Προς το περιεχόμενο

Νεοι κωδικοι πληρωμής από το TAXISnet


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΑ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ..................ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΧΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ.....................ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ????????????............ΜΠΑ ΟΛΟΙ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ...........ΚΙΑΣ ΛΕΓΑΝ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ......

ΕΕΕ ΠΟΦΕΕΕΕΕΕΕΕ.........ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΓΕΜΗ????????????.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ζορι τραβατε , δεν εχω καταλαβει.....

οποιον μπορειτε να εξυπηρετησετε καντε το

τους υπολοιπους στειλτε τους στην ΔΟΥ

Για πιο λογο να αγχωνομαστε ΚΑΙ γι αυτο?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ανταμοιβή!

ΑΝΟΙΞΕ!

που ακριβως βρισκεται.μπαινω με τους κωδικους και δεν βλεπω που ειναι η εφαρμογη των δοσεων στο link που δινεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PIRATIS

ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ κωδικοί (εκτός αν δεν υπάρχει πρόχειρο το εκκαθαριστικό, οπότε με τους κωδικούς το βλέπεις και κρατάς τον ΑΦΜ και τον αριθμό ειδοποίησης —γράφεται λίγο κάτω και δεξιά του ΑΦΜ και αριστερά του ονόματος του υπόχρεου)

@ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΡΟΔΟΣ

Το πρόβλημα οφείλεται στο firefox σου. Πήγαινε στο Εργαλεία -> Επιλογές -> Εφαρμογές και στους τύπους αρχείου που σχετίζονται με τα pdf επέλεξε ως ενέργεια κάτι άλλο από το "Αποθήκευση αρχείου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PIRATIS

ΔΕΝ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ κωδικοί (εκτός αν δεν υπάρχει πρόχειρο το εκκαθαριστικό, οπότε με τους κωδικούς το βλέπεις και κρατάς τον ΑΦΜ και τον αριθμό ειδοποίησης —γράφεται λίγο κάτω και δεξιά του ΑΦΜ και αριστερά του ονόματος του υπόχρεου)

@ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΡΟΔΟΣ

Το πρόβλημα οφείλεται στο firefox σου. Πήγαινε στο Εργαλεία -> Επιλογές -> Εφαρμογές και στους τύπους αρχείου που σχετίζονται με τα pdf επέλεξε ως ενέργεια κάτι άλλο από το "Αποθήκευση αρχείου".

οκ.αν δεν κατεβαζες το λινκ εσυ ,και σ ευχαριστω , πως θα εβλεπα την εφαρμογη των δοσεων. δεν βρισκεται στο gsis η εφαρμογη των δοσεων? σε ποιο σαιτ βρισκεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link είναι του Υπουργείου Οικονομικών και όχι δικό μου :)

Ουσιαστικά παραπέμπτει εδώ https://www1.gsis.gr/webtax2/installment/year2012-installment.do

Απλώς για 3-5 λεπτά ήταν πεσμένο λόγω του ότι συμπλήρωσαν τις οδηγίες στο κάτω μέρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Γιάννης

Η πληρωμή σε τράπεζα μπορεί να γίνει και ηλεκτρονικά μέσω web banking ή πρέπει μόνο στα γκισέ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link είναι του Υπουργείου Οικονομικών και όχι δικό μου :)

Ουσιαστικά παραπέμπτει εδώ https://www1.gsis.gr/webtax2/installment/year2012-installment.do

Απλώς για 3-5 λεπτά ήταν πεσμένο λόγω του ότι συμπλήρωσαν τις οδηγίες στο κάτω μέρος

δεν ειπα οτι ειναι δικο σου το link. απλα μια διευκρινιση ζητησα αν μπορω να βρω τις δοσεις απο το gsis.gr η μονο απο το σαιτ του υπουργειου .

στο gsis δεν βλεπω να υπαρχει εφαρμογη δοσεων εκτος κι εχω τοση πολυ στραβωμαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PIRATIS

Η εφαρμογή των δόσεων είναι τα links που έχω δώσει παραπάνω (βλ. σχετικά και http://www.taxheaven...s/view/id/10536 ). Ως σύνδεσμο θα τον βρεις στο "Υπηρεσίες Προς Πολίτες" στην ενότητα των Δηλώσεων Ε1-Ε2-Ε3 (κάνε και καμιά ανανέωση σελίδας μήπως ο Η/Υ έχει κρατήσει παλιότερη έκδοση της σελίδας).

Σχετικό απευθείας link έχουν βάλει και στην αρχική σελίδα του www.gsis.gr

Απλώς, η πρώτη ανακοίνωση έγινε από το λογαριασμό του Θ. Θεοχάρη στο twitter. Τώρα, σιγά-σιγά αλλάζουν και τις υπόλοιπες σελίδες του gsis.gr ;)

@Επισκέπτης-Γιάννης-

Κανονικά, όπως όλες οι ταυτότητες πληρωμής που βγάζει το TAXISNET: γκισέ, web banking, phone banking, mobile banking, ΕΛΤΑ, εφορία (και ανάλογα με τον τρόπο ενδεχομένως η κάθε δόση σε περισσότερες δόσεις -ρώτα στην τράπεζά σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά ανταμοιβή!

ΑΝΟΙΞΕ!

ΑΠΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ , ΟΤΙ ΔΙΚΑΙΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Σ ΕΜΑΣ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΩΝ ΔΟΣΕΩΝ, ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΜΕ ΚΑΙ Ο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΛΕΓΑΝ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ GSIS.GR KAI AΠΟ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΠΛΑ. ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΦΟΥΚΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΔΟΣΕΩΝ. ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΙΝΚ ΣΑΝ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΨΑΧΝΑΝ ΣΤΙΣ ON LINE ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ TAXIS ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΠΟΤΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εντάξει, είπαμε.....

Αλλά μην τρελαθούμε κι όλας......

Άμα μπεις στις υπηρεσίες προς πολίτες, πρώτο πρώτο είναι..... Φάτσα κάρτα......................

Αναμόρφωση δόσεων φόρου εισοδήματος, με τις οδηγίες από κάτω......

Κάποιος που έχει ξαναμπεί και έχει τις στοιχειώδεις γνώσεις περί internet, δεν έχει κανένα πρόβλημα.....

Προς τι η γκρίνια...????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@PIRATIS

Η εφαρμογή των δόσεων είναι τα links που έχω δώσει παραπάνω (βλ. σχετικά και http://www.taxheaven...s/view/id/10536 ). Ως σύνδεσμο θα τον βρεις στο "Υπηρεσίες Προς Πολίτες" στην ενότητα των Δηλώσεων Ε1-Ε2-Ε3 (κάνε και καμιά ανανέωση σελίδας μήπως ο Η/Υ έχει κρατήσει παλιότερη έκδοση της σελίδας).

Σχετικό απευθείας link έχουν βάλει και στην αρχική σελίδα του www.gsis.gr

Απλώς, η πρώτη ανακοίνωση έγινε από το λογαριασμό του Θ. Θεοχάρη στο twitter. Τώρα, σιγά-σιγά αλλάζουν και τις υπόλοιπες σελίδες του gsis.gr ;)

@Επισκέπτης-Γιάννης-

Κανονικά, όπως όλες οι ταυτότητες πληρωμής που βγάζει το TAXISNET: γκισέ, web banking, phone banking, mobile banking, ΕΛΤΑ, εφορία (και ανάλογα με τον τρόπο ενδεχομένως η κάθε δόση σε περισσότερες δόσεις -ρώτα στην τράπεζά σου)

TΩΡΑ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ GSIS S EMENA.ΣΑΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥ Ε1,Ε2,Ε3 ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ, ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εντάξει, είπαμε.....

Αλλά μην τρελαθούμε κι όλας......

Άμα μπεις στις υπηρεσίες προς πολίτες, πρώτο πρώτο είναι..... Φάτσα κάρτα......................

Αναμόρφωση δόσεων φόρου εισοδήματος, με τις οδηγίες από κάτω......

Κάποιος που έχει ξαναμπεί και έχει τις στοιχειώδεις γνώσεις περί internet, δεν έχει κανένα πρόβλημα.....

Προς τι η γκρίνια...????

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΗ Η ΣΕΛΙΔΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΟΨΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΝΕΩΣΗ Η ΣΕΛΙΔΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΕ Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ.

Γράψε λάθος τότε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να υπαχθεί κάποιο ΑΦΜ στη διαδικασία θα πρέπει το συνολικό πληρωτέο ποσό να είναι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ των 300€ και το ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ κάτω των 60.000€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...