Προς το περιεχόμενο

Υπεύθυνη δήλωση θα καταθέτους οι λογιστές - φοροτεχνικοί στο ΟΕΕ για την άσκηση του επαγγέλματός τους.


επισκέπτη TZABELAS  KITSOS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τυπωσα βεβαιωση οφειλης με οτι χρωσταω απο συνδρομες (εξαμηνα) οκ. παω μετα να τυπωσω και την οφειλη για την αναγκαια εκπαιδευση πατωντας αναγκαια εκπαιδευση-εκπαιδευτικο υλικο 2017 για τα 30 αλλα δεν εμφανιζεται παρα εχει ακομα τον πινακα με τις οφειλες ανα εξαμηνο.μηπως πρεπει να πληρωθουν πρωτα μεμονωμενα τα εξαμηνα ωστε να μου δωσει το δικαιωμα να τυπωσω και το30ρι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν , PIRATIS said:

τυπωσα βεβαιωση οφειλης με οτι χρωσταω απο συνδρομες (εξαμηνα) οκ. παω μετα να τυπωσω και την οφειλη για την αναγκαια εκπαιδευση πατωντας αναγκαια εκπαιδευση-εκπαιδευτικο υλικο 2017 για τα 30 αλλα δεν εμφανιζεται παρα εχει ακομα τον πινακα με τις οφειλες ανα εξαμηνο.μηπως πρεπει να πληρωθουν πρωτα μεμονωμενα τα εξαμηνα ωστε να μου δωσει το δικαιωμα να τυπωσω και το30ρι ?

Όχι, κολλάει το σύστημά τους. Αν δεν αποκρίνεται η σελίδα, προτείνω αποσύνδεση και σύνδεση εκ νέου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν , ELGK said:

Όχι, κολλάει το σύστημά τους. Αν δεν αποκρίνεται η σελίδα, προτείνω αποσύνδεση και σύνδεση εκ νέου.

σωστά. Έτσι με έβαλε και μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ELGK said:

Όχι, κολλάει το σύστημά τους. Αν δεν αποκρίνεται η σελίδα, προτείνω αποσύνδεση και σύνδεση εκ νέου.

τα ιδια και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα κολλαει και τετοια ωρα 1,10 ξημερωματα σαββατου δεν το πιστευω. κανω αποσυνδεση και συνδεση εκ νεου οπως λετε, κατι δεν κανω σωστα. ακολουθω και τα βηματα που αναφερει  στο αρθρο της η συναδελφος.πηγαινω αιτησεις - εκπαιδευσεις. παταω εκπαιδευτικο υλικο 2017, και εμφανιζει σελιδα που γραφει εκπαιδευτικο υλικο 2017,και το μηνυμα να εχετε υπ οψη σας οτι οι πληρωμες μεσω ΔΙΑΣ εμφανιζεται μετα απο 3 μερες.πουθενα η βεβαιωση οφειλης με τα 30 ευρω.

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συνάδελφοι. Πριν λίγους πήρα το πτυχίο μου, έβγαλα και το δελτίο επαγγελματικής ταυτότητας λογιστή β' τάξης απ' το ΟΕΕ. Ο πατέρας μου έχει 2 επιχειρήσεις ΟΕ και θέλω να τις αναλάβω ως λογιστής. Μου έγινε πρόσληψη με ειδικότητα "λογιστές πτυχιουχοι αει" και από τις 2 εταιρείες (4 ώρες Δευτέρα-Παρασκεύη στη μία και 4 ώρες Δευτέρα-Παρασκευή στην άλλη). Έχω πληρώσει όλες μου τις οφειλές στο ΟΕΕ, έχω κατεβάσει και το εκπαιδευτικό υλικό 2017 και το μόνο που μένει είναι να υποβάλλω την υδ. Προφανώς θα επιλέξω την υδ ως μισθωτός, αλλά εκεί υπάρχει η δυνατότητα να δηλώσω μόνο έναν εργοδότη, ενώ εγώ έχω 2. Αν δηλώσω μόνο τον εναν, θα μπορώ να υποβάλλω δηλώσεις και για τον άλλο; Ξέρει κάποιος τι θα πρέπει να κάνω σ' αυτή την περίπτωση; Σας ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνοντας στην ιστοσελιδα του ΟΕΕ βρεθηκε η λυση. προυποθεση για την εκτυπωση των ταυτοτητων πληρωμης των 30 και 15 ευρω ειναι η τακτοποιηση των ταμειακων σας υποχρεωσεων. αρα πρωτα πληρωνεις  αν χρωστας και μετα σου δινει το δικαιωμα για τα υπολοιπα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...