1981569753_n.jpg

ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

fypkd2.gif

10η ΕΠΕΤΕΙΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ TAXHEAVEN ΠΡΕΒΕΖΑ 2013

ΜΕΝΟΥΝ ΜΟΝΟ:

number-four24.gifnumber-one34.gif

ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

70sj.jpg

Υ.Γ.

Γιώργο μου, όλοι μαζί στην Πρέβεζα λέμεεεε. Με τις καλύτερες ευχές μου. :)

Νίνα μου, πολύ ωραία η εικόνα σου! :)

Μαρίααααααααα μου, "keep moving" λέμεεεεεε ... ;)

Γιάααααν +5, εκεί όλοι μαζί φίλε. Άλλοτε χάνομαι, άλλοτε βρίσκομαι, αλλά πάντα να ξέρεις ότι: 8zg.gif:wub:

Χρύσααααααα, όπως τα λέει η Μαρίααααα. Μετράει, ακόμη, λέμεεεεε 8pk9.gifnumber-four43.gifnumber-one42.gif:)

Σοφίααα (SophiaL) ... :(

Μαρίααααα (ΜΑΧΑΤΖΗ), ψάξε, ψάξε, δεν θα το βρεις ... ;):P:)

Καλησπέρααααααααααα :wub:

 

 

Μπάμπη μας μία πρόταση(εάν είναι τεχνικά εφικτό).

 

Πέρυσι στη Φλώρινα στο ξενοδοχείο τα παρείστικα τραγούδια μας ήταν το κάτι άλλο.

 

Φέτος στο Margarona εάν υπάρχει projector συνδεδεμένος με το laptop θα βοηθούσε να συνοδεύουμε όλοι τους στίχους των τραγουδιών,

με πιάνο/κιθάρα/μπαγλαμά.

 

Καλή αντάμωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Μην ανησυχείτε οι συντονιστές κλείσανε μπαλέτο από το γειτονικό Στριπ Κλαμπ...Καλή αντάμωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείσαμε και μεις !!!

Όχι το γραφείο βρε...

Δωμάτιο κλείσαμε...

 

Καλή αντάμωση λοιπόν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προταση ( μπινελικια δεν γινονται δεκτα ) :

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήδη μου ωραία πρόταση, αλλά προσωπικά πάω στην εκδρομή για να ξεφύγω από το γραφείο, να ηρεμήσω και να αλλάξω λίγο παραστάσεις
Είμαι ήδη με μια καραμπινάτη υπερκόπωση και συνεχίζω να δουλεύω (με πιο αργούς ρυθμούς)
Αν παρόλα αυτά αποφασιστεί αυτή η κίνηση, θα προσπαθήσω να συμμετάσχω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προταση ( μπινελικια δεν γινονται δεκτα ) :

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

 

Αν και έχω μείνει λίγο πίσω στα της διοργάνωσης (ευτύχως τρέχει η ster και ο μέγιστος 69+2-1) η πρόταση είναι αρκετά ενδιαφέρουσα , ούτως ή άλλως επειδή κάπου και που βγαίνω στο ραδιόφωνο είχαμε πει ότι θα το ανακοινώναμε αλλά πιο μετά , πρέπει όμως να το φτιάξουμε καλύτερα . Θα το επεξεργαστώ και το βλέπουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προταση ( μπινελικια δεν γινονται δεκτα ) :

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

 

Συμφωνώ παιδιά πολύ καλή κίνηση.Επίσης έχω να προτείνω (γνωρίζοντας απο συλλογικότητα που συμμετέχω) ότι πολλοί δεν γνωρίζουν για το Α21 μπορούμε να κάνουμε μια ενημέρωση και για αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Μην ανησυχείτε οι συντονιστές κλείσανε μπαλέτο από το γειτονικό Στριπ Κλαμπ...Καλή αντάμωση!

 

Επειδή υπέπεσα το 2006 στο ατόπημα και έχασα την συνάντηση στα Χανιάαααααααα ( ακούτε εσείς που λέτε του χρόνου ...τό μόνο που μετράει είναι το ΤΩΡΑ ) για αυτούς τους λόγους αιτούμαι στον ειδικό PR κο PRO και στον συνεργάτη του κο BRO να φέρουν τόν...Νίκο απ τα Χανιά :)

 

 

 

 

 

 

gallery_499_7_94860.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή υπέπεσα το 2006 στο ατόπημα και έχασα την συνάντηση στα Χανιάαααααααα ( ακούτε εσείς που λέτε του χρόνου ...τό μόνο που μετράει είναι το ΤΩΡΑ ) για αυτούς τους λόγους αιτούμαι στον ειδικό PR κο PRO και στον συνεργάτη του κο BRO να φέρουν τόν...Νίκο απ τα Χανιά :)

 

 

 

 

 

 

gallery_499_7_94860.jpg

 

 

Ο ένας το μπαλέτο απ'το διπλανό στριπτιτζάδικο, η άλλη τον Νίκο, όλα για τους άντρες πια... για μας τίποτα...  :angry:  :angry:  :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προταση ( μπινελικια δεν γινονται δεκτα ) :

Το τριημερο 14/11-17/11 οπου η ομαδα του taxheaven θα βρισκεται στην Πρεβεζα , μπορει να αφιερωσει ενα 2ωρο-3ωρο (ενα απογευματακι δλδ  ) οπου θα παρεχει δωρεαν υπηρεσιες συμβουλευτικης σε οποιον πολιτη της Πρεβεζας η της ευρυτερης περιοχης θελησει ( θα αναλαβει ο bro με την ster την προωθηση της πρωτοβουλιας στα τοπικα μεσα  )

Ετσι θα αφησουμε το στιγμα μας στην πολη , και παραλληλα με την διασκεδαση μας θα προσφερουμε και στον διπλανο μας , αυτο που ξερουμε να κανουμε καλα ...

Εαν τυχει , της ευρυτερης αποδοχης των συμμετεχοντων , μπορουμε να το καθιερωσουμε σε καθε επομενη μας εκδρομη !!

 

Ακόμη μία πρόταση

 

Επειδή η εκδρομή μας συμπίπτει,για δεύτερη χρονιά,με την επέτειο του Πολυτεχνείου,θα ήταν καλό να συμμετέχουμε με τα παιδιά μας,

σε κάποια ανάλογη εκδήλωση στην Πρέβεζα.

 

Το στίγμα στην πόλη,στα παιδιά και σε εμάς τους ίδιους θα ήταν ωφέλιμο,ειδικά στις μέρες που ζούμε,για να μην ξεχνιόμαστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...