Προς το περιεχόμενο
  • 0

νέο site για την υποβολή πίνακα προσωπικού κλπ


panagiotis

Ερώτηση

βλέπω στο site για την υποβολή πίνακα προσωπικού κλπ

ότι για υποβολή πίνακα ζητάει αρχείο μόνο με κατάληξη .xml

Σε αρχείο excel όμως που είναι από "γεννησιμιού" του .xls

βάζω την επιλογή να το σώσω ως xml και δεν το δέχεται.

Έχει αντιμετωπίσει κανείς κάτι παρόμοιο;

Αν στείλω xls θα το δεχτεί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

ναι γιατι φοβασαι μηπως δαγκωσουν?!? αφου τοσο χρονια στις χειρογραφες εμπαινε ο εργπδοτης στις μικρε επιχειρησεις και το ξερουν..

εγω πηρα να σου ρωτησω και η αρχικη απαντηση τους ηταν "μην ασχολεισαι καν" με τον ΤΑ...βαλε τον εργοδοτη!

έπαρση η [éparsi] Ο33 : 1.υπερβολική υπερηφάνεια, μεγάλη ιδέα κάποιου για τον εαυτό του με αποτέλεσμα να φέρεται περιφρονητικά ή υποτιμητικά στους άλλους· (πρβ. αλαζονεία, υπεροψία): Άνθρωπος γεμάτος ~. H ~της απόλυτης βεβαιότητας. Διηγείται με ~ τα κατορθώματά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δηλαδή ρε παιδιά για να καταλάβω και εγώ ,

σε όσες εταιρείες δεν υπάρχει τεχνικός ασφαλείας

τηλεφωνείτε στην επιθεώρηση και τους ρωτάτε τι να βάλετε στον πίνακα. ???

Επίσης ζητά να καταχωρήσουμε ημερ/νια καταθεσης δικαιολ/κων και Α.Π. για το τεχνικό. Εκεί τι βάζουμε που κανένας εργοδότης δεν έχει τεχνικό ασφαλείας ή ο ιδιος δεν εχει παρακολουθήσει σεμιναρια ?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Επίσης ζητά να καταχωρήσουμε ημερ/νια καταθεσης δικαιολ/κων και Α.Π. για το τεχνικό. Εκεί τι βάζουμε που κανένας εργοδότης δεν έχει τεχνικό ασφαλείας ή ο ιδιος δεν εχει παρακολουθήσει σεμιναρια ?

ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΕΓΩ.ΕΧΩ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΗΛΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤΟΚ. ΚΑΙ ΨΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΕΓΩ.ΕΧΩ ΤΕΧΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΗΛΩΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΡΑΤΗΣΗ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤΟΚ. ΚΑΙ ΨΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ.

Δεν έχετε αρχείο με τα συμφωνητικά Τεχνικού ασφαλείας και ιατρού εργασίας; Πως γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν έχετε αρχείο με τα συμφωνητικά Τεχνικού ασφαλείας και ιατρού εργασίας; Πως γίνεται αυτό;

Σε περίπτωση που εργοδότης δεν εχει τεχνικό ασφαλείας τότε τι βάζουμε στο πεδίο Α.Π. και ημερ/νια κατάθεσης δικαιολ/κων?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δεν έχετε αρχείο με τα συμφωνητικά Τεχνικού ασφαλείας και ιατρού εργασίας; Πως γίνεται αυτό;

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΤΟ 2005 ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΡΑΤΗΣΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΤΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΑΝΤΟΥΑΝ

ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΤΩΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΩΝ ΤΟ 2005 ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΚΡΑΤΗΣΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΤΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΑΡΙΘ.ΠΡΩΤ.

τρεχα γυρευε.. βαλε μηδενικό και μια περιπου ημερομηνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τον εργοδοτη με μηδενικο αρ.πρωτ.βαζω σε οποιος δεν εχουν ΤΑ.

και ημερ/νια λήξης? Ρωτώ γιατί δεν γνωρίζω τι μπορεί να προκυψεί αργότερα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και ημερ/νια λήξης? Ρωτώ γιατί δεν γνωρίζω τι μπορεί να προκυψεί αργότερα.

Σε επικοινωνία με την τεχνική υποστήριξη θέλου ημερ/νια λήξης την ημερ/νια 16/11/2013, αλλά χωρίς Αριθ. Πρωτοκ.-ημερ/νια καταθ. δικαιολογιτικών δεν προχωρά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε επικοινωνία με την τεχνική υποστήριξη θέλου ημερ/νια λήξης την ημερ/νια 16/11/2013, αλλά χωρίς Αριθ. Πρωτοκ.-ημερ/νια καταθ. δικαιολογιτικών δεν προχωρά.

οτι ημερομηνια ληξης και να βαλεις την περνάει..δεν ξερουν τι τους γινεται!

εγω σε μια καταλαθος εβαλα 15/09/2012 αντι για 15/09/2013 και την πηρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

στο τελευταίο στάδιο για την υποβολή που βγάζει το μήνυμα''έχετε επιλέξει επισυναπτόμενο αρχείο ωρών εργασίας, ενώ δεν έχετε σε κάποιο εργαζόμενο επιλέξει το αντίστοιχο'' τι έχω κάνει λάθος; το αντιμετώπισε κανείς αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΩ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ Κ ΠΑΤΑΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΜΗΝΥΜΑ :

Δημιουργήθηκε κάποιο σφάλμα κατά τη λειτουργία του συστήματος:

  • Εσωτερικό σφάλμα της εφαρμογής.

Αν το σφάλμα ξαναπαρουσιαστεί, παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή του συστήματος.

Επιστροφή στην Αρχική Σελίδα

ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Η ΣΕΛΙΔΑ ???

ΕΙΧΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα ,

Εχει υποβαλει καποιος ηλεκτρονικα τον πινακα επιτυχως ? προσπαθω απο προχ8ες να τους στειλω κ μου βγαζει εσωτερικο σφαλμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα ,

Εχει υποβαλει καποιος ηλεκτρονικα τον πινακα επιτυχως ? προσπαθω απο προχ8ες να τους στειλω κ μου βγαζει εσωτερικο σφαλμα

Χθες υπεβαλλα 3 επιτυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικά στην περίπτωση που έχεις υποβάλλει χειρόγραφα την ετήσια κατάσταση και προκύψει νέα πρόσληψη τότε έχεις θέμα γιατί ζητάει αρ πρωτοκόλλου και ημερομηνίες ετήσιας κατάστασης.

Αυτό δεν μπορούν να το λύσουν , δεν τους το έχει πει κανένας ;; τι θα γίνει το νέο έτος ; Δεν μπορούν να βάλουν δύο πεδία ακόμα σε περίπτωση χειρόγραφης κατάθεσης ;;

Πάνε να κάνουν μια δουλειά και ανοίγουν δεκαπέντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα.Τωρα οταν ειναι να κανουμε μια προσληψη αμεσως θα κανουμε και τροποιητικη κατασταση των εργαζομενων και θα περναμε μονο το ατομο στο οποιο εχει γινει η προσληψη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα ,

Εχει υποβαλει καποιος ηλεκτρονικα τον πινακα επιτυχως ? προσπαθω απο προχ8ες να τους στειλω κ μου βγαζει εσωτερικο σφαλμα

εστειλα χθες 2πινακες επιτυχως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Όταν πηγαίνεις να συμπληρώσεις την φόρμα στο έντυπο Ε7 στον τελευταίο πίνακα δεν σε αφήνει

να συμπληρώσεις το όνομα του υπεύθυνου εργοδότη - νόμιμου εκπροσώπου , στην συνέχεια όταν πηγαίνεις να

κάνεις υποβολή σου λέει «δεν συμπλήρωσες τα στοιχεία του εκπροσώπου». Η επιχείρηση είναι ΝΠΙΔ.

Τί να συμβαίνει;

Το κουτάκι με το ανέβασμα αρχείου τι εξυπηρετεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 8 ΕΤΗ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ,ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΚΕΡΑΙΟ ΑΡΙΘΜΟ?ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ.ΑΠ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ 2103748741 ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 8 ΕΤΗ ΚΑΙ 4 ΜΗΝΕΣ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ,ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΚΕΡΑΙΟ ΑΡΙΘΜΟ?ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ.ΑΠ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ 2103748741 ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...