Προς το περιεχόμενο

ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΛΟΓΙΣΤΡΙΕΣ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα το πρωι η κορη μου μου ειπα να μου δωσει 2 ευρω για να παιξω μαζι της εχω φτασει να μην βλεπω καθολου τα παιδια μου ελεος. Φανταζομαι ολες οι λογιστριες ετσι χαλια νοιωθουμε. ΚΟΥΡΑΓΙΟ.ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!!!!!

Τα ίδια χάλια και χειρότερα!!!!!! (έχω και την γκρίνια του συζύγου......... πότε θα τελειώσεις?? και πότε θα τελειώσεις???????

Τώρα είμαι σπίτι και προσπαθώ: ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ, ΝΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ, ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ, ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ, ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ...... ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!

Παράλληλα κοιτάω και το forum για να ενημερωθώ ...........

ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???????

Τουλάχιστον να έχουμε υγεία ..... και....... τί θα κάνουμε????? ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!!

Υπομονή και κουράγιο σε όλους και σε όλες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα παιδιά μας δινουν δύναμη να συνεχίσουμε. Μας φορτίζουνε ενέργεια και καλή διαθεση . Θα έρθουν και καλύτερες μέρες (ελπίζω όχι σαν και αυτές που μας υπόσχονταν το κοριτσάκι στις αφίσες του ΠΑΣΟΚ)

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!

ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ, ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ, ΕΧΩ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ, ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ, ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΦΠΑ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΟΛΑ, ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΙ ΒΡΟΥΜΕ ΤΡΩΜΕ, ΑΥΓΑ, ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΣΑΛΑΤΑ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΤΥΡΙ ..................

ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ............

ΜΠΑΝΙΑ ΜΟΝΟ 2, ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.............

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ............. ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...........

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΕ 1,5 - 2 ΜΗΝΕΣ!!!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ???? ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΠΟ 1-1 ΕΩΣ 30-6 ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΕΣ.

ΔΕ ΖΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ, ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ...............

ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ??? ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα,

τα δικά μου τα έστειλα με τη γιαγιά διακοπές,μα θέλουν να γυρίσουν.....

Θα είμαι κακιά μάνα αν πω ,

πως δεν θέλω να γυρίσουν??

κι όμως...δε θέλω...δεν μπορώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια χάλια και χειρότερα!!!!!! (έχω και την γκρίνια του συζύγου......... πότε θα τελειώσεις?? και πότε θα τελειώσεις???????

Και μετά λέτε ότι σκεφτόμαστε μόνο την πάρτη μας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!

ΕΧΩ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ, ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ, ΕΧΩ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ, ΤΟΝ ΠΥΡΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡ, ΓΙΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΦΠΑ, ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ, ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΟΛΑ, ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΙ ΒΡΟΥΜΕ ΤΡΩΜΕ, ΑΥΓΑ, ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΣΑΛΑΤΑ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΤΥΡΙ ..................

ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ............

ΜΠΑΝΙΑ ΜΟΝΟ 2, ΚΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ!!!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΚΑΝΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.............

ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ............. ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΙ, ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...........

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ 6 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΕ 1,5 - 2 ΜΗΝΕΣ!!!!!

ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ???? ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΠΟ 1-1 ΕΩΣ 30-6 ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΕΣ.

ΔΕ ΖΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ, ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ, Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ...............

ΠΟΣΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ??? ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΜΑΣ, ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ . Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΕΙ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ (ΕΣΟΔΑ ΕΞΟΔΑ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.ΤΟ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ,ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΔΑΝΕΙΚΑ.ΤΟΥΣ ΛΕΩ ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από ΄μενα . . . .

το κορυφαίο nacy το έχει πεί η κόρη μου ( 2,5 χρονων ) όταν στις ερωτήσεις της για το " που είναι ο μπαμπάς ? " έπαιρνε συνέχεια την ίδια απάντηση από την μαμά της " στο γραφείο " . . . δεν άντεξε και είπε την μαμά της ότι μια μέρα θα πάρει ένα όπλο να σκοτώσει το γραφείο . Αυτά. . . . . . . . . . :angry::unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ που νόμιζα ότι είμαι μόνο εγώ!!!

κυριακή και είμαι στο γραφείο μαζί με τον άνδρα μου ευτυχώς !!! γιατί δεν βγαίνει με υπάλληλο.

το κοριτσάκι μου (12 χρονών) τώρα ξύπνησε πάω να το πάρω , να έρθει στο γραφείο!!!!

η θάλασσα είναι στα 4 χιλιόμετρα και δεν μπορώ να πάω όχι για μπάνιο αλλά για να πιω ένα καφέ!!

το μόνο που καταφέραμε στις 11 το βράδυ που φεύγουμε μετά από 15 ωρες δουλειάς να πάμε να πιουμε μία μπύρα και να την χαζέψουμε!!

δεν προλαβαίνω

νιώθω τύψεις,

τύψεις για το παιδί μου που δεν μπορώ να του αφιερώσω χρόνο..

τύψεις για τον άνδρα μου ,που δεν μπορώ να του πω σήμερα δεν δουλεύουμε....

τύψεις για τον εαυτό μου που τα πόδια μου έχουν πρηστεί και πονάνε αφόρητα, δεν μπορώ να αφιερώσω μία ώρα να περπατήσω...

τύψεις γιατί καπνίζω 2 πακέτα την ημέρα αλλά αυτήν την περίοδο δεν μπορώ να το κόψω...

είμαι άθλια, άθλια με κατάντησε το υπουργείο... δεν ξέρω πιο είναι το σωστό και πιο το λάθος... έχω χάσει την μπάλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΝΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ , ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΧΑΛΙ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ , ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΟΤΙ ΣΑΒΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΚ ΠΟΥ ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ Μ@@@@@@Σ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ!!!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΣΔΟΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΟΙΠΑ!!!! ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΧΙ ΜΗΧΑΝΗ!!!!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΕΑΥΤΟΥ ΜΟΥ !!!! ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙΩΣΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΠΑΛΑΚΙ ΣΕ ΜΑΣ !!!! ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΑ Σ ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΤΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΕ ΜΠΟΥΡ@@@@ΣΤΑΝ!!!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!! ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ ΣΕΙΛΤΕ ΚΑΝΕΝΑ =MAIL!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έφυγε πελάτης από το γραφείο που ήταν από τις 8 το πρωί .Στο ενδιάμεσο φυσικά έγιναν και άλλες δηλώσεις με μικρά συμπληρώματα .Μπήκα στο forum για μια ανάσα και διαβάζοντας το θέμα βούρκωσα ,είδα τον εαυτό μου.Θυμίζουμε χορό σε

αρχαία τραγωδία και δυστυχώς στην κορύφωση δεν θα έρθει ο από Μηχανής Θεός.ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ΔΥΜΑΜΗ αυτά τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα συναδέλφισσες και συνάδελφοι.

Καλό κουράγιο και καλή δύναμη.

Μπάμπης Κ.

Υ.Γ.

Ενίοτε και εγώ σκουπίζω και σφουγγαρίζω κανένα μπαλκόνι.

Μήπως δεν είναι καλό; Να το κοιτάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ

ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΑΛΛΑ , ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΔΙΟΡΙΑ ΩΣ ΤΙΣ 15/7 , ΜΕΤΑ- ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΩΝ ΚΛΠ , ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΑ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ - ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ( ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ )

8-4 - Σ-Κ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΓΙΝΕΙ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενίοτε και εγώ σκουπίζω και σφουγγαρίζω κανένα μπαλκόνι.

Έλα ρε και σε έψαχνα...

Και έχουν γίνει τα μπαλκόνια μου χάλια από τον αέρα.... Πότε τελειώνεις τα δικά σου να περάσεις μια βόλτα.....????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε και σε έψαχνα...

Και έχουν γίνει τα μπαλκόνια μου χάλια από τον αέρα.... Πότε τελειώνεις τα δικά σου να περάσεις μια βόλτα.....????

Άστα συνάδελφε, είναι μεγάλα μπρος - πίσω.

Αρχίζεις το πρωί και σε πιάνει μεσημέρι.

Έχω και τον Ποσειδώνα που τα κάνει ...

Μόλις τελειώσω θα πεταχτώ ...

Μπάμπης Κ.

Υ.Γ.

Ποσειδώνας : παπαγάλος

Υ.Γ.2

Έρχομαι μόνο αν κερνάς τσικουδιά

Υ.Γ.3

πίνω πολύ ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα συνάδελφε, είναι μεγάλα μπρος - πίσω.

Αρχίζεις το πρωί και σε πιάνει μεσημέρι.

Έχω και τον Ποσειδώνα που τα κάνει ...

Μόλις τελειώσω θα πεταχτώ ...

Μπάμπης Κ.

Υ.Γ.

Ποσειδώνας : παπαγάλος

Υ.Γ.2

Έρχομαι μόνο αν κερνάς τσικουδιά

Υ.Γ.3

πίνω πολύ ...

Σε περιμένω να τσεκάρω αν είσαι μόνο λόγια.....

Υγ: σε κρητικό δεν λένε "πίνω πολύ"...... γιατί θα φύγεις κουρούμπελο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιμένω να τσεκάρω αν είσαι μόνο λόγια.....

Υγ: σε κρητικό δεν λένε "πίνω πολύ"...... γιατί θα φύγεις κουρούμπελο......

Έλα με συγχωρείς που άργησα, μου χύθηκε ο κουβάς.

Με μάτιασες συνάδελφε, δεν ξαναλέω τίποτα.

Ευτυχώς που έχω και την κόρη μου.

Της αγοράζω κανένα περιοδικό με τον Justin και με ξελασπώνει.

Μπάμπης Κ.

Υ.Γ.

Θα έρθω.

Μπαλκόνια μόνο έτσι, όχι και κήπο ...

Υ.Γ.

Θέλω να γίνω κουρούμπελο, θέλω να ξεχάσω τα πάντα και κυρίως το νέο φορολογικό (το 19ο τα τελευταία δύο χρόνια) που θα σκάσει οσονούπω, αλλά και τις δηλώσεις, ΦΠΑ, ΑΠΔ κλπ κλπ...

Βοήθα συνάδελφε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ . Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΩΡΕΙ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ (ΕΣΟΔΑ ΕΞΟΔΑ) ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ

ωχ αλλος πτυχιουχος, τον εγραψες στον οΕΕ συνάδελφε, βγάλτου και ταυτότητα , οι συντεχνίες οτι θέλουν κάνουν ( εδω δώσαν εσένα) μαγαζάκι τους.

Πολλά φιλιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ αλλος πτυχιουχος, τον εγραψες στον οΕΕ συνάδελφε, βγάλτου και ταυτότητα , οι συντεχνίες οτι θέλουν κάνουν ( εδω δώσαν εσένα) μαγαζάκι τους.

Πολλά φιλιά

Αγαπητέ επισκέπτη ...

Μήπως κρίνετε εξ ιδίων τα αλλότρια;

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ αλλος πτυχιουχος, τον εγραψες στον οΕΕ συνάδελφε, βγάλτου και ταυτότητα , οι συντεχνίες οτι θέλουν κάνουν ( εδω δώσαν εσένα) μαγαζάκι τους.

Πολλά φιλιά

Αγαπητέ ανώνυμε επισκέπτη κι εγω πάντως έτσι ξεκίνησα την καριέρα μου και φυσικά τα τιμολόγια δεν επιστρέφονταν ανέλεγκτα αν αυτό σας ανησυχεί... Ήταν και για μένα ένας τρόπος να βλέπω τη μητέρα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.ΤΟ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ,ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΝ ΔΑΝΕΙΚΑ.ΤΟΥΣ ΛΕΩ ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΟΙ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.......ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ,ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

Καλημέρα ή μάλλον, καλησπέρα και από μένα. Το ίδιο μου λένε και εμένα. Και επί πλέον (και με τρελαίνει) "αν δεν έχετε εσείς οι λογιστές, τότε ποιοί έχουν:". Και όταν τους ζητάς την αμοιβή σου, λένε δεν έχω (λες και δεν ξέρουμε πόσα κερδίζουν σαν επιχείρηση) και εσύ πληρώνεις τον ΦΠΑ που αυτοί κερδίζουν και τον φόρο που δεν σου αποδίδουν με την μη παρακράτηση φόρου κάτω από 300...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...