Προς το περιεχόμενο
  • 0

νέο site για την υποβολή πίνακα προσωπικού κλπ


panagiotis

Ερώτηση

βλέπω στο site για την υποβολή πίνακα προσωπικού κλπ

ότι για υποβολή πίνακα ζητάει αρχείο μόνο με κατάληξη .xml

Σε αρχείο excel όμως που είναι από "γεννησιμιού" του .xls

βάζω την επιλογή να το σώσω ως xml και δεν το δέχεται.

Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο;

Αν στείλω xls θα το δεχτεί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

http://www.ypakp.gr/

 

 

Service Unavailable

Server currently undergoing maintenance. Webmaster: please contact support.

 

28/02/2013- 15:35

 

Υ.Γ. Σταυρουλάκη, diba, stefanos her, ype μπέψτε το πράμα ντελόγο!!!!

 

Ντα ποιός σου ΄πε πως εγώ δα στοιχηματίσω το αντίθετο και δα κερδίσεις;

Κι ύστερα που να τηνε βρώ του λόγου μου τη Χανιώτικη να σου τηνε πέψω;

Βολέψου με του Κωστή και του diba.

Άλλωστε είπαμε πως εκειά πέρα ανεκατώνουνε άλλα πράματα και δεν είναι του γούστου μου :P

 

Αλλά πάλι........... ποιός κάνει προσλήψεις για να φορτωθεί ο server;

 

 

ΥΓ: Το ρήμα είναι πέμπω. προστακτική: πέψε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα και από 'μένα σε όλους... αν μπορείτε μια μικρή βοήθεια.. Έδωσα σήμερα στην επιθεώρηση πίνακα μηνιαιο ρεπό για δύο οικους ευγηρίας που έχω και μου είπαν ότι από 01/03 αυτά θα τα καταθέτουμε ηλεκτρονικά... Αυτό το ξέρουμε.... Οδηγίες όμως πού μπορώ να βρω για το πώς μπορεί να γίνει αυτό??? Δεν ξέρω από που να αρχίσω.. Χρησιμοποιώ τους κωδικούς του ΙΚΑ και μπαίνω την σελίδα τους.. και μετά?? Επιλέγω κατάσταση προσωπικού?? Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του.. θα το εκτιμούσα.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα και από 'μένα σε όλους... αν μπορείτε μια μικρή βοήθεια.. Έδωσα σήμερα στην επιθεώρηση πίνακα μηνιαιο ρεπό για δύο οικους ευγηρίας που έχω και μου είπαν ότι από 01/03 αυτά θα τα καταθέτουμε ηλεκτρονικά... Αυτό το ξέρουμε.... Οδηγίες όμως πού μπορώ να βρω για το πώς μπορεί να γίνει αυτό??? Δεν ξέρω από που να αρχίσω.. Χρησιμοποιώ τους κωδικούς του ΙΚΑ και μπαίνω την σελίδα τους.. και μετά?? Επιλέγω κατάσταση προσωπικού?? Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τα φώτα του.. θα το εκτιμούσα.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

επιλεγεις κατασταση προσωπικου και κατω κατω λεει επισυναψη προγραμματοσ αρχειο pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

επιλεγεις κατασταση προσωπικου και κατω κατω λεει επισυναψη προγραμματοσ αρχειο pdf

επισύναψη αρχείου xml γράφει... όχι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

επισύναψη αρχείου xml γράφει... όχι??

 

γράφει ότι μπορείς να ανεβάσεις αρχείο pdf. Ψάξε λίγο

 

Μπορούμε να στείλουμε κι αύριο μηνιαίους πίνακες που να ισχύουν από 01/03/2013 κι έπειτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γράφει ότι μπορείς να ανεβάσεις αρχείο pdf. Ψάξε λίγο

είδα τις οδηγίες και την αναφορά στο pdf αλλά πραγματικά έχω αγχωθεί πάρα πολύ... Δεν μπορώ να μπω και εύκολα στην σελίδα τους....κολλάει.. Τον πίνακα εγώ τον φτιάχνω στο excel και φαντάζομαι θα πρέπει να τον σώσω σε pdf, έτσι? Σε αρχείο xml θα  στείλω τον αρχικό πίνακα (αυτόν που κατέθεσα σήμερα στην επιθεώρηση) και πρέπει να κατεβάσω το πρόγραμμα που μου δίνει γι' αυτό? Μπλέξιμο η υπόθεση... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΑΝΑΡΜΟΔΙΟΙ ΟΛΟΙ

 ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΑΤΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΙΑ ΟΑΕΔ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Βρηκα ενα πολυ ωραιο VIDEO που με βοηθησε πολυ να καταλαβω την διαδικασια , δεν γνωριζω αν μπορω απο εδω να πω σε ποια διευθυνση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

 ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΩΔΙΚΟΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΑΤΕΙ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΘΗΤΕΙΑ ΟΑΕΔ???

 

Βρείτε κάτι σχετικό (π.χ. την ειδικότητα του πρακτικώς ασκούμενου) και στις παρατηρήσεις γράψτε ότι πρόκειται για πρακτική άσκηση. 

Έτσι έκανα κι εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα.. σε περιπτωση προσληψης αλλοδαπου.. συγκεκριμενα αλβανου με αδεια διαμονης.. η προσληψη συμφωνα με την εγκυκλιο κατατιθεται στον ΟΑΕΔ, μεσα σε 8 ημερες η αυθηεμρον;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για σημερινή αίτηση απογραφής εργοδότη , το πρόγραμμα ωρών εργασίας και η αναγγελία πρόσληψης που υποβάλλονται ; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για σημερινή αίτηση απογραφής εργοδότη , το πρόγραμμα ωρών εργασίας και η αναγγελία πρόσληψης που υποβάλλονται ; :(

 

Καλημέρα

Εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσπαθώ να κάνω μεταφορά υπαλλήλου σε υποκατάστημα από το κεντρικό.

Στις οδηγίες αναγράφει ότι υποβάλω τροποποίηση αποδοχών- ωραρίου.

Το θέμα είναι για να υποβάλω τροποποίηση ζητάει τον αρχικό πίνακα, που δεν υπάρχει γιατί το υποκατάστημα δεν απασχολούσε προσωπικό. Μόνο αρχική δέχεται, αλλά αν τη στείλω βγαίνει εκπρόθεσμη.

Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΚΙΚΗ Τ.

ΚΑλημερα.. εχω την εξης απορια, εχω οικειοθελη αποχωρηση στις 28/02/2013 σημερα αν το παω στον ΟΑΕΔ οφειλει να μου το δεχτει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για σημερινή αίτηση απογραφής εργοδότη , το πρόγραμμα ωρών εργασίας και η αναγγελία πρόσληψης που υποβάλλονται ; :(

 

Τι ημερομηνια ειναι η προσληψη , σημερινη  ?

Διοτι το προγραμμα ωρων κατατιθεται πριν την αναληψη εργασιας ....(νομιζω μαλιστα οτι βγαζει απο σημερα εκπροθεσμη την υποβολη του πινακα , ενω χτες που ηταν προαιρετικα το επαιρνε κανονικα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα. Εχω καταθεσει ετησιο χειρογραφο.

 

Τωρα εχω καινουργια προσληψη.. πρεπει να μπω μεσα στο συστημα και να καταθεσω τον πινακα μονο με την νεα προσληψη σαν αρχικο  και απλα να βαλω στις σημειωσεις οτι εχει κατατεθει χειρογραφος με αριθ. πρωτοκολλου ταδε  η πρεπει να συμπεριλαβω το νεο ατομο μαζι με ολα τα υπολοιπα που ηταν στον χειρογραφο ετησιο?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τωρα εχω καινουργια προσληψη.. πρεπει να μπω μεσα στο συστημα και να καταθεσω τον πινακα μονο με την νεα προσληψη σαν αρχικο  και απλα να βαλω στις σημειωσεις οτι εχει κατατεθει χειρογραφος με αριθ. πρωτοκολλου ταδε  η πρεπει να συμπεριλαβω το νεο ατομο μαζι με ολα τα υπολοιπα που ηταν στον χειρογραφο ετησιο?

 

Καλημέρα

 

Στείλε έναν σαν αρχικό με την υφιστάμενη κατάσταση, πριν την πρόσληψη με αναφορά στα χειρόγραφα.

Και στα καπάκια στείλε συμπληρωματικό πρόσληψης.

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τι ημερομηνια ειναι η προσληψη , σημερινη  ?

Διοτι το προγραμμα ωρων κατατιθεται πριν την αναληψη εργασιας ....(νομιζω μαλιστα οτι βγαζει απο σημερα εκπροθεσμη την υποβολη του πινακα , ενω χτες που ηταν προαιρετικα το επαιρνε κανονικα )

 

Ναι αλλά εχθές δεν είχε κάνει απογραφή για να μπορεί να πάρει συνθηματικά !!! :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...