Προς το περιεχόμενο

Aυτοαπογραφη στο ΓΕΜΗ πληροφοριες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επί του παρόντος τώρα..

Σ'αυτές τις εταιρείες που έβαλες και ΤΕΕ και ΕΒΕΑ .. πόσους αριθμούς ΓΕΜΗ βρήκες?

Εγώ σε μία που έχω ΕΒΕΑ και ΒΕΑ .. βρίσκω 2 .. που να την απογράψω την έρμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί του παρόντος τώρα..

Σ'αυτές τις εταιρείες που έβαλες και ΤΕΕ και ΕΒΕΑ .. πόσους αριθμούς ΓΕΜΗ βρήκες?

Εγώ σε μία που έχω ΕΒΕΑ και ΒΕΑ .. βρίσκω 2 .. που να την απογράψω την έρμη?

Θα την απογραψεις σε ενα μονο. θα διαλεξεις ποιο. Οταν θα ξαναμπεις στην αυτοαπογραφη θα φαινεται η αλλη για αυτοαπογραφη.θα παρεις τηλ στα κεντρικα του γεμη να τους το πεις και θα διαγραψουν την 2η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τι θα κάνω.. θα το δω..

Το θέμα είναι ότι το σύστημα "μπάζει"..

δλδ αν θέλω την διπλο-τριπλοαπογράφω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί του παρόντος τώρα..

Σ'αυτές τις εταιρείες που έβαλες και ΤΕΕ και ΕΒΕΑ .. πόσους αριθμούς ΓΕΜΗ βρήκες?

Εγώ σε μία που έχω ΕΒΕΑ και ΒΕΑ .. βρίσκω 2 .. που να την απογράψω την έρμη?

Δεν ασχολούμαι με το ΓΕΜΗ ακόμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εγώ ασχολούμαι.. αλλά μια τσιμπλίτσα την έριξα να δω τι παίζει.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΛΚ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΓΕΜΗ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ "καταργείται η υποχρέωση προσκόμισης εγγράφων θεωρημένων από τις αρμόδιες αρχές". ΔΛΔ ΔΕ ΠΑΜΕ ΤΠΤ Ή ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στους πελατες μου εστειλα οτι ηταν υποχρεωτικο με *

και πηρα σημερα τηλ και μου λεει ενας καραγκιοζακος

οι δηλωσεις ειανια ανακριβεις οποτε υπαρχει προστιμο απο 600 εως 30.000 ευρω

που θα κληθουν να πληρωσουν οι πελατες σας οχι εσεις

και του λεω γιατι οχι εωσ 1.000.000 ?

μονο 30.000 ευρα

σωπα ρε ΜΑΛΑΚΑ

ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΛΑΤΕ ΑΠΟ ΕΔΩ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ

Η Ο ΕΠΙΧ/ΤΙΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΚΡΙΒΗ

ΔΗΛΩΣΗ

ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ

ΜΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΠΙΣΥΝΑΨΑΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ

ΤΟΥ ΛΕΩ

ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΑ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ

ΝΑ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗΣ ΣΑΣ

ΖΗΤΩ Η ΕΛΛΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αριθμ. πρωτ.: 140/18.9.2012

Διαδικασία αυτοαπογραφής στο Γ.Ε.ΜΗ.-

Αντίγραφα καταστατικών των εταιρειών

Στα πλαίσια της αυτοαπογραφής συγκεκριμένων νομικών προσώπων στο

Γ.Ε.ΜΗ υφίσταται υποχρέωση των νομίμων εκπροσώπων τους να αναρτή-

σουν τα έγγραφα του καταστατικού εγγράφου και των τροποποιήσεών τους

ή του κωδικοποιημένου καταστατικού τους σε μορφή κειμένου (doc).

Τα έγγραφα αυτά θα πρέπει να αναζητηθούν από τους ενδιαφερόμενους σε δημό-

σια αρχεία (όπως Πρωτοδικεία, Περιφέρειες) όπου είναι καταχωρισμένα τα συστα-

τικά έγγραφα και οι τροποποιήσεις των εταιρειών.

Ουδεμία υποχρέωση των συμβολαιογράφων απορρέει από την Κ1-941

οικ./27.4.2012 Υπουργική Απόφαση όπως τροποποιήθηκε, για την ανάρτηση αντι-

γράφων συμβολαίων τους που αφορούν τις εταιρείες.

Ακριβές αντίγραφο συμβολαίου χορηγείται μόνο κατά τον τρόπο και τον τύπο που

προβλέπεται από τον ισχύοντα Κώδικα Συμβολαιογράφων.

Επιπρόσθετα επισημαίνουμε τον κίνδυνο «παρέμβασης» στο έγγραφο, που δεν

μπορεί να ελεγχθεί από το συντάξαντα τούτο συμβολαιογράφο.

Συνεπώς, καλούνται οι συνάδελφοι να μην αποστέλλουν ή αναρτούν στο διαδί-

κτυο αντίγραφα κατ’ αυτόν τον τρόπο και τύπο. Τα αναρτώμενα από τους συμβο-

λαιογράφους στο διαδικτυακό τόπο του Γ.Ε.ΜΗ αντίγραφα «ανεβαίνουν» κατά την

προβλεπόμενη από το νόμο διαδικασία της ίδρυσης των εταιρειών.

Με τιμή

Ο Πρόεδρος

Κωνσταντίνος Βλαχάκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ένα καταστατικό είναι κωδικοποιημένο ?? Έχω αναλάβει μια ΕΕ που έχει την σύσταση και 7 τροποποιήσεις .. Οι τροποποιήσεις είναι παράταση της χρονικής διάρκειας της εταιρίας (ανά 3 χρόνια). Τι χρειάζεται να κάνω upload .. Και τις 8 εγγραφές ή μόνο την τελευταία ?? plzzz βοηθήστε με ... δεν έχω καμία σχέση με αυτά και δεν ξέρω αν πάω στο επιμελητήριο αν θα μου ζητήσουν 10 ή 80 Ε ... :S :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχει καταλάβει κανείς τι θέλουν να πουν με το:

Περαιτέρω, με την ίδια απόφαση καταργείται η υποχρέωση προσκόμισης

εγγράφων θεωρημένων από τις αρμόδιες αρχές ως προϋπόθεση για την

οριστικοποίηση της εγγραφής, ενώ διευκρινίζεται πως η διενέργεια της

αυτοαπογραφής για λογαριασμό των νομίμων εκπροσώπων των

υπόχρεων μπορεί να γίνει και από άλλα πρόσωπα πέραν των λογιστών.

Προσωπικά έχω μείνει με την απορία. Δεν τα προσκομίζουμε καθόλου ή τα προσκομίζουμε σε απλές φωτοτυπίες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ένα καταστατικό είναι κωδικοποιημένο ?? Έχω αναλάβει μια ΕΕ που έχει την σύσταση και 7 τροποποιήσεις .. Οι τροποποιήσεις είναι παράταση της χρονικής διάρκειας της εταιρίας (ανά 3 χρόνια). Τι χρειάζεται να κάνω upload .. Και τις 8 εγγραφές ή μόνο την τελευταία ?? plzzz βοηθήστε με ... δεν έχω καμία σχέση με αυτά και δεν ξέρω αν πάω στο επιμελητήριο αν θα μου ζητήσουν 10 ή 80 Ε ... :S :S

Κωδικοποιημένο στις ΟΕ και ΕΕ θεωρείται όποιο είναι πλήρες, δηλαδή περιλαμβάνει όλα τα άρθρα και όχι μόνο τις τροποποιήσεις.

Στις ΕΠΕ και ΑΕ αναφέρεται και ρητά στον τίτλο ότι είναι κωδικοποιημένο, άρα δεν συντρέχει λόγος απορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

προσπαθώ από το πρωι να ανεβάσω αρχειο 4,5mb αλλά... το σύστημα δεν φαίνεται να έχει πολύ κέφι...

Στέλνετε κανονικά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω ειλικρινα με τους συναδέρφους που ασχολουνται με το ΓΕΜΗ!!

ή δεν εχουν με τι να ασχοληθουν κι αντι να ξυσουν το μπιπ τους καλυτερα......ασχολουνται με το ΓΕΜΗ

ή ειναι τοσο πολυ κωλοτουμπες.....που επειδη εχουν χρόνο ....τις κάνουν

μη ΓΕΜΗ-σω για κλάδο πια!!!

αει σιχτηρ!! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 3 ΑΠΟΓΡΑΦΕΣ - ΟΕ ΜΕ ΚΩΔ/ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ - ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΙΣΧΥΟΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΟΛΑ

ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΠΕΔΙΑ

ΙΣΧΥΟΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ / ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΟΠΟΥ ΡΗΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ " Ημερ/βια δημοσίευσης του ισχύοντος κωδικοποιημένοτ καταστατικου "

και αλλο ένα

" ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ " - ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΜΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΚΩΔ/ΝΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι αν είχες βάλει και το κωδικοποιημένο (πάνω) και το αρχικό με τις τροποποιήσεις (κάτω) θα σου χτυπούσε σφάλμα που θα έλεγε ότι πρέπει να μπει ένα από τα δύο ;)

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 3 ΑΠΟΓΡΑΦΕΣ - ΟΕ ΜΕ ΚΩΔ/ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ - ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΙΣΧΥΟΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΟΛΑ

ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΠΕΔΙΑ

ΙΣΧΥΟΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ / ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΟΠΟΥ ΡΗΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ " Ημερ/βια δημοσίευσης του ισχύοντος κωδικοποιημένοτ καταστατικου "

και αλλο ένα

" ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ " - ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΜΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΚΩΔ/ΝΟ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΜΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ? ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ? ΣΚΑΝΕΡ, ΣΥΣΤΗΜΕΝΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΑΖΕΥΕΤΑΙ...?? ΚΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΚΙΟΛΑΣ??!

ΟΧΙ! ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΟΥΜΕ ΜΟΝΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ. ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ 3 ΑΠΟΓΡΑΦΕΣ - ΟΕ ΜΕ ΚΩΔ/ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΑ - ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΙΣΧΥΟΝ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΟΛΑ

ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΠΕΔΙΑ

ΙΣΧΥΟΝ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ / ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΟΠΟΥ ΡΗΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ " Ημερ/βια δημοσίευσης του ισχύοντος κωδικοποιημένοτ καταστατικου "

και αλλο ένα

" ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟ " - ΑΦΟΥ ΕΚΕΙ ΛΕΕΙ ΜΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΟ ΚΩΔ/ΝΟ ?

Δηλαδή εάν έχουμε ένα κωδικοποιημένο καταστατικό και μετά κάποιες τροποποιήσεις δεν αρκεί να βάλουμε το κωδικοποιημένο και τις τροποποιήσεις?? πρέπει να βάλουμε το αρχικό και όλα τα άλλα καταστατικά μέχρι σήμερα (και τα κωδικοποιημένα και τα μη) ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΛΚ ΠΗΡΕ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟ ΓΕΜΗ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ "καταργείται η υποχρέωση προσκόμισης εγγράφων θεωρημένων από τις αρμόδιες αρχές". ΔΛΔ ΔΕ ΠΑΜΕ ΤΠΤ Ή ΑΠΛΩΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΝΑΙ ΘΕΩΡΗΜΕΝΑ?

http://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/14787

Εφόσον τα σχετικά έγγραφα δεν είναι θεωρημένα από την αρμόδια αρχή ως ακριβή αντίγραφα των κατα χωρισμένων και τηρουμένων από αυτή, υποβάλλεται επίσης υπεύθυνη δήλωση του νομίμου εκπροσώπου της εταιρείας με θεωρημένο το γνήσιο της υπογραφής του ότι αυτά είναι αληθή, ακριβή και όμοια με τα τηρούμενα από την αρμόδια αρχή. Επίσης, στην περίπτωση νομιμοποιητικών και λοιπών εγγράφων για τα οποία υπάρχει αδυναμία υποβολής ακολουθείται η διαδικασία της υπεύθυνης δήλωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΑ ΜΩΡΕ,ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΚΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ..........ΔΗΛΑΔΗ ΡΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΠΙΚΡΟΤΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΣΥΔΟΣΙΑ........ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΣΕΙΣ...ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΠΕΛΑΤΩΝ ΜΑΣ.......ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΤΑ ΤΟΠΟΥΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΑ....ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΤΟΥΡΓΗΜΑ,ΠΑΡΑ ΜΟΝΑΧΑ ΝΑ ΕΦΟΔΙΑΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟ ΜΕ ΤΑ ΕΓΓΡΑΦΑ ΠΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ.....ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟ ΟΤΙ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι αν είχες βάλει και το κωδικοποιημένο (πάνω) και το αρχικό με τις τροποποιήσεις (κάτω) θα σου χτυπούσε σφάλμα που θα έλεγε ότι πρέπει να μπει ένα από τα δύο

ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΡΧΙΚΟ ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Σ ΑΥΤΟ ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συστημα αυταπογραφης σας δουλευει κανονικα? Προσπαθω απο την Παρασκευη να μπω και στο login μετα την εισαγωγη του κωδικου μου λεει "παρακαλω δοκιμαστε ξανα" !!

Εχω δοκιμασει 5-6 υπολογιστες και 4-5 κωδικους πελατων... τα ιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι αν είχες βάλει και το κωδικοποιημένο (πάνω) και το αρχικό με τις τροποποιήσεις (κάτω) θα σου χτυπούσε σφάλμα που θα έλεγε ότι πρέπει να μπει ένα από τα δύο

ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΡΧΙΚΟ ΜΗ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΩΔΙΚΟΠΟΙΗΜΕΝΟ.ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Σ ΑΥΤΟ ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΙΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ?

Αφού λες ότι έχεις το αρχικό και τέσσερα κωδικοποιημένα, άρα το τελευταίο κωδικοποιημένο είναι και το ισχύον. Αυτό θα βάλεις, στα πεδία που αναφέρει για "Κωδικοποιημένο Καταστατικό" και το αρχικό μαζί με τα τρία προηγούμενα, πουθενά (αν και στο φυσικό φάκελο που θα αρχίσω να πηγαίνω σε 2-3 βδομάδες, τους τα έχω όλα —μιας και είχα "απόθεμα" αντιγράφων).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ειμαστε μεγαλοι στοκοι καλα μας κανουν αφου καθομαστε κ ασχολουμαστε με καθε π@π@ρια που μας πλασαρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά αν το κωδικοποιημένο δεν είναι το ισχύον και έχεις κάποιες τροποποιήσεις μετά από αυτό τι κάνεις? Λογικά θα έπρεπε να ανεβάσεις το τελευταίο κωδικοποιημένο και τις τροποποιήσεις αλλά μάλλον για αυτούς δεν είναι τόσο λογικό και τα θέλουν όλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...