Προς το περιεχόμενο

ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έγραψα και στο άλλο θέμα ......

Το άλλο που δεν ζητήσαμε είναι ότι τουλάχιστον να βγεί μια υπουργική απόφαση έτσι ώστε να μη χάνετε το αφορολογήτο σε εκπρόθεσμες δηλώσεις . Καταρχήν η ποινή για εκπρόθεσμη δήλωση ξεπερνά τις συνταγματικές επιταγές , δηλαδή πέρα από το τυχόν αυτοτελές ή τη προσαύξηση φόρου (ανάλογα αν είναι χρεωστικό ή πιστωτικό , μηδενικό) υπάρχει και η ποινή της αφαίρεσης του αφορολογήτου .....

Θα μου πείτε μπορεί να βγεί υπουργική απόφαση με αναδρομική ισχύ ? Θα απαντήσω ότι μπορεί να βγεί ακόμη και Πράξη νομοθετικού περιεχομένου , άλλωστε οι πολιτικοί μας έχουν φροντίσει να υπάρχουν τα πολιτικά εργαλεία για όλα τα γούστα , χώρια ότι ήδη έχουν βγεί πολλές αποφάσεις με αναδρομική ισχύ .

Με λίγα λόγια θεωρώ ότι αν δεν δωθεί παράταση υποβολής δηλώσεων μπορεί η Ποφεέ να κάνει μια ωραιοτάτη προσφυγή και να γίνει το έλα να δεις ..........

Τι λέτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟ

:( ΚΑΝΕΙΣ ; :huh: εγώ δεν βλέπω να φεύγω καθόλου ούτε σήμερα ,ούτε αύριο......

Και που να τρέχεις μωρέ.....να σου καίει η άμμος τα πόδια,ζέστη,κουβαδάκια,φωνές.....

κάτσε εδώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

Είναι απαράδεκτο , είναι αδύνατον , είναι μη εφικτό . Δεν μπορεί τις προηγούμενες χρονιές με τις ίδιες δηλώσεις στις Δ.Ο.Υ. να τέλειωναν …………… τον μήνα Οκτώβριο , και περιμένουν από εμάς να τις κάνουμε όλες και εκκαθαρισμένες ελεγμένες μέσα σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα !!! ;;;

Ε λοιπόν ΌΧΙ , ήμαστε άνθρωποι με αντοχές και δεν ήμαστε μηχανές , ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ

ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ

ΕΠΕΙΓΟΝ ……. ΕΝΑΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ ΚΛΑΔΟΣ ΠΕΘΑΙΝΕΙ . :(:ph34r::blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικα δεν δωσει παραταση εως 31/08/12 το υπουργειο λογικα θα πρεπει να κατατεθουν στη ΔΟΥ .

Εως εδω σωστα.

Ποιες ΔΟΥ θα δουλευουν σε λιγο χρονικο διαστημα ? (βλεπε καταργησεις)

Με ποσους υπαλληλους ?

Ποτε θα γινει η εκκαθαριση αυτων ?

Χριστουγεννα και βαλε.

Ο ραγιας ο λογιστης με περιοδο χαριτος εως 31/08/12 θα τις εχει εκκαθαρισει .

Τι συμφερει το Υπουργειο.?

Απλη λογικη,

Ας το καταλαβουν χωρις εξοδα θα εισπραξουν πιο γρηγορα τους φορους τους.

Αν παλι οχι τι να πω ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :mellow:

εγραψα οτι πιο απλο μπορει κανεις να σκεθφει μεσα απο αφορητη πιεση χρονου

και ελλειψη οικογενειας και διακοπης συνεχομενης εργασιας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

παντως απο ΗΛΕΙΑ και δημο ΗΛΙΔΑΣ υπαρχουν πανω απο 800-1000 τεμαχια ακομα

(μερικη καταμετρηση κατα την 25/5/12 ) Προσωπικες επαφες με συναδελφους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΟ

Και που να τρέχεις μωρέ.....να σου καίει η άμμος τα πόδια,ζέστη,κουβαδάκια,φωνές.....

κάτσε εδώ....

Α γειά σου πέστα να μην τα λέω εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΓΙΑΝΝΗΣ

:( ΚΑΝΕΙΣ ; :huh: εγώ δεν βλέπω να φεύγω καθόλου ούτε σήμερα ,ούτε αύριο......

ΙΔΕΑ!!!! Να τυπώσουμε μπλουζάκια "ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ" .

Με συναδελφους που μιλησα εχθες και σήμερα (απο Θεσσαλονικη) εχει αλλος 20 αλλος 40 καποιος φίλος 100.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

Αν τελικα δεν δωσει παραταση εως 31/08/12 το υπουργειο λογικα θα πρεπει να κατατεθουν στη ΔΟΥ .

Εως εδω σωστα.

Ποιες ΔΟΥ θα δουλευουν σε λιγο χρονικο διαστημα ? (βλεπε καταργησεις)

Με ποσους υπαλληλους ?

Ποτε θα γινει η εκκαθαριση αυτων ?

Χριστουγεννα και βαλε.

Ο ραγιας ο λογιστης με περιοδο χαριτος εως 31/08/12 θα τις εχει εκκαθαρισει .

Τι συμφερει το Υπουργειο.?

Απλη λογικη,

Ας το καταλαβουν χωρις εξοδα θα εισπραξουν πιο γρηγορα τους φορους τους.

Αν παλι οχι τι να πω ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, :mellow:

εγραψα οτι πιο απλο μπορει κανεις να σκεθφει μεσα απο αφορητη πιεση χρονου

και ελλειψη οικογενειας και διακοπης συνεχομενης εργασιας.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

παντως απο ΗΛΕΙΑ και δημο ΗΛΙΔΑΣ υπαρχουν πανω απο 800-1000 τεμαχια ακομα

(μερικη καταμετρηση κατα την 25/5/12 ) Προσωπικες επαφες με συναδελφους.

Α γειά σου πέστα να μην τα λέω εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να διαφωνήσω με όλους σας , :P

Σοβαρά τώρα , υπάρχει έστω και ένας που πιστεύει ότι δεν θα δώσουν παράταση ?

Πολύ απλά επειδή μας θεωρούν συνεργάτες του κ@λου ,

και επειδή η σιωπηρή παράταση θα μας αναγκάσει να συνεχίζουμε να τρέχουμε πανικλόβητοι ,

και επειδή ο κλάδος μας είναι με διαφορά ο καλύτερος δούλος του συστήματος

εγώ θα ήθελα να μην δοθεί ούτε μια μέρα παράταση μετά τις 31/7/2012.

Υ.Γ.Και επειδή είμαι και καλό παιδί :rolleyes: ,

θα τους ελευθερώσω το σύστημα και από σήμερα .

Από αύριο το πρωί αδειεύομαι.

Σύντροφοι καλή συνέχεια και καλή ξεκούραση σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλά επειδή μας θεωρούν συνεργάτες του κ@λου ,

και επειδή ο κλάδος μας είναι με διαφορά ο καλύτερος δούλος του συστήματος

ΣΕ ΑΥΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΗΜΑΣΙΑ !!!

ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΠΙΛΛΥ

ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ.ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να θέσω ένα ερώτημα και παρακαλώ όποιον έχει μια λογική εξήγηση να την παραθέσει. Δεν είναι πολλά χρόνια, που γνωρίζαμε ότι : Μάρτιο οι δηλώσεις Επαγγελματιών, Απρίλιο Προσωπικές Εταιρείες και Αγρότες (βάζαμε και κότες για να κερδίσουμε χρόνο) και Μάιο Μισθωτοί, Μέλη εταιρειών και , φυσικά Α.Ε. & Ε.Π.Ε. Τις χειρόγραφες τις δίναμε στην Εφορία και η εκκαθάριση γινόταν μετά τον Οκτώβριο. Προσωπικά, τις έστελνα όλες ηλεκτρονικά, εκτός αντίθετης γνώμης κάποιων πελατών μου. Καμία παράταση, παρά μόνο για αργίες. Πως διάολο φτάσαμε στο σημερινό χάλι, Αύγουστος μεθαύριο και δεν μπορούμε να στείλουμε τις δηλώσεις, ζητιανεύοντας παρατάσεις ;;;Ακούει κανείς , ρε παιδιά; Μετά από τόσα χρόνια στο επάγγελμα έχω χάσει τον μπούσουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΔΩ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ-ΕΦΕΕΑ ΑΙΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ( ΣΙΩΠΗΡΗ.....) ΕΩΣ ΤΙΣ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 31/08 ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΕΣΟΔΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ . ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ 31/08 ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ?

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ.

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΟ ΤΗΝ 4/8 , ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΔΩ ΚΑΙ ΗΜΕΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ-ΕΦΕΕΑ ΑΙΩΡΕΙΤΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ( ΣΙΩΠΗΡΗ.....) ΕΩΣ ΤΙΣ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ, ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΟΙ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ 31/08 ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΕΣΟΔΑ. ΑΡΑ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ . ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΩΣ 31/08 ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ,ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ?

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΨΕΙ ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑ.

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΡΙΟ ΤΗΝ 4/8 , ΑΝ ΔΕΝ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΘΑ ΦΥΓΩ ΚΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ , ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.......

Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι. Έχω βάλει όριο την 2/8. Αν δε δώσουν παράταση ως τις 31/8 την Πέμπτη θα τα στείλω ότι μένει μόνο με 049 και θα πάω κάνα δυο βδομάδες δοιακοπές με τα παιδιά μου που σε λίγο δε θα με θυμούνται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Ηλίας ο καλός Λογιστής σας

Θέλω να θέσω ένα ερώτημα και παρακαλώ όποιον έχει μια λογική εξήγηση να την παραθέσει. Δεν είναι πολλά χρόνια, που γνωρίζαμε ότι : Μάρτιο οι δηλώσεις Επαγγελματιών, Απρίλιο Προσωπικές Εταιρείες και Αγρότες (βάζαμε και κότες για να κερδίσουμε χρόνο) και Μάιο Μισθωτοί, Μέλη εταιρειών και , φυσικά Α.Ε. & Ε.Π.Ε. Τις χειρόγραφες τις δίναμε στην Εφορία και η εκκαθάριση γινόταν μετά τον Οκτώβριο. Προσωπικά, τις έστελνα όλες ηλεκτρονικά, εκτός αντίθετης γνώμης κάποιων πελατών μου. Καμία παράταση, παρά μόνο για αργίες. Πως διάολο φτάσαμε στο σημερινό χάλι, Αύγουστος μεθαύριο και δεν μπορούμε να στείλουμε τις δηλώσεις, ζητιανεύοντας παρατάσεις ;;;Ακούει κανείς , ρε παιδιά; Μετά από τόσα χρόνια στο επάγγελμα έχω χάσει τον μπούσουλα.

Συνάδελφε , δεν καταλαβαίνω γιατί απορείς ; Εδώ και μερικά χρόνια συστηματικά έχουμε μετατραπεί σε υπάλληλοι του ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ , του ΙΚΑ , του ΟΑΕΔ , της ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ( απορώ γιατί υπάρχει , αφού παίρνεις για να ρωτήσεις κάτι και σου απαντούν το ΔΕΝ δεν το αγοράζεται ) Ε όχι δεν το αγοράζουμε διότι δεν μας φτάνουν τα χρήματα , εσάς γιατί σας έχουμε ; , της ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ , της ΝΟΜΑΡΧΙΑΣ , του ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ , των ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΩΝ ,των ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ , λίγο ΓΙΑΤΡΟΣ , λίγο ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ , λίγο ΦΙΛΟΣ και πολλά άλλα ............ Δεν καταλαβαίνω γιατί απορείς , οι Πελάτες Φίλοι δεν πληρώνουν , που να γίνουν και εχθροί . Τα έξοδα τρέχουν , τα προγράμματα θέλουν χρήματα , οι υπάλληλοι θέλουν χρήματα , ενοίκιο , έξοδα συντήρησης . Εντάξει δεν το βάζουμε κάτω , έφαγες όλες τις καταθέσεις , πούλησες το δεύτερο αυτοκίνητο , δεν κάνεις περιττά έξοδα , τι κακό είχαν οι Σπαρτιάτες μια χαρά άνθρωποι και μείνανε και στην Ιστορία . Δεν καταλαβαίνω γιατί απορείς , το ένα λεπτό έχει εξήντα δευτερόλεπτα , η μια ώρα έχει εξήντα λεπτά , η μια μέρα εικοσιτέσσερις ώρες , ο ένας χρόνος τριακόσιες εξήντα πέντε μέρες .......... ..... .... Πριν δυο χρόνια μπήκα στο νοσοκομείο για κάτι πολύ σοβαρό . Λες να μπω και φέτος , γιατί έχω κάτι ενοχλήσεις . Σας υπηρετούμε τόσα χρόνια ευσυνείδητα και πάντα με προσοχή , για τυχών λάθη . Την γυναίκα μου δεν την βλέπω ( όλη τη μέρα στο γραφείο ) . Τα παιδιά μου δεν τα βλέπω ( όλη την μέρα στο γραφείο ) . Τους φίλους .......... ποιους φίλους ( όλη την μέρα στο γραφείο ) . Δεν καταλαβαίνω γιατί απορείς ; Πάλι σαν καλός Λογιστής ζητάω μια παράταση στις φορολογικές δηλώσεις εισοδήματος οικονομικού έτους 2012 για τα εισοδήματα της χρήσης 2011 . Ηλίας ο καλός Λογιστής σας και ας μην καταλαβαίνω γιατί απορείς ! ! ! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΣΕ MAIL ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΕΓΡΑΦΑΝ " Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το πρόεδρο της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. κο Αβραάμ Πανίδη σήμερα 27/07/2012 μας ενημέρωσε ότι θα δοθεί παράταση των φορολογικών δηλώσεων μέχρι της 10 Αυγούστου. Μέχρι σήμερα το μεσημέρι θα υπάρχει και επίσημη ανακοίνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..εγω δεν είδα καμία επίσημη ανακοίνωση στις 27/7 !! ή μήπως εννοεί σήμερα το μεσημέρι?? Κυριακάτικο! θα μας βγάλουν τον καρκίνο μεχρι την Τρίτη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΩ ΑΚΟΜΑ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΣΕ MAIL ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΜΑΣ ΕΓΡΑΦΑΝ " Σε τηλεφωνική επικοινωνία με το πρόεδρο της Π.Ο.Φ.Ε.Ε. κο Αβραάμ Πανίδη σήμερα 27/07/2012 μας ενημέρωσε ότι θα δοθεί παράταση των φορολογικών δηλώσεων μέχρι της 10 Αυγούστου. Μέχρι σήμερα το μεσημέρι θα υπάρχει και επίσημη ανακοίνωση.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΠΙΕΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΕΚΤΕΝΕΣΤΑΤΗ ΤΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟΥ ΤΟΥΣ.

ΠΑΝΤΩΣ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΜΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ίδιο καζάνι βράζουμε συνάδελφοι..... υπομονή!!! αν δε δώσουν τις υποβάλλουμε με κωδικό 049 μόνο συμπληρωμένο και του χρόνου συμπληρωματική τα υπόλοιπα.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...