Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

.....

Η καλπη ειναι γκαστρωμενη που ελεγε και ο Χαριλαος...

 

Ποιος τη Γκάστρωσε ... Ο Κίμωνας ???  :lol:  B)  :ph34r:  Να παρεμβει παραυτα ο ΠανΜέγιστος ΧαρυςΚ ....!? 

ΥΓ: Χικ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ετσα Σταυρουλακη, το ειχα το Κρητικο μεσα μου  και τωρα που θα εχω και παιδι στην Κρητη , θα τα μαθω καλυτερα.... :P

 

Τα έφτιαξες με Κρητικό και γεννάς;   :huh:  :o  :P  :D

 

Μπράβο Χρύσα. Μπράβο...  ;)  (Δεν πιστεύω να διαβάζει ο σύζηγος γιατι θα τσι φάω στο τέλος :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα, να σας πω εγω τις εντυπωσεις μου, ή μαλλον καλυτερα αυτες της γυναικας μου, που ακουγε και συνεχιζει να ακουει για πανελληνιες συγκεντρωσεις κλαμπ, συλλογων κλπ, (εγω ειμαι και σε διαφορα αλλα ) και βγαζει σπυρακια, και περσι που ηρθαμε με τα χιλια ζορια στη φλωρινα, ειδα κι επαθα για να τη πεισω, εβαλα και τα παιδια στο κολπο, φετος απο τωρα κοιτα ποτε θα ειναι η συγκεντρωση της αρεσε πολυ, οποτε αμα καταφεραμε και πεισαμε την ολγα,την γυναικα μου , να μην υπαρχει κανεις ενδοιασμος. ;) ;) ;) ;)

Και θα προσέχουμε όλοι μαζί τα παιδιά χα χα !!! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και θα προσέχουμε όλοι μαζί τα παιδιά χα χα !!! :)

Πεσ το ψεμματα, εχω προμηθευτει και δυο μαραφετια απο αυτα τα επεκτεινομενα λουρια για σκυλακια, εως 5 μετρα φτανουν καλα ειναι. :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έφτιαξες με Κρητικό και γεννάς;   :huh:  :o  :P  :D

 

Μπράβο Χρύσα. Μπράβο...  ;)  (Δεν πιστεύω να διαβάζει ο σύζηγος γιατι θα τσι φάω στο τέλος :D )

 

ναι, μια η Σαρα και μια εγω....

τι λες βρε κουζουλε? καλα που σε συμπαθησε ο συζυγος και δεν κινδυνευεις ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες βρε κουζουλε? 

Έλα !!! Με φώναξες;  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ready To Go :D

 

ΕΡΩΤΗΣΗ , τα Ε9 θα τα εχουμε μαζι μας να παιζουμε ??

Εγώ θα πάρω Α21, πάρτε εσείς άλλα να αλλάζουμε... να μην βαριόμαστε... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάρω μαζί μου την κερά Μάρω.

Μήπως μπορέσω και την αλλάξω.

 

Έτσι, για να μην βαριόμαστε λέμεεεεεεεεε!  :P:D

 

Καλημέραααααααααααααααα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

t7zi.jpg

 

:o

 

Τι γίνετε εδώ με την ψηφοφορία ;;; :angry::wacko:

Αααααααααααα ! Θα επέμβω λέμεεεεεεεεεεεε :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να πάρω μαζί μου την κερά Μάρω.

Μήπως μπορέσω και την αλλάξω.

 

Έτσι, για να μην βαριόμαστε λέμεεεεεεεεε!  :P:D

 

Καλημέραααααααααααααααα :)

 

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΣ, οσονουπω βγαινει προγραμμα αποσυρσης συζυγων (σσσσσσσσ)   εχε το στο νου σου, το ιδιο θα κανω κι γω.... :P :P :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΣ, οσονουπω βγαινει προγραμμα αποσυρσης συζυγων (σσσσσσσσ)   εχε το στο νου σου, το ιδιο θα κανω κι γω.... :P :P :P:D

 

χαρα που θα κανουν , οι γυναικες να δειτε ....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε σεις...αφήστε τα προγράμματα απόσυρσης και κοιτάξτε μην σας έρθει κανά ΦΑΠ(α).. :D

 

ρίξτε και καμιά ματιά στο φαγητό..μη καεί και έχουμε άλλα.. :P:lol:

 

εγώ πάντως για καλό και για κακό..το κατέβασα από τη φωτιά.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

t7zi.jpg

 

:o

 

Τι γίνετε εδώ με την ψηφοφορία ;;; :angry::wacko:

Αααααααααααα ! Θα επέμβω λέμεεεεεεεεεεεε :angry:

 

Αστο φίλε ....

 

και να επέμβεις δεν γίνεται τίποτα .........

 

ο τεο69+1 τα έχει κανονίσει όλα .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο +1 ποιος είναι Κίμωνα;

 

Δύο εκδοχές:

 

α) ή κάτι του λέει το 69 που βέβαια είναι δίπλα στο 70 και για να τα έχει και τα δύο το έκανε 69+1

 

ή 

 

β) η "+1" είναι η γυναίκα της ζωής του, της οποίας η παρουσία επισκίασε τις προηγούμενες 69...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να πρόλαβα την ψηφοφορία... :rolleyes:  όπου αποφασίσετε είμαι μεσα... :) αλλά επειδη πρέπει να ψηφίσω θα πω ΛΙΜΝΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ. Η παρέα είναι υπέροχη  :wub:  όπου και να πάμε θα περάσουμε υπέροχα μεχρι τοτε φιλια. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικο αποτελεσμα Επικρατειας:

 

10η Επετειακη Συναντηση μελων κοινοτητας Taxheaven 14/11 - 17/11/2013  στη ΠΡΕΒΕΖΑ 
 
Αποστολη και Ελενη το νου σας...ερχομαστε!  :) 
 
Μπαμπη, μιας και εχεις τα "κλειδια" του πινακα, ξεκλειδωσε τον και κανε μια εκκαθαριση αφαιρωντας τα μελη που ΔΕΝ ψηφισαν  καθως και τους κιτρινους "καμικαζι" του αντιδημαρχου.... :D ετσι θα συνοψισουμε το αποτελεσμα και τις συμμετοχες.
Κατοπιν συννενοησης μας, σε νεα κατασταση, θα αναρτησουμε το συντομοτερο και θα συμπληρωνουμε τα οριστικα στοιχεια κρατησεων ατομων,θεσεων και δωματιων.
 

*
Το συντονισμο της εκδρομης για τους συναδελφους απο τη Βορεια Ελλαδα (απο Λαμια και ανω) θα αναλαβουν η Χρυσα και η Χριστινα (Christine).
Τα κοριτσια μας θα εμψυχωνει ο λατρεμενος μας φιλος και αδελφος ..... Γιωργος Mitak!   :D 
 
Για το Νοτο θα προσπαθησω εγω, ο αγαπημενος μας Μπαμπης (Haryk) και ο Αντιδημαρχος ΚΛΜ ( για τους κατω απο το αυλακι).
Τα αγορια  θα εμψυχωνουν απο κοινου οι Das και.....

post-3116-0-53128800-1379334406_thumb.jp

 

 (ποιος αλλος!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που παμε ? εκστρατεια θα κανουμε ? τι οργανωση και τι συντονισμος ειναι αυτος? ηταν να μην αναλαβει ο ΤΕΟ ..... :lol:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικο αποτελεσμα Επικρατειας:

 

10η Επετειακη Συναντηση μελων κοινοτητας Taxheaven 14/11 - 17/11/2013  στη ΠΡΕΒΕΖΑ 

 

..................

Το συντονισμο της εκδρομης για τους συναδελφους απο τη Βορεια Ελλαδα (απο Λαμια και ανω) θα αναλαβουν η Χρυσα και η Χριστινα (Christine).

Τα κοριτσια μας θα εμψυχωνει ο λατρεμενος μας φιλος και αδελφος ..... Γιωργος Mitak!   :D  

 

Για τον Νοτο θα προσπαθησω εγω, ο αγαπημενος μας Μπαμπης (Haryk) και ο Αντιδημαρχος ΚΛΜ ( για τους κατω απο το αυλακι).

.....

 

 

Λοοοιιπόννννν !!!

Τωρα που τελείωσε η Ψηφοφορία....ξερετε σε ποιον θα απευθύνεστε όλοι για τις Κρατήσεις σας .... Ετσι ?! 

Στον ΠανΜέγιστο Τεό70 ... ο άνθρωπος εχει κάνει τρελλή προετοιμασία !!!  Μαλιστα το Σ-Κ θα απομονωθεί σε ένα .... Ορεινό Χωριό (θα τον φυλαμε 2-3 φίλοι) για να φτιαξει το τελικό πρόγραμμα ....... Μην ασχολείστε με Τρίτους .... ο Θανασης είναι ο άνθρωπός σας ....η λύση σας....Εξάλλου σαν το Μέλος με τις περισσοτερες Παρουσίες στις Συναντήσεις (μόνο η ΕΙΡΗΝΗ έχει τον ίδιο αριθμό παρουσιών) ... έχει τέλεια γνώση όλων των απαιτουμενων θεμάτων που μπορεί να προκύψουν !!!

Οπως μας  μας έχει αποδείξει πρόσφατα... όταν κάτι το επιθυμεί διακαώς κ με θέρμη το φέρνει σε πέρας ..... !!!

Μπορείτε να του απευθύνεστε με PM ή e-mail .... αν ήξερα το Μομπάιλ Φόν του θα σας το έδινα ... αλλά είμαι σίγουρος πως σε λίγο θα μας το ανακοινώσει !!!

Και για να αρχίσουμε ....Θα επιθυμούσα να κλείσω ένα Λουξ Δικλινο κατα προτίμηση Ανατολικό .....επίσης να επικοινωνεί με εσωτερική πόρτα με άλλα δίκλινα (Στανταρντ) ... όπου θα είναι οι παλλακίδες μου !!!

Το πρωινό να σερβιρεται στο κρεβάτι και να μου θεσεις στη διαθεση μου 3-4 υπαλληλους απο το γραφείο σου να μου περνανε τις μερες αυτες τα Ε9 και τα Α21 .... επίσης επιθυμώ να ξυπνώ κάθε πρωί με μελωδίες του Μικρούτσικου (όχι του Ανδρεα του άλλου...του Θανου) που θα παίζει στο πιανο ο Βασίλης ο Μπιλμπέαρ.....το οποίο βεβαίως θα έχετε μεταφερει με τις στιβαρες σας  πλάτες σας στο δωματιο μας !!! Αυτά γι αρχή !!!

 

... Σουλειμάν !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...