Jump to content
  • 0

ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΕΣ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ

Question

Καθώς ήρθε η ώρα να φύγω κι εγω για δύο εβδομάδες θα ήθελα να ευχαριστήσω τους διαχειριστές του σάιτ, όλους τους συναδέλφους που απαντήσανε στα ερωτήματά μου και όλους όσους με βοηθήσανε μέσα σε μια δύσκολη χρονιά να ανταπεξέλθω στις συνεχείς αλλαγές και στα νέα δεδομένα. Για άλλη μια χρονιά το Tax Heaven στάθηκε πλάι μου με άμεση ενημέρωση και κυρίως εγκυρότητα.Καλή ξεκούραση σε όσους φύγουν και καλές διακοπές!Ραντεβού το Σεπτέμβρη!

Recommended Posts

• 0

Καθώς ήρθε η ώρα να φύγω κι εγω για δύο εβδομάδες θα ήθελα να ευχαριστήσω τους διαχειριστές του σάιτ, όλους τους συναδέλφους που απαντήσανε στα ερωτήματά μου και όλους όσους με βοηθήσανε μέσα σε μια δύσκολη χρονιά να ανταπεξέλθω στις συνεχείς αλλαγές και στα νέα δεδομένα. Για άλλη μια χρονιά το Tax Heaven στάθηκε πλάι μου με άμεση ενημέρωση και κυρίως εγκυρότητα.Καλή ξεκούραση σε όσους φύγουν και καλές διακοπές!Ραντεβού το Σεπτέμβρη!

Συναδελφε ετσι που το παραθετεις ,ειναι σαν να μας αποχαιρετας,και φευγεις για παντα.και αυτο δεν μας..αρεσει για κανεναν.εγω παντως διαβαζοντας το, να σου πω την αληθεια μου,μελαγχολησα λιγο... δυο βδομαδουλες ειναι,και... <παλι με χρονια με καιρους ,παλι δικα μας θαναι>εδω θαμαστε να σε περιμενουμε εσενα και πολλους αλλους και να τα ξαναπουμε.

.καλες-καλες ξεγνοιστες διακοπες!

• 0

Εύχομαι και εγώ καλές διακοπές στους τυχερούς που μπορούν να ξεκλέψουν λίγο χρόνο.

Εγώ φέτος όταν ακούω διακοπές θυμάμαι ότι έχω να κάνω 4 συγκεκριμένα διακοπές.....τις οποίες αναβάλω από τον Ιουνίο λόγω δηλώσεων... Μια στη ΔΟΥ Ν.Φιλαδελφίας, μία στη ΔΟΥ Γλυφάδας, μία στην Ε΄ και μία στη ΙΘ' Αθηνών. :blink:

Περαστικά μου. :lol:

Καλή ξεκούραση σε όλους. B)

• 0

Το taxheaven είναι πλέον οικογένεια,

Σας ευχαριστώ όλους για την παρέα σας και ειδικά τους δημιουργούς για τη φοβερή σας ιδέα!!

Καλές διακοπές,

ΥΓ Φροντίστε να ξεκουραστείτε, σας θέλω κεφατους το Σεπτέμβρη!!

• 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ..... ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

Εγω είμαι τυχερή απο την μία γιατί βρίσκομαι σε νησί ......στο όμορφο ΤΖΑΝΤΕ!!! (ζώ και δουλεύω) και έχω δίπλα μου τις πιο όμορφες παραλίες του Ιονίου και απο την άλλη άτυχη αφου δεν μπορώ να της επισκεφθώ όσο συχνά θα ήθελα λόγω φόρτου εργασίας ιδιαίτερα τους καλοκαιρινούς μήνες!

Η ψυχολογία όμως είναι μεγάλος παράγοντας ... εστω και 4 μέρες αν καταφέρω να ξεκλέψω...θα είμαι ευτυχής!!!!

Ηρεμία....γαλήνη.....και όμορφες εμπειρίες μαζί με τις οικογένειες σας εύχομαι σε όλους για τις διακοπές σας!!!

Και όποιος έρθει στο ΦΙΟΡΟ ΤΟΥ ΛΕΒΑΝΤΕ απο εσάς....θα χαρώ πολύ να τον/την γνωρίσω!

Φορτίστε μπαταρίες!!!....

• 0

Αν προσέξετε καλά ή μάλλον αν ανοίξει το κάδρο θα με δείτε λίγο πιο πίσω ..........

Σιγά ρε μη τη πατήσεις...............................

Τη κοπέλα εννοώ.................. μη πάει το μυαλό σας πουθενά πονηρά, ε..........................

• 0

Kαλές διακοπές σε όλους.Ευχαριστώ το Taxheaven που στηρίζει καθένα μας όταν χρειαστεί και τον gus που παρεμβαίνει και κατανοεί τις δυσκολίες μας τόσο σε γενικό επίπεδο όσο και σε καθένα ατομικά.

Ευχαριστώ επίσης πολλούς από εσάς που μπήκαν στον κόπο και μάλιστα μέσα σε περίοδο δηλώσεων και επικοινώνησαν προσωπικά μαζί μου σχετικά με τον έλεγχο που δέχτηκα απ΄το ΣΔΟΕ. Η στήριξή σας λειτούργησε ψυχοθεραπευτικά.

Να περάσετε όλοι καλά και να γυρίσετε με τις καλύτερες αναμνήσεις και με αρκετή δύναμη γιατί μας χρειάζεται.

• 0

Την κοπελίτσα και άλλες φίλες της έπρεπε να μας την έδειχνες το προηγούμενο διάστημα για να απασχολούν τον σύζυγό μου

όσο εγώ ξημεροβραδιαζόμουν στο γραφείο.Θα του έλεγα μπες στο taxheaven σου έχω ένα δωράκι κι έτσι θα μαλάκωνε λίγο.

• 0

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ..... ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

Εγω είμαι τυχερή απο την μία γιατί βρίσκομαι σε νησί ......στο όμορφο ΤΖΑΝΤΕ!!! (ζώ και δουλεύω) και έχω δίπλα μου τις πιο όμορφες παραλίες του Ιονίου και απο την άλλη άτυχη αφου δεν μπορώ να της επισκεφθώ όσο συχνά θα ήθελα λόγω φόρτου εργασίας ιδιαίτερα τους καλοκαιρινούς μήνες!

Η ψυχολογία όμως είναι μεγάλος παράγοντας ... εστω και 4 μέρες αν καταφέρω να ξεκλέψω...θα είμαι ευτυχής!!!!

Ηρεμία....γαλήνη.....και όμορφες εμπειρίες μαζί με τις οικογένειες σας εύχομαι σε όλους για τις διακοπές σας!!!

Και όποιος έρθει στο ΦΙΟΡΟ ΤΟΥ ΛΕΒΑΝΤΕ απο εσάς....θα χαρώ πολύ να τον/την γνωρίσω!

Φορτίστε μπαταρίες!!!....

Καλά να περάσεις. Μία από τα ίδια και εγώ. Και κάτι ακόμα : Εχω ένα αγαπητό ξάδελφο εκεί, με όλη την όμορφη οικογένειά του . Δεν μπορώ να γράψω ονόματα, αλλά αν έχεις πελάτη από το Καμάρι της Πάρου, είναι αυτός.

• 0

mediastory2.jpg

Beautiful_Blonde_at_the_beach.jpg

Ο doctor φρόντισε για τα αγοράκια του forum!

Ε, ας φροντίσουμε λίγο κι εμάς τα κοριτσάκια: Καλό καλοκαίρι !!! ;)

• 0

Καλή ξεκούραση παιδιά !!

Και εγώ θα αφιερώσω λίγο χρόνο για τις διακοπ....

ωχ..

..τελειώσε ο χρόνος..

Φτου γαμώτι...

Του χρόνου πάλι. :D