Προς το περιεχόμενο

Aριθ. 17227/32/22.8.2012


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω να ανεβάσω από το υπόγειο μια σκονισμένη εγκυκλοπαίδεια (σχολική) με την Ελληνική μυθολογία. Τουλάχιστον να βρώ σε ποιά σελίδα είναι οι ιθύνοντες για να ξέρω τι μας περιμένει...

Δεν θα το βρεις στην ελληνικη μυθολογία. Είναι πολύ νεώτερη η ονομασία της νέας εφαρμογής:

Arbeit macht frei

Ανεπιβεβαίωτες φήμες λένε ότι η εφαρμογή δέχτηκε επίθεση χάκερς της ¨Οργάνωσης Ανώνυμων Λογιστών Le droit à la paresse". Η Κομαντατούρ εκτέλεσε προληπτικά 15 λογιστές στο χώρο του Σκοπευτηρίου της Γ.Γ.Π.Σ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτα γιατρέ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το υπουργείο εργασίας αντεπιτίθεται δυναμικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έχω χάσει μία τσικουδιά πεντόλιτρη κι εδά πρέπει να βρω μια σαμπάνια να την πέψω στον Βρούτση!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνεις στο σύστημα και γράφει το εξής:

ΠΡΟΣΟΧΗ! Σας ενημερώνουμε ότι προσωρινά δεν επιτρέπεται η ηλεκτρονική υποβολή εντύπων Ε3,Ε5,Ε6,Ε7 για υπηκόους χωρών εκτός ΕΕ και Νορβηγίας, Ισλανδίας, Λιχνεστάϊν λόγου απαραιτήτου ελέγχου των αδειών εργασίας.

Κρίμα. Και έχω να κάνω πρόσληψη σε καμιά δεκαριά ....λιχνεσταϊνέζους.... !! Λιχτενστάιν βρε. Επίσης "λόγω" και όχι "λόγου". Τέλος πάντων, σας συγχωρούμε!

Πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι όταν πάρει μπροστά το σύστημα αυτό θα λειτουργήσει εις όφελός μας. Αυτή τη στιγμή πας για έλεγχο στο ΙΚΑ και βλέπεις ότι έχουν χαθεί έντυπα αποχωρήσεων του 2003, συμβάσεις μερικής απασχόλησης του 2002 κλπ. Νομίζω ότι μακροπρόθεσμα δεν θα χρειάζεται ούτε καν έλεγχος ΙΚΑ διότι θα γίνονται αυτόματα οι διασταυρώσεις. Ίδωμεν και καλή αρχή...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...