Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με πρόλαβε ο κ.Γιάννης (ήμουν αλλού ...) 

 

 

Αγριεμένη εγώ ???  :unsure: 

 

 

Τώρα κατάλαβα γιατί εξαφανίζονται όλοι ...  :( 

Δείχνω κακιά, αλλά - νομίζω - δεν είμαι :wub:  ... ή είμαι και δεν θέλω να το πιστέψω !?!?!?  :blink:  

 

 

Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηηηηη  :angry: 

 

είδες τι έκανες ???

είπες σε όλο τον κόσμο για την παντόφλα

και σχημάτισε άσχημη εντύπωση για εμένα...  :angry: 

(με ανάγκασες να αλλάξω ...)

 

0511-1008-0522-4313_Cartoon_of_an_Angry_

Εγώ δεν είπα την λέξη κακιά ούτε το πιστεύω αυτό.Είπα αγριεμένη.Και πως να μην είσαι άλλωστε με όλα αυτά που γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsjsEJl5o8yXdGd3Wk9hRWo4bUxPV3ZOQ0RodDhWTHc#gid=0

Μαρία εγώ που δεν έχω ομάδα;;να προσθέσω τι φαγητό μ αρέσει;; :P  :D 

υγ. συνάδελφοι είστε όλοι υπέροχοι!!!!! χαίρομαι που μοιράζομαι αυτό τον τόπο μαζί σας :wub:

 

Γιατί Αννίκα ???

 

Εσύ μπορείς και γράφεις ???

 

Τρέχω να δω ...

 

 

Υ/Γ: ότι θέλεις εσύ, φαγητό, χρώμα, αγαπημένο ήρωα παραμυθιού ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί Αννίκα ???

 

Εσύ μπορείς και γράφεις ???

 

Τρέχω να δω ...

 

 

Υ/Γ: ότι θέλεις εσύ, φαγητό, χρώμα, αγαπημένο ήρωα παραμυθιού ...

μα τι ξανθιά που είμαι!!! Πρέπει και να το γράψουμε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1CB3201FEEFC9B683C68E7C79979A9.jpg

 

  :wub:

 

Νίκοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ...  :)  :)   :wub:  :wub: 

 

 

012.gif

 

 

tsixax-thumb-large.jpg

 

 

 

 

Νίκοοοοοοοοοοοο ... :) :wub:

 

Σ' ευχαριστώωωωωωωωωωωωω :wub:

πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

 

thank20you-e1359496106266.jpg

 

Καληνύχταααααααααααααααααααααααααααα :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πρόλαβε ο κ.Γιάννης (ήμουν αλλού ...) 

 

 

Αγριεμένη εγώ ???  :unsure: 

 

 

Τώρα κατάλαβα γιατί εξαφανίζονται όλοι ...  :( 

Δείχνω κακιά, αλλά - νομίζω - δεν είμαι :wub:  ... ή είμαι και δεν θέλω να το πιστέψω !?!?!? 

 

 

Μπάμπηηηηηηηηηηηηηηηηηη  :angry: 

 

είδες τι έκανες ???

είπες σε όλο τον κόσμο για την παντόφλα

και σχημάτισε άσχημη εντύπωση για εμένα...  :angry: 

(με ανάγκασες να αλλάξω ...)

 

0511-1008-0522-4313_Cartoon_of_an_Angry_

 

Καλησπέρα κύριε Γιάννη,

Δίκιο έχετε και είμαι και πολύ πάνω από τα 18.Απλά ήταν η πρώτη δικαιολογία που μου ήρθε στο μυαλό γιατί τις τελευταίες ημέρες βλέπω πολύ αγριεμένη την Μαρία και είπα κάτσε μην πεταχτεί τίποτα από την οθόνη του υπολογιστή. :D

 

Εγώ δεν είπα την λέξη κακιά ούτε το πιστεύω αυτό.Είπα αγριεμένη.Και πως να μην είσαι άλλωστε με όλα αυτά που γίνονται.

 

 

Συγγνώμη καλή μου Μαρία, δεν έκανα κάτι εγώ ( τουλάχιστον αυτή τη φορά ), μόνη σου εκτέθηκες ...

:(:rolleyes::wub:

 

Υ.Γ.

Παναγιώτη, μην το ξεναπείς αυτό με την ηλικία. Κι εγώ συνομήλικός σου είμαι.

Αν δεν μας παίζουν οι υπόλοιποι, θα κάνουμε μόνοι μας παρέα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Μπάμπηηηηηηηηη,

 

σ'ευχαριστώ  ...

 

αλλά ... γιατί δεν μπορώ να γράψω ???  :huh: 

 

Τι λάθος κάνω ???  :( (όχι ότι θέλω να το συμπληρώσω, αλλά λέμε τώρα ...)

 

...

 

Τίποτα δεν κάνεις λάθος Μαρίαααααα. :)

Απλά, ήξερα ότι δεν ήθελες να γράψεις ... ;):wub:

 

Σε περίπτωση όμως που το μετανιώσεις ... το τροποποίησα ήδη ;)

 

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsjsEJl5o8yXdGd3Wk9hRWo4bUxPV3ZOQ0RodDhWTHc#gid=0

 

Μαρίααααααααααααααααα ...

 

Καληνύχταααααααααααααα :wub:

 

Καληνύχτα σε όλες και όλους. :wub:

 

Υ.Γ.

Καληνύχτα Νίκοοοοοοοο :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τι βρήκα:

 

DSC01611.jpg

 

Μάλλον έχουν δίκιο, λέω να σταματήσω ... γιατί μάλλον εγώ χαλιέμαι (μαζί με την παντόφλα μου !!!)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ συγκινηθηκα με τις αγκαλίτσες και στέλνω και γω μια σε όλους τους φίλους :) 

 

Α ναι... στην συζητηση για την εκδρομή είμαστε ??? ναί???

 

107539.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα τι βρήκα:

 

DSC01611.jpg

 

Μάλλον έχουν δίκιο, λέω να σταματήσω ... γιατί μάλλον εγώ χαλιέμαι (μαζί με την παντόφλα μου !!!)  ;)

 

Καλημέρα Μαρία. :(

 

%CE%B5%CE%B3%CF%89+%CE%B8%CE%B1+%CF%80%C

 

:(

Δεν μπορώ να ζήσω χωρίς παντόφλα λέμεεεεεεεεεεεε :(:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες.

Επειδή έχω πάει στη λίμνη Πλαστήρα, θα σας συμβούλευα να το σκεφθείτε καλλίτερα. Η λίμνη Πλαστήρα προσφέρεται για ημερήσια εκδρομή ή για ... μοναχισμό, να πας δηλαδή για αποτοξίνωση και ηρεμία (αν κλείσεις  το κινητό).

Προσωπικά δεν μου άρεσαν τα εστιατόρια-ταβέρνες που πήγα και για την ποιότητα (καθαρά τουριστική με την κακώς εννοούμενη σημασία της λέξης) και πολύ ακριβά για αυτά που (δεν) προσφέρουν.

Εκτός αυτού Νοέμβρη μήνα εκεί είναι χειμώνας, οπότε ξεχάστε βόλτες και εξορμήσεις στα βουνά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε μαζί του!!!!!!!!

 

Δεν ειναι ανθρωπος λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!  :) 

 

Και δεν ειναι καλά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ'αρχήν να σας πω ότι δεν δεχόμαστε Δημοκρατικές διαδικασίες ........

 

Να υπενθυμισουμε επίσης ότι ακριβώς εδώ :

 

http://www.taxheaven.gr/acforum/index.php/gallery/image/1069-αναχωρηση/

 

έγινε ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ από τη Φλώρινα στη Πρέβεζα με ότι πιο επισήμο μπορεί να υπάρξει ......

 

Τέλος όσοι ακόμη επιμένετε να διαφωνείτε στο ότι η επόμενη συναντηση θα γίνει στη Πρέβεζα να σας ενημερώσω ότι δεν αργώ να τουϊτάρω στο ΓΓ και να τρέχετε και να μη φτάνετε !!!!!!

 

Κλείσαμε λοιπόν ως 10η Συνάντηση στη Πρέβεζα , απλά για να νομίζετε ότι έχετε κάποιο έλεγχο σας αφήνουμε να επιλέξετε ελεύθερα τις ημερομηνίες (μέχρι να αποφασίσουμε εμείς ...)

 

Για τους άπιστους υπάρχει και σχετικό οπτικοακουστικό ντοκουμέντο το οποί όμως έχει χαθεί αυτή τηστιγμή και αναζητείται , όποιος το έχει το σχετικό βιντεάκι πρακαλείται να το ανεβάσει .......

 

Τέλος εκπομπής ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Αγαπητή Ελένη σας παρακαλώ ασπαστείτε εξ υμών τον αδελφό σας ... μια κ δε θα εχουμε την ευκαρία να τον συναντησουμε στο 10th PanTaxheavian Meeting...από ότι φανταζομαι εκεινες τις ημερες θα εχει αποσυρθει σε 5* χοτελ με την ομαδα στο Αγρίνιο μια κ θα παιζετε η Ανοδος στην 9η κατηγορια ΕΣΚΑΝΑ.

... Επίσης μετα χαράς θα θελαμε να περιδιαβουμε στα πανεμορφα σοκακια της συμπαθεστατης πολεως να πιουμε τα ουζακια στα πανεμορφα μαγαζακια της κ να εκδραμουμε σε κοντινους προορισμους όπως η νησος Λευκάς η Παργα ο Αχεροντα στη Βόνιτσα γιατί όχι και στο κοντινό Σκορπιό να γνωρίσουμε τις .. Ρωσίδες Οικοδέσποινες του κλπ κλπ

... Θα ηθελα όμως να υπενθυμισω σε όλους ότι λογω της οικονομικης κρισεως και της ... ανεχειας θα μπορουσα να πω που κατεχει τους χαμηλόμισθους όπως ημας μην παρασυρθούμε απο την βροχερή ατμοσφαιρα που θαχει κεινες τις μερες του Νοεμβρη και  προσφύγουμε σε  τάσεις φυγής όπως συνέβη με κάποιον συντοπίτη του προπαππού σας 85 έτη περίπου προγενεστερα !!!

 

ΥΓ: Αααα να κοπεί και η Ευκάλυπτος εαν υπάρχει ακόμη παρακαλώ... !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη έχουν ξεκινήσει οι διαδικασίες .......

Ο τίτλος του θέματος μετά από παρέμβαση προς τη φίλτατη Χρυσούλα θα αλλαχθεί σε :

10η Συνάντηση μελών Taxheaven στη Πρέβεζα- πως, γιατι, ποτε κ.λ.π........

Επίσης να υπενθυμίσω στους γαλαζοαίματους του φιλόξενου τούτου χώρου ότι πέρα από τα 5Α υπάρχουν και τα τρε σικ μπουτικ χοτέλ , όπου παρέχονται υπηρεσίες υψηλών απαιτήσεων και γούστων και σε κοινούς θνητούς (πλέμπα που λέμε!!) , άρα λοιπόν δεν τίθεται θέμα καν οικονομικής κρίσης , παράλληλα έχουμε ήδη φροντίσει να κάνουμε τις πρώτες επαφές με το διεθνές τζετ σετ μιας και όπως προαναφέρθηκε και από το φίλτατο παραπάνω, πήραμε το πρώτο μας μπάνιο σε παραλία ιδιωτικής νήσου πλησίον της πολής μας με πόνο καρδιάς βέβαια αλλά το κάναμε για να υπάρχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις για να φάμε τις μπελούγκες μας μαζί με τα λυριά πετεινού σβησμένα σε γαλλικό κρασί στη συνάντηση που θα γίνει, ελπίζουμε το σαβουάρ βιβρ που ομολογουμένως κάποιοι καλοί φίλοι διαθέτουν δεν θα μας αφήσει εκτεθειμένους .....

Νοέμβρη μήνα και βροχές δεν γίνεται στη πόλη μας ....... Απλά διανύουμε την 56η,57 Αυγούστου ......

 

 

ΥΓ 1 Αιρετός εκπρόσωπος πανηγυρικά εκλεγμένος από το λαό έδωσε το χρήσμα ..... Τι άλλο πιο επίσημο και βέβαια Δημοκρατικό .....

ΥΓ 2 Εσκαβδε και πάμε για Γ εθνική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα τι μου θυμήσατε τώρα ?!  Πούναι κεινα τα καλά/κακά Πασοκικά Ετη με τις μπελούγκες μας τα κελάρια με τα κοκκινα κρασια Βουργουνδιας και με τα Κυριακατικα λουκούλεια γευματα  με τα λυριά πετεινού σβησμένα σε γαλλικό κρασί με χήνες που σφαζανε διπλα μας - και ας  φωναζαν οι φιλοζωικές οργανώσεις-  για να απολαυσουμε απλώς το Φουά Γκρα ?!

Ενυγουέι που λέμε και στο Ασπεν ... απο μεριάς μου θα αποδεχθούμε την προσκληση σας και θα λαβετε την θετική ψηφο στο Εξελ του ΧαρυΚ....μια και ειμαι βεβαιος οτι θα κανετε ολες τις προαπαιτουμενες διεργασιες όπως κλεισιμο χοτελ (κρατηστε μου κρυφα πληζ δυο σουιτες) γκουρμε εστιατοριων και γενικα θαστε στην Υπηρεσιες μας απο τις πρωτες πρωινες ώρες της Παρασκευης μεχρι τις τελευταιες βραδυνες της Κυριακής . Ειμαι σιγουρος πως εφάμιλο των υπηρεσιων που θα μας παρασχετε  και η αξιολογηση τους θα ειναι παρομοια με το αρχικο του ονοματος σας ....ήτοι "Α"  Κεφαλαίο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα τι μου θυμήσατε τώρα ?!  Πούναι κεινα τα καλά/κακά Πασοκικά Ετη με τις μπελούγκες μας τα κελάρια με τα κοκκινα κρασια Βουργουνδιας και με τα Κυριακατικα λουκούλεια γευματα  με τα λυριά πετεινού σβησμένα σε γαλλικό κρασί με χήνες που σφαζανε διπλα μας - και ας  φωναζαν οι φιλοζωικές οργανώσεις-  για να απολαυσουμε απλώς το Φουά Γκρα ?!

 

Ο πολύς Ακης χειροκροτεί δυνατά κατα την ωρα που υπογράφουν για τα υποβρύχια, 

ο Σμπώκος και ο Εμμανουήλ......!!!!!!!

 

 

ed5ee7bfd3ad3fccb46bfa7ae2670549.jpg?ito

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη, μήπως μπορείς να το κάνεις λίγο πιο, λιανά αυτό ; :rolleyes:  :(

Μπερδεύτηκα βρε Μαρία ...

  :(:wacko::wub:

 

%CE%B4%CE%B5%CE%BD+%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE

 

Που να στο εξηγώ τώρα όλο αυτό ... είμαι και κουρασμένη σήμερα.

 

Θα στα πω άλλη μέρα, τώρα φεύγω (προς το παρόν). 

 

Στο μεταξύ εσύ, χαλάαααααρωσε !!!  -_-

 

και χαμογέλα  :angry:

 

καλό απόγευμα Harry  :)  :wub:

 

***********************

 

Αλλά, επειδή με θέλεις να με συγχύσεις: 

Breaking the (Bad) Habit παιδί μου (πήγα να σε σώσω από τις παντοφλιές,

κι εσύ μου λες πως τις συνήθισες, τι θέλεις να σου εξηγήσω ???)  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαμπη αγορι μου,

αφου επωμιστηκες το ρολο του συντονιστη των e - ψηφων και δεδομενου οτι απο τις 16 προτασεις εχουν ηδη ξεχωρισει οι 7-8 δημοφιλεστερες,

θα προτεινα να  ακολουθησουμε μεθοδο επιλογης τυπου....Champions League.

 

δλδ...

Ληξη της υφισταμενης ψηφοφοριας την 31/5/2013 και προκριση των 8 δημοφιλεστερων προορισμων σε νεα,  με ληξη  πχ 10/6.

Κατοπιν οι 4 προκριθεντες θα "παλεψουν" εως την 20/6 και ο "μεγαλος τελικος" θα γινει απο 21/6 εως την 30/6   που θα αναδειξει το "πρωταθλητη" προορισμο καθως και την αντιστοιχη ημερομηνια.

(παρατασεις και τιτιβισματα να τα ξεχασετε διοτι ειμαστε σοβαρη ομαδα... )

 

Στη φαση των 8 το καθε μελος θα εχει δικαιωμα εως και 2 ψηφων επιλογης και  στις επομενες απο ΜΙΑ και μοναδικη ψηφο.

Σε περιπτωση ισοψηφιας θα προκρινεται η επιλογη με τους περισσοτερους ψηφους αθροιστικα απο ολες τις προηγουμενες ψηφοφοριες.

( Για ευνοητους λογους, καλο θα ηταν, στη διαδικασια να ψηφιζουν τα μελη που εχουν ηδη αποφασισει -εκτος απροοπτου- να συμμετασχουν στην εκδρομη)  Οπως π.χ. ο bro...

 

Ετσι,θα εχουμε και ενα απολυτα δικαιο αποτελεσμα...και τον Κιμωνα ευχαριστημενο, αφου θα'χει  αφθονο χρονο μπροστα του  να διεκπεραιωσει

ολες τις απαραιτητες οργανωτικες ενεργειες και  λεπτομερειες της εκδρομης μας... :D        

 

 

Φιλια σε ολους, καλο κουραγιο και καλη ανταμωση... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπαμπη αγορι μου,

αφου επωμιστηκες το ρολο του συντονιστη των e - ψηφων και δεδομενου οτι απο τις 16 προτασεις εχουν ηδη ξεχωρισει οι 7-8 δημοφιλεστερες,

θα προτεινα να  ακολουθησουμε μεθοδο επιλογης τυπου....Champions League.

 

δλδ...

Ληξη της υφισταμενης ψηφοφοριας την 31/5/2013 και προκριση των 8 δημοφιλεστερων προορισμων σε νεα,  με ληξη  πχ 10/6.

Κατοπιν οι 4 προκριθεντες θα "παλεψουν" εως την 20/6 και ο "μεγαλος τελικος" θα γινει απο 21/6 εως την 30/6   που θα αναδειξει το "πρωταθλητη" προορισμο καθως και την αντιστοιχη ημερομηνια.

(παρατασεις και τιτιβισματα να τα ξεχασετε διοτι ειμαστε σοβαρη ομαδα... )

 

Στη φαση των 8 το καθε μελος θα εχει δικαιωμα εως και 2 ψηφων επιλογης και  στις επομενες απο ΜΙΑ και μοναδικη ψηφο.

Σε περιπτωση ισοψηφιας θα προκρινεται η επιλογη με τους περισσοτερους ψηφους αθροιστικα απο ολες τις προηγουμενες ψηφοφοριες.

( Για ευνοητους λογους, καλο θα ηταν, στη διαδικασια να ψηφιζουν τα μελη που εχουν ηδη αποφασισει -εκτος απροοπτου- να συμμετασχουν στην εκδρομη)  Οπως π.χ. ο bro...

 

Ετσι,θα εχουμε και ενα απολυτα δικαιο αποτελεσμα...και τον Κιμωνα ευχαριστημενο, αφου θα'χει  αφθονο χρονο μπροστα του  να διεκπεραιωσει

ολες τις απαραιτητες οργανωτικες ενεργειες και τις λεπτομερειες της εκδρομης μας... :D        

 

 

Φιλια σε ολους, καλο κουραγιο και καλη ανταμωση... :)

 

...Και γιατί να μην χωριστούν σε Ομίλους των Τεσσάρων ....να προκρινονται οι δύο πρωτοι απο το καθενα ...κλπ κλπ

Ασε μας ρε ... Κοντε  με τις επινοήσεις σου !! 

Αφου στο τελος οτι πουν οι Χρυσα κι ο Κιμωνας θα γινει γιατι να παιδευεται ο ΜπαμπηςΧαρυΚ...

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου στο θεμα οτι ο κος Κιμωνας θα πρεπει να εχει απλετο χρονο για οργανωση της....θα προτεινα δε να ξεκινησει ήδη κλεινοντας  δικλινα με κινγκ σάιζ κρεβατι και στρωμα ... Νερού !!!

 

Αααα παρακληση να τσεκαρει κ το Ph της πισίνας ....θα μπορουσε να παει αυθημερον εκεί να κλεισει ... ολες αυτες τις τυπικες λεπτομερειες βεβαια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Και γιατί να μην χωριστούν σε Ομίλους των Τεσσάρων ....να προκρινονται οι δύο πρωτοι απο το καθενα ...κλπ κλπ

Ασε μας ρε ... Κοντε  με τις επινοήσεις σου !! 

Αφου στο τελος οτι πουν οι Χρυσα κι ο Κιμωνας θα γινει γιατι να παιδευεται ο ΜπαμπηςΧαρυΚ...

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου στο θεμα οτι ο κος Κιμωνας θα πρεπει να εχει απλετο χρονο για οργανωση της....θα προτεινα δε να ξεκινησει ήδη κλεινοντας  δικλινα με κινγκ σάιζ κρεβατι και στρωμα ... Νερού !!!

 

Αααα παρακληση να τσεκαρει κ το Ph της πισίνας ....θα μπορουσε να παει αυθημερον εκεί να κλεισει ... ολες αυτες τις τυπικες λεπτομερειες βεβαια....

 

It's about getting in the mood for ... the annual reunion !!!  :)

 

 

Α! δεν το'χω μόνο εγώ το πρόβλημα (ή μήπως είναι αποκλειστικότητα ???  :blink:

και στον Pro, δεν τα εμφανίζει όλα όσα γράφει ... 

Φάνηκαν μόνο τώρα, στην απάντηση.

 

Λέτε να φταίει αυτή η ενεργειακή καταιγίδα που έλεγε η Αννίκα ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It's about getting in the mood for ... the annual reunion !!!  :)

 

 

Α! δεν το'χω μόνο εγώ το πρόβλημα (ή μήπως είναι αποκλειστικότητα ???  :blink:

και στον Pro, δεν τα εμφανίζει όλα όσα γράφει ... 

Φάνηκαν μόνο τώρα, στην απάντηση.

 

Λέτε να φταίει αυτή η ενεργειακή καταιγίδα που έλεγε η Αννίκα ???

 Οχι Μαρία, δεν φταίει ούτε η καταιγίδα , ούτε η Αννίκα, ο κακός μας ο ... φλάρος φταίει ! Δες παρακάτω :

http://news.in.gr/science-technology/article/?aid=1231250552

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλάκα έχει

είτε του teo

ειτε του pro

την πρόταση να επιλέξουμε 

κάτι να κάνουμε πρέπει

αφού δηλώσεις δεν κάνουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...