Προς το περιεχόμενο

10η Συνάντηση μελών Taxheaven - Πρέβεζα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαναφερω μια παλια προταση με ομορφες εικονες και υπεροχη μουσικη απο τους χαρταετους του Μικη.

Εκει θα συναντησουμε την αγαπημενη μας Ελενη(ster) και αν ειμαστε τυχεροι...και τον Aποστολη (bro).

Νομιζω οτι ο προορισμος πληροι ολες τις προυποθεσεις και τις διαθεσεις της παρεας μας.

Aντε να δουμε... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε φίλε, το κάνω για να μην πιάνω χώρο στο site......

άψογος...!!!!

Σας τσάκωσα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφερω μια παλια προταση με ομορφες εικονες και υπεροχη μουσικη απο τους χαρταετους του Μικη.

Εκει θα συναντησουμε την αγαπημενη μας Ελενη(ster) και αν ειμαστε τυχεροι...και τον Aποστολη (bro).

Νομιζω οτι ο προορισμος πληροι ολες τις προυποθεσεις και τις διαθεσεις της παρεας μας.

Aντε να δουμε... :)

Κοιταξε Θαναση οσα λάικ κ να κανει στο ποστ ο Aπόστολος και κει να γινει η συναντηση δε προκειται να τον δεις...θα λείπει....Νομιζω ότι μονο ο ΚΛΜ κ η Χρύσα τον εχουν δει....καποιες φημες τον φερνουν σαν ένα λογιστή με 10 κεφάλια κ 44 κομπιουτερ ... άλλες παλι λένε οτι ειναι πανύψηλος και κραταει στα χερια του δεκαδες Μ3 και Μ1 ....δε ξερω δε λέω !!! :(:o:ph34r::lol:

Τωρα αμα θες Πρεβεζα με ολο το σεβασμο που εχω ....δε θαθελες να τη δεις κ πολύ Χειμώνα(Ρωτα κ Καρυωτάκη !!! :unsure: )...δεν εχει επιλογές τετοια εποχή Νοεμβρη μήνα....! για Καλοκαιρι οκ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ !!!

Aς μη ξεχνάμε ότι θα έχει και επετειακό χαρακτήρα ..10η Συναντηση ..θα πρεπει να γινουν κ οι σχετικές βραβεύσεις σε αυτούς που έχουν παραστεί σε όλες τις συναντήσεις από τους ιδρυτές .... Aλήθεια πόσοι είναι αυτοί που έχουν παραστεί σε όλες ?? Νομίζω ο Τεό είναι ένας από αυτούς κ ο Μπρόστερ ο άλλος ?! {εξάλλου ειναι και απο τους γηραιότερους του Φόρουμ ο πρώτος }..... Πρεπει ναναι κάνα-δυό όλοι κι όλοι...!!!

Νομίζω ότι πραγματικά το αξίζω ..... Σε ευχαριστώ Νικόλα .... Πραγματικά ξέρεις να ξεχωριζείς !!!!!!!! Και ξέχασες να γράψεις , γηριαότερος ο ένας , ομορφότερος ο άλλος !!!! :D :D

Επαναφερω μια παλια προταση με ομορφες εικονες και υπεροχη μουσικη απο τους χαρταετους του Μικη.

Εκει θα συναντησουμε την αγαπημενη μας Ελενη(ster) και αν ειμαστε τυχεροι...και τον Aποστολη (bro).

Νομιζω οτι ο προορισμος πληροι ολες τις προυποθεσεις και τις διαθεσεις της παρεας μας.

Aντε να δουμε... :)

Εμείς ή΄τουλάχιστον η ster(για να μη λέω και μεγάλα λόγια) σας περιμένουμε .......

Και η Ελένη ήδη έχει ξεκινήσει προετοιμασίες (μεγάλο το βάρος από τις προηγούμενες συναντήσεις), οπότε πραγματικά πιστεύω με όλη τη δύναμη του πληκτρολογίο μου ότι ίσως λέω ΙΣΩΣ ήρθε η ώρα να ........ με γνωρίσετε και από κοντά ..... :D :D

Νομίζω πως πρέπει να ακολουθηθούν όλες οι Δημοκρατικές διαδικασίες .....

Να βγάλω δηλαδή ΠΝΠ ........... :D

10η Συνάντηση Taxheaven.pdf

http://www.youtube.com/watch?v=mCv3L2xHrlo&feature=related

(η μουσίκη δεν μας εκφράζει ...!!!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσίπουρα ειναι έτοιμα για φέτος.

Το πολύ πολύ να πίνω μόνο 2 μπουκάλια την ημέρα για να φτάσουν.... :)

ΥΓ Aμα θέλετε η επόμενη να γινει στο χωριό!!!

Η σουίτα θα ειναι στο κατώϊ μαζι με τα βαρέλια!!!! ;)

Κώστα το τσίπουρο του χρόνου να είναι δικό σου,δεν πειράζει ας είναι και του μπαμπά,κανόνισε.

φιλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλέ, σας παρακαλώ, δώστε και σε μένα λίγα ... έβαλα καμιά 50αριά, αλλά θέλω άλλα τόσα και παραπάνω ... :(:)

Καλησπέρααααααααααααααααααααα καλέεεεεεεεεεεεεε :)

Μπάμπη η ταινία αργεί ,θάνε δύσκολη η σκηνοθεσία ε?. Aμα ανέβει η ταινία ίσως του χρόνου πάμε τζάμπα ,με τα εσοδά της,

γιατί όλοι βάλαμε χέρι,υπάρχουν και πνευματικά δικαιώματα ,εδώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντε καλέ,

μπρός στο φόρουμ

τι είν' τα τέλη

:D :D

Κίμωνα γειά σου

Κάνεις για στρατηγός ,η οργάνωση ηταν τέλεια ,εξ άλλου φάνηκε εκ του αποτελέσματος με τα δάκρυα σχεδόν όλων,αλλά

ιδιαίτερα της Σοφίας,συγκινητικές οι στιγμές της αναχώρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν ένα απο τα καλύτερα (συνέδρια λέμεεεεεεεεεεε) που έχω παρακολουθήσει είστε όλοι υπέροχοι ,ξεκίνησα

να αναφέρομε προσωπικά ,αλλά κατάλαβα ότι έκανα λάθος,γιατί όλοι είστε φανταστικοί,λές και γνωριζόμαστε χρόνια.

Aντε και του χ΄ρονου ,αλλά και ενδιάμεσα μπορούμε να πίνουμε κάνα κρασάκι,έτσι απλά για την τάξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέλιο γειά

Έδωσες χαιρετίσματα στον πατριώτη?

Καλησπέρα Γιάννη ,

δεν τον είδα τον πατριώτη σου , λογικά η σύζυγος θα τον είδε.

Θα σε ενημερώσω σχετικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ψηφίζω ορεστιάδα και parmgr...θα θελα πολύ να ξαναδώ τα μέρη που υπηρέτησα...χελιδόνα, πλάτυ, κυπρίνος.. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά γειασας,επειδή είμαι καινουρια στην ομαδα τι ειναι αυτη η 10η συναντηση μελων? που γινετε? εντος Aθηνών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρίξε μια ματιά στην ένατη...ακριβώς από κάτω.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ψηφίζω ορεστιάδα και parmgr...θα θελα πολύ να ξαναδώ τα μέρη που υπηρέτησα...χελιδόνα, πλάτυ, κυπρίνος.. ;)

Δημήτρη γειά σου

Για εκεί θέλει τουλάχιστον μια βδομάδα,αλλά αν αποφασιστεί θάμε μέσα αν είμαστε καλά.

Φιλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σέβη μου... :)

όπου και να γίνει εννοείται ότι είμαστε μέσα φίλε.. πως χωρέσαμε σε κείνο το μαγαζί? μας είδαν και τρόμαξαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ψηφίζω ορεστιάδα και parmgr...θα θελα πολύ να ξαναδώ τα μέρη που υπηρέτησα...χελιδόνα, πλάτυ, κυπρίνος.. ;)

Στην πινέζα ????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου μαρία... πινέζα...και τι πινέζα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και έκανε παραλαβή-παράδοση της εκδρομής ο ΚΛΜ, από την Σοφία μας, στην Ελένη στερ, δεν ξέρω που θα καταλήξουμε τελικά.

Έπεσε μία πρόταση στο τραπέζι, να ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή τις συναντήσεις μας, με την ίδια σειρά, ξεκινώντας από Θεσσαλονίκη και πάει λέγοντας...

Εγώ μέσα πάντως σε όποια πρόταση!

Είπαμε μας ρίχνετε στο φαγητό... :rolleyes: αλλά δεν θα μας πάρετε και την πρωτιά... :P

Η σειρά δεν ξεκινάει από Θεσσαλονίκη... B):D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mk83

Εννοειται πως θα ξανα-παραβρεθω!

Πρωτον γιατι περασα πολυ ωραια (σαν να γνωριζομασταν χρονια) και δευτερον διοτι δεν προλαβα να πω παρα πανω απο μια κουβεντα με πολλους απο τους παρευρισκομενους!

Πως το λεει ο κυρ-Μπαμπης (αφου δεν σου αρεσει το κυριος Μπαμπης);

Αντε λεμεεεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mk83

Εννοειται πως θα ξανα-παραβρεθω!

Πρωτον γιατι περασα πολυ ωραια (σαν να γνωριζομασταν χρονια) και δευτερον διοτι δεν προλαβα να πω παρα πανω απο μια κουβεντα με πολλους απο τους παρευρισκομενους!

Πως το λεει ο κυρ-Μπαμπης (αφου δεν σου αρεσει το κυριος Μπαμπης);

Aντε λεμεεεεεεεε

Aprilia-νέ,

οι συναντήσεις των forum-αίων είναι εθιστικές με την πρώτη δοκιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου μαρία... πινέζα...και τι πινέζα..

χαχαχαχαχαχα....πινεζα XXXXXL αχαχαχαχα

αν ψηφιστω μην ξεχασετε να κρατατε διαβατηρια και ταυτοτητες!!!οχι για να μπειτε στην πολη....μην τρομαξει κανεις! αλλα.....για αλλα κολπα. ;)

οπως και αν εχει ομως, οπου και αν αποφασισουμε να παμε....εγω ειμαι μεσα!

Δημαρχεεεεεεεεεεεεε ΚΛΜ....με λαμβανεις???? αν παμε Πρεβεζα κλεισε απο τωρα τον Γιαννη και το Καλαματα Tours!!! Bαριεμαι να οδηγησω 9 ωρες...καταλαβαινεις. +2 στο λεωφορειο της τρελας. ευχαριστωωωωωωωωω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...