Προς το περιεχόμενο

ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

broster

Τέλος πάντων αν νομίζεις ότι οι ημερομήνιες ανταποκρίνονται στο επαγγελματικό μας επίπεδο , δεν μπορώ να σου πω κάτι άλλο , πάντως πάλι ξεκινάς ένα θέμα με σχολές κλπ που ειδικά τώρα νομίζω ότι είναι η πιο άκυρη περίοδος να το κάνεις .

Εγώ πάντα τα ίδια λέω και γράφω ,ποτέ νομίζω οτι δεν είναι άκαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τσακάλια και παράταση εως 31/12 να μας δώσουν στις 27/12 θα θέλουμε παράταση έλεος,δεν θέλουμε άλλες παρατάσεις

θέλουμε να ξεμπερδεύουμε με τις δηλώσεις ,γιατί οταν ξέρει ο άλλος οτι εχει παράταση θα σου φέρει τα χαρτιά την τελευταία

μέρα ,σαν πραγματικός Ελληνας. Τις άλλες υποχρεώσεις πότε θα τις τελειώσουμε?Η ΠΟΦΕΕ ας ασχοληθεί με τις δυσκολίες

που προκύπτουν κάθε μέρα στο επάγγελμά μας και στην κατοχύρωση του ,να μην μπαίνει οποιος τσομπάνος θέλει ας μην έχει τελειώσει

κάποια ανωτάτη σχολή ,οριοθέτηση θέλουμε του επαγγέλματος απο την ΠΟΦΕΕ και όχι συνέχεια παρατάσεις ,λες και τα άλλα είναι λυμένα.

για αυτο δεν προκειται ποτε να μπουνε σ εναν δρομο ολοι μας , και δεν μιλαω για τον ισιο, απλα σε καποιον

δρομο ολοι μαζι .Το θεμα μας εδω ειναι η παραταση των δηλωσεων και αν μας δωθηκε ο απαραιτητος χρονος

και τα εφοδια απο το συστημα να προετοιμαστουμε χωρις πιεση για να υποβληθουν σωστα οι δηλωσεις!

Ειναι ατοπο και ακαιρο νομιζω το θεμα των τσοπανηδων και αν συναδελφε εσυ προλαβαινεις σ αυτους

του περιορισμενους χρονους τοτε μπραβο σου ευγεεεεεεεεεεεεεε

γιατι ολοι οι υπολοιποι δεν νομιζω να τα προλαβαινουμε ολα .

Οι υποχρεωσεις προς το υπουργειο για τους πελατες και οι καθε ειδους υποβολες εχουν αυξηθει τρομερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

broster

Τέλος πάντων αν νομίζεις ότι οι ημερομήνιες ανταποκρίνονται στο επαγγελματικό μας επίπεδο , δεν μπορώ να σου πω κάτι άλλο , πάντως πάλι ξεκινάς ένα θέμα με σχολές κλπ που ειδικά τώρα νομίζω ότι είναι η πιο άκυρη περίοδος να το κάνεις .

Εγώ πάντα τα ίδια λέω και γράφω ,ποτέ νομίζω οτι δεν είναι άκαιρα.

Συνάδελφε δεν έχω διάθεση αντιπαράθεσης αν τυχόν νομίζεις κάτι τέτοιο , αλλά κάνω πάλι έκκληση στο θέμα αυτό να γράφουμε συγκεκριμένα πράγματα , για όλα τα υπολοίπα υπ΄ρχουν άλλα θέματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΠΙΛΛΥ

ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΟΔΕΥΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΛΑΔΟΣ .ΤΡΩΓΟΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΤΙ ΠΤΥΧΙΟ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ.ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ .ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙΝΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάδελφε δεν έχω διάθεση αντιπαράθεσης αν τυχόν νομίζεις κάτι τέτοιο , αλλά κάνω πάλι έκκληση στο θέμα αυτό να γράφουμε συγκεκριμένα πράγματα , για όλα τα υπολοίπα υπ΄ρχουν άλλα θέματα .

Δεν υπάρχει καμιά αντιπαράθεση , ούτε έχω όρεξη για τέτοια,την άποψή μου εξέθεσα και τίποτα άλλο,η γνώμη του καθενός μας

ειναι και πρέπει να είναι σεβαστή ,χωρίς αντιπαραθέσεις,μην τρελαινόμαστε μόλις κάποιος εκθέτει την άποψή του και είναι διαφορετική

απο την δική μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες στη Μυτιλήνη σε όλο το νησί είχαμε 8 ώρες διακοπή ρεύματος!!!!!!!!!! Φανταστείτε πόσες δήλώσεις Φ.Ε. και ΦΠΑ προπάντων δεν μπορέσαμε να φτιάξουμε και να στείλουμε....Ας το λάβουν κάποιοι παράγοντες του Υπουργείου υπόψιν τους και αυτό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ & ΤΑ ΙΔΙΑ...

ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΡΑΓΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΝ & ΦΕΤΟΣ ΕΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ....

ΑΜΙΣΘΩΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.....ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΝΕ & ΤΟ Ε9 ...ΑΜΙΣΘΩΣ.....

ΤΡΩΓΕΣΤΕ & ΤΡΩΓΕΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ......

ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ....

ΚΑΜΙΑ ΕΠΑΝΑΛΜΒΑΝΩ......

ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΛΟΥΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.....& ΤΟΣΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΜΙΣΘΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ....

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ....

ΟΙ ΡΑΓΙΑΔΕΣ ..ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΙΑ ΑΠΕΡΓΙΑ ....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 24/7 & ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΚΟΜΑ ...ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΝ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ & ΓΙΑ ΥΠΝΟ.....

ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ ...ΡΑΓΙΑΔΕΣ..... ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ....ΑΠΔ.....ΦΠΑ....& ...ΑΠΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ & ΣΕΠΕ..ΟΑΕΔ...

ΑΜΙΣΘΩΣ.......

ΡΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΦΕΕ...ΚΑΝΕΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑ ΒΟΒΑΡΔΙΖΟΥΝ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ & ΕΜΑΙL......

πΟΤΕ ΘΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΘΗΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ & ΟΧΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ Ή ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ?????

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΙΤΕ ΕΩΣ ΕΔΩ ΦΤΑΝΕΙ..........

ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ...ΡΑΓΙΑΔΕΣ......ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ......ΕΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΔΟΥΛΟΙ......

ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΖΟΡΙ......ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΕΤΕ ΣΩΣΤΕΣ ΑΜΟΙΒΕΣ...

ΣΩΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ....ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΑΛΟΓΕΙ & ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΖΑΜΠΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ (ε9 ΚΤΛ) ,,,,,,Η ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ......

ΜΟΝΟ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΕΛΑΤΩΝ (επαγγελματιων) ( οι οποιοι μας εχουν εξοφλησει την περσινη εμοιβη) ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΕΑΝ ΠΡΟΦΤΑΣΟΥΜΕ ...ΕΑΝ ΑΝΤΕΞΟΥΜΕ...ΕΑΝ ΠΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ...ΕΑΝ ΖΟΥΜΕ ΘΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ......ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ....

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ & ΕΝΑ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΟΣ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΡΚΙΝΟ......

ΚΕΡΜΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΛΟς ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)

ΥΓ...ΑΣ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΙΧΤΗΚΕ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κύριος Θεοχάρης εξακολουθεί να παίζει με τα νεύρα μας στο twitter.

Σημερινή ανάρτηση

Harry Theoharis@htheoharis

Καλημέρα. Γρηγορείτε, μην αμελείτε το #E1 Δηλώσετε ίνα κληρονομήσετε την βασιλεία των ουρανών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα μόλις ότι ο κος.ΘΕΟΧΑΡΗΣ!!!! είπε σε συνέντευξη στον 984 ότι είναι τεχνικά εφικτό να κατατεθούν οι δηλώσεις χωρίς να δοθεί παράταση.

Ρε λεβέντη, ανθρωπίνως δυνατό είναι??????? Πόσες δηλώσεις έχεις φτιάξει & στείλει στη ζωή σου????????? Αφού βλέπεις βρε ανεκδιήγητε από το σύστημά σας,τι ώρες δουλεύουμε για να σας τις στείλουμε, μας κάνεις & πλάκα απο πάνω? Σαν δεν ντρέπεστε..........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε και βλάστημος συν τοις άλλοις ...;

Πέρα του ότι μας εμπαίζετε; ...

Καλημέρα σας ...

Κε Χάρη;

Καλή δύναμη συνάδελφοι καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καμιά αντιπαράθεση , ούτε έχω όρεξη για τέτοια,την άποψή μου εξέθεσα και τίποτα άλλο,η γνώμη του καθενός μας

ειναι και πρέπει να είναι σεβαστή ,χωρίς αντιπαραθέσεις,μην τρελαινόμαστε μόλις κάποιος εκθέτει την άποψή του και είναι διαφορετική

απο την δική μας.

Το πρόβλημα δημιουργείτε όταν η αντίθετη άποψη δεν αφορά μόνο πχ εμένα , αλλά σχεδόν το σύνολο του κλάδου και επαναλμβάνω , δείτε από την αρχή το θέμα και πιστεύω θα δείτε ότι ουσιαστικά το ίδιο πράγμα λέμε (πλην των πτυχίων που σε αυτή τη φάση προσωπικά δε με αφορά) .

Μπράβο στα παιδιά που τελικα΄δείχνουν το δρόμο .......

http://www.taxheaven.gr/news/news/view/id/10423

Μακάρι όλοι οι σύλλογοι να έστελναν ένα παρόμοιο κείμενο ...... Η οριζόντια επικοινωνία που λέει και αγαπητός Κωνσταντίνος ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΛΛΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΕΙΝΑΝΕ

Κι εμείς πεινάμε αγαπητέ! Η δουλειά που έχουμε φορτωθεί ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ και με τα πισω-γυρίσματα και τα ψευτομαζέματα και τα πασαλείματα της κάθε μιας ηγεσίας του υπουργείου (το γνωστό "όλα στις πλάτες μας"), αυτά που καταφέρνουμε να ολοκληρώσουμε είναι ΑΘΛΟΣ!

Σαφώς σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις... Εμείς, το δικό μας γραφείο, καθώς και εκατοντάδες άλλα που γνωρίζω, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ! Τί να πληρώσουμε δηλαδή εμείς για να φτάσει???? Προσωπικό? Προγράμματα, τεχνική υποστήριξη, αναλώσιμα, "αναποδιές" δικτύων...? ΤΙ? Και ποιος τα καταλαβαίνει?? Οι πελάτες?? Οι σταθεροί ή οι "δηλωσάκηδες"??? Τί να πρωτοδώσουν κι αυτοί? ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, πάρτε το χαμπάρι! Και να σας πω και κάτι? Εκτιμώ πως ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ αυτή η δουλειά! Άγχος, τρέξιμο, αρρώστιες.

Είμαι πολύ εκνευρισμένη και ίσως να είναι συγκεχυμένος ο τρόπος που συντάσσω... Είναι όμως ΜΕΡΟΣ της αλήθειας που βιώνω και αγανάκτησα πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε μέχρι τη Παρεσκεύη να στείλουμε όσοι περισσότεροι σύλλογοι μπορούμε στη Ποφεέ και στο Υπουργείο ?

Δεν μπορώ να πιστέψω πως άλλες πόλεις δεν έχουν παρόμοιο πρόβλημα ? Μη περιμένετε να σας βγάλουν οι άλλοι τα κάστανα από τη φωτιά , ενεργοποιηθείτε . Τόυλάχιστον όσοι νομίζετε ότι δεν προλαβαίνετε ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δημιουργείτε όταν η αντίθετη άποψη δεν αφορά μόνο πχ εμένα , αλλά σχεδόν το σύνολο του κλάδου και επαναλμβάνω , δείτε από την αρχή το θέμα και πιστεύω θα δείτε ότι ουσιαστικά το ίδιο πράγμα λέμε (πλην των πτυχίων που σε αυτή τη φάση προσωπικά δε με αφορά) .

Μπράβο στα παιδιά που τελικα΄δείχνουν το δρόμο .......

http://www.taxheaven...s/view/id/10423

Μακάρι όλοι οι σύλλογοι να έστελναν ένα παρόμοιο κείμενο ...... Η οριζόντια επικοινωνία που λέει και αγαπητός Κωνσταντίνος ....

Υπάρχουν ΣΥΛΛΟΓΟΙ και "σύλλογοι". Δυστυχώς στην πρώτη κατηγορία ανήκουν ελάχιστοι, όπως αυτός την Κρήτης. Οι υπόλοιποι... δε θα ήθελα να δώσω χαρακτηρισμό....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμείς πεινάμε αγαπητέ! Η δουλειά που έχουμε φορτωθεί ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ και με τα πισω-γυρίσματα και τα ψευτομαζέματα και τα πασαλείματα της κάθε μιας ηγεσίας του υπουργείου (το γνωστό "όλα στις πλάτες μας"), αυτά που καταφέρνουμε να ολοκληρώσουμε είναι ΑΘΛΟΣ!

Σαφώς σε κάθε κανόνα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις... Εμείς, το δικό μας γραφείο, καθώς και εκατοντάδες άλλα που γνωρίζω, ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ! Τί να πληρώσουμε δηλαδή εμείς για να φτάσει???? Προσωπικό? Προγράμματα, τεχνική υποστήριξη, αναλώσιμα, "αναποδιές" δικτύων...? ΤΙ? Και ποιος τα καταλαβαίνει?? Οι πελάτες?? Οι σταθεροί ή οι "δηλωσάκηδες"??? Τί να πρωτοδώσουν κι αυτοί? ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, πάρτε το χαμπάρι! Και να σας πω και κάτι? Εκτιμώ πως ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ αυτή η δουλειά! Άγχος, τρέξιμο, αρρώστιες.

Είμαι πολύ εκνευρισμένη και ίσως να είναι συγκεχυμένος ο τρόπος που συντάσσω... Είναι όμως ΜΕΡΟΣ της αλήθειας που βιώνω και αγανάκτησα πια!

Συναδέλφισα μην ανησυχείς, καλός & σωστός ο εκνευρισμός σου.Δεν φτάνουν μόνο αυτά που λές. έχουμε & τους "συνεργάτες" να μας κυνηγάνε για μη έκδοση αποδείξεων που έτσι & αλλιώς θα τις κόψεις αφού στέλνεις ηλεκτρονικά τις δηλώσεις.Το αντιμετώπισα πρίν ένα μήνα περίπου.Εγώ δούλευω φέτος για το πρόστιμο..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται, πρέπει και λίγο να γελάσουμε. Στο πρωινό αστείο του Θεοχάρη παρενέβη ο Άνθιμος...

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

Λίγο ντροπή! Εξυπνάδα θεωρείται;“@htheoharis: Καλημέρα. Γρηγορείτε, μην αμελείτε το #E1 Δηλώσετε ίνα κληρονομήσετε την βασιλεία των ουρανών”

Harry Theoharis@htheoharis

@ThesAnthimos δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν. Αν το έκανα ζητώ συγγνώμη

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

@htheoharis σας συγχωρώ φυσικά. Απλώς δεν είνσι αστείο ή εξυπνάδα αυτό που γράψατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράταση για τις ΑΠΔ ? Έχουμε ελπίδες?

Επειδή η η γκαντεμιά μου είναι γνωστή και όποτε τελείωσα νωρίς κάτι στο ΙΚΑ πήρε παράταση σας λέω ότι έστειλα τις ΑΠΔ όλες την Παρασκεύη 20/7... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται, πρέπει και λίγο να γελάσουμε. Στο πρωινό αστείο του Θεοχάρη παρενέβη ο Άνθιμος...

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

Λίγο ντροπή! Εξυπνάδα θεωρείται;“@htheoharis: Καλημέρα. Γρηγορείτε, μην αμελείτε το #E1 Δηλώσετε ίνα κληρονομήσετε την βασιλεία των ουρανών”

Harry Theoharis@htheoharis

@ThesAnthimos δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν. Αν το έκανα ζητώ συγγνώμη

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

@htheoharis σας συγχωρώ φυσικά. Απλώς δεν είνσι αστείο ή εξυπνάδα αυτό που γράψατε.

καλά του είπε..αστείο ήταν αυτό?΄Ανόητος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά του είπε..αστείο ήταν αυτό?΄Ανόητος..

Νομίζω πρέπει να ενημερώσουμε τον Ανθιμο για τα προβλήματά μας να αναλάβει αυτός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται, πρέπει και λίγο να γελάσουμε. Στο πρωινό αστείο του Θεοχάρη παρενέβη ο Άνθιμος...

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

Λίγο ντροπή! Εξυπνάδα θεωρείται;“@htheoharis: Καλημέρα. Γρηγορείτε, μην αμελείτε το #E1 Δηλώσετε ίνα κληρονομήσετε την βασιλεία των ουρανών”

Harry Theoharis@htheoharis

@ThesAnthimos δεν είχα σκοπό να θίξω κανέναν. Αν το έκανα ζητώ συγγνώμη

Θεσσαλονίκης Άνθιμος@ThesAnthimos

@htheoharis σας συγχωρώ φυσικά. Απλώς δεν είνσι αστείο ή εξυπνάδα αυτό που γράψατε.

ανοησια, υπεροψια, ειρωνεια ...ολα τα εχει...

Χρύσα μου δεν χρειάζεται να δίνουμε σημασία σε τέτοιες δηλώσεις, απλά οι τύποι ζούνε στην κοσμάρα τους και δεν έχουν πάρει γραμμή τι συμβαίνει έξω.

Εγώ δεν κάνω πολλές φορολογικες δηλώσεις εδώ και μια εβδομάδα έχω κολλήσει στις 15 τις οποίες κωλοβαράω.

Θα πιω τις μπυρίτσες μου, θα κάνω τα μπανάκια μου και να πάνε να @ όλοι τους.

Υ.Γ.

Είχανε και στο χωριό τους twitter ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δημιουργείτε όταν η αντίθετη άποψη δεν αφορά μόνο πχ εμένα , αλλά σχεδόν το σύνολο του κλάδου και επαναλμβάνω , δείτε από την αρχή το θέμα και πιστεύω θα δείτε ότι ουσιαστικά το ίδιο πράγμα λέμε (πλην των πτυχίων που σε αυτή τη φάση προσωπικά δε με αφορά) .

Μπράβο στα παιδιά που τελικα΄δείχνουν το δρόμο .......

http://www.taxheaven...s/view/id/10423

Μακάρι όλοι οι σύλλογοι να έστελναν ένα παρόμοιο κείμενο ...... Η οριζόντια επικοινωνία που λέει και αγαπητός Κωνσταντίνος ....

Συμφωνώ απόλυτα ,απλά ποια είναι η διαφορετική άποψη που λέω και είναι αντίθετος όλος ο λογιστικοφοροτεχνικός χώρος_

έτσι για την τάξη.Κατα τα άλλα συμφωνώ,αλλά θα πρέπει οι συνδικαλιστές μας να ασχοληθούν με το επάγγελμα γιατί σε λίγο

οι ορκωτοί θα μας έχουν εξαφανίσει,αυτή ειναι η πραγματικότητα και όχι οι παρατάσεις,που όσες να μας δώσουν δεν φτάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

έτσι για την τάξη. ΑΣ ΜΠΕΙ ΠΡΩΤΑ ΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥ.ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...