Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΠΔ ΜΕ ΜΕΙΩΣΗ ΕΡΓΔ.ΕΙΣΦΟΡΩΝ


Samiamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφορα σε προληπτικες ενεργειες λανθασμενης ασφαλιστικης ιστοριας 9/2012 λογω της νεας εφαρμοζομενης τεχνικης

"ισχυει το μειωμενο ασφαλιστρο ή δεν ισχυει" ??

σε μια απδ που εστειλα αρχες του μηνα μεσω φορμας με τα παλια/αυξημενα ποσοστα εχει οριστικοποιηθει ο 7ος..αλλα οχι ο 8ος+9ος..κ εδω το ιδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Στεφανος Κ.

Αφορα σε προληπτικες ενεργειες λανθασμενης ασφαλιστικης ιστοριας 9/2012 λογω της νεας εφαρμοζομενης τεχνικης

"ισχυει το μειωμενο ασφαλιστρο ή δεν ισχυει" ??

Μπορει να λάβει παροχες ο ασφαλισμένος με ΜΗ οριστικοποιημένες εγγραφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφορα σε προληπτικες ενεργειες λανθασμενης ασφαλιστικης ιστοριας 9/2012 λογω της νεας εφαρμοζομενης τεχνικης

"ισχυει το μειωμενο ασφαλιστρο ή δεν ισχυει" ??

:ph34r::lol:

Ε, τότε στη στήλη "οριστική" έπρεπε να αναγράφει "ίσως"!!! Τι λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρώτησα πάντως τη Πυθεία και μου είπε ότι θα πάρουν παράταση σίγουρα...........

Δεν τη ρωτάς αν θα ισχύει (η παράταση) και για την ενημέρωση των βιβλίων ή ίσως και για την εκτύπωσή τους γιατί δε βλέπω να "ξεμεθά" ο Βρούτσης μέχρι τέλος Οχτώβρη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρώτησα πάντως τη Πυθεία και μου είπε ότι θα πάρουν παράταση σίγουρα...........

Η Πυθία ίντα πίνει εκειά πέρα; Πίνει πράμα από Ζωνιανά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τη ρωτάς αν θα ισχύει (η παράταση) και για την ενημέρωση των βιβλίων ή ίσως και για την εκτύπωσή τους γιατί δε βλέπω να "ξεμεθά" ο Βρούτσης μέχρι τέλος Οχτώβρη;

Καζίτσι τση μεθιάς είναι ο παντέρμος. Όλη μέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καζίτσι τση μεθιάς είναι ο παντέρμος. Όλη μέρα...

Βρε μπας κι είναι δικός σου δάχτυλος αυτό το πηγαιν΄έλα τση τροπολογίας για να γλιτώσεις την τσικουδιά ;

Γη μπα νά ΄ναι του Κωστή και περιμένει να καζανίσει την καινούργια ο κουνιάδος του για να σου πέψει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:ph34r::lol:

Ε, τότε στη στήλη "οριστική" έπρεπε να αναγράφει "ίσως"!!! Τι λες;

Να τι παθαινει κανεις αν δεν τα προβλεψει ολα απο την αρχη. Το συστημα δεν ηξερε οτι καποτε θα αναλαβει τις τυχες μας ο Βουτσης.

Θα μπορουσε ακομα και τωρα να προστεθει στη στηλη ενα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ΙΚΑ που ρώτησα σήμερα μου είπαν πως δεν ξέρουν τίποτα..... δεν έχω στείλει καμία ΑΠΔ ακόμα, αφού σίγουρα θα πάρουν παράταση μαυτό το μπάχαλο γιατί να κάνω διπλό κόπο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ISIDORA σε μια απδ που εστειλα αρχες του μηνα μεσω φορμας με τα παλια/αυξημενα ποσοστα εχει οριστικοποιηθει ο 7ος..αλλα οχι ο 8ος+9ος..κ εδω το ιδιο ιχσύει προφανως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ISIDORA σε μια απδ που εστειλα αρχες του μηνα μεσω φορμας με τα παλια/αυξημενα ποσοστα εχει οριστικοποιηθει ο 7ος..αλλα οχι ο 8ος+9ος..κ εδω το ιδιο ιχσύει προφανως?

Κανονικά ο 8ος πρέπει να είναι οριστικοποιημένος. Μήπως δεν έχετε πληρώσει τις εισφορές του Αυγούστου; Έχουν θέσει σε ισχύ τον Ν.4075/2012;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΠΑΧΑΛΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΟΙ ΕΙΣΦΟΡΕΣ

ΤΟΥ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ ΕΩΣ ΤΙΣ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ????

ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ...

ΕΩΣ ΤΙΣ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά ο 8ος πρέπει να είναι οριστικοποιημένος. Μήπως δεν έχετε πληρώσει τις εισφορές του Αυγούστου; Έχουν θέσει σε ισχύ τον Ν.4075/2012;

ο 8ος πληρωθηκε καθυστερημενα στις 08/10/2012 και αφου ειχε ηδη σταλει η απδ...

ξεκινησαν και τετοια τωρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη σεργιος

ISIDORA σε μια απδ που εστειλα αρχες του μηνα μεσω φορμας με τα παλια/αυξημενα ποσοστα εχει οριστικοποιηθει ο 7ος..αλλα οχι ο 8ος+9ος..κ εδω το ιδιο ιχσύει προφανως?

ΑΚΡΙΒΩς ΊΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ.. Ο ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΕΚΠΡΟΘΕΣΜΑ ΚΑΤΑ 3ΗΜΕΡΕΣ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΑΤΑΞΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ Η' ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΕΙΣΦΟΡΕ Σ ΜΕ ΠΕΕ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΤΑΙ Η ΑΣΦΑΛ.ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ?

ΕΔΩ ΟΜΩΣ ΠΛΗΡΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΙΣΦΟΡΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τι παθαινει κανεις αν δεν τα προβλεψει ολα απο την αρχη. Το συστημα δεν ηξερε οτι καποτε θα αναλαβει τις τυχες μας ο Βουτσης.

Θα μπορουσε ακομα και τωρα να προστεθει στη στηλη ενα ?

Τελικά ο Βρούτσης έχει όραμα.

Όλα θα τ΄αλλάξει. Θα νικήσει το τέρας της παραβατικότητας σαν το Θησέα με βοηθό την Αριάδνη

http://www.enikos.gr...oy_Broytsh.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελέγχω κι εγώ μία που έστειλα αρχές του μήνα με παλιά ποσοστά.. και η επιχείρηση τα χρωστάει όλα..

άλλωστε γι'αυτό την έστειλα .. για να κάνει ρύθμιση (την οποία και έκανε).

Η ιστορία των εργαζομένων είναι ενημερωμένη μέχρι και 9ο.. απλά στον ένατο γράφει ΌΧΙ στην στήλη "ΟΡΙΣΤΙΚΗ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελέγχω κι εγώ μία που έστειλα αρχές του μήνα με παλιά ποσοστά.. και η επιχείρηση τα χρωστάει όλα..

άλλωστε γι'αυτό την έστειλα .. για να κάνει ρύθμιση (την οποία και έκανε).

Η ιστορία των εργαζομένων είναι ενημερωμένη μέχρι και 9ο.. απλά στον ένατο γράφει ΌΧΙ στην στήλη "ΟΡΙΣΤΙΚΗ"

Σε μια ΑΠΔ μου και ο Αυγουστος κ ο Σεπτεμβριος δεν εχει οριστικοποιηθεί. ειχα στειλει με τα παλιές εισφορές τον Σεπτέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Στεφανος Κ.

Ελέγχω κι εγώ μία που έστειλα αρχές του μήνα με παλιά ποσοστά.. και η επιχείρηση τα χρωστάει όλα..

άλλωστε γι'αυτό την έστειλα .. για να κάνει ρύθμιση (την οποία και έκανε).

Η ιστορία των εργαζομένων είναι ενημερωμένη μέχρι και 9ο.. απλά στον ένατο γράφει ΌΧΙ στην στήλη "ΟΡΙΣΤΙΚΗ"

άραγε για τον 9ο, που δεν εχει οριστικοπιηθει η εγγραφη, θα μπορεί να λάβει παροχες ο ασφαλισμένος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ο Βρούτσης έχει όραμα.

Όλα θα τ΄αλλάξει. Θα νικήσει το τέρας της παραβατικότητας σαν το Θησέα με βοηθό την Αριάδνη

http://www.enikos.gr...oy_Broytsh.html

Προβλέπω αλλαγή επωνυμίας από "Αριάδνη" σε "Βατερλώ"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...