Προς το περιεχόμενο

ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΕΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΟΦΕΕ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΜΠΙΛΛΥ

spirosvii

ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΘΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΔΙΩΤΕΣ ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ.ΜΗΝ ΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΟΛΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΧΡΟΝΟ (ΠΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΟΥΜΕ ) ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι από επικοινωνία γίνεται πάλη μεταξύ 10 ημερών (υπουργείο) και 20 ημερών (ΠΟΦΕΕ)

Να μην ξεχάσουμε να τους στείλουμε καμμιά πετσέτα να σκουπιστούν.....άκου πάλη....η πάλη θέλει τουλάχιστον δύο, αυτοί είναι ένας....πάλη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην ξεχάσουμε να τους στείλουμε καμμιά πετσέτα να σκουπιστούν.....άκου πάλη....η πάλη θέλει τουλάχιστον δύο, αυτοί είναι ένας....πάλη....

Πετσέτες...? Δε λες καλύτερα ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ???

Συνάδερφε, λες ( και συμφωνώ απολύτως ) πως ο βλάκας είναι ανίκητος... Ποιους θεωρούν βλάκες οι "κύριοι" των υπουργείων και των διαφόρων συλλόγων?? ΕΜΑΣ! Άρα...? ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΙΚΗΤΟΙ! ΔΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι πιστευω οτι ολο αυτο οφειλεται σε κακο σχεδιασμο? Μαλλον ρητορικα σκεφτομαι.

Καλη ημερα συναδελφοι και υπομονη και καλο κουραγιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΝΑ ΠΝΗΓΟΥΝ ΚΑΙ Η ΠΟΦΕΕ ΚΑΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ?!!!

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ "ΜΑΛΑΚΕΣ" ΓΙΑΤΙ "ΜΑΛΑΚΕΣ" ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ.

ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ.....ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΝ ΤΩΡΑ!

ΡΕΜΑΛΙΑ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ.....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΜΕ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΦΠΑ,ΑΠΔ, ΦΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΔΗΛ.ΦΟΡ.ΕΙΣΟΔ. ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ ΔΕΚΑ ΦΟΡΕΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΣ.

ΞΕΔΙΑΝΤΡΟΠΟΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/6/12 14.30 ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΔΕΙΕΣ ΣΑΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ.

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΦΟΡΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήστε για λίγο τα σχόλια και την συζήτηση στην άκρη. Αυτή την στιγμή τρία διαφορετικά θέματα αποτυπώνουν με τον καλύτερο τρόπο το τι συνέβει φέτος με τις προθεμίες, αλλά και την ανύπαρκτο συνδικαλισμό του χώρου μας. Η ηγεσία του υπουργείου και ττης ΓΠΣΣ ξέρει ότι είναι αδύνατη η ολοκλήρωση της υποβολής των δηλώσεων στην καταληκτική ημερομηνία. Ξέρει ακόμη καλύτερα ότι παρόλα αυτά θα μας έχει στην αναμονή μέχρι τελικής πτώσεως, έτσι ώστε την Τρίτη να έχει παραληφθεί όσο το δυνατόν μεγαλύτερος αριθμός δηλώσεων. Ξέρει ακόμη ακόμη καλύτερα καλύτερα ότι αυτό το Σαββατόκυριακο για μια ακομη φορά οι βουτιές μας θα έχουν εμβέλεια από το πληκτρολόγιο μέχρι την χαρτοθάλασσα των δηλώσεων. Ο κ. Θεοχάρης περιχαρής απο notebook θα παρακολουθεί την ροή υποβολής με την ικανοποίηση της δροσιάς σε κάποια παραλία, γνωρίζοντας ότι θα κορόιδα για μια ακόμη φορά θα υποκύψουν. Και οπως ξαναέγραψα, η ηγεσία στις 01/08/2012 θα βγάλει ανακοίνωση ότι ΓΠΣΣ για λίγες μέρες ακόμη θα έχει το σύστημα σνοικτό για την υποβολή δηλώσεων. Το έργο έχει ξαναπαιχτεί άπειρες φορές. Το θέμα είναι πότε θα αποφασίσουμε να γίνουμε πρωταγωνιστές και όχι κομπάρσοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντος πρίν απο λίγο έλαβα μήνυμα απο την ΠΕΦΕ για καλό καλοκαίρι!!!! οτι θα μας κάψει για τα καλά είναι σίγουρο!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή στέλνω τα υπόλοιπα ΦΠΑ όπως, όπως χωρίς κανένα έλεγχο. Ότι έχει περαστεί,περάστηκε στον Η/Υ. Μετά τροποποιητικές. Αν δεν ανακοινωθεί παράταση δηλώσεων σήμερα, έδωσα εντολή από αύριο το πρωί-εγώ θα λείπω διότι κάθε μέρα πάω ξημερώματα σπίτι- να σταλούν οι υπόλοιπες δηλώσεις ως έχουν με ποσό αποδείξεων στον 049 . Μετά συμπληρωματικές,τροποποιητικές και ο Θεός βοηθός. Έχω πάνω από 350 δηλώσεις ακόμα και δεν μπορώ πια να ρισκάρω ως την Δευτέρα , Τρίτη. Έχω 21 χρόνια στη δουλειά και πρώτη φορά νοιώθω τόσο λίγος! ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΑΣ!!!!! ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΦΕΕ!!! ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ (Δεν είναι και λίγο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που τιμάνε αυτό που κάνουμε)

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΣΚΙΣΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ (έχω τις κόρες μου μαζί μου. Ήθελαν να ζωγραφίσουν στο γραφείο για να βλέπουν τον μπαμπά.) ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ........ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ......ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Δεν ηταν σε εξέλιξη μία πάλη στο υπουργείο? Ποιο το αποτελεσμά της? Γιατι δεν βγαίνει η ΠΟΦΕΕ ή κάποιος που γνωρίζει να κάνει μία δήλωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή στέλνω τα υπόλοιπα ΦΠΑ όπως, όπως χωρίς κανένα έλεγχο. Ότι έχει περαστεί,περάστηκε στον Η/Υ. Μετά τροποποιητικές. Αν δεν ανακοινωθεί παράταση δηλώσεων σήμερα, έδωσα εντολή από αύριο το πρωί-εγώ θα λείπω διότι κάθε μέρα πάω ξημερώματα σπίτι- να σταλούν οι υπόλοιπες δηλώσεις ως έχουν με ποσό αποδείξεων στον 049 . Μετά συμπληρωματικές,τροποποιητικές και ο Θεός βοηθός. Έχω πάνω από 350 δηλώσεις ακόμα και δεν μπορώ πια να ρισκάρω ως την Δευτέρα , Τρίτη. Έχω 21 χρόνια στη δουλειά και πρώτη φορά νοιώθω τόσο λίγος! ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΜΑΣ!!!!! ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΑΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΗΝ ΠΟΦΕΕ!!! ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΜΑΣ (Δεν είναι και λίγο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που τιμάνε αυτό που κάνουμε)

ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΣΚΙΣΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ (έχω τις κόρες μου μαζί μου. Ήθελαν να ζωγραφίσουν στο γραφείο για να βλέπουν τον μπαμπά.) ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΟΜΩΣ........ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ......ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ!

Θέλω πραγματικά να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ γι' αυτά που λες και ένα μεγάλο ευχαριστώ, γιατί με έκανες να σταματήσω για πρώτη φορά μετά από αρκετές μέρες για μεσημέρι -ενώ δεν το ΄χα σκοπό- πάω να δω και γω την κόρη μου, την οποία μόνο όταν κοιμάται την βλέπω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Δεν ηταν σε εξέλιξη μία πάλη στο υπουργείο? Ποιο το αποτελεσμά της? Γιατι δεν βγαίνει η ΠΟΦΕΕ ή κάποιος που γνωρίζει να κάνει μία δήλωση?

Μην βιάζεσαι τώρα είναι ακόμη στα ορεκτικά.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι καλαβαίνεις πολύ καλά πως αισθάνομαι κάθε μέρα, όταν εδώ και πάρα πολύ καιρό τα παιδιά μου, μου λένε : πάλι δεν θα σε δούμε σήμερα μπαμπά? Είπαμε όμως.....κάποτε θα γυρίσουν τα πράγματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

MΙΛΤΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ .ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

snapback.png1953, κατά 11 Φεβρουάριος 2012 - 05:17 μμ, λόγο:

Η δομικη λειτουργια των παραταξεων ως συγκυνωνουντα δοχεια με κομματικους φορεις, η καθετη οργανωση τυπου πυραμιδας ,τα παραταξιακα ψηφοδελτια σε εκλογικες διαδικασιες.Η ελλειψη αυτονομιας με φαινομενικη ιδεολογικη εκπροσωπιση.Η εντεχνη διατηρηση αυτων των ισορροπιων κατεστησαν σε ομηρια και εξαρτωμενη την συνδικαλιστικη φωνη των Λ/Φ δια μεσου οργανωσεων ,συλλογων , συνδικατων με την κρατικη εξουσια.Με απλα λογια συντεχνιακες αντιληψεις με σκοπο την διατηρηση αξιωματων .......δια μεσω των πολλων και ποικιλων οργανωσεων.Πιστευω πως αυτοι ειναι μερικοι λογοι που οδηγησαν στον ΚΑΤΑΚΕΡΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ

Y/Γ Δεν Ηταν Τυχαια η Δημοσιευση......ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ...... θα επανελθω ........απο......!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα στον τίτλο του θέματος......

ούτε ΑΙΤΗΜΑ για επίσημη παράταση μέσω της ΠΟΦΕΕ έγινε ......

γιατί άραγε δεν έγινε?

μήπως η ΠΟΦΕΕ θεώρησε πως δεν χρειαζόταν?

ή τί άλλο να συνέβει άραγε?

δεν πιστεύω να το κάνει στις 31-7 το μεσημέρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MΙΛΤΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ .ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..."ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ" ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ(8 ΧΡΟΝΩΝ) ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΜΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΑΛΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προλαβαινουμε βρε παιδια .... για ονομα του θεου ,,,,τοσο δυσκολο ειναι μια παραταση 10 ημερων ...

καλα καθεστε στισ καρεκλες σας και κυβερνατε εμας δεν μας σκεπτεστε ...

,αι σιχτιρ πια ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζουν όμως συγχαρητήρια στην διοίκηση του ΙΚΑ.!!!!!!

ΘΕΜΑ :

«Παράταση προθεσμίας υποβολής Αναλυτικής Περιοδικής Δήλωσης (Α.Π.Δ.) Β΄ τριμήνου 2012, Εργοδοτών Κοινών Επιχειρήσεων»

ΣΧΕΤ. :

Γ.Ε. ΙΚΑ-ΕΤΑΜ Ε40/29/19-1-2012 & Γ99/1/94/17-4-2012.

Σε συνέχεια των ανωτέρω σχετικών εγγράφων μας και προκειμένου να διευκολυνθούν όλοι οι Εργοδότες Κοινών Επιχειρήσεων (ανεξαρτήτως τελευταίου ψηφίου Α.Μ.Ε.) να εκπληρώσουν την υποχρέωσή τους για την υποβολή των Α.Π.Δ. Β΄ τριμήνου 2012, η Διοίκηση του ΙΚΑ-ΕΤΑΜ αποφασίζει να δοθεί παράταση προθεσμίας υποβολής των εν λόγω Α.Π.Δ. (Β΄ τριμήνου 2012) έως 10-8-2012, αποκλειστικά μέσω διαδικτύου, χωρίς την επιβολή κυρώσεων.

Οι άνθρωποι πριν καν τελειώσει ο μήνας έκαναν αυτό που πρέπει.

Συγχωρέστε με να κάνω λάθος , αλλά νομίζω πως η παράταση δόθηκε χωρίς την υποβολή αιτήματος απο τους "συνδικαλιστές" μας.

Ενώ η ηγεσία του ΥΠ. ΟΙΚ. εξακολουθεί να σφυρίζει παγερά αδιάφορα περί παράτασης υποβολής των δηλώσεων.

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..."ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ" ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ(8 ΧΡΟΝΩΝ) ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΜΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΑΛΙ?

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΠΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..."ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ" ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ(8 ΧΡΟΝΩΝ) ΔΗΛΑΔΗ ΜΑΜΑ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΠΑΛΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΠΑΛΙ?
ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ (ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΤΕΚΝΗ ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ερχεται να κλαψω πρεπει να διαγραφει αυτος ο τιτλος αφου ουτε επισημη αιτηση για παραταση δεν εγινε μεσω τη ΠΟΦΕΕ . ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΧΙ ΑΙΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΔΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟΧΗΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΜΕΧΡΙ ΜΙΑΣ ΣΩΣΤΗΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΑΙ ΤΠΟΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς 2-3 κούκοι δεν φέρνουν την άνοιξη ..........

Βρίζουμε και καλά κάνουμε βέβαια τη Ποφεε και τις κεφαλές της , παρακαλάμε το σύλλογο Χανιών και 2-3 ακόμη να μπούν μπροστά ......

Ε λοιπόν όχι , σε κάθε πόλη έπρεπε να γινεί επικοινωνία έστω και εκτός συλλόγων και μετά μια γενική , άλλωστε όλη μέρα στους υπολογιστές είμαστε , κινητά και σκαϊπ υπάρχει και φατσοβιβλία τα πάντα όλα ......

Τέλος πάντων η ουσία είναι ότι για μια ακόμη φορά τραβάμε το κάρο και μάλιστα βυθισμένοι ως το λαιμό στα σκατά .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΜΠΙΛΛΥ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΦΕΕ ΔΙΚΑΙΩΣ Ή ΑΔΙΚΩΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΚΙΝΕΙΤΑΙ.ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΙΣΥΡΟΖΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΑΘΗ.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΚΡΕΜΑΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...