Προς το περιεχόμενο

Αναστολή μηνιαίας υποβολής ΑΠΔ


ΚΠ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες η μηνιαία υποβολή αναβλήθηκε.

Πιθανόν να ξεκινήσει από τον Απρίλιο του 2013.

Θα βγει δελτίο τύπου του (...πάντα αξιόπιστου, εγκυρότατου και εγκαιρότατου) ΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι είναι απλά ανίκανοι. Αφού δεν είναι σε θέση να φέρουν εις πέρας κάτι, γιατί το εισηγούνται και στη συνέχεια το ψηφίζουν; Αφού δεν είναι έτοιμοι για να εφαρμόσουν όσα ψηφίζουν, αφού είναι αιθεροβάμονες και δε βλέπουν πως όλα αυτά είναι ανεδαφικά και ανεφάρμοστα, γιατί μας ταλαιπωρούν και παραμένουν στις ίδιες θέσεις; Η ευθιξία σαν λέξη τους είναι άγνωστη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EMENA μου ειπαν , αυριο ληγει χειρογραφα στο ικα, ηλεκτρονικα στις 21 να περιμενω γιατι σιγουρα θα εκδωσουν ανακοινωση , δεν τους εχουν ενημερωσει, γιατι αλλωστε ?α, και το μειλ που εστειλα το ικα μου το ξαναστειλε πισω ? αντε να καταλαβεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EMENA μου ειπαν , αυριο ληγει χειρογραφα στο ικα, ηλεκτρονικα στις 21 να περιμενω γιατι σιγουρα θα εκδωσουν ανακοινωση , δεν τους εχουν ενημερωσει, γιατι αλλωστε ?α, και το μειλ που εστειλα το ικα μου το ξαναστειλε πισω ? αντε να καταλαβεις ?

Χειρόγραφα λήγει αλλά με βάση τις καταληκτικές ημερομηνίες που ίσχυαν προ της ψήφισης του Ν.4075/2012.

Είναι απίστευτοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άνθρωποι είναι απλά ανίκανοι. Αφού δεν είναι σε θέση να φέρουν εις πέρας κάτι, γιατί το εισηγούνται και στη συνέχεια το ψηφίζουν; Αφού δεν είναι έτοιμοι για να εφαρμόσουν όσα ψηφίζουν, αφού είναι αιθεροβάμονες και δε βλέπουν πως όλα αυτά είναι ανεδαφικά και ανεφάρμοστα, γιατί μας ταλαιπωρούν και παραμένουν στις ίδιες θέσεις; Η ευθιξία σαν λέξη τους είναι άγνωστη;

Πως θα δειξουν εργο στην Τροϊκα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρόγραφα λήγει αλλά με βάση τις καταληκτικές ημερομηνίες που ίσχυαν προ της ψήφισης του Ν.4075/2012.

Είναι απίστευτοι...

υπαλληλος του ικα μου ειπε για 21 του μηνος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το κουρασαμε το θεμα, η ΑΠΔ 10/2012-12/2012 θα ειναι τριμηνη.

Απο 1/1/2013 βλεπουμε.

Μα δεν υπάρχει βρε Ισιδώρα καμία απολύτως ανακοίνωση για παράταση. Γιατί το λες με τόση σιγουριά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν υπάρχει βρε Ισιδώρα καμία απολύτως ανακοίνωση για παράταση. Γιατί το λες με τόση σιγουριά;

Έχουμε μπει σε άλλη διάσταση Δημήτρη...

Χιλιάδες πράγματα, απίστευτα είχαν γίνει καθημερινότητα μας.

Τώρα είναι χίλια ένα.

Πρόσθεσε δηλαδή και το νέο "έργο" --> "Ψηφίζω νόμους που τεχνικά δεν εφαρμόζονται"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πασιφανές ότι η διοίκηση του Ι.Κ.Α.-Ε.ΤΑ.Μ. είναι ανεπαρκής. Αν υπήρχε ίχνος ευθιξίας θα έπρεπε ήδη να υπήρχαν εξελίξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πασιφανές ότι η διοίκηση του Ι.Κ.Α.-Ε.ΤΑ.Μ. είναι ανεπαρκής. Αν υπήρχε ίχνος ευθιξίας θα έπρεπε ήδη να υπήρχαν εξελίξεις.

ΑΓΑΠΗΤΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΛΗΨΗ, ΠΟΥ ΘΕΩΡΕΙ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΣΑΝ ΑΟΡΑΤΑ-ΠΕΙΘΗΝΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΙΚΑ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν υπάρχει βρε Ισιδώρα καμία απολύτως ανακοίνωση για παράταση. Γιατί το λες με τόση σιγουριά;

Εμπιστευτικά κ μόνο σε σενα το λέω μη το πεις πουθενά , έχει μιλήσει με τον Θεό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπιστευτικά κ μόνο σε σενα το λέω μη το πεις πουθενά , έχει μιλήσει με τον Θεό...

Χα,χα,χα. Καταπληκτικό!!!! :rolleyes:

Ρε σεις δεν παίρνει κανας πρόεδρος συλλόγου λογιστών στο κινητό τον Σπυρόπουλο να μάθουμε τι παίζεται; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες η μηνιαία υποβολή αναβλήθηκε.

Πιθανόν να ξεκινήσει από τον Απρίλιο του 2013.

Θα βγει δελτίο τύπου του (...πάντα αξιόπιστου, εγκυρότατου και εγκαιρότατου) ΙΚΑ.

Αυτο ειναι και το πιθανοτερο.

Μα δεν υπάρχει βρε Ισιδώρα καμία απολύτως ανακοίνωση για παράταση. Γιατί το λες με τόση σιγουριά;

Γιατι τα δρωμενα στο χωρο του ΙΚΑ λενε οτι δεν ειναι ετοιμοι

Εμπιστευτικά κ μόνο σε σενα το λέω μη το πεις πουθενά , έχει μιλήσει με τον Θεό...

Οχι με το Θεο, αλλα με το θειο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισιδώρα, αν στο Ι.Κ.Α. δεν είναι έτοιμοι να αντεπεξέλθουν στις υποχρεώσεις που οι ίδιοι έθεσαν και νομοθέτησαν, τότε ας βγούνε να μας ενημερώσουν εγκαίρως και όχι στο παρά πέντε. Έπρεπε ήδη να το έχουν πράξει. Δε φταίει ένας ολόκληρος κλάδος να ταλαιπωρείται καθημερινά από την ανικανότητά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγαπητέ συνάδελφε θα έλεγα ότι, αν δεν είναι έτοιμοι να αντεπεξέλθουν στις υποχρεώσεις που οι ίδιοι έθεσαν -κάνοντάς το κατ' εξακολούθηση- και έχουν "στοιχειώδη ευθιξία", θα πρέπει να παραιτηθούν ...

Αλλά τι ψάχνω να βρω εγώ ο ασήμαντος ...

Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αγαπητέ συνάδελφε θα έλεγα ότι, αν δεν είναι έτοιμοι να αντεπεξέλθουν στις υποχρεώσεις που οι ίδιοι έθεσαν -κάνοντάς το κατ' εξακολούθηση- και έχουν "στοιχειώδη ευθιξία", θα πρέπει να παραιτηθούν ...

Αλλά τι ψάχνω να βρω εγώ ο ασήμαντος ...

Καλημέρα

Από που μωρέ, από τη καρέκλα...????

Κατέεις μωρές ιντά 'χουνε καμμωμένο για να κάτσει ο κώλος τους εκιά, και μια κοπανιά θες του λόγου σου να τους εξεσηκώσεις.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...