Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Ελένη έχει κάνει μια καταπληκτική προεργασία και θα μας ενημερώσει άμεσα. Να ενημερώσω ειδικά τους νέους συναδελφους και χωρίς αυτό να αποτελεί καμια μομφή για την εξέλιξη της ψηφοφορίας, ότι πάντα προσπαθούσαμε να πηγαίνουμε σε μέρη που υπήρχαν συνάδελφοι, τόσο γιατί είναι σημαντικό και για αυτούς να σε υποδέχονται στον τόπο τους αλλά και για τους υπόλοιπους ήταν σημαντικό να ξέρουν ότι εκει που πας σε περιμένουν φίλοι με διάθεση να σε υποδεχτούν και να σε ξεναγήσουν.

 

Καλημερα σε ολους και καλη δυναμη. :)

 

Οπως τα λεει ο αντιδημαρχος Δημητρης ειναι.

Για την Ελενιτσα(ster) ειμαι κατι παραπανω απο σιγουρος οτι θα μας περιμενει με αγωνια και ενθουσιασμο....

 

 

 

Αποστολη (bro) ισχυει το ιδιο και για σενα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

 

Βρε άσε τα σάπια...  :P  :D    :rolleyes:

 

Υ.Γ. Θα έχεις πάρει χαμπάρι ότι σε έχουν πάρει χαμπάρι 34.758 μέλη από τα 37.458 του φόρουμ χα χα χα   :P  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

Κοίτα να δεις Αποστόλη

αν τελικά έρθουμε Πρέβεζα και δεν εμφανιστείς, βλέπω να τρατάρεις γλυκό νερατζάκι καμμια 60αριά άτομα στο σπίτι σου (γιατι να ξέρεις θα γίνει ντου!!!! ε μα πια δεν τρώγεσαι λέμε!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικό συστατικό είναι και η προεργασία της Ελένης

 

Γι αυτό το λόγο

 

Ελενίτσα γράψε τις σκέψεις σου έστω κι αν είναι σε πρώιμη κατάσταση

Θα είναι πιο εύκολο για όλους να αποφασίσουν αν έχουν ένα γενικό πλάνο στο μυαλό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

 

Ενταξει.

Δεν μας απαντησες ομως...

και ολοι  ξερουμε πως απαντας οταν αδικεισαι ή οταν κατι το θες  ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπό τη 1, Λίμνη Πλαστήρα πήγαμε πέρυσι το Πάσχα (οι 1ες διακοπές του Αχιλλέα), οπότε δεν τρελένομαι να ξαναπάω. Από την άλλη, πέρασα 2 φορές σε διάστημα 2 μηνών τη δοκιμασία Κορίνθου-Πατρών (Λευκάδα-Νιφορέικα) και 1 3η μου πέφτει βαριά. Η Πρέβεζα όμως, πρέπει να έχει ζωή ενώ η Πλαστήρα μου φάνηκε νέκρα. Επίσης, συμφωνώ, με το Δημήτρη ότι είναι σημαντικό να πάμε κάπου που μένει κάποιο μέλος. Οπότε, ψηφίζω Πρέβεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

 

Ελα ρε μην στεναχωριέσαι ,

 

εκτός από  τον proo που τα εννοεί  ,

όλοι οι άλλοι σου κάνουμε πλάκα . :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Ελενίτσα , πές μας αν σκέφτεσαι κάτι και αν μπορούμε να βοηθήσουμε και εμείς .

 

Πρόγραμμα δεν έχουμε για κανένα μέρος , για αυτο συμφωνω με την sophie , ότι πρέπει να φτιάξουμε

έτσι ώστε να μπορουν να ψηφίζουν και τα νεα παιδιά που θέλουν να έρθουν και δεν ξερουν πως λειτουργεί το σύστημα .

 

 

Φιλιά καλοι μας φίλοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν λοιπόν , 

χαιρετώ την ομήγυρη  :) ,

 

Για όσους σκέφτονται ακόμη τη λίμνη Πλαστήρα θα τους πρότεινα να το ξανασκεφτούν ,

ο Νοέμβριος είναι νεκρός μήνας για την περιοχή ,

εγώ που είχα πάει σε ανάλογη εποχή η κατάσταση ήταν απελπιστική,

τα περισσότερα μαγαζιά και τα ξενοδοχεία ήταν κλειστά.

Τώρα για την Πρέβεζα μιας και άρτι αφιχθείς , 

η μεγάλη διαφορά είναι η Ελένη (και ο Απόστολος βεβαίως βεβαίως  ;) ,

αν δεν αρρωστήσουν τα παιδιά , αν δεν έχει κανένα τουρνουά μπάσκετ , αν αν αν )

Τον θυμάστε και από τις προηγούμενες εκδρομές  παιδιά , ε ? 

Εμείς τον είδαμε πάντως , μισή ώρα την πρώτη μέρα και μισή την τελευταία . :)

Όπου και να πάμε -πρώτα ο Θεός-  καλά θα περάσουμε ,

αλλά στην Πρέβεζα καλύτερα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος καιρο διαλεξες Στελιο,

 

εγω στην Πρεβεζα πηγα, οταν ο Αποστολης δεν ειχε παιδια...

 

και φαγαμε και ηπιαμε και τις λεμοναδες μας και ολα τα καναμε ...

 

για την Ελενη δεν εχω να πω βεβαια , γιατι τη γνωρισατε οι περισσοτεροι...

 

ξενοδοχειο ομω δεν βλεπω και αρχιζω να ανησυχω....

 

Υγ. οχι πως θελω να τον δικαιολογησω, αλλα μικρο παιδι ειναι και αυτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν λοιπόν , 

χαιρετώ την ομήγυρη  :) ,

 

Για όσους σκέφτονται ακόμη τη λίμνη Πλαστήρα θα τους πρότεινα να το ξανασκεφτούν ,

ο Νοέμβριος είναι νεκρός μήνας για την περιοχή ,

εγώ που είχα πάει σε ανάλογη εποχή η κατάσταση ήταν απελπιστική,

τα περισσότερα μαγαζιά και τα ξενοδοχεία ήταν κλειστά.

Τώρα για την Πρέβεζα μιας και άρτι αφιχθείς , 

η μεγάλη διαφορά είναι η Ελένη (και ο Απόστολος βεβαίως βεβαίως  ;) ,

αν δεν αρρωστήσουν τα παιδιά , αν δεν έχει κανένα τουρνουά μπάσκετ , αν αν αν )

Τον θυμάστε και από τις προηγούμενες εκδρομές  παιδιά , ε ? 

Εμείς τον είδαμε πάντως , μισή ώρα την πρώτη μέρα και μισή την τελευταία . :)

Όπου και να πάμε -πρώτα ο Θεός-  καλά θα περάσουμε ,

αλλά στην Πρέβεζα καλύτερα  ;)

Γειά σου ρε Στέλιο,Πρέβεζα και χειμώνας ?βράσε όρυζα,Πλαστήρας κάτι μου λέει καλύτερο.

Οτι ψηφιστεί θάμε μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σου ρε Στέλιο,Πρέβεζα και χειμώνας ?βράσε όρυζα,Πλαστήρας κάτι μου λέει καλύτερο.

Οτι ψηφιστεί θάμε μέσα.

Γειά σου Γιάννη ,καβοντόρε  :) ,

Ευτυχώς δεν θα ΄ναι χειμώνας , γι' αυτό λέω για Πρέβεζα.

Ότι πει η πλειοψηφία , ακολουθώ ευχαρίστως παντού 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Θανάση με στεναχωρείς τώρα .......

 

Απλά με πάει συνέχεια ανάποδα , ήρθε ο Στέλιος και είχα τα μικρά άρρωστα(πάλι , μιλάμε τα έπαιξα φέτος) και με έπιασε και μένα .......

 

Και βγαίνω μόνιμα εκτεθειμένος και με πιάνει το παράπονο γιατί με πειράζετε όλοι .....

 

Ρε φίλε, σου γράφω πέρυσι θα ερθουμε Πρέβεζα 10 άτομα να μείνουμε σπίτι σου. 

Ουτε μου ξαναείπες τίποτα..... ενω έλεγες ελάτε και ελάτε..... ουτε καφέ λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεε     (πλάκα κάνω έτσι?  :D  :D  :D )

 

 

εγω στην Πρεβεζα πηγα, και φαγαμε και ηπιαμε και τις λεμοναδες μας και ολα τα καναμε ...

 

 

 

Θεωρείς οτι μας ενδιαφέρουν τα προσωπικά σας? Λέω τώρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου στο πρωτο διευκρινιζεις την πλακα, στο δευτερο θα πρεπει να σε παρω στα σοβαρα ....

 

ε οχι , δε θα μπορεσω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει.

Δεν μας απαντησες ομως...

και ολοι  ξερουμε πως απαντας οταν αδικεισαι ή οταν κατι το θες  ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!

 

:)

 

 

Ρε συ το γύσριασ στο μελό μπας και πιάσω κανά ψήφο .... Άστο λίγο να τσουλίσει λέμε .......

 

Ρε συ τι λες ???

 

Αγωνία έχω αν θα μπορέσω να σας δω , ενθουσιασμό δεν θα το έλεγα γιατί θα πρέπει πρώτα να κανονίσω με το Ρώσο μεγιστάνα της διπλανής πόρτας (Σκορπίος) για τις τελευταίες λεπτομέρειες για τα εδέσματα και τις θυγατέρες του μπας και κεντρίσω το ενδιαφέρον του Proo που νομίζω είναι ο καταλύτης της ψηφοφορίας ......

 

Το πρόγραμμα το έχει κανονίσει η Ελένη και το ανεβάζει στο f/b ........ (μιλάμε για ξενέρα ....) Εγώ κοιτάω να δω αν θα έχει μείνει κανά μαγαζί ψυχαγωγικού ενδιαφέροντος για να αναζητηθούμε καλλιτεχνικά ....

 

Απλά επειδή ο πήχης είναι πραγματικά ψηλά είναι και επιπλέον άγχος για όσους κανονίζουν τις εκδρομές για αυτό κρατάω και μικρό καλάθι και δεν θέλω να επηρεάσω άλλο την ψηφοφορία ....

 

 

 Α ναι ...... Κάπου αυτές τις μέρες κανονίζω και τον φίλο σας τον κ.Γενικό ........ Του το έχω τάξει ότι θα τον καλέσω, απομένει να δώσει τη παράταση ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος καιρο διαλεξες Στελιο,

 

εγω στην Πρεβεζα πηγα, οταν ο Αποστολης δεν ειχε παιδια...

 

και φαγαμε και ηπιαμε και τις λεμοναδες μας και ολα τα καναμε ...

 

για την Ελενη δεν εχω να πω βεβαια , γιατι τη γνωρισατε οι περισσοτεροι...

 

ξενοδοχειο ομω δεν βλεπω και αρχιζω να ανησυχω....

 

Υγ. οχι πως θελω να τον δικαιολογησω, αλλα μικρο παιδι ειναι και αυτο....

 

 

Κάτσε .... Δεν είχες έρθει και όταν είχα ήδη τον μίκρο (μη σου πω και τη μπούμπα)??? Ή μόνο τη βάφτιση θυμάμαι (που δεν κάτσατε κιόλας) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ster εδώ ...λοιπόν σας περιμένουμε στην πανέμορφη πόλη μας οποτε περιττη καθε διαδικασια ψηφοφοριας :).Ξενοδοχεια εχουμε αρκετα οποτε δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα preveza city ,Διωνη ,Ζηκας κ το μεγαλυτερο που υπαρχει στην πολη ειναι το Μαργαρωνα, οι τιμες στα περισσοτερα κυμαινονται απο 50 -70 ευρω την βραδυα ,το μαργαρωνα περιμενει αριθμο ατομων για να μου κανει προσφορα.Οσον αφορα μερη τα οποια προτεινω να δουμε ειναι το ιστορικο Ζαλογγο,την Νικοπολη την αρχαια κασσωπη, πηγες Αχερωντα,Αμβρακικος κολπος.Τα τρια πρωτα μπορουμε να τα δουμε την μια μερα,τον Αχερωντα την δευτερη κ Αμβρακικο την τριτη.Αν θελετε μπορουμε να παμε κ προς Παργα που ειναι κοντα στον Αχερωντα.Εχω να δω μερικα πραγματακια ακομη οποτε θα σας ενημερωσω εντος ολιγων ημερων.Ααα να μην ξεχασω εχουμε καταπληκτικα ουζερι κ ταβερνακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε άσε τα σάπια...  :P  :D    :rolleyes:

 

Υ.Γ. Θα έχεις πάρει χαμπάρι ότι σε έχουν πάρει χαμπάρι 34.758 μέλη από τα 37.458 του φόρουμ χα χα χα   :P  :D

 

 

Κοίτα να δεις Αποστόλη

αν τελικά έρθουμε Πρέβεζα και δεν εμφανιστείς, βλέπω να τρατάρεις γλυκό νερατζάκι καμμια 60αριά άτομα στο σπίτι σου (γιατι να ξέρεις θα γίνει ντου!!!! ε μα πια δεν τρώγεσαι λέμε!!!)

 

 

Ελα ρε μην στεναχωριέσαι ,

 

εκτός από  τον proo που τα εννοεί  ,

όλοι οι άλλοι σου κάνουμε πλάκα .

 

Ελενίτσα , πές μας αν σκέφτεσαι κάτι και αν μπορούμε να βοηθήσουμε και εμείς .

 

Πρόγραμμα δεν έχουμε για κανένα μέρος , για αυτο συμφωνω με την sophie , ότι πρέπει να φτιάξουμε

έτσι ώστε να μπορουν να ψηφίζουν και τα νεα παιδιά που θέλουν να έρθουν και δεν ξερουν πως λειτουργεί το σύστημα .

 

 

Φιλιά καλοι μας φίλοι

 

 

Να η απάντηση σας .........

 

 

Λοιπόν λοιπόν , 

χαιρετώ την ομήγυρη  ,

 

Για όσους σκέφτονται ακόμη τη λίμνη Πλαστήρα θα τους πρότεινα να το ξανασκεφτούν ,

ο Νοέμβριος είναι νεκρός μήνας για την περιοχή ,

εγώ που είχα πάει σε ανάλογη εποχή η κατάσταση ήταν απελπιστική,

τα περισσότερα μαγαζιά και τα ξενοδοχεία ήταν κλειστά.

Τώρα για την Πρέβεζα μιας και άρτι αφιχθείς , 

η μεγάλη διαφορά είναι η Ελένη (και ο Απόστολος βεβαίως βεβαίως  ;) ,

αν δεν αρρωστήσουν τα παιδιά , αν δεν έχει κανένα τουρνουά μπάσκετ , αν αν αν )

Τον θυμάστε και από τις προηγούμενες εκδρομές  παιδιά , ε ? 

Εμείς τον είδαμε πάντως , μισή ώρα την πρώτη μέρα και μισή την τελευταία .

Όπου και να πάμε -πρώτα ο Θεός-  καλά θα περάσουμε ,

αλλά στην Πρέβεζα καλύτερα 

 

Ε δεν είμαι και για χόρταση ....... :D  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ster εδώ ...λοιπόν σας περιμένουμε στην πανέμορφη πόλη μας οποτε περιττη καθε διαδικασια ψηφοφοριας :).Ξενοδοχεια εχουμε αρκετα οποτε δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα preveza city ,Διωνη ,Ζηκας κ το μεγαλυτερο που υπαρχει στην πολη ειναι το Μαργαρωνα, οι τιμες στα περισσοτερα κυμαινονται απο 50 -70 ευρω την βραδυα ,το μαργαρωνα περιμενει αριθμο ατομων για να μου κανει προσφορα.Οσον αφορα μερη τα οποια προτεινω να δουμε ειναι το ιστορικο Ζαλογγο,την Νικοπολη την αρχαια κασσωπη, πηγες Αχερωντα,Αμβρακικος κολπος.Τα τρια πρωτα μπορουμε να τα δουμε την μια μερα,τον Αχερωντα την δευτερη κ Αμβρακικο την τριτη.Αν θελετε μπορουμε να παμε κ προς Παργα που ειναι κοντα στον Αχερωντα.Εχω να δω μερικα πραγματακια ακομη οποτε θα σας ενημερωσω εντος ολιγων ημερων.Ααα να μην ξεχασω εχουμε καταπληκτικα ουζερι κ ταβερνακια.

 

http://www.margaronaroyal.gr/gr  Για βασιλιάδες και γενικά ρε παιδί μου για γαλαντόμους, περιμένουμε προσφορά γιατί πάθαμε σοκ με τις τιμές !!! (Βάλαμε μέσο , Ελλαδάρα για αυτό σε Γουστάρω ακόμη και εκεί μέσο !!!)

 

http://masthotels.gr/prevezacity/el   (καλό ξενοδοχείο στη κεντρική λεωφόρο)

 

http://masthotels.gr/boutiquehoteldioni/el   (μπουτικ ........ τι να λέμε τώρα , πιότητα)

 

http://www.hotelavra.net/index.html   (στη παραλία και το πιο οικονομικό χωρίς καν να ρωτήσουμε για προσφορά)

 

Υπάρχουν και κάποια έξω από τη πόλη (περίπου 10-20 λεπτά με το αυτοκίνητο)

http://www.sesahotel.com/gr/ (πιότητα ατελείωτη) στο Κανάλι

http://www.hotelesperanza.gr/index.asp (έχει και βίντεο διαφήμιση !!! Ρε τον Πάκη ... Είναι και πρόεδρος των ξενοδόχων ...)

Υπάρχουν και πολλά άλλα εκεί και ειδικα για Νοέμβριο παίζει και να μας πληρώσουν για να πάμε !!!!

Είναι και κάποιοα όπως το Θεοξένια (μιλάμε για ξενοδοχείο να τρίβεις τα μάτια σου) , το Κάνάλι Χοτέλ , και το Πρέβεζα Μπιτσ , αλλά κλείνουν όλα 31/10 εκτός αν τους τραβήξουμε εμείς προς πίσω , μιλάμε για καταπληκτικά ξενοδοχεία , αν θέλτε βάζω τα λινκς)

 

http://www.adonishotel.gr/  Στο Μύτικα (πιο κοντά από το Κανάλι)

 

Και αν πάμε προς Βράχο μεριά έχουμε και πελάτη που μας έχει υποχρεώση (δικό μας το μαγαζί λέμε για πάρτι μας!!!) , αλλά βγήκαμε πολύ έξω ....

 

Νομίζω από ξενοδόχεια τα βασικά είναι αυτά , όπως είπα υπάρχουν και άλλα και προς Παντοκράτωρα και προς Μύτικα , Κανάλι , Κασστροσυκιά απλά εκεί μπαίνει και το θέμα της απόστασης από τη πολή (μιλάμε για ζωή όχι αστεία !!!)

 

 

Θανάση .......

https://www.facebook.com/photo.php?v=385061434838913&set=vb.100000051801196&type=2&theater

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ster εδώ ...λοιπόν σας περιμένουμε στην πανέμορφη πόλη μας οποτε περιττη καθε διαδικασια ψηφοφοριας :).Ξενοδοχεια εχουμε αρκετα οποτε δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα preveza city ,Διωνη ,Ζηκας κ το μεγαλυτερο που υπαρχει στην πολη ειναι το Μαργαρωνα, οι τιμες στα περισσοτερα κυμαινονται απο 50 -70 ευρω την βραδυα ,το μαργαρωνα περιμενει αριθμο ατομων για να μου κανει προσφορα.Οσον αφορα μερη τα οποια προτεινω να δουμε ειναι το ιστορικο Ζαλογγο,την Νικοπολη την αρχαια κασσωπη, πηγες Αχερωντα,Αμβρακικος κολπος.Τα τρια πρωτα μπορουμε να τα δουμε την μια μερα,τον Αχερωντα την δευτερη κ Αμβρακικο την τριτη.Αν θελετε μπορουμε να παμε κ προς Παργα που ειναι κοντα στον Αχερωντα.Εχω να δω μερικα πραγματακια ακομη οποτε θα σας ενημερωσω εντος ολιγων ημερων.Ααα να μην ξεχασω εχουμε καταπληκτικα ουζερι κ ταβερνακια.

 

Ανάμεσα στα αξιοθέατα σας έχω και μια έκπληξη , 

 

Α ν

Π οτέ

Ο νειρευτήκατε

Σ αγηνευτικό

Τ αξίδι

Ο  

Λ αιρός (* καιρός αλλά δεν έβρισκα την κατάλληλη λέξη από κ) 

Η ρθε 

Σ ας περιμένει η όμορφη Πρέβεζα  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω λίγο και από το βραδυνό κομμάτι ......

 

https://www.facebook.com/pages/Club-B52-Preveza/156003671233155?rf=142799902456159

 

 

Τα δικά μας παιδιά .... (καλά εκεί και αν μας έχουν υποχρέωση ......) Σάββας λέμε .....

 

http://www.youtube.com/watch?v=mBuLYjRnqVM

 

 

Και βέβαια το κλασικό Νικόπολις ......

http://www.nicopolisclub.eu/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάμεσα στα αξιοθέατα σας έχω και μια έκπληξη , 

 

Α ν

Π οτέ

Ο νειρευτήκατε

Σ αγηνευτικό

Τ αξίδι

Ο  

Λ αιρός (* καιρός αλλά δεν έβρισκα την κατάλληλη λέξη από κ) 

Η ρθε 

Σ ας περιμένει η όμορφη Πρέβεζα  

 

Γονάτισα .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με λίγα λόγια είναι πιο σούπερ και με περισσότερες (άπειρες) επιλογές για καλοκαίρι , αλλά θα το παλέψουμε και για Νοέμβριο που σημειώνω και πάλι ότι στη Πόλη μας ΔΕΝ είναι Χειμώνας , εκτός αν αλλάξουν τότε τα πράγματα , οπότε πάσο (ντόμπλε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να κλείσω τα ξενοδοχεία ....

 

Ενά πραγματικά όμορφο ξενοδοχείο αλλά με λίγα δωμάτια ......

 

http://www.captainshousepreveza.gr/gr/%CF%84%CE%BF-%CE%BE%CE%B5%CE%BD%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BF

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...