Προς το περιεχόμενο

Κλέψανε το μηχανάκι μου. Αν τύχει να το δείτε.....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα το πρωί από θέση στάθμευσης για moto, στην Εμμαν. Μπενάκη 7-9 και Πανεπιστημίου, τις ώρες ανάμεσα 11:10-13:15 έκλεψαν το μηχανάκι μου.

Ας ελπίσουμε να είμαι τυχερή.....

Κατερίνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλη προσοχή και στους κατόχους SMART...

Γνωστός μου μηχανικός άκουσε πως τώρα τελευταία τα σηκώνουν το ένα πίσω απ το άλλο λόγω ανταλλακτικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί από θέση στάθμευσης για moto, στην Εμμαν. Μπενάκη 7-9 και Πανεπιστημίου, τις ώρες ανάμεσα 11:10-13:15 έκλεψαν το μηχανάκι μου.

Είναι παπί, χρώματος μαύρου, μάρκας Kawasaki KZR100, με αριθμό κυκλοφορίας ΖΚΡ0988.

Αν τύχει και το δει κάποιος, κάπου, κάποτε ενημερώστε οποιοδήποτε αστυνομικό τμήμα.

Ας ελπίσουμε να είμαι τυχερή.....

Κατερίνα

Να τους καεί το βίντεο Κατερινιώ ,

μην στεναχωριέσαι ,

θα πάρεις άλλο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατερίνα, εγώ είμαι μακριά, αλλά το μόνο που μπορώ να σου πω, γιατί μου έκλεψαν πολλά, πάρα πολλά πράγματα, είναι : "Αποχαιρέτα την την Αλεξάνδρεια που χάνεις" ....Λυπάμαι, αλλά να έχεις την υγειά σου και θα πάρεις άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα το πρωί από θέση στάθμευσης για moto, στην Εμμαν. Μπενάκη 7-9 και Πανεπιστημίου, τις ώρες ανάμεσα 11:10-13:15 έκλεψαν το μηχανάκι μου.

Είναι παπί, χρώματος μαύρου, μάρκας Kawasaki KZR100, με αριθμό κυκλοφορίας ΖΚΡ0988.

Αν τύχει και το δει κάποιος, κάπου, κάποτε ενημερώστε οποιοδήποτε αστυνομικό τμήμα.

Ας ελπίσουμε να είμαι τυχερή.....

Κατερίνα

ΩΧ λυπαμαι πολυ ,μην στεναχωριεσαι ομως ναχεις την υγεια σου και ολα ταλλλα σε 2η μοιρα ισως συντομα μπορεσεις να

παρεις αλλο .δεν το ειχες κλειδωσει? πως το πηραν βρε παιδι μου στο ωμο μεσα στο κεντρο?

καποτε μου το ειχαν κλεψει και εμνα .και το βρηκα σε ενα χωραφι, δυαλυμενο .διοτι πιστευω για αυτο το κλεβουν διοτι να το κυκλοφορησουν....πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΗΞΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ. Τυχερή μου ημέρα 21/10/2012.

Μετά από ειδοποίηση του Τ.Α. Ομονοίας βρέθηκε εγκαταλελειμμένο σε μια γωνία, στην περιοχή Ομονοίας.

Βρέθηκε σε άριστη κατάσταση. Βέβαια είχαν πάρει την μπαγκαζιέρα με το περιεχόμενο (κράνος, μπουφάν, αντιανεμικά, άδεια κυκλοφορίας, ασφάλεια).

Από αύριο το πρωί λοιπόν ξανά στους δρόμους.

Ευχαριστώ όλους για τον ενδιαφέρον σας και τις κοινοποιήσεις σας.

Υ.Γ. Το είχα και κλειδωμένο και παρκαρισμένο σε κεντρικότατο δρόμο και Σάββατο πρωί και σε χώρο στάθμευσης Moto και μπροστά από καφέ...και.... και...και....,αλλά

τελικά αν θέλουν να το κλέψουν, απλά .....δεν υπάρχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΛΗΞΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ. Τυχερή μου ημέρα 21/10/2012.

Μετά από ειδοποίηση του Τ.Α. Ομονοίας βρέθηκε εγκαταλελειμμένο σε μια γωνία, στην περιοχή Ομονοίας.

Βρέθηκε σε άριστη κατάσταση. Βέβαια είχαν πάρει την μπαγκαζιέρα με το περιεχόμενο (κράνος, μπουφάν, αντιανεμικά, άδεια κυκλοφορίας, ασφάλεια).

Από αύριο το πρωί λοιπόν ξανά στους δρόμους.

Ευχαριστώ όλους για τον ενδιαφέρον σας και τις κοινοποιήσεις σας.

Υ.Γ. Το είχα και κλειδωμένο και παρκαρισμένο σε κεντρικότατο δρόμο και Σάββατο πρωί και σε χώρο στάθμευσης Moto και μπροστά από καφέ...και.... και...και....,αλλά

τελικά αν θέλουν να το κλέψουν, απλά .....δεν υπάρχουν.

Μπραβο!! ειδες ? απλα τωρα θα εχης λιγη ταλαιπωρια με τα χαρτια αλλα τουλαχιστον δεν θα μπης στην δαπανη να παρης και αλλο.ηθελα ναξερα...τι διαλο ηθελαν την μπαγκαζιερα,τι νομισαν οτι μεσα θα ειχε λεφτα? μη χειροτερα! εχε και το νου σου μην πεταξουν και πουθενα τα χαρτια δεν κοιταγατε γυρω-γυρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γνωστά , το πήρε πρεζόνι , και πήγε παρακάτω γιατί τα πόδια του δεν , το έχει πάθει φίλος πάνω 10 φόρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα βρε παιδιά δεν μου την κλέβουν την μηχανή με τίποτα.. και τα κλειδιά επάνω να αφήσω..

Όσες φορές δεν την βρίσκω .. είναι γιατί την φόρτωσε ο γερανός.

100 ευρώ και λίγο ποδαρόδρομος και την μαζεύω απ'το γκαράζ της Πειραιώς.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα βρε παιδιά δεν μου την κλέβουν την μηχανή με τίποτα.. και τα κλειδιά επάνω να αφήσω..

Όσες φορές δεν την βρίσκω .. είναι γιατί την φόρτωσε ο γερανός.

100 ευρώ και λίγο ποδαρόδρομος και την μαζεύω απ'το γκαράζ της Πειραιώς.. :D

Ρε φίλε.....

Λίγο ακριβό σου βγαίνει το παρκιν...................... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα βρε παιδιά δεν μου την κλέβουν την μηχανή με τίποτα.. και τα κλειδιά επάνω να αφήσω..

Όσες φορές δεν την βρίσκω .. είναι γιατί την φόρτωσε ο γερανός.

100 ευρώ και λίγο ποδαρόδρομος και την μαζεύω απ'το γκαράζ της Πειραιώς.. :D

Έχεις δίκιο. Την επόμενη φορά δεν θα αφήνω το μηχανάκι σε χώρο στάθμευσης moto. Θα το αφήνω στο πεδοδρόμιο

για να το παίρνει ο γερανός. Τουλάχιστον θα είμαι σίγουρη που είναι και όχι να γυρίζω 3 αστυνομικά τμήματα επί μία ώρα

για να δηλώσω την κλοπή.

Προς γνώση σας. Η κλοπή δεν δηλώνεται σε οποιοδήποτε αστυνομικό τμήμα (π.χ. το πιο κοντινό). Πρέπει να ξέρετε σε ποιο αστυνομικό τμήμα

ανήκει ο δρόμος από τον οποίο εκλάπη το μηχανάκι, αυτοκίνητο κ.λπ.

Προσοχή:. Εμμανουήλ Μπενάκη αριστερά από Πανεπιστημίου, Αστυνομικό τμήμα Ακροπόλεως.

Εμμανουήλ Μπενάκη δεξιά από Πανεπιστημίου. Αστυνομικό τμήμα Εξαρχείων.

Επίσης αν βρεθεί, όπως η δική μου περίπτωση από το αστυνομικό τμήμα Ομονοίας, υπογράφεις το χαρτί της παραλαβής από το Α.Τ. Ομονοίας και στην συνέχεια πρέπει ο ίδιος να παραδώσεις το έγγραφο της παραλαβής στο αστυνομικό τμήμα που δήλωσες την κλοπή (στην δική μου περίπτωση Α.Τ.. Εξαρχείων - είπαμε δεξιά από την Πανεπιστημίου).

Δηλαδή υπογράφεις στο αστυνομικό τμήμα της καταγγελίας, την δήλωση της παραλαβής που υπέγραψες στο αστυνομικό τμήμα που βρήκε το απωλεσθέν. Δεν είναι δυνατόν να στείλουν το έγγραφο της παραλαβής ηλεκτρονικά ή με fax. Αλίμονο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο!! ειδες ? απλα τωρα θα εχης λιγη ταλαιπωρια με τα χαρτια αλλα τουλαχιστον δεν θα μπης στην δαπανη να παρης και αλλο.ηθελα ναξερα...τι διαλο ηθελαν την μπαγκαζιερα,τι νομισαν οτι μεσα θα ειχε λεφτα? μη χειροτερα! εχε και το νου σου μην πεταξουν και πουθενα τα χαρτια δεν κοιταγατε γυρω-γυρω?

Το κλέβουν πρεζόνια ή τσαντάκηδες, ημέρες που γίνεται στην περιοχή λαϊκή, για να πάρουν τσάντες.

Κλέβουν την μπαγκαζιέρα για να τις πουλήσουν.

Αφού στο τέλος μένουν από βενζίνη το παρατάνε σε κάποια γωνία για να το βρει η αστυνομία.

Από το ΑΤ. Εξαρχείων όταν πήγα να υπογράψω μετά την παραλαβή, μου είπαν ότι συνήθως στην περιοχή τους σε 1-2 ημέρες τα βρίσκουν.

Κάτι περισσότερο θα ξέρουν. Άλλωστε η δουλειά τους είναι. Τυχαίο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα νεα !!!

Παντως να σηκωνουν και κλειδωμενα παει πολυ ! Εγω παντα το κλειδωνω με λουκετο αλλα απο οτι φαινεται δεν βοηθαει και πολυ , τοουλαχιστον καλυτερα απο το τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 years later...

 Έκλεψαν το μηχανάκι μου στην οδό Παναχαικού και Ιεροθέου στην Πάτρα 

Είναι παπί, χρώματος ασημί, μάρκας KΥMCO SPIKE 125CC , με αριθμό κυκλοφορίας ΚΧΡ0884.

Αν τύχει και το δει κάποιος, κάπου, κάποτε ενημερώστε οποιοδήποτε αστυνομικό τμήμα.

Ευχαριστώ,

Λευτέρης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...