Jump to content

Aυτοαπογραφη στο ΓΕΜΗ πληροφοριες

Recommended Posts

Αγαπητοί χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών Οι ηλεκτρονικές υπηρεσίες της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων δεν θα είναι διαθέσιμες

από Παρασκευή 09/11/2012 και ώρα 16:00 έως και την Κυριακή 11/11/2012 και ώρα 12:00, λόγω εργασιών αναβάθμισης της δικτυακής υποδομής.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας

Μόνο που το σύστημα έκλεισε πριν τις 15:00 και μείναμε με το ποντίκι στο χέρι

• Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Για άλλη μια φορά οι ""συνεργάτες"" μας αποδεικνύουν τον τρόπο με τον οποίο σκέφτονται για εμάς. Σου λέει ο "συνεργάτης " εμείς έχουμε στα αρχεία μας τα πάντα , καταστατικά , πρακτικά , τροποποιήσεις

ΕΓΩ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΧΕΙΟ DOC? ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΚΑΘΕ ΧΕΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΜΒΕΙ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ?? ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ, ΝΑ ΜΗ ΛΥΠΗΘΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΕΠΙΧ/ΤΙΕΣ Κ

Γιατί ? Είχε λήξει?

καλησπερα, υποχρεοι απογραφης δεν ειναι οσοι συσταθηκαν μετα τις 11/4/11.σε αυτους που δεν ειναι υποχρεοι εντασσονται και αυτοι που άλλαξαν νομικη μορφη μετα τισ 11/4/11?και αν ναι απο που προκυπτει αυτο.(ειμαι νεος στον κλαδο και με εχουν χωσει στα βαθεια απο νωρις....)

ευχαριστω!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,

Ακόμα σήμερα 12/11 08:53................

Αγαπητοί χρήστες των ηλεκτρονικών υπηρεσιών Οι ηλεκτρονικές υπηρεσίες της Γενικής Γραμματείας Πληροφοριακών Συστημάτων δεν θα είναι διαθέσιμες

από Παρασκευή 09/11/2012 και ώρα 16:00 έως και την Κυριακή 11/11/2012 και ώρα 12:00, λόγω εργασιών αναβάθμισης της δικτυακής υποδομής.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

Θα μας τρελάνετε ωρεεεεεεεεεεεεεε, ακόμα Κυριακή έχετε εσείς?????????????????

΄Παίδες,όσοι έχετε ΕΠΕ χωρίς δημοσίευση ισολογισμού σε ΦΕΚ,τι κάνατε-κάνετε με το ΓΕΜΗ?Υποχρεωτικά πρέπει να πάει στο ΦΕΚ να πάρει νούμερο και μετά να γίνει η απογραφή στο ΓΕΜΗ?Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος στην πράξη?

΄Παίδες,όσοι έχετε ΕΠΕ χωρίς δημοσίευση ισολογισμού σε ΦΕΚ,τι κάνατε-κάνετε με το ΓΕΜΗ?Υποχρεωτικά πρέπει να πάει στο ΦΕΚ να πάρει νούμερο και μετά να γίνει η απογραφή στο ΓΕΜΗ?Το έχει αντιμετωπίσει κάποιος στην πράξη?

Ναι φίλε μου, δυστυχώς δημοσίευση στο ΦΕΚ και μετά αυτοΓ.Α.ΜΗ.

Ναι φίλε μου, δυστυχώς δημοσίευση στο ΦΕΚ και μετά αυτοΓ.Α.ΜΗ.

Ω ρε χαρά που θα κάνει ο επιχειρηματίας (αν και τον εχω προειδοποιήσει εδω και καιρο) όταν του πω ετοιμασε μου 250-300 ευρώ για δημοσίευση στο ΦΕΚ!!!!! Η διαδικασία δημοσίευσης αν καταλαβα καλά είναι να πάω σε ηλεκτρονική μορφή τον ισολογισμό στο Εθνικό Τυπογραφείο μαζί με το κατάλληλο παράβολο?

εν τω μεταξυ καλω στο τηλ κεντρο του γεμη κ είναι για γέλια...αέναοι κύκλοι!πατήστε 1 ..πατάω πατήστε 4 ...πατάω..και με βγάζει πάλι στην αρχή για να ξαναπατήσω 1 για ελληνικά κ.ο.κ. ποσο θα το εχουμε πληρωσει αυτο το τηλεεφωνικο κεντρο δεν θελω καν να ξερω..ουστ αλητες!

εν τω μεταξυ καλω στο τηλ κεντρο του γεμη κ είναι για γέλια...αέναοι κύκλοι!πατήστε 1 ..πατάω πατήστε 4 ...πατάω..και με βγάζει πάλι στην αρχή για να ξαναπατήσω 1 για ελληνικά κ.ο.κ. ποσο θα το εχουμε πληρωσει αυτο το τηλεεφωνικο κεντρο δεν θελω καν να ξερω..ουστ αλητες!

Ακριβώς τα ίδια πατάω κι εγώ, αλλά με έχουν συνδέσει .... την πατήσαμε!

Ω ρε χαρά που θα κάνει ο επιχειρηματίας (αν και τον εχω προειδοποιήσει εδω και καιρο) όταν του πω ετοιμασε μου 250-300 ευρώ για δημοσίευση στο ΦΕΚ!!!!! Η διαδικασία δημοσίευσης αν καταλαβα καλά είναι να πάω σε ηλεκτρονική μορφή τον ισολογισμό στο Εθνικό Τυπογραφείο μαζί με το κατάλληλο παράβολο?

Απλή εκτύπωση σε ένα Α4 και διπλότυπο με ΚΑΔ.2531-ΕΥΡΩ250,00 και 3512-ΕΥΡΩ12,50

Αφού κατάφερα να μιλήσω με το help desk τους,

και αφού απόρησαν που δεν μπορούσα να συνδεθώ (μόλις πριν λίγο οι τεχνικοί τους είχαν διορθώσει κάποιο πρόβλημα του συστήματός τους - το ίδιο μου είχαν πει και την Παρασκευή), τους ρώτησα για παράταση,

και μου είπαν ότι θα δοθεί σιωπηρή και έως αύριο το μεσημέρι θα δέχονται εμπροθέσμως για ΑΦΜ σε 3

(αυτό το ξέραμε από την Παρασκευή).

Ειλικρινά, δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω με όλα αυτά που συμβαίνουν στον "διαδικτυακό κόσμο τους/μας"

Αφού ρε παιδιά, οι servers σας: ΔΕΕΕΝ, ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ, ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ, ΚΟΛΛΑΝΕ, κλπ, γιατί βγάζετε συνέχεια καταληκτικές που μας πνίγουν;;;

Server Error in '/auto' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="Off"/>

</system.web>

</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>

</system.web>

</configuration>

Το ΓΕΜΗ σας μεσα και η ωρα εχει παει 20,20

Κατ τα αλλα θελουν και αυτοαπογραφες.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<configuration>

<system.web>

</system.web>

</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<configuration>

<system.web>

</system.web>

</configuration>

Το ΓΕΜΗ σας μεσα και η ωρα εχει παει 20,20

Κατ τα αλλα θελουν και αυτοαπογραφες.

Στο ΓΕΜΗ θέλουν αυτοαπογραφές

Στο taxis περιουσιολόγιο

Στο ΙΚΑ μηνιαίες ΑΠΔ

Στο ΣΕΠΕ πίνακες προσωπικού

Στον ΟΑΕΔ ηλεκτρονικές αναγγελίες

κι εγώ θέλω ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΜΟΥ αλλα στον ΕΟΠΥυ θέλουν ηλεκτρονική συνταγή και γράφουν ληγμένα με τη δραστική ουσία.

Δεν αισθάνομαι καλά απόψε......

καλησπερα

οι εταιρειες που εχουν λυθει κανουν και αυτες αυτοαπογραφη?

η μονο αυτες που βρισκονται σε εκκαθαριση?

μπορει καποιος να μου απαντησει ?

ευχαριστω

μπορει καποιος να μου απαντησει ?

ευχαριστω

Καλησπέρα

Κατά την άποψή μου και επειδή δεν αναφέρεται ιδιαίτερη αντιμετώπιση για τις εταιρείες που έχουν διακόψει και εφόσον έχουν κάνει έναρξη εργασιών πριν την 4/4/11, θα πρέπει να απογραφούν και αυτές.

Καλό βράδυ.

Δυστυχώς, προσπαθώ όλη μέρα να στείλω μια "Αυτοαπογραφή", αλλά το σύστημα τους είναι ελληνικό ...

Μια χαρά χάλια αναβάθμιση .... στα μέσα των προθεσμιών υποβολής !!!

Τέτοιες μ@@@@@@ς μόνο εμείς τις κάνουμε ... παγκόσμιοι πρωταθλητές και ολυμπιονίκες !!!

Δευτέρα 12/11/2012 και ώρα Ελλάδος: 23:19' www.businessregistry.gr/auto/About.aspx

Runtime Error

<configuration>

<system.web>

</system.web>

</configuration>

<configuration>

<system.web>

</system.web>

</configuration>

... σιωπηρές παρατάσεις κι αηδίες !!!

01.24 ΤΗΝ 13/3/2012

νεκροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

το ΓΕΜΗ :huh::blink: :blink:

ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΔΕΚΑΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΤΟ ΓΕΜΗ !!!!!!????? :(

ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΓΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑ ΚΑΙ Γ . Μ . Σ. Ε το ΓΕΜΗ