Προς το περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ πρόγραμμα εσόδων-εξόδων


επισκέπτη George

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δηλαδη με την καταργηση κβσ (εαν και οποτε) τερμα τα προγραμματα και οι ετησιες συνδρομες? μας βγηκαν αχρηστα τα προγραμματα? ή καταλαβαινω κατι λαθος?

Καλησπέρα

Άποψή μου είναι ότι, εφόσον εξακολουθήσουν να υπάρχουν επιχειρήσεις (και εμείς σαν λογιστές, λογιστικά γραφεία ...) τα λογιστικά προγράμματα, θα είναι πάντα απαραίτητα, για πολλούς λόγους, που προσωπικά έχω εκθέσει, κάτω από θέματα της εταιρείας που χρησιμοποιώ.

Καλό μεσημέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Άποψή μου είναι ότι, εφόσον εξακολουθήσουν να υπάρχουν επιχειρήσεις (και εμείς σαν λογιστές, λογιστικά γραφεία ...) τα λογιστικά προγράμματα, θα είναι πάντα απαραίτητα, για πολλούς λόγους, που προσωπικά έχω εκθέσει, κάτω από θέματα της εταιρείας που χρησιμοποιώ.

Καλό μεσημέρι

ευχαριστω συναδελφε για την απαντηση σου. θα ψαξω , θα βρω , να διαβασω τις αποψεις σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη με την καταργηση κβσ (εαν και οποτε) τερμα τα προγραμματα και οι ετησιες συνδρομες? μας βγηκαν αχρηστα τα προγραμματα? ή καταλαβαινω κατι λαθος?

Το ότι θα καταργηθεί ο κβσ δεν πάει να πει ότι δεν θα έχουμε ανάγκη από προγράμματα........

Ενδεχομένως να διαφοροποιηθούν οι απαιτήσεις, αλλά το πιο πιθανό να γίνουν πιο απαιτητικές.........

Για μένα, χειρόγραφα και τήρηση σε excel είναι ημίμετρα...... και το φθηνό το κρέας, το τρώνε οι σκύλοι.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...

Ενα καλό πρόγραμμα εσόδων-εξόδων διατίθεται δωρεά από εδώ  http://dfiles.eu/files/7pbn81emp

 

Το αρχείο βοήθειας της εφαρμογής είναι μεταγλωτισμένη βοήθεια των windows και για να το ανοίξετε πρέπει να γίνει άρση αποκλεισμού από τις ιδιότητες του αρχείου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...

Καλησπέρα συνάδελφη

Θέλω την βοήθεια σας, εργάζομαι σε λογιστήριο σε ναυτιλιακή εταιρία, μου έχουν προτείνει να κρατάω τα Βίλια σε 2 κιλικία ώστε να βγάζω κατή παραπάνω, το ερώτημα μου είναι μπορώ να κρατάω τα βιβλία σε excel ? η πρέπει να έχω πρόγραμμα.
Και ποια είναι η αμοιβή για την τήρηση αυτών τον βιβλίων ?

Όποιος έχει διάθεση ας βοηθήσει

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν , PONTOS said:

Καλησπέρα συνάδελφη

Θέλω την βοήθεια σας, εργάζομαι σε λογιστήριο σε ναυτιλιακή εταιρία, μου έχουν προτείνει να κρατάω τα Βίλια σε 2 κιλικία ώστε να βγάζω κατή παραπάνω, το ερώτημα μου είναι μπορώ να κρατάω τα βιβλία σε excel ? η πρέπει να έχω πρόγραμμα.
Και ποια είναι η αμοιβή για την τήρηση αυτών τον βιβλίων ?

Όποιος έχει διάθεση ας βοηθήσει

Ευχαριστώ

Καλησπέρα,

Ναι μπορείτε. Αλλά καλύτερα να τα κρατάτε στο word. Έχει αυτόματο διορθωτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν , ponzi said:

Καλησπέρα,

Ναι μπορείτε. Αλλά καλύτερα να τα κρατάτε στο word. Έχει αυτόματο διορθωτή.

...δεν υπάρχεις..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
15 ώρες πριν, invoice said:

Εμένα μου ήρθε αυτό το email από ένα σεμινάριο που είχα πάει και μου το έδωσαν δωρεάν.

Υπόψιν  έχει πολύ καλό Help desk

 

https://us12.campaign-archive.com/?u=30e7db68d3d4abae6dd7ca752&id=5507761087

 

Μας κουράζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...