Προς το περιεχόμενο

Καλό υπόλοιπο, καλοκαίρι, και καλές-καλές διακοπές στους τυχερούς.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπολογίζω Τετάρτη πρωί να έχω τελειώσει τις τελευταίες μικροεκκρεμότητες και να εξαφανιστώ για τα καλά.... :D (Χωρίς πρόγραμμα, σκέφτομαι Πήλιο, Πιερία, μπορεί και αλλού - για καμιά 10αριά μέρες...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τέλειωσα! Πάω για μπάνια στην πλησιέστερη παραλία! (12 χλμ από δω που έιμαι). Όλε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τέλειωσα! Πάω για μπάνια στην πλησιέστερη παραλία! (12 χλμ από δω που έιμαι). Όλε!!!

Ο πιο ωραιος εισαι!!! ολε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπολογίζω Τετάρτη πρωί να έχω τελειώσει τις τελευταίες μικροεκκρεμότητες και να εξαφανιστώ για τα καλά.... :D (Χωρίς πρόγραμμα, σκέφτομαι Πήλιο, Πιερία, μπορεί και αλλού - για καμιά 10αριά μέρες...)

Πηλιο !ωραια!ενα απο τα χωρια ειναι και το δικο μου μου οποτε καταλαβαινεις...Πιερια εξ ισου ωραια εγω προτιμω ,την Παραλια Κατερινης και ολυμπιακη ακτη φαρδιες αμμωδεις παραλιες πολλα ξενοδοχεια καλο φαϊ, τωρα ομως και πολυ... κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 και σήμερα.Φεύγω για την όμορφη Λήμνο που είναι τα παιδάκια μου εδώ κι ένα μήνα (κι έτσι ευτυχώς την αγωνία μου και το άγχος το μοιράστηκα μόνο με τον αγαπημένο μου σύζυγο) και μετά θα πάμε στην Τζια που δεν την έχουμε γνωρίσει.

Μακριά από αριθμούς και διάβασμα.Το μόνο που θα επιτρέπω στον εαυτό μου να διαβάζει θα είναι τα εισητήρια.Έτσι γιατί έρχεται "κακός" χειμώνας και πρέπει λίγο να ξεχαστούμε για να μη μας "στρίψει".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟ 15/08 ΕΩΣ 26/08 ΠΑΡΑΛΙΑ ΜΑΥΡΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!! ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΚΟΥΡΙΑΣΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου Λευκάδα! Φέτος ανυπομονώ περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά, λίγο οι δηλώσεις (που τις τελείωσα) λίγο που έκανα μετακόμιση αυτές τις μέρες ήρθε κι έδεσε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος στην πατρίδα μου την Αλβανία ξεκινώντας τις βουτιές στης παραλίες του Νότου και μετά του Βορρά,

λίγες μέρες Μαυροβούνιο και τέλος στην όμορφη Dubrovnik στην Κροατία. Σύνολο 20. (Ιόνιος και Αδριατική)

Καλό καλοκαίρι !!! Γεμιστέ τις μπαταριές σας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φέτος στην πατρίδα μου την Αλβανία ξεκινώντας τις βουτιές στης παραλίες του Νότου και μετά του Βορρά,

λίγες μέρες Μαυροβούνιο και τέλος στην όμορφη Dubrovnik στην Κροατία. Σύνολο 20. (Ιόνιος και Αδριατική)

Καλό καλοκαίρι !!! Γεμιστέ τις μπαταριές σας !!!

:o :o!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o!

Εμ τι, σα και σένα και τον άλλο στην Αγρελιά, που πάτε γύρω τριγύρω μη χαθήτε και δεν ξέρετε πως να γυρίσετε οπίσω...................... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα βρεθώ εφέτος βορειοδυτικά της μαγευτικής Νίκαιας ,

στον επίσης μαγευτικό Κορυδαλλό .

Νοιώθει μοναξιές ο Ακης και λέω να του κάνω έστω και νοερά παρέα .

Οσο για διακοπές θα περιμένουμε με αγωνία την 9η συναντηση του αγαπημένου μας φόρουμ .

Να περνάμε πανέμορφα όπου και εάν είμαστε

και πάνω απο όλα να έχουμε υγεία

όλα τα υπόλοιπα θα τα βρούμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα βρεθώ εφέτος βορειοδυτικά της μαγευτικής Νίκαιας ,

στον επίσης μαγευτικό Κορυδαλλό .

Νοιώθει μοναξιές ο Ακης και λέω να του κάνω έστω και νοερά παρέα .

Οσο για διακοπές θα περιμένουμε με αγωνία την 9η συναντηση του αγαπημένου μας φόρουμ .

Να περνάμε πανέμορφα όπου και εάν είμαστε

και πάνω απο όλα να έχουμε υγεία

όλα τα υπόλοιπα θα τα βρούμε .

Και εγω εκτος...τα Σαββατοκυριακα,τις υπολοιπες μερες θα βρισκομαι, λιγο...πιο κατω στον ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ .ελα, διαθετω και αυτοσχεδιο -δροσιστικο υδρομασαζ εκ πλυστικου κατασκευαζομενο διατιθεται αφθονο το υγρο στοιχειο, χωρις να λυπαμαι την ΕΥΔΑΠ, και μετα τεντωνουμε και την ...κορμαρα μας στην ταρατσα για ηλιοθεραπια, αφου πρωτα κανουμε την απαιτουμενη εκ του προτωκολλου επαλειψη ,με αγνο παρθενο ελαιολαδο απο το χωριο της γυναικας μου. με αυτον τον τροπο , θα παρουμε το εθιμοτυπικο χρωμα,τοσο που το τελος δεν θα ξεχωριζουμεκαι απο τους Πακιστανους που ετσι και αλλιως ειμαστε! :) προσθετη παροχη θεα και Νικαα και Κορυδαλλος, οποτε, εχεις καλλιτερη προταση....? :D :D

αιντε καλα να περναμε οπως ,οπου αρκει ναμαστε καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα βρεθώ εφέτος βορειοδυτικά της μαγευτικής Νίκαιας ,

στον επίσης μαγευτικό Κορυδαλλό .

Και εγω εκτος...τα Σαββατοκυριακα,τις υπολοιπες μερες θα βρισκομαι, λιγο...πιο κατω στον ΜΑΓΕΥΤΙΚΟ ΡΕΝΤΗ .

Κάντε κράτηση νωρίς γιατί γίνεται χαμός εκεί τον Αύγουστο.

Εγώ από αύριο Ταύγετο, μετά Πάτρα και μετά Ιθάκη. Και μετά βλέπουμε.

Δεν θα μπορώ όμως να είμαι παρών σε ενδεχόμενη κινητοποίηση τις επόμενες μέρες (με αφορμή το θέμα των δηλώσεων).

Για την 9η συνάντηση σκέφτομαι να κάνω το ντεμπούτο μου (συν γυναιξί και τέκνοις, άρα οι δύστυχοι που θα μείνουν δίπλα μας θα το μετανιώσουν πικρά).

Καλά να περάσετε όλοι και όλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...