Προς το περιεχόμενο
  • 0

Απεργία κλάδου - Εύκολο ή δύσκολο; Σφυγμομέτρηση


ΒΑΓΓΕΛΗΣ Φ.

Ερώτηση

Με την ευκαιρία προτροπής από την ΠΟΦΕΕ, ΜΗ υποβολής δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ, για... μία μέρα (Γελάει ο κόσμος)! Θα ήθελα να θέσω το θέμα ΑΠΕΡΓΙΑΣ και ΜΗ υποβολης δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ ΓΕΝΙΚΩΣ!

Προσωπικά θα κάνω ένα μίνι γκάλοπ στους πελάτες μου, για να δω κατά πόσο είναι διατεθιμένοι να συμμετέχουν σε κάτι τέτοιο.. Το στυλ, που έχω σκεφτεί είναι του τύπου ''Έχουμε την σκέψη σαν κλάδος, να δηλώσουμε την αντίθεση μας στα νέα μέτρα, με τον τάδε τρόπο και ζητάμε την συγκατάθεση σας κτλ κτλ''

Έαν είναι ευφικτό, θα συμβούλευα όλους/ές τους/τις καλούς/ες συναδέλφους να κάνουν το ίδιο και να συγκεντρώσουμε τα αποτελέσματα σε αυτό εδώ το ποστ.

Δεν γίνετε να καίγετε ο κόσμος και εμείς ΜΟΝΙΜΩΣ να ''σφιρίζουμε αδιάφορα'' (και να γκρινιάζουμε ότι δεν κάνουμε τίποτα)!

Υ.Γ. Προς Θεού, δεν προτείνω να ''κρεμάσετε'' κάποιον πελάτη (με πιθανό αποτέλεσμα να τον χάσετε), πάντα με την συγκατάθεση του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Με την ευκαιρία προτροπής από την ΠΟΦΕΕ, ΜΗ υποβολής δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ, για... μία μέρα (Γελάει ο κόσμος)! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κανενας δε γελαει συναδελφοι, κανενας δεν κλαιει, κανενας δεν κανει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Απλα υπαρχει ΠΛΗΡΗΣ αδιαφορια για το γεγονος..................WHO CARES???????
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με την ευκαιρία προτροπής από την ΠΟΦΕΕ, ΜΗ υποβολής δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ, για... μία μέρα (Γελάει ο κόσμος)! Θα ήθελα να θέσω το θέμα ΑΠΕΡΓΙΑΣ και ΜΗ υποβολης δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ ΓΕΝΙΚΩΣ!

Προσωπικά θα κάνω ένα μίνι γκάλοπ στους πελάτες μου, για να δω κατά πόσο είναι διατεθιμένοι να συμμετέχουν σε κάτι τέτοιο.. Το στυλ, που έχω σκεφτεί είναι του τύπου ''Έχουμε την σκέψη σαν κλάδος, να δηλώσουμε την αντίθεση μας στα νέα μέτρα, με τον τάδε τρόπο και ζητάμε την συγκατάθεση σας κτλ κτλ''

Έαν είναι ευφικτό, θα συμβούλευα όλους/ές τους/τις καλούς/ες συναδέλφους να κάνουν το ίδιο και να συγκεντρώσουμε τα αποτελέσματα σε αυτό εδώ το ποστ.

Δεν γίνετε να καίγετε ο κόσμος και εμείς ΜΟΝΙΜΩΣ να ''σφιρίζουμε αδιάφορα'' (και να γκρινιάζουμε ότι δεν κάνουμε τίποτα)!

Υ.Γ. Προς Θεού, δεν προτείνω να ''κρεμάσετε'' κάποιον πελάτη (με πιθανό αποτέλεσμα να τον χάσετε), πάντα με την συγκατάθεση του!

Η απάντηση γενικως ειναι "αν δεν εχω καμμια απολυτως επιπτωση" κανε οτι θελεις. Το χω δοκιμασει παλαιοτερα συναδελφε..................Ποιος γιατρος ρωταει τους ασθενεις του για το αν θα απεργησει? Ποιος δικηγορος??? Ποιος φαρμακοποιος??? Ποιος...γενικως?????
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με την ευκαιρία προτροπής από την ΠΟΦΕΕ, ΜΗ υποβολής δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ, για... μία μέρα (Γελάει ο κόσμος)! Θα ήθελα να θέσω το θέμα ΑΠΕΡΓΙΑΣ και ΜΗ υποβολης δηλώσεων μέσω ΓΓΠΣ ΓΕΝΙΚΩΣ!

Προσωπικά θα κάνω ένα μίνι γκάλοπ στους πελάτες μου, για να δω κατά πόσο είναι διατεθιμένοι να συμμετέχουν σε κάτι τέτοιο.. Το στυλ, που έχω σκεφτεί είναι του τύπου ''Έχουμε την σκέψη σαν κλάδος, να δηλώσουμε την αντίθεση μας στα νέα μέτρα, με τον τάδε τρόπο και ζητάμε την συγκατάθεση σας κτλ κτλ''

Έαν είναι ευφικτό, θα συμβούλευα όλους/ές τους/τις καλούς/ες συναδέλφους να κάνουν το ίδιο και να συγκεντρώσουμε τα αποτελέσματα σε αυτό εδώ το ποστ.

Δεν γίνετε να καίγετε ο κόσμος και εμείς ΜΟΝΙΜΩΣ να ''σφιρίζουμε αδιάφορα'' (και να γκρινιάζουμε ότι δεν κάνουμε τίποτα)!

Υ.Γ. Προς Θεού, δεν προτείνω να ''κρεμάσετε'' κάποιον πελάτη (με πιθανό αποτέλεσμα να τον χάσετε), πάντα με την συγκατάθεση του!

Το πρώτο που θα σου πει ο πελάτης σου συνάδελφε, είναι " Αν δεν την πληρώσω εγώ, προχώρα , είμαι μαζί σου...".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

για να γινει απο το δικο μας κλαδο που εχει καποιες ιδιαιτεροτητες ... πρεπει να γινει πιο οργανωμενο! με προετοιμασια ! με γραπτα αιτηματα ! με απαιτηση για διαολγο! με ΔΙΑΡΚΕΙΑ!

εμεις δεν μπορουμε να κανουμε απεργια για μια μερα ! εμεις θα την πληρωσουμε !

ο λογος ειναι οτι ολες μας οι δουλειες εχουν να κανουν με προθεσμιες και για αυτο κατα την ταπεινη μου γνωμη δεν μπορουμε να συνταχθουμε με τους υπολοιπους .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κανενας δε γελαει συναδελφοι, κανενας δεν κλαιει, κανενας δεν κανει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. Απλα υπαρχει ΠΛΗΡΗΣ αδιαφορια για το γεγονος..................WHO CARES???????

Για γέλια δεν είναι όταν λέει ότι για μια ημέρα να μη στείλουμε καμία δήλωση στη ΓΓΠΣ?

Και τι έγινε?Θα τις στείλουμε την επόμενη.Αυτοί πάντως θα παραλάβουν κανονικά τις δηλώσεςι τους.

Η μαγκιά είναι να ανακοινώσουν αλλα να συμμετάσχουν όλοι οι λογιστές σε αυτό,ότι από σήμερα μέχρι 31/10 δεν θα υποβληθεί καμμία δήλωση στη ΓΓΠΣ.

Εχουν τα κότσια να το κάνουν αυτό?

Και αν το κάνουν αυτό θα υπάρχει μαζική συμμετοχή ώστε να μην υποβληθεί καμία?

ΟΧΙ.

Τότε να κάτσουμε στα αυγά μας,

Ετσι και ετσι ο κλάδος μας είναι αμαρτολοσκορπισματα,αμαρτολομαζέματα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η απάντηση γενικως ειναι "αν δεν εχω καμμια απολυτως επιπτωση" κανε οτι θελεις. Το χω δοκιμασει παλαιοτερα συναδελφε..................Ποιος γιατρος ρωταει τους ασθενεις του για το αν θα απεργησει? Ποιος δικηγορος??? Ποιος φαρμακοποιος??? Ποιος...γενικως?????

Το πρώτο που θα σου πει ο πελάτης σου συνάδελφε, είναι " Αν δεν την πληρώσω εγώ, προχώρα , είμαι μαζί σου...".

ΠΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΕΙΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ.... !?

ΤΟ ''ΚΑΚΟ'' ΕΧΕΙ ΒΡΕΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΑΓΓΙΖΕΙ..!

ΜΑΣ ΑΓΓΙΖΕΙ!!!!

ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΦΠΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ (ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗΣ ΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΥΡΙΩΣ, ΑΛΛΑ Κ.Α. ΜΕΤΡΩΝ...), ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΞΟΔΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΤΡΥΠΕΣ!!!

Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ, ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.. ΑΣ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ Η ΑΓΟΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν δεν κάνω λάθος η Π.Ο.Φ.Ε.Ε. ανήκει στη ΓΕ.Σ.Ε.Β.Ε.

Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν καλεί σε ανοιχτή συζήτηση όλα τα μέλη της ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΕΜΠΟΡΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ,ούτως ώστε να αποφασίσουν μια κοινή γραμμή απεργιών και διαμαρτυρίας για θέματα που μας αφορούν όλους (φορολογικό, εργασιακά κλπ).....

:blink::huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συμπληρωματικά Αγαθά:

Είναι δύο (ή περισσότερα) αγαθά, όταν η κατανάλωση του ενός απαιτεί και την κατανάλωση του άλλου (ή των άλλων), για την ικανοποίηση μιας ανάγκης.

Παραδείγματα συμπληρωματικών αγαθών είναι ο καφές και η ζάχαρη, η φωτογραφική μηχανή και το φιλμ, το βίντεο και η βιντεοκασέτα, η απεργία λογιστών και η κατάληψη της ΓΓΠΣ..................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για γέλια δεν είναι όταν λέει ότι για μια ημέρα να μη στείλουμε καμία δήλωση στη ΓΓΠΣ?

Και τι έγινε?Θα τις στείλουμε την επόμενη.Αυτοί πάντως θα παραλάβουν κανονικά τις δηλώσεςι τους.

Η μαγκιά είναι να ανακοινώσουν αλλα να συμμετάσχουν όλοι οι λογιστές σε αυτό,ότι από σήμερα μέχρι 31/10 δεν θα υποβληθεί καμμία δήλωση στη ΓΓΠΣ.

Εχουν τα κότσια να το κάνουν αυτό?

Και αν το κάνουν αυτό θα υπάρχει μαζική συμμετοχή ώστε να μην υποβληθεί καμία?

ΟΧΙ.

Τότε να κάτσουμε στα αυγά μας,

Ετσι και ετσι ο κλάδος μας είναι αμαρτολοσκορπισματα,αμαρτολομαζέματα. :)

γιατι οχι?

αν αυτη την αποφαση βγαλουν τα συνδικαλιστικα μας οργανα γιατι οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

γιατι οχι?

αν αυτη την αποφαση βγαλουν τα συνδικαλιστικα μας οργανα γιατι οχι?

γιατι πολυ απλα.....δεν θα το κανουμε!!

γιατι ειμαστε τοσο ρεζίλια και τοσο γελοίοι που απλα......δεν θα το κανουμε!!!

δεν παρατηρείς τι γίνεται σε διάφορα θέματα , οπου πολλοί απο εμάς ισχυριζόμαστε οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ το τάδε ζήτημα, κι απο κάτω δημοσιεύει κάποιος μπαγλαμάς δικός μας απάντηση τυπου "προσπαθώ να κάνω την τάδε δουλεια και το σύστημα δεν τρέχει!!! εχω αρχίσει να πανικοβάλομαι!!! " ?

μα την παναγία πολύ θα ήθελα να σφαλιάρω τον κάθε π@π@ρα δικό μας που εκ πεποιθήσεως επιλέγει......να στήνει το πωπουδάκι του!!! :angry: :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΑΚΡΑ ΤΟΥ ΤΑΦΟΥ ΣΙΩΠΗ

ΠΩΩΩΩ,ΠΩΩΩΩ....ΦΟΒΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΜΑ ΣΕ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ.....ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?????

ΜΕΤΑ ΛΥΠΗΣ ΜΟΥ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΒΟΡΑ ΚΑΠΟΙΩΝ ΜΕΓΑΛΟΕΤΑΙΡΕΙΩΝ.....ΔΙΟΤΙ ΠΟΦΕΕ,ΠΕΦΕ,ΟΕΕ,ΠΟΛ,κοκ...ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΝΑ ΚΑΛΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ΤΙΣ ΧΛΙΑΡΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΕΝΑΝ ΧΙΛΙΟΚΤΥΠΗΜΕΝΟ ΚΛΑΔΟ ΟΧΙ ΣΕ ΑΠΕΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ...ΑΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ....ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΟΓΩ ΓΕΜΗ,ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΦΩΝΑΞΕΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΙΚΗ ΦΟΡΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΟΓΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΕΚΔΟΣΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΤΙΣ ΕΙΣΟΔΟΥΣ ΜΕΡΙΚΩΝ ΔΟΥ,ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΒΡΟΝΤΟΦΩΝΑΞΕΣ ΣΤΑ ΜΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΛΟΓΑ ΜΕΤΡΑ........ΟΠΟΤΕ,ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ..ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΝΕΥ ΑΠΟΛΑΒΩΝ......ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΕΙ ΑΡΑΓΕ???????ΦΤΑΙΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Σε συζήτησή μου με συνδικαλιστή των εμποροβιοτεχνών (πελάτη μου) όταν του έθιξα το θέμα απεργίας του κλάδου μας, με αντίκτυπο στον κλαδο τους (πρόστιμα, προσαυξήσεις, κλπ), σφύριζε αδιάφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

οι δικηγόροι κλείνοντας τα δικαστήρια......καταλύουν το δικαστικό σύστημα!

οι φαρμακοποιοί κλείνοντας τα φαρμακεία....καταλύουν το ιατρικό σύστημα!!

εμεις πρεπει να κλείσουμε...

α)τις ΔΟΥ

β)τα Επιμελητήρια

γ)τον ΟΑΕΔ

δ)το ΙΚΑ

και το καλύτερο......πρεπει να γίνουμε hacker και να ρίξουμε το gsis και το site του Επιμελητηριου!!

πως να παλέψουμε ρε παιδια οταν εχουμε 600 πληγες να κλείσουμε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Παλιοκουμουνιστες πατε κοντρα στην προοδο και στην ανάπτυξη της Ελλάδας . δεν θα έχετε να πάρετε φάρμακα . δεν θα εχουμε να δωσουμε συνταξεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

οι δικηγόροι κλείνοντας τα δικαστήρια......καταλύουν το δικαστικό σύστημα!

οι φαρμακοποιοί κλείνοντας τα φαρμακεία....καταλύουν το ιατρικό σύστημα!!

εμεις πρεπει να κλείσουμε...

α)τις ΔΟΥ

β)τα Επιμελητήρια

γ)τον ΟΑΕΔ

δ)το ΙΚΑ

και το καλύτερο......πρεπει να γίνουμε hacker και να ρίξουμε το gsis και το site του Επιμελητηριου!!

πως να παλέψουμε ρε παιδια οταν εχουμε 600 πληγες να κλείσουμε???

Για αυτό τους λογιστές τους θεωρούν αμελητέα ποσότητα η μάλλον τους εχουν γραμμένους στα παλιά τους τα παπούτσια.

Η μόνη πάλη που μπορεί να κάνει ένας λογιστής είναι να παρεισφρήσει στην πορεία σε κανένα εργατικό σωματείο η σε καμία αλλη συνδικαλιστική οργάνωση ,να φωνάξει. να βγάλει το άχτι του. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καμια φορα κανω κατι "ανωμαλες" σκεψεις!!

πχ. δεν βαζουμε ολοι οι λογιστες απο 10ευρω, να μαζευτει ενα αρκετα καλο ποσό, να παμε στο τμημα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, να τα κανουμε δωρεά με μοναδική απαίτηση ενα παληκάρι απο κει μέσα να κάνει τον server του Υπουργείου Οικονομικών....τραχανα???? (και να μας κάνει δώρο την τραχανοποίηση του server του Επιμελητηριου!!!) :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καμια φορα κανω κατι "ανωμαλες" σκεψεις!!

πχ. δεν βαζουμε ολοι οι λογιστες απο 10ευρω, να μαζευτει ενα αρκετα καλο ποσό, να παμε στο τμημα Εφαρμοσμένης Πληροφορικής, να τα κανουμε δωρεά με μοναδική απαίτηση ενα παληκάρι απο κει μέσα να κάνει τον server του Υπουργείου Οικονομικών....τραχανα???? (και να μας κάνει δώρο την τραχανοποίηση του server του Επιμελητηριου!!!) :rolleyes:

Και μετά να κάνουν αυτόν τραχανά οι άλλοι φυλακισμένοι στον κορυδαλλό.Δεν σφάξανε!!1 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δε δινουμε ολοι δεκα ευρω να πανε καμποσοι να δωσουν 2 - 3 χαστουκια* σε αυτους που παιρνουν τις αποφασεις για αυτα τα μετρα γελοιοτητες που καταστρεφουν την αγορα .

*χαστουκια εννοω ! οχι ξυλο! μη μπλεξουμε κιολας! χαστουκια "παιδικα" σαν αυτα που δινουν στα παιδια !!

καλη η πλακα αλλα φτανει !

η ΠΟΦΕΕ ... σαν ΠΟΦΕΕ θα επρεπε να ασχοληθει πιο οργανωμενα σε τετοιες κινησεις απο το να περιοριστει σε ..κανουν αυτοι μια απεργια, ε .. ας κανουμε κ εμεις .

αν ειχαν ολοι οι συναδελφοι το χρονο η τη δυνατοτητα να γραψουν την γνωμη τους ειμαι σιγουρος θα ειχαν ολοι παρομοια τοποθετηση ...πως μπορει αυτοι που ειναι "ΠΟΦΕΕ" να το αγνοουν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

...............

.............

αν ειχαν ολοι οι συναδελφοι το χρονο η τη δυνατοτητα να γραψουν την γνωμη τους ειμαι σιγουρος θα ειχαν ολοι παρομοια τοποθετηση ...πως μπορει αυτοι που ειναι "ΠΟΦΕΕ" να το αγνοουν !

δεν νομίζω οτι οι συναδερφοι που δεν γράφουν την γνώμη τους , το κάνουν λόγω ελλειψης χρόνου αλλα λόγω επιγνωσης οτι για άλλη μια φορα δεν θα γίνει τίποτα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προς παραδειγματισμόν και ας σκύψουμε τα κεφάλια από ντροπή.

http://www.protothema.gr/greece/article/?aid=230014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γκρινιάρηδες είναι μια αρχή , όταν δουν στην γ.γ.π.σ οτι αυτή τη μέρα δεν στάλθηκε τίποτα στο ταχις

θα καταλάβουν οτι κάπως ξυπνήσαμε.Και δεν χρειάζεται να ενημερώσουμε πελάτες κλπ,το κάνουμε

σαν αντίδραση για όλους και κυρίως για μάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γκρινιάρηδες είναι μια αρχή , όταν δουν στην γ.γ.π.σ οτι αυτή τη μέρα δεν στάλθηκε τίποτα στο ταχις

θα καταλάβουν οτι κάπως ξυπνήσαμε.Και δεν χρειάζεται να ενημερώσουμε πελάτες κλπ,το κάνουμε

σαν αντίδραση για όλους και κυρίως για μάς.

Συγνώμη ρε συνάδερφε.....αλλα σαν τι ... ειχες προθεση να στειλεις στις 18/10???
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...