Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ


HURRICANE33

Ερώτηση

Καθώς ήρθε η ώρα να φύγω κι εγω για δύο εβδομάδες θα ήθελα να ευχαριστήσω τους διαχειριστές του σάιτ, όλους τους συναδέλφους που απαντήσανε στα ερωτήματά μου και όλους όσους με βοηθήσανε μέσα σε μια δύσκολη χρονιά να ανταπεξέλθω στις συνεχείς αλλαγές και στα νέα δεδομένα. Για άλλη μια χρονιά το Tax Heaven στάθηκε πλάι μου με άμεση ενημέρωση και κυρίως εγκυρότητα.Καλή ξεκούραση σε όσους φύγουν και καλές διακοπές!Ραντεβού το Σεπτέμβρη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καθώς ήρθε η ώρα να φύγω κι εγω για δύο εβδομάδες θα ήθελα να ευχαριστήσω τους διαχειριστές του σάιτ, όλους τους συναδέλφους που απαντήσανε στα ερωτήματά μου και όλους όσους με βοηθήσανε μέσα σε μια δύσκολη χρονιά να ανταπεξέλθω στις συνεχείς αλλαγές και στα νέα δεδομένα. Για άλλη μια χρονιά το Tax Heaven στάθηκε πλάι μου με άμεση ενημέρωση και κυρίως εγκυρότητα.Καλή ξεκούραση σε όσους φύγουν και καλές διακοπές!Ραντεβού το Σεπτέμβρη!

Συναδελφε ετσι που το παραθετεις ,ειναι σαν να μας αποχαιρετας,και φευγεις για παντα.και αυτο δεν μας..αρεσει για κανεναν.εγω παντως διαβαζοντας το, να σου πω την αληθεια μου,μελαγχολησα λιγο... δυο βδομαδουλες ειναι,και... <παλι με χρονια με καιρους ,παλι δικα μας θαναι>εδω θαμαστε να σε περιμενουμε εσενα και πολλους αλλους και να τα ξαναπουμε.

.καλες-καλες ξεγνοιστες διακοπες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εύχομαι και εγώ καλές διακοπές στους τυχερούς που μπορούν να ξεκλέψουν λίγο χρόνο.

Εγώ φέτος όταν ακούω διακοπές θυμάμαι ότι έχω να κάνω 4 συγκεκριμένα διακοπές.....τις οποίες αναβάλω από τον Ιουνίο λόγω δηλώσεων... Μια στη ΔΟΥ Ν.Φιλαδελφίας, μία στη ΔΟΥ Γλυφάδας, μία στην Ε΄ και μία στη ΙΘ' Αθηνών. :blink:

Περαστικά μου. :lol:

Καλή ξεκούραση σε όλους. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το taxheaven είναι πλέον οικογένεια,

Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα σας και ειδικά τους δημιουργούς για τη φοβερή σας ιδέα!!

Καλές διακοπές,

ΥΓ Φροντίστε να ξεκουραστείτε, σας θέλω κεφατους το Σεπτέμβρη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ..... ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

Εγω είμαι τυχερή απο την μία γιατί βρίσκομαι σε νησί ......στο όμορφο ΤΖΑΝΤΕ!!! (ζώ και δουλεύω) και έχω δίπλα μου τις πιο όμορφες παραλίες του Ιονίου και απο την άλλη άτυχη αφου δεν μπορώ να της επισκεφθώ όσο συχνά θα ήθελα λόγω φόρτου εργασίας ιδιαίτερα τους καλοκαιρινούς μήνες!

Η ψυχολογία όμως είναι μεγάλος παράγοντας ... εστω και 4 μέρες αν καταφέρω να ξεκλέψω...θα είμαι ευτυχής!!!!

Ηρεμία....γαλήνη.....και όμορφες εμπειρίες μαζί με τις οικογένειες σας εύχομαι σε όλους για τις διακοπές σας!!!

Και όποιος έρθει στο ΦΙΟΡΟ ΤΟΥ ΛΕΒΑΝΤΕ απο εσάς....θα χαρώ πολύ να τον/την γνωρίσω!

Φορτίστε μπαταρίες!!!....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν προσέξετε καλά ή μάλλον αν ανοίξει το κάδρο θα με δείτε λίγο πιο πίσω ..........

Σιγά ρε μη τη πατήσεις...............................

Τη κοπέλα εννοώ.................. μη πάει το μυαλό σας πουθενά πονηρά, ε..........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Kαλές διακοπές σε όλους.Ευχαριστώ το Taxheaven που στηρίζει καθένα μας όταν χρειαστεί και τον gus που παρεμβαίνει και κατανοεί τις δυσκολίες μας τόσο σε γενικό επίπεδο όσο και σε καθένα ατομικά.

Ευχαριστώ επίσης πολλούς από εσάς που μπήκαν στον κόπο και μάλιστα μέσα σε περίοδο δηλώσεων και επικοινώνησαν προσωπικά μαζί μου σχετικά με τον έλεγχο που δέχτηκα απ΄το ΣΔΟΕ. Η στήριξή σας λειτούργησε ψυχοθεραπευτικά.

Να περάσετε όλοι καλά και να γυρίσετε με τις καλύτερες αναμνήσεις και με αρκετή δύναμη γιατί μας χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Την κοπελίτσα και άλλες φίλες της έπρεπε να μας την έδειχνες το προηγούμενο διάστημα για να απασχολούν τον σύζυγό μου

όσο εγώ ξημεροβραδιαζόμουν στο γραφείο.Θα του έλεγα μπες στο taxheaven σου έχω ένα δωράκι κι έτσι θα μαλάκωνε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ..... ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

Εγω είμαι τυχερή απο την μία γιατί βρίσκομαι σε νησί ......στο όμορφο ΤΖΑΝΤΕ!!! (ζώ και δουλεύω) και έχω δίπλα μου τις πιο όμορφες παραλίες του Ιονίου και απο την άλλη άτυχη αφου δεν μπορώ να της επισκεφθώ όσο συχνά θα ήθελα λόγω φόρτου εργασίας ιδιαίτερα τους καλοκαιρινούς μήνες!

Η ψυχολογία όμως είναι μεγάλος παράγοντας ... εστω και 4 μέρες αν καταφέρω να ξεκλέψω...θα είμαι ευτυχής!!!!

Ηρεμία....γαλήνη.....και όμορφες εμπειρίες μαζί με τις οικογένειες σας εύχομαι σε όλους για τις διακοπές σας!!!

Και όποιος έρθει στο ΦΙΟΡΟ ΤΟΥ ΛΕΒΑΝΤΕ απο εσάς....θα χαρώ πολύ να τον/την γνωρίσω!

Φορτίστε μπαταρίες!!!....

Καλά να περάσεις. Μία από τα ίδια και εγώ. Και κάτι ακόμα : Εχω ένα αγαπητό ξάδελφο εκεί, με όλη την όμορφη οικογένειά του . Δεν μπορώ να γράψω ονόματα, αλλά αν έχεις πελάτη από το Καμάρι της Πάρου, είναι αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

mediastory2.jpg

Beautiful_Blonde_at_the_beach.jpg

Ο doctor φρόντισε για τα αγοράκια του forum!

Ε, ας φροντίσουμε λίγο κι εμάς τα κοριτσάκια: Καλό καλοκαίρι !!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αμάν, βρε παιδί μου...... δε μας αφήνεις να χαρούμε λίγο...

Αμέσως έβαλες τα αγοράκια μου, να κοιτάνε την Θεά !!!!!!!!

Θα σκάσω .... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλή ξεκούραση παιδιά !!

Και εγώ θα αφιερώσω λίγο χρόνο για τις διακοπ....

ωχ..

..τελειώσε ο χρόνος..

Φτου γαμώτι...

Του χρόνου πάλι. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Beautiful_Blonde_at_the_beach.jpg

:o Οφ παλι 40 εχει σημερα !στεγνωσε το στομα μου ! το νερο που κυλαει στο αυλακι πινεται αραγε? :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

mediastory2.jpg

Ο doctor φρόντισε για τα αγοράκια του forum!

Ε, ας φροντίσουμε λίγο κι εμάς τα κοριτσάκια: Καλό καλοκαίρι !!! ;)

doctor εσυ ποιος εισαι απο τους πανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...