Προς το περιεχόμενο

Aυτοαπογραφη στο ΓΕΜΗ πληροφοριες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ

Καλά τώρα,έχω μείνει άφωνος.Υπάρχουν τόσοι και τόσοι απομας......δηλαδή αν αύριο μας διατάξουν να εισερχόμαστε στα επιμελητήρια κάνοντας κουτσό θα τo κάνετε συνάδελφοι????????????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα στο ΓΕΜΗ. Βάζεις το αρχικό καταστατικό, το τελευταίο κωδικοποιημένο και τις μετέπειτα τροποποιήσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΔΟΥΛΟΙ

Τηλεφώνησα στο ΓΕΜΗ. Βάζεις το αρχικό καταστατικό, το τελευταίο κωδικοποιημένο και τις μετέπειτα τροποποιήσεις!!!

ΚΑΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ 10 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ.....

χαχαχαχα .. και το πιστεύω και όλα .. έχω προμηθευτεί και κομποσκοίνια, πέταλα, λαγοπόδαρα για την επίσκεψη στο ΓΕΜΗ.. ;)

Και κάτι ακόμα .. Λέει το καταστατικό ¨Η διάρκεια ορίζεται 3τής από 8Φεβρ 2011 μέχρι 7 Φεβρ 2014 " Οπότε διάρκεια 3 χρόνια και διάρκεια ετ.χρήσης απο 8Φεβ εώς 7 Φεβ ... Η βάζω και τις χρονολογίες ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Γιαννης Καν.

Ρε παιδες να σας κανω μια ερωτηση γιατι παω να σκασω...

Ειμαι επιχειρηματιας νομιμος εκπροσωπος και εκανα αυτοαπογραφη αλλα εκ παραδρομης δεν περασα scanαρισμενα εταιρικα στο συστημα...

Δεν ειχε διευκρινιστει τοτε και ουτε το συστημα δεν με σταματησε αυτοματα κατι απαραδεκτο εν ετη 2012...

Δοκιμασα να ξαναμπω στο συστημα να κανω διωρθωσεις και δεν με αφηνει πια ! Παλι απαραδεκτο..

Δεν καταλαβαινω δεν μπορουνε να φτιαξουνε ενα πληρες συστημα ; Αυτοματοι ελεγχοι λαθων υπαρχουνε εδω και 20 χρονια...

Πηρα το ΓΕΜΗ τηλεφωνο και μου ειπανε δεν μπορεις να μπεις και μονο στο επιμελητηριο σου πια απο δω και περα..

Περνω το επιμελητηριο μου και τι μου λενε; Θα πληρωσω για καθε εταιρικο 10 ευρω !! + το μεροκαματο που θα χασω να πηγαινω εκει...

+ οτι θελουν και stickακι με τα scanαρισματα...

Μιλησα με το λογιστη μου και μου ειπε οτι και αυτος και πολυ συναδερφοι του εχουνε τα ιδια προβληματα...

Τι μπορω να κανω ρε παιδια ; Εσεις επισημα διαμαρτυρια κατι ; Το εχετε συναντησει ;

Τι να πω....

Κερατιατικα για τις μ...ες τους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεφώνησα στο ΓΕΜΗ. Βάζεις το αρχικό καταστατικό, το τελευταίο κωδικοποιημένο και τις μετέπειτα τροποποιήσεις!!!

ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΦΟΥ ΕΑΝ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΚΟ ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται ρε παιδιά...μιλάμε δεν προχωράει με τίποτααααααα, δε ντρέπονται λίγο οι πύραυλοι;;; μ' αρέσει που βάζουν και καταληκτικές ημερομηνίες...ουστ !!!

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ......ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΟΦΤΕ ΤΟ, ΚΑΤΑΡΓΗΣΤΕ ΤΟ, ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΟ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Server Error in '/auto' Application.

Άντε να πάτε στον ....... και ακόμα παραπέρα ...... όλο στόχους και ιδέες και από πράξη το απολυτο 0 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+ οτι θελουν και stickακι με τα scanαρισματα...

ΠΡΟΣΟΧΗ με αυτά! Δεν παίζουμε, έτσι; Εδώ ο Μπένυ και ο Παπαροκωνσταντίνου βρέθηκαν μπλεγμένοι.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη βασιλης

Το site του ΓΕΜΗ ΣΗΜΕΡΑ !!!!!!!!!!!!

Server Error in '/auto' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine.

Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a <customErrors> tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This <customErrors> tag should then have its "mode" attribute set to "Off".

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="Off"/>

</system.web>

</configuration>

Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's <customErrors> configuration tag to point to a custom error page URL.

<!-- Web.Config Configuration File -->

<configuration>

<system.web>

<customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm"/>

</system.web>

</configuration>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δώσουν την παράταση πήγαινε πιο γρήγορα. Και θα φτάσουμε να ζητάμε παράταση και θα βγουν κάποιοι και θα λένε ότι δεν κάνουμε σωστά και οργανωμένα τη δουλειά μας και για αυτό δεν προλαβαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσες φορές προσπάθησα να μπώ αυτή την εβδομάδα ή αργεί, ή δεν μπαίνει ή βγάζει runtime error...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ....ΕΣΕΙΣ ΦΤΑΙΤΕ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ....ΤΟΛΜΟΥΝ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΑΠΕΙΛΟΥΝ ΜΕ ΕΠΙΒΟΛΕΣ ΠΡΟΣΤΙΜΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΨΑΡΩΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΣΥΝΗΘΗ ΚΟΡΟΙΔΑ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ,ΤΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ.ΒΑΡΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΦΕΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ Η ΠΟΦΕΕ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΕΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΛΛΟΤΡΙΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΣ.

Η ΓΝΩΣΗ ΦΕΡΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΦΟΒΟΣ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΥΛΩΣΗ ΣΤΑ ΤΕΡΤΙΠΙΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΙΣΚΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια ρε συναδελφοι,επειδη σας βλεπω να εχετε παθει παροξυσμο με αυτη την μαλακια το γεμη,σας ρωταω 1)κανατε τα φπα και τις απδ τις καταχωρησεις σας τις εκτυπωσεις βιβλιων κλπ,και αφιερωνετε τον χρονο σας σε ενα ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ & 2)ΕΧΕΤΕ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΕΧΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ

ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ? ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕ ΤΟ 35% ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΦΟΡΕΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΕΚΤΗ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΑΛΛΑ & ΓΙΑ ΜΑΣ(ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΕΛΠΕ Η ΚΟΚΑ-ΚΟΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΕΣ ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΕΣ,ΣΕΝΑΡΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ ΒΕΒΑΙΑ,Η ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λες ότι έχεις το αρχικό και τέσσερα κωδικοποιημένα, άρα το τελευταίο κωδικοποιημένο είναι και το ισχύον. Αυτό θα βάλεις, στα πεδία που αναφέρει για "Κωδικοποιημένο Καταστατικό" και το αρχικό μαζί με τα τρία προηγούμενα, πουθενά (αν και στο φυσικό φάκελο που θα αρχίσω να πηγαίνω σε 2-3 βδομάδες, τους τα έχω όλα —μιας και είχα "απόθεμα" αντιγράφων).

Εγώ που έχω κωδικοποιημένο στις 14/4/2011, την έβαψα,.......άντε να ανεβάσω τώρα 5 άλλα πριν την κωδικοποίηση........για 11 μέρες από 04/04/2011 έως 14/04/2011 :angry: :angry: :angry: :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ...................

Ουτε εμείς δουλευουμε, ............. :) ΑΠΕΡΓΙΑ ΤΩΡΑ>>>>>>>>> και θα δεις μετά πως τα αλλάζουν ΟΛΑ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ....ΒΑΡΑΤΕΜΕ,ΜΑΡΕΣΕΙ...ΚΙΑΛΛΑ,ΚΙΑΛΛΑ....

ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕ...ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................ΠΟΥΣΑΙ ΡΕ ΠΟΦΕΕ,ΠΕΦΕ,ΟΕΕ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΙ??????????ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΥΡΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΤΙ..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΟΥΠΣΣΣΣ

ΕΜΕΝΑ ΦΟΡΤΩΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ !!!! ΧΑ! ΧΑ! ΘΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑ!!!

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ...ΚΑΝΕΙΣ ΖΗΜΙΑ ΣΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΕΙΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ...ΚΑΝΕΙΣ ΖΗΜΙΑ ΣΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΛΑΔΟ

Βλέπεις ρε συνάδερφε γιατι γινομαι τουρμπο??

γραφουμε εμεις οτι δεν ειναι δικη μας δουλεια η διαδικασια του ΓΕΜΗ.....σκουζουμε.....φωνάζουμε.....κι απο κάτω ενας........ γραφει "προσπαθω επι 10 λεπτα να μπω στο σύστημα και δεν τα καταφέρνω"!!

Γ@μω του κλάδους μου...γ@μω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...